Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość wwwwwwwera
nie jest to stanowisko związane ze sprzedażą tylko administracyjna obsługa klienta po otrzymaniu decyzji kredytowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwera
nie jest to stanowisko związane ze sprzedażą tylko administracyjna obsługa klienta po otrzymaniu decyzji kredytowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwera
nie jest to stanowisko związane ze sprzedażą tylko administracyjna obsługa klienta po otrzymaniu decyzji kredytowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30-stka z Wawy
Witam wszystkich, czy jest dzisiaj ktoś kto pracuje w Lukasie? mam pytanie o premię roczną, czy ona jeszcze jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30-stka z Wawy
Witam wszystkich, czy jest dzisiaj ktoś kto pracuje w Lukasie? mam pytanie o premię roczną, czy ona jeszcze jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30-stka z Wawy
Witam wszystkich. Czy dzisiaj na forum jest ktoś kto pracuje w Lukas Banku? mam pytanko o premię roczną, czy ona jeszcze jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30-stka z Wawy
Witam wszystkich. Czy dzisiaj na forum jest ktoś kto pracuje w Lukas Banku? mam pytanko o premię roczną, czy ona jeszcze jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joaczek
Hej. jutro mam rozmowe w Lukas Banku na stanowsko daradcy juniora, jak wygląda taka rozmowa. czego moge sie spodziewać. O co oni wogóle pytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wwwwwwwera
czy Ty będziesz pracować w windykacji? sorrki za ciekawość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artanis
joaczek, przede wszystkim przygotuj się na to, że możesz być przetestowany w sprzedaży - ja tak miałem, np. "Wyobraź sobie, że jesteś na Grenlandii i masz mi (czyli rekrutującemu) sprzedać lód". Coś w tym stylu. Oczywiście standard, typu: jakie są Twoje mocne strony, dlaczego chciałbyś/chciałabyś u nas pracować, co wniosłabyś do firmy. Przede wszystkim napewno będzie nacisk na sprzedaż, czy potrafisz, czy wiesz jak sprzedawać. Pamiętaj, że podstawą jest rozmowa z klientem, nawet swobodna, w celu poznania potrzeb. Pamiętaj, że to klient powinien dużo mówić, ponieważ dzięki temu dowiesz się o jego potrzebach. Potem przedstawiasz produkt "idealny" dla klienta, i parafrazujesz to co on powiedział. A dopiero potem podisujesz umowę i tam reszta technicznych spraw :) Pamiętaj tylko, że LUKAS Bank ma jedne z najwyższych planów sprzedażowych - także pamiętaj, że będzie na sprzedaż bardzo duży nacisk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawiutka
ale jak ktos jeszcze nie ma dośw w pracy w banku, to jak powinien zacząc tą scenkę sprzedażową? jak zaczepić klienta/rekrutera???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwera
nie jest to aniu akwizycja, aniu windykacja, ani nawet sprzedaż. PRACA ADMINISTRACYJNA - obsługa papierkowa klienta po otrzymaniu decyzji kredytowej. dlatego też nie będę miał prowizji. W każdym razie juz sie dowiedziałam o formie opodatkowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sslawek9
Jakie są zarobki informatyków w Banku Pocztowym. Pracuje w IT 10 lat. Na początku zajmowałem się trochę sieciami komputerowymi, administrowałem novelem 5.1 , potem zacząłem trochę programować i wdrażać oprogramowanie w małych firmach. Bank Pocztowy w Bydgoszczy często się ogłasza i chciałbym spróbować znaleźć tam pracę. Czy ktoś z Was zna sektor IT z tego Banku ? Jakie zarobki, jaka atmosfera, czy szefostwo OK ? Ostatnio szukali Informatyka, Programisty i Projektanta. Czy jest tam dział zajmujacy się tworzeniem oprogramowania, czy kupują z rynku rozwiązania ? Proszę wtajemniczonych o odpowiedź. Sławek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nordea-mille
pracuje w mille i dostalem propozycje przejscia do nordea stanowisko kasjerskie. Czy warto się przeniesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nordea-mille
obecnie pracuje w mille i mam propozycje przejscia do nordea stanowisko kasjerskie. czy warto sie przeniesc? pomóżcie z decyzja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyyyyy
Zastanawiam sie nad załozeniem lokaty bankowej, na 3miesiące . W jakim banku jest teraz najwyzsze oprocentowanie .Help, doradzcie coś, byłabym wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milletka
Ja pracuje w millennium i moge ci zaproponować nową lokatę PREMIA. Możesz na niej dostać nawet 8% jeżeli przez te 3 miesiące będziesz aktywnym klientem banku. Trzeba spełnic 4 z 8 warunków (nie są wygórowane) i po 3 miesiącach masz 8 %. Te warunki znajdziesz na strnie internetowej banku lub w każdym oddziale banku. Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artek567
Getin Bank sie reklamuje z 7 proc na 3 miechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artek567
Getin Bank ma 7 proc, Eurobank chyba ma konto na 7 proc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyyyyy
Wielkie dzięki, chyba złoże jednak w tym getin banku :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza84
Artanis, czytam Twoje wypowiedzi i widzę dosłownie swoją pracę w Lukasie. Cóż, niestety taka jest prawda- na stanowisku doradcy juniora, czy doradcy, dużych pieniędzy się nie zarobi. Baaa, moim skromnym zdaniem to praca odpowiednia na pierwszą pracę po studiach ekonomicznych (tak jest w moim przypadku), czy też pracę w trakcie studiów zaocznych. Na pewno do 30 roku życia, starszych doradców już w takiej pracy nie widzę. Tzn w mojej placówce pracują starsi, ale są średnio zadowoleni, pewnie coś w życiu zawodowym nie ułożyło się po ich myśli.. Zgadzam się, że pracując w Lukasie robisz wszystko, dosłownie wszystko, nie ma żadnej specjalizacji. Dodatkowo bezpośredni kontakt z pieniędzmi i ciągłe pretensje, że sprzedaż jest zbyt niska. Jeśli chodzi o nieustanne kontrole i wysokość premii, to nawet tego nie skomentuje. Ja pracuję rok i mam już powoli dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artanis
Myszka84, ciesze się, że ktoś myśli podobnie jak ja, bo już myślałem, że wszyscy mają już do tego stopnia mózgi wyprane w tym banku, że widzą wszystko w różowych okularkach... doradca klienta to fundament każdego banku - bez niego żaden marketing, żadene mailingi, żaden dział nic by nie zrobił - uważam, że doradca, przynajmniej w LB, jest cholernie nie doceniany. Poza tym, tak jak wspomniałem, mamy jedne z najwyższych planów sprzedażowych i wszyscy managerowie wmawiają nam, że to wszystko jest do wykonania, pokazują to na przykładach innych placówek, że tam gdzieś ta i ta placówka wykonała swój plan, ale nikt nie spojrzy na to, że tam możę być inna, lepsza lokalizacja, głubsi kliencie, którym można jakieś Antidotum wcisnąć i przemilczeć o gwarancji środków w nadziei na to, że klient nie zapyta. A czy ja sprawdzę faktycznie, czy ta i ta placówka rzeczywiście wykonała swój plan?? No jasne, że nie - wszyscy wierzą ślepo i wszystko w tym banku obraca się właśnie wokół psychologicznego podejścia do pracownika. Myszka84, ja pracuje już prawie 2 lata, ale sprzedaż mi nie idzie, ja niestety nie mam mózgu wypranego, mam skrupuły i nie potrafie wciskać, a jeżeli ktoś mówi mi, że nie chce tego produktu, a na pytanie dlaczego podaje mi jakiś sensowny powód, np. bo w swoim banku mam taniej albo nie chce tej karty bo mam 2 inne i nie potrzebna mi 3 to ja to pierdziele, stary, nie chcesz to nie! Ale nie!! Tutaj trzeba walczyć, nagabywać, wręcz opieprzyć klienta dlaczego on nie chce tak wspaniałego produktu jak nasz. Każdy dyr. regionalny w tym pieprzonym banku myśli, że każdy większość z klientów jak ma konta i karty w innych bankach to po rozmowie z nami rzuci nam się w ramiona i powie: "aaah, taaak, to konto jest świetne, będę je polecał wszystkim.. a ta karta, do konta i to za darmo, kocham ten bank". Te sztywne regułki: "specjalna oferta dla Pani, w związku z tym, że jest Pani naszą stałą klientka mamy dla Pani specjalną kartę, ubezpieczenie, albo zakładanie konta przy kredycie i mówienie, że jak Pani założy u nas konto i będzie przelewać wynagrodzenie to kredyt będzie tańszy, bo to specjalna oferta dla Pani, a potem rezygnacja z rozszerzonego ubezpieczenia, z którego klient sam może zrezygnować tylko o tym nie wie i pokazywanie, że miesięcznie będzie taniej o powiedzmy 30 zł. a samo konto kosztuje tylko 11 to i tak Pani oszczędza 19 zł!! WOW!! Super to ja zakładam!! Czysta obłuda i kłamstwo w żywe oczy, ale wszyscy na to oko przymykają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artanis
Myszka84, ciesze się, że ktoś myśli podobnie jak ja, bo już myślałem, że wszyscy mają już do tego stopnia mózgi wyprane w tym banku, że widzą wszystko w różowych okularkach... doradca klienta to fundament każdego banku - bez niego żaden marketing, żadene mailingi, żaden dział nic by nie zrobił - uważam, że doradca, przynajmniej w LB, jest cholernie nie doceniany. Poza tym, tak jak wspomniałem, mamy jedne z najwyższych planów sprzedażowych i wszyscy managerowie wmawiają nam, że to wszystko jest do wykonania, pokazują to na przykładach innych placówek, że tam gdzieś ta i ta placówka wykonała swój plan, ale nikt nie spojrzy na to, że tam możę być inna, lepsza lokalizacja, głubsi kliencie, którym można jakieś Antidotum wcisnąć i przemilczeć o gwarancji środków w nadziei na to, że klient nie zapyta. A czy ja sprawdzę faktycznie, czy ta i ta placówka rzeczywiście wykonała swój plan?? No jasne, że nie - wszyscy wierzą ślepo i wszystko w tym banku obraca się właśnie wokół psychologicznego podejścia do pracownika. Myszka84, ja pracuje już prawie 2 lata, ale sprzedaż mi nie idzie, ja niestety nie mam mózgu wypranego, mam skrupuły i nie potrafie wciskać, a jeżeli ktoś mówi mi, że nie chce tego produktu, a na pytanie dlaczego podaje mi jakiś sensowny powód, np. bo w swoim banku mam taniej albo nie chce tej karty bo mam 2 inne i nie potrzebna mi 3 to ja to pierdziele, stary, nie chcesz to nie! Ale nie!! Tutaj trzeba walczyć, nagabywać, wręcz opieprzyć klienta dlaczego on nie chce tak wspaniałego produktu jak nasz. Każdy dyr. regionalny w tym pieprzonym banku myśli, że każdy większość z klientów jak ma konta i karty w innych bankach to po rozmowie z nami rzuci nam się w ramiona i powie: "aaah, taaak, to konto jest świetne, będę je polecał wszystkim.. a ta karta, do konta i to za darmo, kocham ten bank". Te sztywne regułki: "specjalna oferta dla Pani, w związku z tym, że jest Pani naszą stałą klientka mamy dla Pani specjalną kartę, ubezpieczenie, albo zakładanie konta przy kredycie i mówienie, że jak Pani założy u nas konto i będzie przelewać wynagrodzenie to kredyt będzie tańszy, bo to specjalna oferta dla Pani, a potem rezygnacja z rozszerzonego ubezpieczenia, z którego klient sam może zrezygnować tylko o tym nie wie i pokazywanie, że miesięcznie będzie taniej o powiedzmy 30 zł. a samo konto kosztuje tylko 11 to i tak Pani oszczędza 19 zł!! WOW!! Super to ja zakładam!! Czysta obłuda i kłamstwo w żywe oczy, ale wszyscy na to oko przymykają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolony pracownik HSBC
witam pracuje w HSBC Credit jako doradca/opiekun ds. klienta, jestem bardzo zadowolonym pracownikiem, a starcie otrzymałem 2500 brutto, mimo że jestem studetem i nie miałem żadnego doświadczenia w banku itp. Prowizje są dosyć spore, miesięcznie razem z premią otrzymuje ok 5800 brutto, więc nie ma na co narzekać, chocć mam zawsze chęć na więcej. Oczywiście darmowa opieka medyczna w ENEL-MED jest zapewniona oraz możlwiowść korzystania z programu Multisport jak to bywa w korporacjach. Na razie to dobre miejsce na zaabianie kasy i zdobywania doświadczenia w największym banku na świecie. Pozdriawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolony pracownik HSBC
witam pracuje w HSBC Credit jako doradca/opiekun ds. klienta, jestem bardzo zadowolonym pracownikiem, a starcie otrzymałem 2500 brutto, mimo że jestem studetem i nie miałem żadnego doświadczenia w banku itp. Prowizje są dosyć spore, miesięcznie razem z premią otrzymuje ok 5800 brutto, więc nie ma na co narzekać, chocć mam zawsze chęć na więcej. Oczywiście darmowa opieka medyczna w ENEL-MED jest zapewniona oraz możlwiowść korzystania z programu Multisport jak to bywa w korporacjach. Na razie to dobre miejsce na zaabianie kasy i zdobywania doświadczenia w największym banku na świecie. Pozdriawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolony pracownik HSBC
witam pracuje w HSBC Credit jako doradca/opiekun ds.obsługi klienta, jestem bardzo zadowolonym pracownikiem, a starcie otrzymałem 2500 brutto, mimo że jestem studetem i nie miałem żadnego doświadczenia w banku itp. Prowizje są dosyć spore, miesięcznie razem z premią otrzymuje ok 5800 brutto, więc nie ma na co narzekać, chocć mam zawsze chęć na więcej. Oczywiście darmowa opieka medyczna w ENEL-MED jest zapewniona oraz możlwiowść korzystania z programu Multisport jak to bywa w korporacjach. Na razie to dobre miejsce na zaabianie kasy i zdobywania doświadczenia w największym banku na świecie. Pozdriawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska1312
nie musisz tyle razy nas o tym informowac ze kochasz swoj bank, zobaczymy jak dlugo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swetka
Witam Wlasnie sie staram o prace w banku i pozostal mi ostatni etap - napisanie prezentacji swot...Czy ktos z Was takze ja pisal??jezeli tak to moge prosic o jakies podpowiedzi?:)oraz czy pracuje ktos jako mobilny doradca kredytowy?? Pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponieważ na innym topicu nikt mi nie odpowiedział dlatego tutaj wklejam moje pytanie i z góy dziękuję za odpowiedzi jakie są zarobki w banku przy sprzedaży kart kredytowych, dokładnie telefoniczna sprzedaż?? czy pracując na \"słuchawce\" w banku jest się zatrudnionym przez bank czy też przez jakąś agencje pracy tymczasowej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×