Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qasimodka

Brzydcy ludzie, łączmy się!

Polecane posty

Gość A KOGO BYS CHCIAŁ
? ????????????????????? idiotke ukulele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A KOGO BYS CHCIAŁ
hehe bo co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tu ktoś
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej
ja jeste, własnie niedawno definitywnie stracilam nadzieję na kogos, z powodu takiej innej pięknej :( eh odechciewa mi się. nawet najfajniejsi faceci tracą głowe dla pieknych:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tu ktoś
coś o tym wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana joluu
nikt już tu nie pisze jestem ciekawa jak u Joli? lepiej, gorzej? u mnnie maksymalnie źle, już postanowiłam, że... e nieważne muszę tylko pozałatwiac wszystkie sprawy dzisiaj ostatecznie przekonałam się że uroda jest ważna, jak ktoś jest chociaz przeciętny to powinien się cieszyć brzydota nie ma szans na normalne życie kolejny raz ludziłam się, że ktoś mnie zaakceptował, a tu niestety zonk odrzucenie tak boli, tym bardziej, że wcześniej dawana była nadzieja :( żegnajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kochana joluu Odezwij się do mnie na maila. Może razem sobie poradzimy - ja tez miałam bardzo zły - najgorszy dzien w moim zyciu przedwczoraj... i tez mysle o tym co Ty. Wiem, że uroda jest najważniejsza dzisiaj. Ale moze sprobujemy razem sobie z tym jakoś poradzić. Może wezmiemy się za to? Ja też uż nie mam siły ale proszę nie rob tego o czym piszesz. Porozmawiajmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana joluu
napisałam, ale co to da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzydalom zeczywiscie jest ciezko ludzie sie gapia na ciebie jak na dziwolonga ciezko znalesc partnera brak znajomych przyjaciol ciezko jest w kazdej dziedzinie zycia tak bardzo bym chcial byc chociaz przecietny :( nikt tu juz nie wchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie jest beznadziejne
szczególnie jak się jest brzydkim a przez to nieśmiałym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynikaa
Jak widze nie załadna osobe to zawsze uważam ze jest ładniejsza ode mnie jestem niesmiałai przez to trudno mi sie porozumiewac,mam dośc tej niesmiałości nawet z domu nie chce wycodzic zeby sąsiedzi na mnie nie patrzyli mój wygląd doprowadza mnie do szału i nie potrafie sie przemóc żeby wyjść do ludzi,porozmawiac, troche zaszaleć a ja ciągle siedzę w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynikaa
*BLE BLE* tak już jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem co czujesz tez nie chce mi sie nigdzie wychodzic ale robie to na sile wychodze mimo woli mimo ze mi sie nie chce mimo ze nie ktuzy ludzie dziwnie sie na mnie gapja gdybym nie wychodzil to bym zwariowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak bym sobie hcętnie
gdzieś poszedł :( ale gdzie? Jak się nie ma przyjaciół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×