Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Limes a ile masz okien? Ja nienawidze prasowac chociaz odkad kupilam nowe zelazko Philipsa to idzie 2 razy szybciej ;-) Ale Anastasia ma tyle ciuchow i tak je brudzi ze ja nienadazam z tym prasowaniem:-( Marylou brzmi smakowicie ale ja jestem na WW i moj maz powiedzial ze on juz w tym tygodniu nie chce warzyw na obiad! Nawet Anastasia chwycila sie ostatnio za miesko choc raczej nieszczegolnie lubi;-) Musze wymyslec cos \"mocno miesnego\";-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh nieważne, w każdym razie nie przenosze sie do Niemiec ale sorry jesli sie po drodze gdzieś zaplątałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylou, wiesz ze jestes jedna z niewielu osob ktore poprawnie odmienia moje imie w wywolaczu? Ostatnio to \"slyszalam\" od polonistki w szkole podstawowej:-D I dzieki za przepis ale potrzebuje Kassler naprawde tak dlugo w piekarniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale gadasz jak potluczona
12:39 Luthien00 teraz mam 21 lat i narazie mieszkam w Polsce ale zamierzam wyjechać, kurna szybko sie rozdecydowalas :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera jasna, przecież nie napisałam że wyjeżdżam do Niemiec, przestaje sie udzielać na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech tyyy
zacznij sie udzielac na forrum kraju gdzie chcesz wyjechac, no problem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech tyyy
13:30 Luthien00 cholera jasna, przecież nie napisałam że wyjeżdżam do Niemiec, przestaje sie udzielać na tym forum sama wybierasz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech tyyy
przeklinac tez umieja, czym dalas swietny przyklad ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sorry ale ja nie zaczęłam nikogo atakować, możemy pogadać spokojnie, nie mam zamiaru sie kłócić i tego nie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hi hi hi hi hi hi hi
chyba po ra pierwzy zgadzam sie z niektorymi wypowiedziami pomaranczek! Swa sie chyb wali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) tak , mam zamiar wyjechać z polski 2) tak moja mama pracuje we własnej firmie razem z ojcem 3) mój ojciec jest pół Niemcem pół Austriakiem sorry ze sie uniosłam i źle skleciłam zdania mam zamiar wyjechać na studia do chłopaka do Finlandii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura jest z 24 pazdziernika 2005, wiec dokladnie :) o 2 m-ce starsza od Anastasii :D wazy cos 11,8 kg i mierzy 83 cm :) W dniu pierwszych ur 73 cm,a waga byla slaba 8,4 kg. Miala straszne fazy \"niejadkowania\" i doprowadzila mnie nimi do granic zalamania nerwowego :(. Na szczescie teraz wcina, ze milo patrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurzylam sie dzis, bo juz drugi antyprespirant w lazience znalazlam z aluminium w skladzie, a myslalam, ze pozbylam sie tego dziadostwo doszczetnie. O zgrozo.. mozecie mi polecic jakis dobry bez tego skladnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie usłyszałam o najnowszych badaniach prowadzonych w Stanach: długotrwałe stosowanie antyperspirantów przyczynia się do raka piersi! Podobno zatykają się gruczoły łojowe, potem coś tam porzechodzi na węzły, a stamtąd do piersi to już niedaleko. Ale jak tu nie używać tych ochraniaczy przed brzydkim zapachem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-)) A ja Lutien(chyba nie napisalam prawidlowo) zrozumialam.Ona faktycznie nienapisala ze do niemiec chce tylko ze w niemczech zyla do 18 ego roku zycia i ze ma teraz 21 lat i chce znowu wyjechac.Nic innego. I ze jej rodzice maja prace w polsce co nawet nie jest nienormalne bo dözo niemcöw wyjezdza do polski i otwieraja Firmy.Przynajmniej tak to przed paroma latami bylo. Ach tak to juz jest ze czasami sie pewne sprawy zle rozumie.Przez pomylke? Mariechen Ty möwisz o Salzkristal co sie pod pache uzywa co? Ale czy to naprawde pomaga?Ja tez biore takie rözne od mum np. Wiem ze niektöre powoduja ze na skörze robi sie film przez ktöry pot nieprzechodzi.Np rexona jest taka i jak sie czlowiek myje to niewystarczy raz zeby to zmyc. Moze i powoduje to raka?? A tak wogöle to was pozdrawiam i zmykam robic objadek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jakies
przepytanki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ,tak poczytuje i poczytuje i przez przypadek w REWE rzucil mi sie ten deo kristall w oczy za 3,99,to zapewne taka cena mniej wiecej we wszystkich sklepach bedzie i na stronce schleckera tez widzialam ...milego wieczorka....;) lece bo Oli dzis starasznie ....nerwowy ze tak powiem....paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niepockorna
Hop Hop Kassay :) jakze sie ciesze na odzew.Mozna Cie jakos namierzyc np. na GG? Malutka_de co z tym autyzmem? Artykul byl przypadkiem czy temat interesuje Cie z osobistych wzgledow? Pytanie ostatnie :DLACZEGO JESTEM POMARANCZOWA ??? A inni nie... Buzka,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa teraz kumam :) Moja corka tez jest autystykiem,ale robi fascynujace postepy. Ma dopiero 6 lat a juz ma swira na punkcie kompa ;) Moze wyrosnie na informatyka?Wlamie sie do NASA?(Zart). Malutka_de : mozesz opowiedziec mi wiecej o Twoim kuzynie? jakie sa rokowania i jak sie rozwija ? czy w ogole mowi? Pozdrowka- matka i ojciec w jednym ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane dziewczynki - jak moi synowie się dowiedzieli że chcę jechać do pracy do niemiec to na mnie nakrzyczeli i powiedzieli ze mi pomogą i żebym nigdzie sie nie wybierała - wstydziłam się poprosić ich o pomoc - wiecie jak to jest - więc sobie na razie odpuszczę - muszę przyjąć ich pomoc a tym czasem znalazłam sobie tu trochę dodatkowego zajęcia - dziękuję za pomoc i całuję was mocno - będę tu zaglądać do was.pa całuski dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×