Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qasimodka

Brzydcy ludzie, łączmy się!

Polecane posty

Jeżeli aż tak to przedstawiasz to musi być jakiś poważny powód. A może wyolbrzymiasz swoje problemy? Cały czas pisałeś o wyglądzie. Czy o to nadal chodzi?Czy jeszcze jest coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o moj wyglad oto ze nie mam nikogo nie mam znajomych przyjaciol kolegow o to wszystko chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może Ty sam nie chcesz do siebie dopuścić innych? Może w jakimś procencie właśnie w tym tkwi problem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce dopuscic do siebie innych tylko ta depresja a poza tym jak ja chce sie z kims spotkac to oni nie chca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"...to oni nie chcą..\" - dlaczego?Chyba nie jest tak za każdym razem? A może po prostu zacznij szukać innych znajomych. Postaraj się z kimś rozmawiać,pisać,mieć jakiś kontakt...w depresji to ważne.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ble ble jeśli Cie to pocieszy to ja mam megafataly humor... jak tak dalej pojdzie to koniec...po co w ogole zyc...jeśli chodzi o przyjaciol to ja jestem zdania ze lepiej nie mieć w cale niż takich falszywych jak ja miałam. Owszem tez bym chciała przyjaciolke ale taką prawdziwą naprawdę PRAWDZIWĄ a nie taką dla ktorej będę pieprzonym tłem. Z tego co piszesz (mimo, że mało) to widzę, ze tez swój wyglad utozsamiasz z niepowodzeniami i z brakiem przyjacioł... ja mam to samo... Ukulele – ale przeciez maggic napisał, że psychiatra nie pomaga. Na wczesniejszych stronach tak pisał a ja już innej metody nie znam.... Dlaczego mialyby powrocic smutki gdyby operacje się udały i bylabym z siebie zadowolona? Zalezy mi przeciez na tym żeby nie być kilka razy dziennie wysmiewana... wiec co mogłoby mnie bardziej zasmucic? Właasnie wrociłam z zakupow i uslyszałam upokokarzajace slowa na swój temat od sasiednich facetow i poryczalam się.. nie chce tak zyc... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEJ BLE BLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEJ BLE BLE
nudno mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blebluś
hejka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolisa
:( ja tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikosek
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba ze stodoły
ja tez jestem brzydka jeszcze jak sie pomaluje to ok ale jak nie to mozna ludzi straszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka taka
cześc dziewczyny i chłopacy kurde jestem zalamana bylam dzis u fryzjera podciąć końcówki a miałam włosy do pasa a teraz mam ledwo do ramion :(:( jestem taka brzydka,że nawet z domu nie wychodze teraz :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka taka pokaż fotencje
chce zobaczyć jak wyglądasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej koleżanki
ja też jestem brzydula :( mnie najbardziej dobija jak ktos mówi ze nie ma brzydkich, są tylko zaniedbane. no bo jak ukryć taką prawdziwa brzydote pod ubraniem i makijażem? nie da sie. a zreszta najfajniej jest być naturalnie ładnym chyba i nie musieć się specjalnie malować i ubierac. i jeszcze mnie smuci, ze ludzie podswiadomie oceniaja człowieka po wyglądzie. ja mam bardzo brzydka twarz i wielu ludzi na starcie uważa mnie za wredna i o złym charakterze osobę. i nigdy mnie nikt nie chciał;) ale do tego zdążyłam się już przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blebluś
a wcale nie, bo ja jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×