Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Gość kurde madlen 21
masz 21 lat i 2 dizeci juz i jestes nie szczesliwa pewnie wpadlas i dlatego teraz masz taka sytuacje moglas byle komu do lozka nie wskakiwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny 🖐️! I jak zwykle witam nowe kobietki:D:D... Micka -- 🌻 🌻 🌻 Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!!! Ale sie topik rozwija w ekspresowym tempie:D:D:D. Fajnie! A ja \"lece\" zaraz do fryzjera:). Wlosy mi urosly i odrosty widac - bedzie farbowanie... Troche to potrwa - mysle, ze jakies dwie - trzy godzinki... Ale juz sie ciesze na spotkanie z moja fryzjerka - taka sympatyczna babeczka jest:D:D. A jaka ma reke do wlosow... Pierwszy raz poszlam do niej w 2003 roku i od tamtej pory wlosy rosna mi jak \"wsciekle\" i nawet zgestnialy:D:D. Mo.nika -- wysylalas cos do mnie? Bo nic nie przyszlo:D:D. Tak sie tylko odrobine przypominam:D:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey do kurde 😠, mysle ze nie ma nikt prawa cos takiego pisac albo powiedziec.Madlen na pewno nie poszla z byle kims do lözka. Chyba karzdy popelnil w swoim zyciu sporo bledöw. I ja mialam meza z ktörym mialam tylko problemy.Mysmy sie bili bo jak mnie pierwszy raz uderzyl to nic niezrobilam ale po drugim razie to mu oddalam i od tego czasu zesmy sie bili.Po 5 latach bycia z nim odeszlam od niego. teraz möglby sie ktos zapytac dlaczego jest sie tak dlugo z kims takim.Na to nie ma odpowiedzi.Czasami mysli sie ze ten czlowiek sie zmieni.Tacy ludzie umieja tez byc kochani.Czasami to mysli sie o tych czasach kiedy bylo ladnie i ma sie nadzieje ze to znowu przyjdzie.Möj byly maz kiedy mu powiedzialam ze od niego odejde grozil mi naprawde ze mnie i naszego synka jak i na koncu siebie samego zabije.Balam sie dlugo ze to zrobi ale pewnego dnia bylo mi wszystko tak obojetne ze powiedzialam do niego zeby to w koncu zrobil i ja wtedy mam spoköj.Powiedzialam ze wole niezyc niz z nim dalej byc.Od tego dnia zostawil mnie w spokoju. Do tego czasu niebylo jeszcze tego paragrafu ze jezeli sie zozwiedzie ze obydwie strony 50/50 % dzieci dostana. Ja dostalam 100% co jemu bylo do tego momentu obojetne.Niewalczyl o nic.Dopiero pözniej mial wielka Buzie i.t.d. Dzisiaj dostaje sie automatycznie 50/50 chyba ze ktos udowodni ze jeden z rodzicöw bardz niedobry dla dzieci jest. Pozatym chcialabym jeszcze dodac ze nawet jezeli sie fajnego Chlopaka pozna to niema sie nigdy 100 % pewnosci ze on taki zawsze zostanie.Sa ludzie ktörzy sie przestawiaja. Cos takiego moze kazdego trafic. :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bremenkaAAA
WITAM KOBIETKI:))jeny wy juz od rana na nogach i sprzatanka wam w glowie?podziwiam:)ja wstalam sobie o 9,aldik juz odwiedzilam,w domu czeka na mnie tylko pranie do ktorego zabieram sie juz od wczoraj:)moje kochanie poszlo do pracy a ja mam teraz czas dla siebie. co do odchudzania...hmm moze z innej beczki...ja przytylam tu od marca 5 kilo!!ale nie narzekam:)a zamiast papieroska wole ciacho:)) Dziekuje za obrone przed pomaranczowa kumata.Ja tam lubie sie pytac:)i sie tego nie wstydze piwnica...to nie dla mnie tam wysylam mojego pana,niech tez cos w domku zrobi,no nie?:) WSZYSTKIEGO NAJ DLA DZISIEJSZEJ SOLENIZANTKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bremenkaAAA
MOJE HASLO PRZESTALO DZIALAC??znowu pomaranczowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tu tylko sprzatam
aaahhh,zignorowalscie moja prosbe o smsa a ja specjalnie przyszlam po to do kafejki....😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie nie wiem ale juz ktos pisal ze musisz sie zalogowac na stro nie www.era .pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naneczka--spoznione wszystkiego naj...z okazji urodzin. nie wyrobilam sie wejsc wczoraj do internetu dzieki wszystkim ktore pamietaly o mojich urodzinkach mialam dzisiaj pierwszych gosci , jutro nastepni , czesc nocuje do niedzieli i w niedziele nastepni przyjada. tak wiec spadam troche szykowac i niestety dzisiaj jeszcze do pracy witam nowe panie a co do sms-ow to ja niestety nie kumata ale tyle co zdazylam przeczytac , to usmieszka odpowiedziala na to pytanie dziewczyny jeszcz ejedno---nei dajcie sie sprowokowac takim glupim wpisom. Nasza strona tyle istnieje i zawsz esie rozumialysmy super wiec poprostu ignorujcie je i nie odpisujecie na nie. Na kazdej stronie znajda sie ignoranci . dobra spadam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , jesli chodzi o sms to przeoczylas , usmieszka:)Ci odpisala. Kopiuje co napisala- pytanie o sms na heyah - by wysylac darnowe sms nalezy zarejestrowac sie na stronie ery, niestety konieczny jest nr kom polski na ktory zostanie wyslane haslo dostepu, zajrzyj na ten link http://www.eraomnix.pl/pl/login/login 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do dziewczyn z dziecmi.Möj maly jak spi pod koldra to sie poci dlatego od prawie roku niedaje mu koldry(1,2 lata) tylko przykrywam go kocykiem zawsze.Zna ktöras z was to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Suchajcie czy w De mozna dostac takie mydlo jak w Pl jest tzw bialy jelen czy szare mydlo w plynie badz kostce? czy jest taki odpowiednik w Niemczech? Bo to mydlo mnie nie uczula i wogole jest delikatne tak jak dla dzieci. Bo mydla dla dziecie to widzialam ale mi chodzi wlasnie otakie. z gory dziekuje. A czy znacie jakies fora i portale de internetowe? takie jak na miare interia czy onet. no to pozdrawiam pogoda sie kopci nie ma takiego ciepla jakie bylo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz od lat niemyje sie mydlem bo mydlo zostawia zawsze film na skörze i na wannie i.t.d. i trzeba czesciej sprzatac:-)Myje sie Plynnym mydlem a nie w ksotce. trzeba patrzec zeby na mydle bylo napisane \" PH wert -Hautneuutral\":-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolina, jakie Fora szukasz?Na jaki temat? Chcesz na zywo pisac tak jak w gadu-gadu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Bremen tak:-)) Powiedzieli ze wyjdzie slonko dzisiaj.ide za raz na zakupy to niebede mokra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlansie najlepiej w plynie mydlo bo rzeczywiscie to wkostece zostawia na skorze taki bialy nalot :( i na wannie tez. Ale widzialam to mydlo bialy jelen w plynie i jest super taki pudrowy lekki zapach nie tak chemiczny jak inne ktore mnie uczulaja. Ale w De nie zpotkalam sie z takim mydlem. A moze znacie odpowiednik tego mydla ale niemeckiego? jaka nazwa? Kassay -to PH wert -Hautneuutral to wiem ale czy mowisz o PH w mydlach w plynie czy kostce? Szukam portal taki jak interia ale niemiecki gdzie sa informacje, forum dyskusyjne, nawet poczta. A komunikator typowo niemiecki znasz? Bo gg to polski a skype i msn swiatowy a chodzi mi glownie tylko o niemiecki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sloneczko swieci to od razu sie chce zyc!!!!:) musze jeszcze wiewiorki nakarmic,przychodza mi na balkon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO KASSAY mój mały poci się do dzisiaj a ma już 6 lat, ale naprawde strasznie się poci , lecz on strasznie dużo pije , a moja córka może być przykryta aż po nos i się nie spoci nawet kropelki. no właśnie napiszcie jakie macie portale u was takie jak u nas typu onet interia te największe. Monika wysprzątałaś już albo leżysz padnięta gdzieś w piwnicy po całodziennej harówce? jak możesz to napisz ile macie pokoji z tej spółdzielni i czy w bloku czy w kamienicy i czy czynsz duży/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyne co wiem ze u nas w Bremen jest jeden Polski sklep no i w Erkelenz gzie wczesniej mieszkalam tez.W tych sklepach mozna by sie zapytac czy to sprowadza.Musialabys poszukac.Bo ja tego polskiego madla nie znam i dlatego nie moge nic podobnego napisac. Jezeli chodzi o Portal to i nieznam tego polskiego .Nie wiem dokladnie o co Tobie chodzi. GMX gdzi mam moja poczte urzywam do pisania E-Mail albo tez SMS .Ales SMS mozna tylko na terenie niemiec i ma sie 10 za darmo. Pozatym jest tu Yahoo gdzie mozna pisac albo web.Zawsze na koncu trzeba pisac .de bo to na niemcy jest. Yahoo.de albo gmx.de Niewiem czy tobie pomoglam i wogöle dobrze zrozumialam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jezeli chcesz ludzi poznac i po niemiecku z nimi pisac to sa na to naturalnie inne portale:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem sama......ale tylko na10minut.dzieki kassay ze sie za mna wstawilas.masz racje to nie jest wcale takie proste jak by sie moglo wydawac.zostawic wszystko i pojsc.te grozby ,szantaze,strach o dzieci!boze oswiec mnie i powiedz jak mam postapic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×