Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Gość Przyszły socjolog
Wódka weż wstydu porządnym socjologom nie rób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodka wódka socjolog swoje tezy powinien opierać na historiach i opwieściach ludzi a ty masz swoją tezę i innym nie dajesz wyrazić swojego zdania. beznadziejny jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka wódka zal mi ciebie
Czyli jak latwo bylo sie domyslic ..zero godnosci dla siebie... Ty i socjolog😭haha to my kosmici:D:D:D:DCzlowieczku nie fantazjuj chociaz...i nie obrazaj swoja osoba tego zawodu!!!! A teraz Cie juz zegnamy , i niestety olewamy🖐️:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbarag :)witam kulturalna panią :)Wiesz czasami socjolog musi wejść w rolęPRYMITYWNEGO ŚMIECIA ,żeby zrozumieć dogłębnie opisywane przez siebie zjawisko .:) Drogie Panie ,widzę ,że pojawienie sie mojej osoby wywołało duzo zamieszania :)Ale bardzo dziękuję wam za pomoc.Wiem przynajmniej ,ze nie macie odwagi DEMENTOWAĆ wszystkich mitów,stereotypów ,któe same tworzycie.Pytanie jest tylko jedno: DLA KOGO TE MITY O EDENIE? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodka wódka naprawdę jesteś beznadziejny, te dziewczyny założyły ten topik ponad rok temu, znają się dobrze i spotykają w realnym świecie, prawie wszystkie mieszkają w niemczech i każda z nich wie jak wygląda życie w de. więc wytłumacz mi w jakim celu miały by wymyślać kłamstwa i jakieś jak to nazwałeś mity? gdyby było im tu zle wracały by do polski a mieszkają już tu niektóre ponad 15 lat. a ty poszukaj materiałów do swoich prac w realnym świecie bo jak twierdzisz jesteś socjologiem to powinieneś popierać teze że internet to nie realny świat więc czego tu szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-v-a
czytam ostatnie wypowiedzi i nic nie rozumie,taka gadka o niczym.Belaiza,ciekawi mnie gdzie mieszkasz,czy na Bawarii?Napisalas,ze jestes nauczycielka.Jak mi wiadomo,bo moja kolezanka byla w polsce nauczycielka,zeby w niemczech pracowac musisz uczyc 2 przedmiotow i uznac dyplom.Czego ty uczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno jeżeli jesteś socjologiem to powiedz ile zarabiasz i jedz do niemiec i przekonaj się na własnej skórze ile tu zarabia socjolog i zobaczysz że 10 razy więcej. i o jakich mitach o edenie ty chcesz rozmawiać ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-v-a
czesc barbarag,szkoda slow na tego socjologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeś eva. no szkoda szkoda, z ludzmi się rozmawia a nie doprowadza ich do szału. a belaiza chyba będzie pracowała w przedszkolu o ile się nie mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbarag Dziękuję Ci za radę ,ale \"obywatelem gorszej kategorii z Polski \"nie zamierzam być.:) Wolę byc tym socjologiem niż służącą szejka :) Jest to kwestia właśnie godności ( której brak jedna z Was mi zarzuciła ) i hierarchii wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
widze ze tu znow wesolo..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jesteśmy służącymi a ni obywatelami gorszej kategori, mamy obywatelstwo niemieckie tak samo jak każdy inny niemiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszły socjolog
Jeżeli to jest socjolog to ja mam ochotę się spalić ze wstydu...Sora ale jeszcze tak prymitywnej i durnej osoby nie spotkałam....a jeszcze się na taki zawód porywa...eh . I nie uważam żeby kretynki wyjeżdzały do Niemiec jak do raju...bo prawda jest taka że wyjeżdzają mądrzy ludzie którzy chcą zacząć lepiej żyć i nie martwić się że nie mają z czego wyżyć...Nie oszukujmy się u nas nie da się normalnie żyć. Ja za rok też emigruję do Niemiec i cieszę się z tego ogromnie. Aha byłam też kilkakrotnie w Niemczech i Niemcy byli zawsze dla mnie mili i nie patrzyli na mnie z wrogością tylko dlatego że jestem Polką.Wystarczy szanować i ch i ich kulturę a oni równym szacunkiem się odwdzięczą;-)Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodka wódka , każdy ma swoje życie i swój wybór w życiu, a ty kwestionujesz wybory tych kobiet i to mi się nie podoba. służaca i sprzątaczka żyje w de sto razy godniej niż w polsce, w polsce ktora z łaski wielkiej płaci aż 43 zł rodzinnego na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-v-a
slodka wodka-jakie mity o edenie?Kto opowiada ci mity?Powiem ci,ze jestem juz w niemczech 17 lat i jest mi o wiele lepiej niz byloby mi w polsce.Mam reszte rodziny w polsce,wiem ,ze przecietnie zarabiajacym nie zyje sie za dobrze.A sluzba zdrowia?Skandal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
Jak zwykle najwiecej do napisania o de maja ludzie co Niemczech, nie byli, nie zyli, nie znali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodka wódka twoje tezy są obalone, nie publikuj twojej pracy bo poniesiesz porażkę. 15 kobiet przeciwko twojemu urojonemu zdaniu o życiu w niemczech. bez dalszego komentarza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-v-a
hallo Barbarag,ja tez pracuje w przedszkolu,ale musialam uznac dyplom,na Bawarii.Moja kolezanka w Köln nie musiala.Z kolei moja inna kolezanka byla nauczycielka niemieckiego w polsce,a tu nie moze pracowac w szkole ,bo nie ma drugiego przedmiotu.Dlatego bylam ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka mała dygresja... W XIX wieku emigranci z Polski zastępowali Murzynów na plantacjach w Brazylii .Cieszyli się z kawałka ziemi , bo w Polsce był ucisk pańszczyżniany ...Na swój sposób byli szczęsliwi i bogaci ...Oczywiście ci ,którzy przeżyl(dżungla ,Indianie ,krokodyle ,malaria ,węże itd ) Przez kolejne dziesięciolecia fala naiwnych szukających EDENU kontynuuje drogę zapoczatkowaną przez tych ,co przeżyli ... I to mnie interesuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do slodkiej wodki-
tak 3 maj!!! wiesz,one mysla ze ty jestes nim a nie nia! wszedzie pisza,o tobie jako o rodzaje meskim hhah! a to klientki! o ta barbara to niech nie madruje bo poki co w PL siedzi i jak cos nie klpanie to tak zostanie! pozdro z BDR!!!:) einen schönen abend noch!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja obywatelstwa nie mam , a i tak nie czuje sie gorsza kategoria:)) Powiem Wam ze ta cala smieszna wodka, to frustrat zwyczajny, ktoremu w realu ktos strasznie skopal tylek.Ale ze to taki cieniasek mocny w gebie jak go nie widac,i nie ma jak sie wyzyc, to probuje tutaj powalczyc:) Tylko z kim, pytam? Z samym soba? Kiedy braklo argumentow to uderzyl w tego ²socjologa² :) Hahahaha:) Zwykle tacy krzykacze maja nie wiele wspolnego z tym o czym mowia.Nie udalo sie , nie powiodlo sie , to probuje wmowic sobie i innym ze sa tacy co maja gorzej niz on.Jesli lepiej sie przez to poczuje to dajcie mu sie wypowiedziec.niech wyzyga swoje bolaczki.I nie tlumaczcie sie dziewczyny, bo i po co ? On nie chce czytac Waszych odpowiedzi, on chce tylko poprawic sobie nastroj , chociaz na chwile, na momencik.Po to by zaraz wrocic do swojej beznadzieji.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarag a co to
ma byc."na razie w polsce,niedlugo u was" jakich u nas?? alles klar bei dir??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-v-a
hallo Marysia 21, dlaczego pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty monika to co
taki masz life tam? idz pranie rozwies ! a zreszta -.ty i tak 85 procent swojego zycia spedzasz na cafe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszły socjolog
Niby dlaczego naiwni szukają edenu??? Chyba wszędzie jest lepiej niż u nas. Polacy są chyba najbardziej emigrującym narodem pomijając rusków i turków. A dlaczego ? Bo tutaj nie znajdują szczęścia. I dla wielu takie Niemcy są prawdziwym rajem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszły socjolog niech sobie emigrują-ich życie ,ich wybór. Ale niech głupot nie opowiadają .Dużo ludzi (róznego pokroju )wchodzi na kafe i czyta ...irobi im się wodę z mózgu .To mnie boli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wiem ostatnio jakk
bylam na sycylii ze swoim na wczasach za ktore zaplacilism pinad 3000 euro polowa ludzi w hotelu to polacy! przelecieli z biura podrozy TUI ! i kto mi powie ze w polsce jest zle?? sa tez ludzi ca maja kase ,tak jak i tu w DE! ja wole oczywiscie tu mieszkac ale i w PL bym sobie dala rade! jak sie chce to sie uda i dajcie spokoj! peace:) ps.a wy ktore mieszkacie w DE nie noscie sie tak wysoko i nie plujcie na polsce ok? dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym studiowac w niemczech najlepiej w berlinie germanistykę tak za 2 lata ale nic nie wiem co mam pokolei zrobić jakie egzaminy zdać... jezyk znam tak srednio ale przez 2 lata zdąrzę sie go dobrze nauczyć. a wybrałam to bo bardzo interesuje mnie historia Niemiec i Austrii...i wszystko co jest związane z tymi krajami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×