Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość millennium
a na jekie stanowisko do mbanku????Ja pracowłam tam na call center

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimia
doradca ? powiedz cokolwiek, jak zarobki swiadczenia, praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millennium
Ja pracowąłam na umowe zlecenie jako student i nie jestem zadowolona to jest dobre na 3 miesiące,a pożniej to już ci sie tak zaczyna nudzić.FAkt ze dośwaidczenie się jakieś zdobyło.Jak jesteś studentem to idź,a jak nie to szukaj czegoś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimia
jestem studentem, ale pracuje w tej chwili na umowę o prace w sklepie z sanitariatami mam z premią ok 2500ty/netto tylko godziny pracy takie sobie. dlatego szukam czegoś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millennium
no to na pewno tam więcej nie dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimia
:( szkoda a już miałem nadzieje na "normalną" prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tenfon
student , 2500 zl netto i szukasz czegos lepszego? no to powodzonka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimia
w sensie pracy w normalnych godzinach z jakąkolwiek możliwością rozwoju zawodowego, nie po 210h a trochę mniej, nie musi być większa kasa. ale z normalnym podejściem do ludzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa w millennium
Jeśli chodzi o mojego przełożonego,to niestety nie reaguje na to co sie dzieje, w końcu przydzielił mi opiekuna,więc chyba wychodzi z założenia że zrobione co trzeba,a jak usłyszałam że ze wszystkimi swoimi problemami i pytaniami mam sie zwracac do opiekuna,tak więc koła się zamyka,a poza tym trochę sie boję cos mówic kierownikowi na swojego opiekuna,bo przecież widzi co sie dzieje,a nie reaguje,wiec chyba jedynie moge sobie tylko pogorszyc sytuację,a i tak nie jest dobrze. Jeśli chodzi o to ile mi zaproponowali to ok.2000 brutto,nie sprecyzuje bo jest tajemnica wynagrodzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mille to zabawa
tyle to było 6 lat temu - widać nie zmieniło się nic.. taki to bank...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W millennium zmienił się w tamtym roku system premiowy i mozna nieźle zarobić. Podstawa jest niska ale nikt nie bierze kasy za brak wynikow sprzedaży. Nie ma już \" czy się stoi czy się leży..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do nowa w millennium. Ja myślę ,że spokojnie możesz iść do kierownika i z nim pogadać. ,że chcesz się wszystkiego nauczyć a nie masz takiej możliwości, przecież to jemu powinno zależeć abyś wszystko szybko pojęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwiwi
ja też bym powiedziała kierownikowi najlepiej jak wszystko jest jasne i przejżyste a mi sie strasznie podoba na szkoleniu w millenium ludzie super ternerzy normalni, myślę że w placówce też będzie mi się podobało szczerzę mówiąc to już nie mogę się doczekać, ale wiele jeszcze muszę się nauczyć. Poza tym millennium bardzo dużo oferuje nowym pracownikom poza nawet całkiem niezłą pensją jest bogaty pakiet socjalny(nie tylko bilety do kina czy basen ale tez wycieczki itp) naprawdę nie rozumiem na co ludzie narzekają, mam znajomych pracujących w innych bankach i mają o wiele gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do joanna71 Jeśli myślisz , że osiągniecie 3 pkt bez doświadczenia oraz przy budowie własnej bazy klientów na początku jest łatwe to gratuluje. Pewnie pracujesz w banku gdzie wszyscy biorą najchętniej produkty . Tak się składa , że pracowałem w millennium i wiem , że tak nie jest. To co mówią na rozmowie to małe kłamstewko ja również miałem przedstawione takie warunki i wiem , że to cięzka praca bo pdobna do akwizycji. Jeśli bym miał cofnąć czas to bym to zrobił bo tak jak mnie załatwili odradzam komu kolwiek . Ja nikogo nie mam zamiaru zdegustować poprostu pisze jak jest a decyzja do każdego należy co chce w życiu robić. Forum jest po to aby wypowiedziec sie na dany temat ja pisze z mojego doświadczenia a mam je 5 letnie w bankowości. Praca w millennium doradca w dep. prz. hmmm??Śmieszne ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kika1313
Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Inspektor Bankowości Hipotecznej. Ale masakra. Na początku rozmowa przebiegała w normalny sposób, dopiero pod koniec baba zaczęła zadawać głupie pytania i wymuszać na nie odpowiedz. Np Co na takim stanowisku mogłoby Pani sprawić problem? Po pierwsze nie pracowałam na takim stanowisku, więc trudno byłoby mi cokolwiek założyć co mogłoby mi sprawić trudność. Po drugie jaka może być filozofia w zbieraniu i kompletowaniu dokumentacji oraz początkowej weryfikacji. Tym bardziej, że na takie stanowisko chcą zatrudnić osobę z wykształceniem średnim, albo studentów ostatniego roku, a ja jestem dawno po studiach, i tematyka bankowości nie jest mi obca, bo takie jest moje wykształcenie. I mam duże wiadomości na ten temat. Albo pytanie dlaczego akurat bankowość hipoteczna? Więc odpowiadam, ponieważ jest to zgodne z moim wykształceniem, wiedzą, zainteresowaniami i tym co aktualnie robię. No ale jednak dlaczego bankowość hipoteczna? Bo nie będzie mi sprawiała trudności ta tematyka, bo lubię. No ale dlaczego? Nie wiem czy baba miała jakieś kompleksy czy co.....a mówiono mi, że miła jest atmosfera w Lukas Banku. Nie wiem o co chodziło czy baba chciała mnie sprowokować. Jakaś rąbnięta. Chciała chyba zabłysnąć swoją błyskotliwością robiąc z siebie idiotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guder
kika - a może ona "udawała" trudnego klienta i to był test jak z upierdliwą osobą sobie poradzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpaula
Czytam f\orum na bieżaco i coraz bardziej sie zalamuje.ja tez zaczynam od maja szkolenia w millennium. dostalam sie na stanowisko doradcy ds srednich przedsiebiorst jedno w wiekszych miast Polski.wczesniej wasze opinie byly w miare ok ale jak slysze teraz ze wyrobienie 3 pkt w miesiacy to straszny problem to zaczynam zalowac ze przyjelam ta prace. Wiem ze praca ta jest ciezka i wymagajaca ale ja chcialam w ten sposob pracowac zeby miec ciagla motywacje do pracy. przeciez tak jak w wiekszosci bankow i stanowisk im ciezej pracujesz i lepsze masz wyniki tym lepsze pieniadze. strasznei sie martwe teraz sama podstawa to za malo zeby przezyc a jezeli jest tak jak piszecie ze prawie niemozliwe jest dostanie 3 pkt miesiecznie to juz teraz wiem ze podjelam zla decyzje ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kika1313
Guder - dlatego stwierdziłam, że nie wiem jakiej odpowiedzi ode mnie oczekuję, żeby była usatysfakcjonowana. zaznaczam, że pytała mnie o to samo 5 razy, a defakto inaczej nie można było odpowiedzieć na to pyanie, bo dlaczego ktoś składa swoje cv na takie stanowisko a nie inne, odp jest prosta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kika1313
w Lukasie tak gdzie odbyłam rekrutację, też są wolne inne stanowiska w bankowości hipotecznej i rekrutująca coś wspominała o Specjaliście ds Uruchomień, jak również Doradcy ds małych przedsiębiorstw, ale jak czytam co piszecie na forum, to dziękuję za takie stanowisko, to sprzedaż to jakaś masakra. To zdecydowanie wole ubiegać się o stanowisko w kredytach hipotecznych, ale nie w przełożeniu na sprzedaż. Tylko raczej na weryfikowanie dokumentacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIm2
nie dziwi was to, ze na tym forum sami ludzie z niskimi zarobkami są ? pracuje w lukasie, nie w Wa-wie, i kwoty ktore dostaje na konto są 2-3 razy wyzsze niz podawane przez was.. moze czas się ogarnąć ? poszukajcie na stronach gusu - srednia wynagrodzen w finansach to okolo 6000 brutto (wiecej niz w firmach IT). Oczywiscie zaraz ktos zacznie biadolic ze do sredniej to sie liczy prezesow ;) owszem, ale prezesow jest kilku, a sprzedawcow tysiace. Srednia jest zaburzona ale w niewielkim stopniu. Moja rada - ogarnijcie sie! powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aig bank polska
czy ktoś pracuje lub pracował w banku AIG? właśnie dostałam tam pracę - .... i nie wiem czego tak naprawdę się spodziewać? w związku z tym mam kilka pytań: * jak wyglądają szkolenia ? i gdzie się odbywają? wiem tylko że trwają ok 5 tyg - na stanowisko doradca klienta * jak wyglądają plany sprzedażowe? czy da się je wyrobić? a jak z premiami? czy kładą duży nacisk na wyrobienie planu? itd, itp z góry dziękuję za wszelkie informacje. :-D pozdr. :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca w lukasie
Jak wygladaja plany sprzedazowe w lukasie, jakie sa premie i ile wynosi podstawa bo ide wkrotce na rozmowe i nie chce zanizac podajac za niska stawke :) A tak wogóle to mila jest atmosfera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika1313
w Lukasie w jakim mieście? byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w Lukasie, masakra, złośliwe babsko, może miała gula, facet ma lepiej jak jest rekrutowany przez kobietę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×