Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gagatka85

jak schudnac 7 kg????

Polecane posty

hejka waze 52/53 kg przy wzroscie 1, 67!! Bardzo chciałabym schudnąć tak od 5 do 7 kg przez zimę. Od 2 miesiecy regularnie pije herbate pu-erh i nic!!! zadnych rezultatow!!! do tego cwicze co najmniej 3 razy w tygodniu co najmniej 30 minut!!! ale moja waga ani ani nie leci w doł, mam wrazenie ze nawet w gorę!!!?? dzielcie sie ze mna waszymi spostrzezeniami na temat odchudzania, co zrobic zeby schudnac!!?? dodam ze glodowki i diety cud nie wchodza w gre!! piszcie plis plis, 9razem rażniej ;>>) czekam, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde no
odchudź się tak ze 20 i będziesz miec problem z głowy raz na zawsze! Przecież ty masz niedowagę kobieto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i mam niedowagę!!! ale ja tego nie widze, widze za to moj wielki brzuch: oponka :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto sie dołaczy do mojego odchudzania??????????podobno jak sie ma wsparcie to razniej!!! a tak samej mi sie nie chce!!!piszcie plis plis plis ;)czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli masz oponki na brzuchu to zacznij cwiczyc brzuszki (spinanie mięsni) i ćwiczenia na talie- stajesz w rozkroku i robisz skłony na boki. Bardzo szybko zlikwidujesz oponki w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość your-angel
Mam podobnie mam 166cm wzrostu 51-52 kg i brzuszek wystający.... Przyłączam sie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a herbata puerh nic ni na to nie pomoze jesli mam byc szczera. Wazysz dobrze ale jesli martwi cie twój brzuch to wystarczy tylko pocwiczyc, nic więcej. Dobierz takie ćwiczenia które będą działaly tylko na tą partię miesni z których chcesz zrzucic. Polecam stronke internetową: http://www.modeling.pl/?sub=cwiczenia/brzuch&fil=brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość your-angel
yasmin a znasz jeszcze jakies dobre cwiczenia na talie bo na brzuszek robie 6 weidera iu działa tylko jeszczed coś na talie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwicząc w ten sposób zrzuciłam w samych biodrach 15 cm, w talii tez. No i płaski brzuszek. W niecałe 3 mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
you angel- wlasnie na tej stronce co podałam masz cwoczonka na brzuch i na talie:-) ja je robiłam. Są świetne. Polecam. Masz tam ładnie pokazane nawet jak wykonywać poszczególne cwiczonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do yasmina: ta stronk: http://www.modeling.pl/?sub=cwiczenia/brzuch&fil=brzuch znam i bardzo mi sie podoba, szukajas kiedys czegos innego przy okzaji trafiłam na ta. Jest zajerzysta!!! Cwicze wlasnie jjak tam jest pokazane!!Ale efekty sa opłakane ;( no nic moze musze sie bardziej zmotywowac i wziasc za siebie!!! dzis na przyklad cwiczylam 40 minut, a cwicze wlasnie od 2 miesiecy jakies 3 razy w tygodniu po 30/40 minut i jakies male efekty sa ;// nie wiem czemu?? dzieki za odpowidzi czekam dalej na was dziewczyny!! buzka ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość your-angel
Mój tydzień wyglada tak: Poniedziałek: 6 weidera+1.5 godziny gier zespołowych Wtorek: 6 weidera+ 1 godzina basenu Środa: 6 weidera Czwartek: 6 weidera Piątek: 6 weidera 1 godzina aerobiku Sobota: 6 weidera Niedziela: 6 weidera Nie jest to jakies HARDCOROWE ale jakoś się trzymam... I brzuszek ćwicze... Tylko jeszcze kłopocik mały z udami został... Zna ktoś dobre cwiczenia? Oczywiście ze zaczynamy :). W grupie raźniej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
your-angel troche mnie zawstydzasz tymi swoimi cwiczeniami ;> Ja cwicze po 30/40 minut 3 razy w tygodniu, roznie bywa, bo to jakis wypadzik na miasto, to znow szkola!!dodam ze pracuje ni i studiuje zaocznie, a pozatym mam chlopaka wiec z tym czasem i gimnastyke roznie mi wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jak chcecie pozbyc sie oponka to polecam pokrecic sobie hula hopem naprawde widac efekty tystarczy 15 minut dziennie . u mnie juz po tygodniu widac rezultat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr15385282
Robcie polprzysiady... Dzialaja :?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za wszytkie rady choc niekoniecznie wszytkie wykonam !!! ( chodzi mi o rade jaco ), z tym hula hop to moze sprobuje ale musialabym wygrzebac z rupieci, jezeli w ogole mam !! a slyszalysie o brzuszkach bokserskich tez podobno sa dobre!! caluski tzrymajcie sie papap ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 18
na diecie sb spadnie ci brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santana348
najtrudniej jest schudnąć właśnie kilka kilosów. U mnie nic się nie rusza mimo diety, nie jedzenia białego pieczywa, nie słodzenia kawy, herbaty, w ogóle kurde chyba przestanę cokolwiek jeść żeby zobaczyć cholerny rezulat.... no nie wiem już co się dzieje to jakiś koszmar.... i nie mam niedoczynności tarczycy ani innych dolegliwości.... a nie mogę cholernych 5 kilogramów zrzucić!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietko
nie schudniesz, bo twoja waga jest jak najbardziej prawidlowa (nawet wazysz za malo!). Wiec wybij sobie z glowki odchudzanie, jezeli nie chcesz poniesc uszczerbku na zdrowiu! A na brzuszek sobie po prostu pocwicz, widze, ze dziewczyny daja Ci dobre rady (ja sie niestety nie znam). Powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko cwiczenia
organizm nie odda ci tak łatwo czegos czego ma za mało chodz tu i tłyszczyk masz niedowage i dlatego nawet głodowki nie pomoga chyba ze nabawisz sie jakiejs choroby cwiczenia pomog.a hula hop jest super na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość your-angel
Dawno mnie nie było :P. O brzuszkach bokserskich nie słyszałam... A na czym polegają? Ja kupiłam sobie tabletki tłumiące apetyt w opakowaniu jest ich 30 moze coś zdziałają... Są zzdrowe z octem jabłkowym więc o uszczerbek na zdrowiu nie ma obawy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość your-angel
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka jakos dlugo mnie nie bylo ale mam duzo roboty ostanio!!! na razie nic nie moge schudnac bo zbliza mi sie okres i to nie jest dobry moment na odchudzanie!!! zreszta nie mam sily!! jeszcze pozniej sie odezwe teraz lece sprzatc, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co doo tych brzuszkow bokserskich to niestety ale nie moge znalezc odpowiedniej strony, ale spróbuje wytlumaczyc, połóż się na plecach, ugnij nogi w kolanach, ręce poloz na klatka piersiowej, po czym,tow ruszaj wedlug wskazowek zegara, cwieczenie wykonaj20 razy, raz na jedna strone raz na druga,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzy
POLECaM MEIZITANG gg9070408

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czolem!!!od jutra biore sie ostro za siebie bo przez ten weekend ostro sobie pofolgowalam ;(( to tortilla, to pizza ;/ ale od jutra zero slodyczy, zero fast foodow (a to bedzie trudne) koktajle zamias kolacji a na sniiadanko platki z otrebami!!musze w koncu schudnac pare kilo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×