Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Oj nie stresujcie się dziewczyny, mieszkacie blisko siebie więc jeszcze się spotkacie zapewne nie raz!!! A ja małego wyprawiłam do zerówki i chociaż troche spokoju w domku i czasu dla mnie. ale fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orangenlimoniade
Hej Barbara:)) Moja cora , juz od wczoraj do szkoly zasuwa:) Przyszedl ten nowy plecak, naprawde bardzo ladny.Tak jej sie podoba ze az chetniej do szkoly idzie, nawet zla ze to juz weekend i dwa dni wolnego:) Jak ten czas leci.Juz trzecio klasistke mam w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ale mamy dzisiaj sloneczny i cieply dzien! Dobrze,ze sie ten deszczowy sierpien juz skonczyl ! Bylam wczoraj u lekarza z malym,i wiecie co ,jakbym nie uwazala i nie zwrocila uwagi ,to by dostal ta sama szczepionke co tydzien temu!Bo pani doktor,popatrzyla do kalendarza szczepien,ale nie zwrocila uwagi na date-tak mi sie wytlumaczyla!Glupio jej bylo! Kto dzisiaj pisze zdania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D:D:D Czas na nauke , kto ma ochote dzis na 5 zdan? To sa zdania z dwoch dni;) 1.Was kostet ein Ortsgespräch? ---Ile kosztuje rozmowa miejscowa? 2:Ich rufe Sie morgen nochmals an. ---Jutro jeszcze raz do Pani zadzwonie. 3.Ich rufe irgendwann an. ---Zadzwonie kiedys. 4.Ich habe eine falche Nummer gewählt. ---Wybralem zly numer. 5.Sie haben sich verwählt./Sie sind falsch verbunden. ...To pomylka. 🌻❤️🌻 1. Wir verstehen uns prächtig. - rozumiemy sie wspaniale 2. Wir sind stolz auf unsere Tochter. - jestesmy dumni z naszej corki. 3. Gibt es hier in der Nähe eine Apotheke.? - czy tu w poblizu jest jakas apteka? 4. Es ärgert mich, dass es wider regnet. - denerwuje mnie, ze znowu pada. 5. Es wird langsam Zeit, nach Hause zu gehen. 🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak nie ma chetnej,pisze ja:) Steck bitte das Hemd in die Hose! (wloz prosze koszule do spodni) Stell das Auto doch in die Garage! (postawze auto do garazu!) Wir besuchen dich morgen. (jutro Cie odwiedzimy) Das ist aber gefährlich! (ale to jest niebezpieczne!) Was sind sie von Beruf? (Kim pan jest z zawodu?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zagladam ,ale cos mi nie wychodzi.Komputer ma od 2 miesiecy.Troche ciemna jestem w tych sprawach:) .przyznaje sie bez bicia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska123456789
czy wiecie ile zarabia nauczyciel w Niemczech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mo.niko bylam juz i wpisalam slowka z obrazka ale mam taki program zainstalowany ze blokuje mi czat i szlak mnie trafia😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie madlen , ja mam tez to , na nowym kopie nie mam javy i moj system nie zezwala go sciagnac , na starym by funkcjonowalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona mi tez glupio:(:(:(az nie wiem co napisac:(PRZEPRASZAM!!!! szkoda ze sie nr tel nie wymienilysmy,wtedy zawsze w razie co mozna powiadomic,no nie? Teraz przepisze zdania.Musze sie poduczyc zamim sie kurs zacznie,bo ten test co musialam zrobic to sprawil mi troche trudnosci.Poczatek byl ok ale ostatnia strona to juz kiepsko.A moj nic mi nie podpowiadal,cholera jedna:) Od rana pranie robie.A pozniej bede sie nudzic,moj jak wstanie to idzie kumplowi w przeprowadzce pomoc a ja ....nudy. Weszlam na chata,ale sama jestem:(co jest Kobietki wolicie na forum?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tylko na sekundke.Weszlam zeby Wam sie pochwalic ze Kubie wyszedl pierwszy zab:)) Cakiem bezbolesnie, ani nie byl wczesniej marudny, ani temperatury, no nic, nawet nie wiedzialam ze zabkuje:) Ale sie ciesze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska123456789
ta wasza społecznosc jest jakas dziwna olewacie wszystkich którzy próbuja wejscv do waszego grona i porozmawiac...przykro sie robi:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska123456789
możliwe jesli tak to przepraszam:-)miłego dnia Wam zyczę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zagladaj do nas, bo o roznych porach dnia rozne dziewczyny wchodza wiec moze uzyskasz odpowiedz:) I cieszymy sie z wszystkich nowych twarzy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys, ktos, podawal tu linka do strony , na ktorej byly podane wynagrodzenia dla roznych zawodow.Ale bij zabij, nie pamietam na ktorej mniej wiecej str topiku to moze byc.Gdzies w pierwszej polowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika juz mu urosl zab?Matko mi jeszcze przez mysl by nie przeszlo,zeby 5 miesieczne dziecko mialo zeba:)moja mala miala 7 miesiecy jak jej pierwszy urosl!A moze Thomas tez bedzie taki szybki jak Kuba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×