Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qasimodka

Brzydcy ludzie, łączmy się!

Polecane posty

Gość Blebluś
hej hej koleżanki ---> szczera prawda, co napisałaś brzydota to przede wszystkim brzydka twarz, a nie , jeśli ktoś jest chudy czy gruby bo w takim przypadku tylko operacja plastyczna może pomóc a i tak efekt nie jest gwarantowany pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhgghg
zwykle brzydkich sie omija nie zwraca sie uwagi,patrzy sie krzywym okiem przykre to jest a najgorsze jest to ze my na swój wygląd nie mieliśmy wpływu a ludzie tak nas obrażają:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blebluś
dokładnie, nieraz wolałabym się nie urodzić niż wieść takie życie jakie mam ale w sumie czasami to życie jest piękne, mimo brzydoty, które do niego wnoszę :( Ble Ble hej, jak humorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej koleżanki
no i bardzo przykre jest ze inne moje kumpele jak poznaja kogos (facetów) czy też ogólnie nowa grupę znajomych to od razu wzbudzają jakis taki szacunek i ludzie myslą o nich ze są fajne. już na wstępie traktują je przyjaznie... nieraz mi było smutno z tego powodu..np ja i moje 2 ładne koleżanki byłysmy na ognisku i poznałyśmy nowych ludzi. i wokól tych ładbnych wszyscy sie zbierali, chłopcy patrzyli na nie z taką przyjaznią . a mnie to nawet mało kto słuchał co mółwie. mimo, ze nie jestem nudziarą. na co dzien nie placzę nad swoim wygladem ale w takich właśnie sytuacjach to mi bardzo daje w kosć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantinprowi
ja jestem ładna (wiem wiem..to takie beznadziejne) ale np szkoda mi takich osob i zawsze szczerzej i chetniej rozmawiamz takimi odtracanymi. Nie przejmuj sie.. rano jak wstane, bez makijarzu, w lumpkach i z włosami we wsztystkie strony jestem paskudna jak noc listopadowa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blebluś
hej hej koleżanki---> jakbym czytała o sobie :( kiedy chodziłam do szkoły nie zależy mi już w sumie na przyjaźni, miłości ; dużo razy sie sparzyłam, więc dałam sobie spokój, mimo, że w głębi serca taka potrzeba kontaktu z ludźmi jest chciałabym tylko, żeby wszyscy dali mi święty spokój, nie gapili się nie komentowali itp Ble Ble masz na imię Michał? Bardzo ładne imię :) jedne z moich ulubionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blebluś
pantinprowi takie osoby jak ty to rzadkość niestety a wyobraź sobie jak my rano wyglądamy, jak jesteśmy brzydcy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantinprowin
za to mam bardzo małe piersi :( Rozmiar A i to moj najwiekszy kompleks.. poza tym p[rzeraza mnie lato, wakacje, plaza... p[ełno dziewczyn z duzym,i widocznymi piersiami i ja DECHA :(płakac mi sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blebluś
proszę bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blebluś
ech pantin, ja mam małe piersi i do tego buźkę masakrę więc ciesz się, że jednak ładna jesteś biust to naprawdę nie priorytet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantinprowin
ja wiem o tym, ale czuje sie taka gorsza:( jak widze laseczki, ładne dziewczyny, jak patyki szczupłe, a takie duze piersi,to az nie wiem jak to sie dzieje:( jest mi bardzo przykro, bo wstydze sie tegop.w mojej pracy pracuje wiekszosc facetów i chyba ja mam najmniejsze piersi ze wsyztskich dziewczyn... pewnie ze wszystkich mozliwych:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blebluś
haha ja też wygrywam w pracy konkurs na najmniejszy cyc,niestety:O i też tego nie rozumiem, że niektóre laski są szczupłe a mają ładny biust taka 'uroda' widocznie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantinprowin
moj chłopak mi kiedys powiedział,ze w przedszkolu, czy tam w podstawowce, dotykał wieksze.. wiec wyobraź sobie jak sie czuje. tob yło tak dawno i bardzo sie wtedy źle poczułam,zrobiłam mu wojne.. ale wciaz mimo,ze mineło tyle czasu,.w ciaz mam to w myslach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blebluś
no sorry, to dlaczego jesteś z takim chamem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pantinprowin -->twoj proble to nie problem co maja powiedziec osoby ktore sa brzydkie i nie moga przejsc normalnie ulica zeby sie z ciebie nabijali albo cos w tym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantinprowin
a co mialam zrobic? zerwac, bo mi głupio zazartował? Zrąbałam go i powiedzialam mu kilka słów, od tamtego momentu ciagle mowi,ze to sa jego piekne dydusie, ze bardzo je kocha i np..pisze mi "jak zyja moje cycuszki?tesknie za nimi".. bo chowam je przed nim;) i robie tak,zeby ich nie dotykał:P:P:P BleBle przykro mi,ze tak jest, to naprawde głupie zachowanie ludzi. kiedys wszyscy bedziemy starzy, brzydcy, pomarszczeni,a najwiecej osob zostanie przy tych najzyczliwszych,anie najpiekniejszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantinprowin
choć wiem o tym,ze predzerj prace dostanie osoba ładniejsza, załatwi lepiej interes - ładniejszy, z ludźmi ogolnie zadbanymi-ładnymi ludzie chetniej chca sie pokazywac, rozmawiac, utrzymywac kontakty... takie glupie stereotypy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blebluś
pantin, nie chciałam Cię urazić, ale z poprzedniej wypowiedzi wywnioskowałam, że twój chłopak to cham może jednak zdał sobie sprawę, jaką Ci przykrość sprawił i dlatego tak się zachowuje, tak mówi, żebyś jak najszybciej o tym zapomniała?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej koleżanki
heh ja przynajmniej nie mam takich problemów bo mnie faceci omijają szerokim łukiem. w sumie trochę rozumiem, ja też bym chcioała zeby mi się partner fizycznie choc trochę podobał. pewno znajdę jakiegos który mnie zechce, będzie moim pierwszym i ostatnim i nie będzie tym wymarzonym, ale jakims takim "tym co mnie zechciał" i bedę musiała sie cieszyc z tego co jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantinprowin
To znaczy .. mysle,ze zobaczył,ze sprawił mi przykros i tez moją reakcje. Wiem,ze to chamskie było. Raz dawniej mi tak powiedział jak sie przekomarzalismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantinprowin
to i tak świetlana przyszłosc.. ja jestemz takim,z ktorym nie widze swojej przyszłosci i na pewno nie bede z nim do końca... a jestem bo jestemn, on mnie bardzo kocha aja nie potrafie go zostawic;/ ja peirdziele jakie to zycie jest zjebane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantinprowin
oczywiscie kompleksów nie mam przez niego,ani nie staram sie dla niego cos z tym zrobic.. sama chce sie ze sobą dobrze czuc... a potemm... :D::) PEŁNĄ PIERSIĄ iść podbijać swiat :D hihihihi zarcik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej koleżanki
no tak ale przynajmniej przyciagasz facetów, a ja- 1,50- karakan z brzydką buzią. nie mam nawet szans zdobyć doświadczenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantinprowin
przyciagam a i tak z tego nie moge skorzystac,bo mam faceta krtory jak rzep na dupie nie op[uszcza mnie na kroczek, niczego nie pozwala, zazdrosny w cholere i eeeeeeeeeeh. Kiedys jak sie wkurze jak zostawie to wszystko to ebdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pantinprowi zazdroszcze Ci ze facet jest o Ciebie zazdrosny. Ja bym chciała zobaczyc jak to jest... u mnie jest coraz gorzej... najgorsze jest to ze jak wychodze z domu to same chude opalone pieknosci sa a ja jedna jedyna taka straszna biała brzydka i gruba. I te piekne sie na mnie patrza z takim triumfem w oczach. T OJEST NIE DO ZNIESIENIA. Na te piekne inne przecietne czy brzydkie patrza z zazdroscia i ja bym tez chciała zobaczyc jak to jest... mi nikt nigdy niczego nei zazdroscił a jedynie patrza z politowaniem albo z tym pieprzonym triumfem i satysfajcja ze one sa ladniejsze. Ja nie lubie juz zadawac sie z ładnymi. Zerwałam wszelkie kontakty bo takie osoby mnie \"lubily\" tylko dlatego zeby lepiej prezentowac sie przy mnie w moim tle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she 76
hej,długo mnie nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×