Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość 5kamilka6
ja wiem co toanaliza swot bo pamiętam ze studó. swot-- czyli moje słabe i mocne strony oraz szanse i zagrożenia ze strony zewnętrznej może choć troszkę pomogłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow Eurobank
O widzisz teraz mi przypomnialas o tym- mialem to kilka dni temu na szkoleniu- 4 punkty ktore kolezanka wczesniej wymienila, rozpisywalismy na tablicach w punktach, a potem je omawialismy, wiec musisz pojsc tym torem.... U nas chodzilo o karte i kredyt itd....Wypisz sobie to wszystko i potem ladnie opisz kazdy punkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki:)bo mam wlasnie na pon zronic ta analize- 5 bankow i ich produktow(kredyt gotowkowy,konto i limit)ale mysle ze dam rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodzkie
witam, ide jutro na rozmowe kwalifikacyjna do lukas bank stanowisko na ktore chce sie dostac to Specjalista Ds. Rynku Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Czy ktos byl juz na takiej rozmowie, jakie pytania moga pasc? Na co w szegolnosci bedzie zwracala uwage osoba rekrutujaca. Za informacje z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirella03
Czy ktoś z was orientuję się ile zarabia doradca klienta w Funduszu Mikro?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichosz
Ja Pracuje w Polbanku dla Partnera od prawie 2 lat wcześniej w BPH zajmuję sie Małymi i średnimi firmami dostaje 1400 brutto ogólnie szukam pracy bo z tym partnerem daleko nie zajade .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robin_van_persie
Czołgiem, Mam do Was wszytskich pytanie, bardzo dla mnie ważne dodam i bedę wdzięczny za każdą odpowiedź, otóż W najbliższym czasie udam się na rozmowę kwalifikacyjną do banku ING na stanowisko przedstawiciel bankowy. Ogłoszenie było wymagające jednakże ciekawe. Z mojej strony działalność itp. Nie wiem jeszcze co może mi dać ING dlatego powiedzcie proszę, czego można się spodziewać po pracy w banku na tym stanowisku. Od kilku lat jestem handlowcem i mam doświadczenie w sprzedaży usług. Jakiej można się spodziewać podstawy w zarobkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow Eurobank
Lodzkie Moze troche pozno, ale bylem na takiej rozmowie -na 1 rozmowa z rekruterka i bezposrednim przelozonym-bardzo mila 2 rozmowa z dyrektorem placowki- mniej mila, ze scenka sprzedazowa, ogolnie mialem ja przekonac do siebie 3 to bylo zadanie do zrobienia-prezentacja i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LU-Kate
Witam, Oświećcie mnie proszę, ile zarabia doradca junior LUKAS BANKU w 130tysięcznym mieście?Wybieram się na rozmowę kwalifikacyjną,a nie chciałabym podać zbyt niskiej kwoty.Widzę duże rozbieżności od 1200 netto do 2500 netto.Nie mam doświadczenia w bankowości,ale w obsłudze klienta i sprzedaży-półtoraroczne. Proszę o oświecenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bankowiec z przymusu
Zdecydowanie odradzam pracę w bankach. W dzisiejszych czasach bank to nic innego jak akwizycja na kółkach (zarówno w wydz. detalicznych, biznesowych, czy korporacyjnych). Cały czas sprzedaż, sprzedaż, sprzedaż. Uwłaczajace dzwonienie po ludziach, oferowanie usług, "doradztwo". W czym doradca może doradzić prezesowi, który pod bank przyjeżdża najnowszą s-klasą? Śmiech na sali, kiedyś firmy, ludzie sami przychodzili do banku, jak potrzebowali kredyt. A teraz trzeba im doradzać, tak, żeby uwierzyli, że leasing jest lepszy od kredytu (czyt. szybciej Cię pozbawią leasingowanego środka w przypadku poślizgu z płatnościami). Aktualnie panuje szał na wszystkie produkty okołokredytowe (gwarancje, fx, faktoring). No i konik- depozyty. Od nas doradców wymnaga się sprzedaży ale o wstrzymaniu akcji kredytowej z powodu braku depozytów już się nie mówi bo i po co. Powiem szczerze, odradzam pracę w banku, kiedyś może była to nobilitująca praca, teraz to tylko czysta akwizycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artanis
Do LU Kate. Mieszkam właśnie w 130 tyś. mieście na południu Polski i doradca junior otrzymuje tutaj 1600 zł. brutto, czyli netto będzie jakieś 1150 zł. - to jest podstawa. Do tego dochodzą jeszcze oczywiście prowizje za sprzedaż produktów, ale i one nie są za wysokie. A miesięczne plany sprzedażowe są naprawdę wysokie. Przynajmniej w moim mieście. Do Bankowiec z przymusu, nie wiem czy zauważyłeś, ale popularne stają się w bankach również jeszcze wszelkiej maści assurance products, czyli produkty ubezpieczeniowe. W LB są to ubezpieczenia do konta (pomoc medyczna, bezpieczna kieszeń, pomoc techniczna), ubezpieczenie gotówki pobranej z bankomatu, ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia telekomunikacyjne. Pomijam, że sprzedajemy oczywiście wszelkie produkty typowo bankowe. I jak osoba mająca to wszystkie świetnie znać może być dobrym doradcą??? Nie da się. Wiemy najważniejsze części z każdego i już.. wciskamy! Jest jedna prosta zasada, którą obrazuje niniejsza maksyma: Masz frajera to go duś, jak się zesra, to go puść" - chore, ale prawdziwe. Jeżeli idziesz pracować do banku, do działu sprzedaży, to hasło będzie Ci przyświecać przez całą Twoją karierę w tej złodziejskiej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pek
Z tą pracą w bankach widzę, że jest niedobrze. Moim zdaniem większość firm szuka tylko pracowników do załatania obsługi. Dobrze jak się trafi ktoś, kto jest skuteczny i bez skrupułów sprzeda wszystko co wymyśli biznes. A najlepiej jak przeszkoli się u konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna BOS-iówka
Witam, dopiero zaczęłam prace w BOŚ na stanowisku doradca klienta. Miasto powyżej 50tyś mieszkańców. Nie dostałam jeszcze planów, ale po przeczytaniu tego forum to już jestem załamana... Może ktoś się orientuje czy duże są te plany sprzedażowe i czy jest realne ich wykonanie. Z góry dziękuję za info. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LU Kate
Dziękuję za odpowiedź. Póki co dostałam pracę na pół etatu w LUKAS banku.Informacja o zarobkach mniej więcej się zgadza.Mam tylko nadzieję na szybki rozwój i wydłużenie etatu.Wierzę,że jeśli ktoś bardzo chce i ma pozytywne nastawienie jest w stanie dobrze i dużo sprzadać.Pierwsze wrażenie jest pozytywne.Mój zwierzchnik jest konkretny,nie obiecuje gruszek na wierzbie.Coś na zasadzie:ile pracy włożysz,tyle będziesz mieć plonów.Czy ktoś może mi odpowiedzieć na pytanie ile czasu dobry pracownik musi czekać na wydłużenie czasu pracy?Zakładam,że się sprawdze;) i powiem wam,że mimo odpowiedzialności na jaką się decyduję cieszę się,że dostałam szanse na pracę w banku mimo braku doświadczenia czy wykształcenia w bankowości.Przynajmniej cv będzie wzbogacone wartościowym doświadczeniem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anwen
To ja zapytam jeszcze raz, czy wie ktoś może ile zarabia analityk kredytowy w Krakowie??? Bede bardzo wdzieczna za szbka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirsh
do LU Kate ---> ile Ci zaproponowali na te pół etatu brutto? pytali Cię z ich produktów bankowych czy to była luźna rozmowa? ile etapów? ja wysłałam aplikację w piątek. też nie mam dośw w banku, więc zadowoliłaby mnie ta praca.ciekawa jestem czy się odezwą... dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka313
Praca w banku daje radosc, szczegolnie tych ktore maja kase np na reklamy w internecie, tutaj jest ich lista www.maney.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam (Jako Referent w placówce kredytowej LUKAS - podpisywanie umów z klientami) MAM Pytanie: -jakiego wynagrodzenia mogę oczekiwać? -jaką ponoszę odpowiedzialność (gdybym np. dała kredyt w 15min i coś bym pomyliła)? Proszę o odp. od osób pracujących na podobnym stanowisku. I ewentualnie coś więcej jak wygląda typowy dzień pracy. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowiceR
Odbyłem w ostatnich 3 dniach 3 rozmowy ( Doradca klienta itp.) Polbank, CIti, Millenium. Moje odczucia: Najfajniej w Citi : rozmowa konkretna,merytoryczna, wszystko szybko i sprawnie. Kasa nie za duża ale cóż , takie czasy. Polbank też w miarę ale jakoś mnie nie przekonali po rozmowie do tej pracy. Kasa - nie powiedzieli. Mają się odezwać ale .. wątpię. Mille to już porażka. Osoba rekrutująca masakra. Sprawia wrażenie jakby człowieka chciała zjeść i tylko czeka na błędy. Ogólnie słabo, zobaczymy czy się ktoś do mnie odezwie i z jakim efektem. Aha, we wszystkich rozmowach pare pytan itp w języku angielskim. Pozdrawiam, w razie pytań zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LU Kate
DO KIRSH Na początek,na pół etatu(w130tysięcznym mieście)zaproponowano mi 800zł brutto.Roześmiałam się jak to usłyszałam,ale od czegoś trzeba zacząć.Oczywiście im szybciej się wszystkiego nauczę, tym szybciej zacznę dostawać prowizję.Liczę też na przejście na caly etat w niedługim czasie. Rozmowy miałam dwie+trzecią podsumowującą.Luźne.Jestem gadułą także sprzedałam się dobrze;) Zrozumieli moją niewiedzę na temat produktów bankowcych.Oczywiscie przejrzałam wcześniej stronę Lukas Banku,popatrzyłam na produkty.Nie pytali zbyt konkretnie.Byli zainteresowani doświadczeniem w obsłudze klienta.Na ostatniej rozmowie miałam test z systemów.Polegało to na sprawdzeniu czy szybko łapie wiedze.Najpier króciutkie szkolonko a potem teścik,ale bez stresu.Poniżej 80%nie zeszłam.Dodam,że w moim mieście,o ile chcesz i się starasz możesz bardzo szybko awansować.Od doradcy juniora po dyrektora placówki(jedna osoba osiągnęła to w 4 lata).Oczywiście pociągnęło to za sobą awanse innych osób. Jestem optymistycznie nastawiona. Życzę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzagawa
pekao sa - najgorszy bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black_tea
Przeglądam to forum i się zastanawiam czy warto pracować w banku :) Kilka dni temu byłam na rozmowie na stanowisko doradca klienta. Trochę się zdziwiłam, że mnie zaproszono, bo nie mam odpowiedniego wykształcenia (jakie jest w ogóle preferowane?) ani doświadczenia w tej branży. Rozmowa była straszna, pani rekrutująca zimna jak lód, ani razu się nie uśmiechnęła. Pytania podstawowe, wersja szczegółowa. Czułam się jak u psychologa, który jednak nie chce mi pomóc. Mam czekać na wyrok 2 tygodnie :) później być może drugi etap rekrutacji, ale wątpię i nie wiem czy ogóle warto się starać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaaaaa
hej a zdradź nam do jakiego banku aplikowłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaaaaa
a w sprawie czy warto?! Mam nadzieje, że przeczytałaś forum... Praca w Banku jest dla ludzi o mocnych nerwach, słabe osoby się szybko wypalają. Jak w każdym zawodzie nie którzy sobie chwalą pracę w Banku inni odradzają. Decyzja należy do Ciebie..., zależy jakie masz wykształcenie, doświadczenie zawodowe i perspektywy. Moje zdanie jest takie, że zawsze- warto spróbować bo masz następne doświadczenie zawodowe, zawsze się możesz zwolnić i szukać innej pracy. pozdrawiam i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black_tea
Byłam w Lukas Banku. Z moim doświadczeniem jest kiepsko, dopiero kończę studia, no i........ nie wiem w którą stronę iść. Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik ING
Praca w ING Banku Ślaskim to jeden wielki ....... Gorszej dziadowskiej firmy w zyciu nie widzialem, mimo ze pracowalem juz w 2 bankach wczesniej, pencja żenująca,nie ma szans na podwyzki, zadnych prowizji,chyba ze w placowkach partnerskich,ale to tez nie powiedziane ,bo obiecuja a wymyslaja plany nie do zrealizowania, Nie powiem juz nic o atmosferze i niepewnej sytuacji bo w kazdej chwili mzoesz wyleciec, O Premii zapomnij! OGolnie to jeden wielki kibel ,zaden bank tak cienko nie placi, bo wiem ile w innych sie zarabia, Szefostwo niewykwalifikowane, kadra w wiekszosci podobnie. ..tak ze jak masz inna ofertę wcale sie nie zastanawiaj. Z pozoru bank wygląda na bank na poziomie,ładna otoczka,ładny wystroj , ale co sie dzieje w srodku, w zyciu banku parodia...nie bede juz tego zdradzac ...Chcesz wejsc na mine to tam IDZ.Ja pracuje rok i wlasnie szukam intensywnie pracy i mam nadzieje ze szybko znajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO ttttt
do Lu Kate kobieto nie wybiegaj tak szybko w przyszłość i nie myśl o awansach, marzenia ściętej głowy, pracowałam w Lukas banku na całym etacie jako doradca i szybko zwinełam się z tego banku, straszny syf! a atmosfera taka że płakać się chce jak masz tam iść na 8 godzin, no i nie licz na podwyżki ech...ale sama się przekonasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milleman
Witam. Pracuję w banku od dwóch lat. Uważam, że osoba z wyższym wykształceniem, która godzi się na pracę jako doradca (czyli sprzedawca - jak pani w supermarkecie), w dodatku za pieniądze poniżej średniej krajowej (teraz 3500 pln brutto), sama sobie strzela w stopę. Wcale nie pomagasz swojej karierze przyjmując takie stanowisko. W centralach banków (bez call-center i back-office), tam gdzie i ja pacuję, średnie zarobki to~11000 brutto (z premiami), a średnia wieku niższa niż w placówkach. Zastanówcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black_tea
No niby tak, ale kto teraz nie ma wyższego wykształcenia, magistrzy produkują się masowo :) Dużo też zależy od kierunku studiów. A tak z ciekawości co skończyłeś Milleman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×