Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Acha ! ;-) Mariechen ---> mojemu to się najbardziej ta szkocka wersja podobała :-p .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUNEGUNDA PIERWSZA
Powiedzcie prosze, jakie w Niemczech sa zasady wozenia dzieci na przednim siedzeniu.To znaczy czy jest jakis przedzial wiekowy czy moze to zalezy od wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUNEGUNDA PIERWSZA
marylou, to znaczy ze cora mojej siostry ktora ma 10 lat i ok 150 cm wzrostu , moze juz jezdzic na przednim siedzeniu bez fotelikow i tej podstawki pod pupe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUNEGUNDA PIERWSZA
Dziekuje marylou.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wegierka
Jo 24 mam do Ciebie pytanie y pisalam ze dzwonisz do Polski bardzo tanio przez,ze placisz 5 euro na miesac plus te inne oplaty telelek. Jestem od miesiaca w Niemczech i nie wiem na co sie zdecydowac.chcialabym miec cos na stale,zeby nie szukac tych tanich numerow,bo tez jeszcze nie mam swojego komputera. Prosze napisz mi dokladnie jak to sie nazywa, gdzie mam ewentualnie zadzwonic i jak to zalatwic.Prosze powiedz mi rowniez do jakich krajow ta opatala obejmuje i czy w Niemczech tez. Ile wynosi miesieczna oplata za telefon. Dziekuje Ci z gory bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wegierka, to sie nazywa Country flatrate w T-com abo nazywa sie Cal & surf Comfort, wynosi 44,95 + 3,94 (za ta wlasnie usluge), w tym masz Flat (dzownisz do woli, lub serfujesz) na Niemcy , na Polske i reszte krajow osciennych Niemiec i oczywiscie internet (predkosc 600, ale mozesz miec tez szybszy) ja w tej chwili mam\"to\" i njestem bardzo zadowolona, jezeli duzo telefonujesz do Polski i po Europie to sie to oplaca. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wegierka
Jo 24-jeszcze jedno pytanie,jezeli juz mialabym to co Ty to jak dzwonic do Polski przez 0048 czy przez jakies inne numery.Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wegierka
marta HB.dzieki serdeczne,ale dzwonisz z normalnego telefonu czy przez internet.Wolalabym zeby to byl tylko telefon,bo jak mowilam jeszcze nie kupilam sobie kompa.w Przyszlym miesiacu-zaduzo spraw na glowe,a telefon w tej chwil jest dla mnie najwaznieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wegierko....
zawsze musisz do Polski wykrecac kierunkowy 0048.... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wam dam cos lepszego, mozna dzwonic do polski za darmo o kazdej porze przez pol godziny a jak minie 30 minut to mozna znowu, tylko czasami sa kolejki. Nie tylko do polski mozna ale i do wielu innych krajuw np. do Wloch :) Do mamy dzwonie bo jest w Italii 🌼 www.peterzahlt.de moze ktoras z was juz zna te stronke... :) kurcze slonce mnie porazilo i umieram :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minka znamy czytasz forum
juz pisano tysiac razy o tym, peterzahl juz nie oferuje darmowych polaczen do polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto wie co znaczy
sformulowanie "pö a pö" - tak sie wymawia- pewnie z francuskiego, jak sie to pisze wlasciwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto wie co znaczy
dzieki marylou :) a pisze sie chyba tak ...peu à peu ... probowalam na googlach na wszelkie mozliwe sposoby, az mi to wyskoczylo. mary-lou twoj wczesniejszy nik bardziej mi sie pobobal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wegierko mozesz tez bez opcji internetowej oczywiscie, idz poprostu do punktu T-Com i powiedz co chesz , oni dostosuja wszystko do Twoich potrzeb. i na tyle, spadam , zaraz sasiadka Kassay na grilla przychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wegierka-sorry
Marta BH gdybym miala ten Flat to mam wykrecac tylko oo48.czy jakis jeszcze inny numer np. jak te tanie?01054

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marto a wiesz może ile się czeka na podłączenie internetu i telefonu? W punkcie t-comu szybciej czy zamawiając przez internet szybciej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
węgierka ---> Marta napisała całą prawdę i tylko prawdę ;-) Barbarag-----> wg mnie to nie ma znaczenia :-) my wszystkie sprawy załatwialiśmy przez tel. i internet, oni nawet wolą bo oferują czasem dodatkowe bonusy np. za zam. internetowe ale koniec końców przez tel. też ich udzielają na stronie poniżej kliknijcie na Preise im Überblick / Alle Tarife auf einen Blick tam są takie \"piękne tabelki\" i faktycznie bardzo przejrzyście ;-) http://www.t-home.de/Katalog_PK_Tarife;sid=04tVhUlkvaZVhQ_92-hfHWhizyCW70hhWr1p4OniGD5FBj3hfWk=?CCID=sQkKChTY8bgAAAD9xw6_e8Iv .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee no ! nie wchodzi cały link no nic to zainteresowani niech szukają :: Tariftabelle ;-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś byłam tak jak pisałam rano na Sommerfest w przedszkolu cieszę się, że już po wszystkim :-p a nastój , zgodnie zresztą z oczekiwaniami, wcale mi się nie poprawił :-( tu każda impreza bardziej przypomina stypę dzieci jak to dzieci - constans ;-) ale dorośli to zachowują się tak, jakby nie wypadało się dobrze bawić , kurtuazyjna wymiana zdań, parę bladych uśmiechów i... wszystko na ten temat no typowa stypa :-o .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to nawet nie chodzi o moją osobę bo bobra ok ! może potrzebują więcej ni z trzy lata by się z kimś oswoić :-o ale ja nie widzę by \"tubylcy\" tworzyli jakieś grupki, żywiołowo rozmawiali, by wybuchały jakieś śmiechy itp. aż zal potrzeć :-( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pa idę przelecieć po kanałach może znajdę coś dobrego ;-) . 🖐️ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście telewizyjnych :-D :-D :-p zabrzmiało tak jakoś dwuznacznie :-D 😘 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"w kanałach\" nic ambitnego nie znalazłam zarzuciłam sobie \" Moje wielkie greckie wesele\" jak to określili ci co się znają ;-) \"Fotogeniczna bajeczka o walorach czysto rozrywkowych. Sympatycznie banalne.\" ot co ! w sam raz na moją chandrę :-) chociaż z serii filmów lekkich , łatwych i przyjemnych to \" Pod słońcem Toskanii\" podobało mi się bardziej :-) chyba teraz dla odmiany zapodam sobie coś z polskiej kinematografii 🖐️ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limes ---> a ty wiesz że to może być to samo co u mnie :-( jakaś grypa wędrowniczka :-p bo najpierw ja a teraz mój ślubny zaczyna jęczeć 😠 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pali sie
ale mamy dzis pobudke,chyba cale miasto plonie.syreny wyja chyba juz o 4.30,jak bede wiedziec co plonelo -napisze-spijcie dobrze wrobleki me.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz wiem
Spnonal caly Penny Markt-szkoda.Ide do lozka albo na ogrod sie opalac ,bo juz jest 18 stopni.Wstawajcie skowronki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale w jakim
miescie sie palilo?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×