Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qasimodka

Brzydcy ludzie, łączmy się!

Polecane posty

Gość a jak bym sobie hcętnie
i co robić na takim spacerze? łazić w kółko i unikać ludzi którzy się pewnie będą gapić na samotnego spacerowicza? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydula Betty --->cos trzeba robic wiem to trudne mi sie czasami tez nie chce wychodzi ale czasami sie zmuszam i wychodze a co robic nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*BLE BLE* taaaaa tylko taki spacer malo przyjemny, ale najlepiej nie myslec o tym tylko isc przed siebie, zbedne mysli psuja humor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też jestem brzydka
Wstyd mi się pokazywać ze swoją paszczą na mieście bo ludzie się dziwnie na mnie patrzą, a i od przedszkola słyszałam opinie nt mojego wyglądu, a raczej jego braku. I tak od kiedy pamiętam, już nie ma dla mnie nadziei. Tylko płakać gdy patrzę w lustro :-// Już bym się dawno zabiła ale nie mam odwagi, więc tylko żyję nadzieją że za niedługo umrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też jestem brzydka
*BLE BLE* Ja mam z życia tylko tyle, że znam ortografię :-) Niestety, nic poza tym. Was też wkurwiają ładni ludzie? Ja dla takich jestem chamska bo nic więcej nie mogę z tym zrobić :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzieckiem raczej ladnym bylam,albo przecietrnym, ale wolalabym teraz byc laską 😠 fuck, wogole chetnie wrocilabym do dziecinstwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też jestem brzydka
kaja a Ja np. mam wielki długi i szeroki nochal, maleńkie głęboko osadzone oczy, ogromne wary, szerokie czoło, szerokie kości policzkowe, krótkie nogi, szerokie biodra :-/ I co, może fajnie wyglądam? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana joluu
ja też nie byłam potworem w dzieciństwie, dopiero w okresie dojrzewania zaczęłam brzydnąć coraz bardziej, dużo jest też w tym mojej winy ech, jakbym chciała być nawet przeciętna, może ten Ktoś pokochałby mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana joluu
kaja a powiem ci szczerze, że z chęcią zamieniłabym się z tymi chorymi, żeby oni mogli życ, a ja bym umarła bo brak mi odwagi, kilka razy byłam już o krok, ale zawsze szkoda mi życia, które może być piękne, pod warunkiem, że jakiś sukinsyn dowartościowuje się gnojąc moją osobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana joluu
a jednak tak jest co z tego, że sobie na siłę znajdziesz znajomych, o facecie można marzyć jak się jest nieśmiałym i ma kompleksy takie, że nawwet jeśli się taki desperat znajdzie to i tak te kompleksy zawalają wszystko wiesz ja niemal codziennie mam mówione jaka to jestem piękna, a jak nikt mi nic nie mówi to przynajmniej gapi się jak na ufo i jak tu się nie dołować jak masz to x-lat powtarzane dzień w dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też jestem brzydka
kajaa a Nie musze się dołować, wystarczy że stanę koło koleżanek i już wszystko wiadomo... Brzydcy ludzie nie mają przyjaciół, dziewczyny/chłopaków, przykre nie? Niestety prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też jestem brzydka
kochana joluu A widzisz, Ty przynajmniej słyszysz ze jesteś ładna... Na mnie to tylko wszyscy wytrzeszczają oczy, nie raz słyszę wredne komentarze... I Ty się jeszcze dołujesz!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie boje spojrzec wstecz, bo moge wpasc w depresje z powodu tego ile czasu zmarnowalam przez kompleksy, ile dobrej zabawy przegapilam.....brrr teraz to juz naprawde ide :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana joluu
jejku to "piękna" to było z ironią :) ja jestem straszna, do horrorów się nadaję też mykam do spania, dobranoc brzydalki kochane ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też jestem brzydka
kajaa a Jaja sobie robisz??? Myślisz, że to jest zabawne!? Taaak, kurwa, nagle obudzę się ładna... :-> Pewnie łatwo Ci pisać takie głupoty bo sama chyba nie straszysz w dzień na ulicach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana joluu
wiesz kaja, ale jednak inaczej by nam się żyło, może mielibyśmy rodziny, dzieci, przyjaciół a tak? przez niedowartościowanie, kompleksy, głupie komentarze naszą rodziną są depresja , nerwica, myśli samobójcze, złość na samych siebie o co tam sobie jeszcze chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też jestem brzydka
kochana joluu I jeszcze chamstwo i arogancja w stosunku do ładnych i przeciętnych... Tylko tak się mogę mścić za moje niczym niezawinione brzydulstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też jestem brzydka
kajaa a Myślałam, że chcesz pojechać po brzydulach... Więc co miałaś na myśli? Piękna to będę po śmierci, o ile coś po niej jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też jestem brzydka
kajaa a Niektórzy tak - są piękni, uważają się za pępek świata więc im kurwa nie popuszczę. Nie jesteś brzydka więc nie rozumiesz jak to boli gdy patrzysz na kogoś ładnego... Od razu mam uprzedzenia do tego kogoś i nie mogę się przemóc... Ciągle to wyrzucam moim rodzicom, ale oni tylko się uśmiechają z politowaniem albo mówią że przesadzam. A za jakiś czas jeszcze i oni mnie dołują. Jak się mścić na bogu? Przecież on nie istnieje, bo niby stworzył ludzi na swój "obraz i podobieństwo" - więc skąd takie szkarady w populacji ludzkiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też jestem brzydka
To mnie zabij cwaniaczku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \" ja tez jestem brzydka\" jak ja cie rozumiem, jakbym siebie czytała. Te ładne niczego nie rozumieja a wiesz co mnie najbardziej wkur...ia? Ze taka ładna to jeszcze narzeka, ze ją faceci uwazaja za obiekt seksualny i co ona biedna ma zrobic z tym fantem>? TO jest dla niej problem. Nie no jak takie cos slysze to nie powiem co bym mogla zrobic. CO ja bym dala zeby mnie tez tak postrzegali. Na mnie nikt nie zwraca uwagi. Najgorsze jest to, ze jak ide i mam przechodzic np przez pasy to nieraz czekam kilka minut az wszystkie samochody przejada bo mnie nikt nie przepusci. Nieraz jak sie zatrzyma to jestem w szoku ale spojrze w bok patrze a tu laska i tylko dlatego sie zatrzymał a ja dzieki niej moge przejsc. Moze powinnam jej dziekowac? To jest tylko taki mały szczegolik ale ile takich rzeczy sie u mnie brzydkiej jak ch... babie przydaza to nie zlicze. I potem mam pod wieczor takiego doła ze mi sie zyc nie chce. Ja tez mysle o sambojstwie. Dzisiaj mialam znowu zły dzien... juz dawno bym to zrobila ale boje sie ze sposob jaki wybiore bedzie nieskuteczny i przezyje. Choc mam juz kase uzbierana i zastanawiam sie nad wyjazdem gdzies do najzimniejszego kraju nie wiem na Alaske? Nie wiem gdzie jest najwiekszy mroz. Tam gdzies gdzie nie ma ludzi sie polozyc z piwem i aviomarinem. Podobno smierc przez zamarzniecie nie jest taka zła.. coraz czesciej sie nad tym zastanawiam tylko musze znalezc kraj gdzie we wszystkie pory roku jest trzaskajacy mroz. Nic innego mi do glowy nie przychodzi. do \" jolu kochana\" przepraszam, ze nie bylo mnie na tlenie...lezałam dzis i ryczałam - dzis ja mialam straszny dzien...jestem do dupy...nie mialam sily usiasc do kompa ale teraz nie wytrzymałam i musialam sie wyzalic choc to i tak niewiele pomaga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolu kochana
nie ma sprawy, zawsze jestem wieczorem, więc jak będziesz chciała się wygadać to śmiało doskonale cię rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×