Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Gość maniapracowania
Nie nudzi wam się tam? dzieci, dom życie kury domowej. Moja znajoma siedzi w EFIE :) i jej życie się kręci wokół dzieci, ich kaszek, kupek, pań z przedzkola i sąsiadek, najlepiej polek. Bo języka nie potrafi odbrze opanować. Inny świat jak dla mnie.Trochę ambicji dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaakiciaaaaaa
dolaczam sie do Was mieszkam w Berlinie pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limes- napisalam ci maila. juz mi sie nudzi w pracy, dzis spotykam sie z mama i rodzenstwem juz sie za nimi stesknilam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniapracowania wiesz, ambicje to my wszystkie mamy, moze przez to tu jestesmy? nie pomyslalas o tym? a to, ze twoja znajoma tylko kupkami dzieci sie zajmuje to juz niestety jej problem :-) nie wsypuj wszystkich do jednego worka pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de
dzieki tej karcie mozna otrzymac jakies znizki tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
de tak, w kazdym IKEA sklepie jest stoisko z rzeczami tylko dla klubowiczow, nieraz mozna kupic naprawde fajne skarby ( ja cenie IKEA za pomysly) ai tez za kazdym razem gdy robisz zakupy dostajesz rabat, ile nie moge w tym momencie powiedziec bo nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem... wiecie co, nie dalam za wyxgrana, upieklam ZEBRE jeszcze raz! no i wyszlo juz lepiej, nie ma zakalca, troche nnierowno uruslo, ale to nic jestem z siebie dumna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciej zdun
Napadalo u was sniegu? Bo ja czekam i jak nie padalo tak nie pada.Mieszkam w Brauschweigu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burrrrrak
dlaczego dajecie sie nabierac na te payback karty????? nie wiecie , co one maja na celu??? przeciez jestescie na okraglo kontrolowani - co kupujecie, jak czesto i tak dalej i tak dalej. to nic innego jak wywiadownia gospodarcza :( payback kartom mowimy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martaHB :D to ze tutaj jest cicho, to wcale nie znaczy ze jestesmy same , uwierz mi , czyta nas polowe tabelki:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez racje przyznaje. a mi sie na momencik prawie przysnelo przy corci.. tak fajnie :-) Ide chyba tez zaraz spac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ignorancja, no wlasnie widzialam reklamowki tego filmu, wiec jest fajny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limes a gdzie dokladnie mieszkasz jesli moge spytac. mam w tamtych rejonach rodzinke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkim wlasnie do was dolaczylam....chcialam was wszystkich pozdrowic . jezeli sa tu osoby mieszkajace w okolicach Aachen to tym bardziej was pozdrawiam. mam na imie izabela.i mieszkam w Stolbergu(Aachen)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!! Witam nowa kolezanke Izabele 1982!!! Ta data w Twoim nicku , to jakas specjalna???Twoj rocznik??? Jesli chodzi o te karte, to tak szczerze jest mi obojetne w tym wypadku,czy mnie kontroluje,czy tez nie!!!! Akurat zakupy nie sa az taka tajemnica. Jesli chca niech sobie obliczaja jakies tam dane statystyczne,czy diabli wiedza co jeszcze.... ;) Mnie sie zawsze wydawalo,ze te karty maja raczej na celu zwabic klienta a nie jego kontrolowanie. pozatym jezeli pozniej mozna miec z tego jakies profity.....to dlaczego nie???? Milego dnia zycze!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe .... 🖐️ a wszystkim dzien doberek :) Bylismy wczoraj cala rodznka na filmie \"Noc w museum\". Polecam, dobra komedia dla wszystkich, super na wyluzowanie i do posmiania. Co do kart Ikea, to wiem jeszcze , ze te rzeczy z Fundgrube tez w niektorych sklepach sa jeszcze dodatkowo przecenione. Ale nie we wszystkich, to zalezy od sklepu. A co do kontroli....niech mysla ze maja wladze, co nam tam !!!!! Czy tej nivei z boku nie mozna jakos skasowac. Naprawde wnerwiajaca jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elzbieta, zdaje sie ,ze nic sie nie zrobi z ta denerwujaca obok nivea. Zaplacili za reklame, to my musim ja teraz znosic!!! grrrr Widzialam rowniez \"Noc w museum\" o ktorej piszesz. Trzeba przyznac,ze jest to lekki , komediowy film na ktory mozna isc cala rodzina i sie swietnie bawic. Jak ktos chce sie posmiac i wyluzowac po calotygodniowym zamecie, to rowniez polecam.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas dopiero dis zaczol padac snieg ale jekos nie potrafie sie z tego cieszyc, jakiegos dola mam dzisiaj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, witam nowe Berlin i Achen, u nas mroźno i wietrznie, pewnie popada śnieżek trochę, jutro lecę sobie do Dortmundu a podem do męża, już nie mogę się doczekać, fakt, że tylko na kilka dni, ale zawsze coś, mam tylko nadzieję, że pogoda mi planów nie popsuje, trzymajcie się ciepło,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana :D auto naprawione. Kosztowalo nas to 3 pary spodni :P Jena pare kupilismy tanio w tchibo, wiec co zaoszczedzilismy to wydalismy w nadmiarze. Kot juz nie wroci. Znalazl go w rowie znajomy mysliwy :( a dzis mi sie snil. Nie mysliwy tylko kot oczywiscie. Naczytalam sie Was i juz nie wiem co kto pisal. Witam moja imienniczke 🌻 i jesczez jedna nowa kobitke ze strasznie dluuuuugim nickiem :) Ja znam jednego uzdrowiciela :D wspanialy. Co do innych to balabym sie do nich pojsc. Wczoraj mialam rozmowe z kierowniczka, taki podsumowanie mojej pracy. Bardzo sie balam ale bylo ok. czyli strachy na lachy. Mi sie wydaje, ze wystarczy jak ta tabelke umiescimy raz w miesiacu. Ja juz sobie skopiowalam i bede sobie na boku uzupelniac. Danych w stopce nie bede zamieszczac, bo pisze jeszcze na innych topikach i nie wszyscy musza wiedziec, ze mam 18 lat :P Zycze wszystkim milego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki derag, bardzo chetnie bym sie troche posmiala ale tu w pracy nie moge tego sobie odtworzyc, tym bardziej ze chyba glos mamy zablokowany. Nooo, widze, ale nie slysze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×