Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qasimodka

Brzydcy ludzie, łączmy się!

Polecane posty

Gość she 76
pewnie nikogo nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantinprovin
jqa jestem. wczoraj musiałam zejsc z kompa. Paszteciara, to smutne jak napisałas,ze patrza na Ciebie z takim triumfem i satysfakcją. Szkoda mi bardzo, nie chce zeby zabrzmiało to jako politowanie, ale nienawidze takich ludzi, pewnych siebie, swojej urody, ktorzy mysla ze swiat jest tylko dla nich. U mnie w miescie jedna taka dziewczyna jak ja byłam w ktorejs podstawowce,czy gimnazjum ona była w ostatniej klasie, mozliwe,ze w 8 (jeszcze starym systemem szła).. była taka pieknisia co to nie ona, chciala sie zesrac na swoim punkcie..pełno kolezanek - takicjak ona.. miała wypadek i kuśtyka na jedną noge, zero kolezanek, zero przyjaciół,z zadnym facetem jej nie widzialam. taka była lalunia cwaniara a teraz taka paskuda sie zrobiła, na dodatek ze skrzywieniem;/ nigdy nie wiadomo co moze sie człowiekowi przydarzyc. jeszcze jedną mam opowiesc, ale o brzydkiej dziewczynie, ale nie ebde was zanudzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she 76
no ja też,ja też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she 76
bardzo się staram siebie polubić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pantinprovin no własnie taką jak opisałaś miałam \"przyjaciolke\" ale robiłam za tło... i własnie ona nie miala kolezanek pieknych tylko mnie taka brzydką i jeszcze jedną ale przecietną. I wiedziała ze wszyscy beda jeszcze bardziej zwracac uwage na nia na tle tych nijakich i brzydkich. Wiem ze to było zamierzone...dopiero niedawno do tego doszlam. Ale jej się akurat wiedzie, ma męża, dziecko i jak zwykle PIĘKNA. Nie zycze nikomu zle ale rzeczywiscie jak ktos jest taki i jeszcze z premedytacja wykorzustuje innych do podrasowania swojego wizerunku to potem moga go spotkac rozne przykrosci. pantinprovin napisz proszę tą historię o brzydkiej dziewczynie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blebluś
napisz, ja też proszę:) Hej Joleczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej koleżanki
nie zanudzasz, opowiedz.. heh ja własnie jestem w trakcie zabijania swojego zaurocczenia facetem, po raz którys z kolei, i uwierzcie ze to bardzo niszczace. odmawiam sobie uczucia odkąd pamiętam..za każdym razem okazywało się, ze nikt mnie nie chce.. teraz poznałam fajnego wartosciowego człowieka, jest mily ale nie zachwyciłam go, podobają mu sie ładne/zwykłe dziewczyny co jest normalne. normalne, ze młody 22 letni chłopak lubi ładne dziewczyny :( i nie zwróci uwagi na taką która wyróżnia się brzydotą. jako koleżankę mnie lubi ale jako "tą jedyną" chyba wybrał soie moją ładna znajomą, tez fajna dziewczyna, no i ładna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej koleżanki
🌻 :) za to będziemy silne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantinprovin
Hej dziewczynki, jestem na chwilke ;) Dziekuje, napisze wam tą drugą historie.. choć nie ejstc iekawa,ale nie mialam komu o tym powiedziec. U mnie w Urzedzie PRacy pracuje taka dziewczyna, ktora między innymi zajmuje sie stażami ludzi podlegających pod jej literke, ktorą obsługuje, no nieważne. Ona jest gruba, widac,ze młoda dziewczyna 23 moze 24 lata, ale jest naprawde gruba i taka brzydka troche;/ nie no nie troche brzydka jest po prostu,a ma takie pieknie oczy, taki uśmiech szczery, wszystko mi tłumaczy zawsze, usmiecha sie jest taka miła i dobra.Widze jej dobre serduszko. Wiem,ze cierpi i jest jej przykro, kilka razy widziałam ja na miescie,ma bardzo krzywe nogi i grube, zawsze sama chodzi. Taka mam ochote podejsc do niej, porozmawiac, albo nie wiem.. ale sie boje.Nie chce zeby pom,yslala,ze sie lituje nad nią, albo żarty sobie stroje :( Myslicie,ze ona potrzebuje pomocy albo kogos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paszteciara :) -------- i Ty się przejęłaś tym co napisał ktoś kto być może w ten sposób leczy swoje kompleksy??Przestań ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie wychodze z domu nie mam do kogo ja ani przyjaciol a kolegow widze raz na pare miesiecy czasami tylko wyjde na jakis spacer do klubow nie chodze bo i tak nie mam z kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)...no,jesli całkiem całkiem to już i tak wiele ;) Ostatnio nie miałeś najlepszego humoru. A brakiem przyjaciół się nie zamartwiaj bo jeszcze trafisz na tego prawdziwego:) Lepiej jeden prawdziwy niż wielu na których nie można liczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"takiemu jak Ty...\"?....bzdura;) tylko przestań tu zaraz wymyślać na siłę żadnych minusów.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak...usłane różami to ono nie jest...masz rację,ale trzeba też widzieć te lepsze jego strony i mówi Ci to ktoś,kto ostatnio też nie ma najlepszego nastroju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paszteciary dwie
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paszteciary dwie
:( i znów nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blebluś
Jestem ja! Chcesz porozmawiać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×