Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość llslsspsodododododo
jest u mnie w miescie ogloszenie - bankier w Alior Banku, spelaniam wymagania b od 2 lat pracuje w innym banku ,ale boje sie ze wpadne z deszczu pod rynne, czy to prawda ze tam dobre sa zarboki??? Wiecie ile na start?? Sredniej wielkosci miasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do llslsspsodododododo
U mnie też co rusz pojawiają się takie ogłoszenia. Pytanie dlaczego ...czy jest aż tak duża rotacja pracowników ? Uwierz mi kasa to nie wszystko.... Ja mam ponad 10-letnie doświadczenie pracy w bankowości. Jeszcze pracując w banku dostałam propozycję pracy w Aliorze, nie przyjęłam jej. Domyślałam się, że za tak dużą pensją musi "stać" jakiś haczyk. Moje koleżanki skusiły się wizją wysokiego wynagrodzenia, a teraz żałują swojej decyzji... Zazwyczaj, jeśli nie tylko przyjmują osoby które aktualnie pracują w innym banku...powód baza klientów którą weźmiesz z sobą i na której będziesz mógł pracować w Aliorze czyt. przekonać klientów do zmiany banku na Alior właśnie. Uważam, że to bardzo nieucziwe praktyki :/ Jakie aktualnie wynagrodzenie proponują niestety nie mam takiej wiedzy. Proponuję Ci poczytaj jeszcze opinie innych osób np. dwie ostatnie strony, w miarę aktualne informacje o pracy w tym banku http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3730214&start=180

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mznxbc
chcecie prawdy o instytucjach finansowych obecnie? mam wykształcenie wyższe z bankowości, doświadczenie w 4 bankach i powiem Wam jedno:depresja lękowa od ponad pół roku. nie mam ochoty, może i odwagi wyjść z domu, wiecznie na lekach:na sen, lęki, napady agresji-powody? ogromny mobbing, prześladowanie, nakłanianie do kłamstw, oszustw, handel danymi osobowymi. to jest praca w bankach i innych. łudzicie sie kasą, że 1600 zł to fajne pieniądze...za ten syf?odpuście, tym bardziej, że oprócz prawa bankowego, macie na tyłku jeszcze kodeks cywilny, karny...odpowiedzialność materialną, za 1600 zł?! dodatkowo mobbing, bo wszystko jest przestrzegane w białych rękawiczkach, tylko nie prawo pracy.dajcie sobie spokój, ja czekam tylko na dzień, kiedy w końcu ludzie się opamiętają i przestaną harować jak woły na kierowników, menagerów i inne świnie żądne kasy...też wpadłam w ten wyścig szczurów, byle więcej, szybciej, lepiej. teraz jestem wrakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Jestem na początku wybierania drogi zawodowej, to co czytam na forach nie napawa optymizmem, niemniej wiem że są banki gorsze i lepsze, chce zapytać który bank z Waszego doświadczenia jest najlepszy do pracy, który mogłybyście polecić ? Słyszałam dobre opinie o Getin Banku, co myślicie ? W przyszłości myślę o private bankingu, dlatego chce zdobyć niezbędne doświadczenie w banku detalicznym. Ostatnie pytanie, czy 2500 brutto to wygórowana stawka na początek dla osoby po studiach ? Duże miasto >300 tys. mieszkańców. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mznxbc
gdggggggggggg Zanim zaczniesz pracę w banku, uważnie przeczytaj poniższe punkty co cię czeka: 1)brak wykonania planów to nie problem dyrektorów tylko twój. Argumenty „klienci nie mają zdolności kredytowej, „są zadłużeni po uszy, „nie potrzebują kredytu bo mają ogromne oszczędności na nic się nie zdadzą. To twój problem, że się nie da. ,masz zrobić tak, żeby się dało, regionalna chce mieć premie 2)dyrektor placówki traktuje cie jak półgłówka. Siada na kasie i uważnie słucha twoich rozmów z klientami. Za chwilę dostaniesz masę maili: „dlaczego nie zaproponowałeś pani tego?, „pamiętaj hipoteka „powiedz pani, żeby poleciła ci kogoś a potem cie opieprzy, że wszystko robisz nie tak 3)przygotuj się na „cudowne metody sprzedażowe. Wyglądają mniej więcej tak: „każdemu obsługiwanemu klientowi robimy symulację kredytową, następnie usłyszysz „każdy klient ma dać ci polecenie swojego znajomego, spodziewaj się także: „każdemu klientowi robimy symulację na kredyt hipoteczny „od dziś każdego informujemy o promocji na lokatach. W konsekwencji wygląda to tak, że każdemu klientowi musisz zaofertować wszystko/ a tak się nie da to każdy wie kto jest murzynem ( doradcą ). Nie wiedzą tylko tego dyrektorzy. 4)Spodziewaj się minimum 2 razy w tygodniu dywanika u dyrektora. Bezlitosne tłumaczenie się i analizowanie wszystkich operacji kasowych klientów pod kątem „co mogłeś zaproponować tej pani „ta pani nie miała karty kredytowej „ itp. 5)Raz w tygodniu dyrektorzy oddziałów, którzy są „odpowiedzialniza dany obszar wysyłają bezlitosne maile z podsumowaniem IMIENNYM WSZYSTKICH DORADCÓW W REGIONIE. Ci którzy wykazują słabszy wynik, są na czerwono z nieciekawymi komentarzami. Nikogo nie interesuje, że na 10 klientów 8 było z komornikiem albo miesiąca byłeś na zwolnieniu lekarskim. Góre interesuje tylko tabelka w raporcie. 6)Zapomnij o dużych premiach, ewentualnie 200zł brutto za harówe przez cały miesiąc. Ty zrobisz 70% planu ,premii nie dostaniesz a jak wezmiesz papierowy, firmowy kubeczek do kawy to dostaniesz reprymende, że nie dbasz o oszczędności ukochanej fimry. Nie wspomnę o tym, że żadnego gadżetu nie dostaniesz to przestępstwo! Gadżety są tylko dla klientów i dyrektorów. 7)Bój się tajemniczego klienta, inna nazwa to też „cichy. To byle d**ek, który przyjdzie , uda zainteresowanego klienta a potem obsmaruje cie w raporcie, że masz brudną bluzkę, pachniało ci nieładnie z buzi i nie powiedziałaś wszystkich rzeczy o ofercie. Spodziewaj się zaraz setek maili i telefonów od góry z reprymendami i pisemnymi wyjaśnieniami. Wtedy masz „coachingi murowane. 8)Wszyscy inni pracownicy banku ( dyrektorzy, analitycy kredytowi, którzy odrzucili ci wniosek ) są nietykalni. Czarnuchowi nie wolno z nimi dyskutować, nawet mailowo bo „obniżasz ich sprawność psycho-fizyczną a w konsekwencji ich „praca jest nieefektywna. Ta zasada oczywiście nie dotyczy murzynów. Sprawność psycho-fizyczna doradcy nie jest ważna, jemu można nasrać na łeb, mobbingować i być bezlitosnym mobberem. 9)Twój kolego zza biurka miał dziś farta i sprzedaż 2 konta i 2 kredyty na zasadzie „dzień dobry chcę kredyt i konto a ty nie masz nic. Spodziewaj się,że wpadnie regionalna i będzie ciekawa takiego stanu rzeczy. Oczywiście o farcie nie ma mowy! On tak świetnie sprzedaje! 10)Przynajmniej 1 w tygodniu będziesz musiał/a podpisywać jakieś zobowiązania na piśnie, że wykonasz plan. Mało istotne, że od ciebie dużo rzeczy nie zależy. Nikogo to nie interesuje. To tak jak by podpisać zobowiązanie, że w lutym nie spadnie śnieg. 11)Robienie błędów w dokumentach ( np. wpisane nazwisko KOWALSKI JANKOWSKI bez kreseczki tak jak KOWALSKI JANKOWSKI ), niezaliczanie elearningów jest monitorowane. A to po to, żeby cie wywalić jak nie będziesz robić planów. Plan to świętość. Nikogo to nie interesuje, masz go wykonać i bye bye. 12)Wymagają uczciwej, rzetelnej i maksymalnej sprzedaży przy wielu przeszkodach takich jak np. kiepska oferta. 13)Nie licz na profesjonalne szkolenia. Zazwyczaj trwają 2 tygodnie i nauczą cię tego co jest w ulotkach i stronie www. Procedur a tych jest kilka tysięcy stron, masz nauczyć się sam, ale nie wolno ich wynosić z banku, więc masz się uczyć w pracy, ale w pracy masz sprzedawać i obdzwaniać bazy, więc nie ma czau i warunków!! Potem jak coś spieprzysz to zwalą winę na ciebie, bo „nie znasz procedur. 14)Pamiętaj, że masz być cyborgiem!!! w czasie 8 godz w pracy masz mieć sprzedaż, każdego ofertować, sprawdzać i poprawiać dokumenty, obdzwaniać bazy, czytać zarządzenia i komunikaty, pisać notatki wyjaśniające dla dyrektora o braku dobrej sprzedaży, obsługiwać reklamacje agresywnych ludzi i wykonywać w międzyczasie tysiąc zadań, które ci dyrektor pisze na mailu. Nie zrobiłeś czegoś?? Jak to?? trzeba sobie zorganizować pracę!!!! 15)to czego nie zrobisz w ciągu dnia lub o czym zapomnisz , zemści się na tobie w najbliższym dniu! Dlaczego zamiast seksu z męzem wieczorem, zaczniesz się już stresować następnym dniem bo to od początku zaczyna się to samo. 16)Wyobraź sobie sytuację, że placówka A i B tego samego banku są położone w odległości 5 km od siebie. Klient był w A i B i w B składa wniosek o kredyt. Dowiaduje się o tym regionalna i dyrektor. Spodziewaj się bezlitosnej rozmowy i maili typu: „dlaczego on złożył wniosek właśnie tam? „czy to oznacza, że nie zaproponowałeś mu tego? „poszedł do B bo w A nie ma wiedzy - to powoli Cię zabije. 17)Regionalna zrobi wszystko, żeby stworzyć jak największą rywalizację między doradcami. Dlaczego zapewne zobaczysz swoje nazwisko zaznaczone na czerwono i komentarz typu: „Sprawdzę wiedzę i działania w tych placówkach przeczytaj uważnie te punkty zanim podejmiesz pracę w jakimkolwiek banku. Każdy kto gnije w tym syfie to potwierdzi. Jak coś wam przyjdzie do głowy to piszcie. święta prawda!!! ja tez musiałam pisać do dyra pisma: w związku z brakiem sprzedaży w dniu... obiecuje poprawę swojej pracy i nie dopuszcze więcej do takiej sytuacji...z datą i podpisem albo min. 3 spotaknia dziennie na konto,kredyt, karte kredytową, fundusz, hipotekę, lokaty...3x18 spotkań i to jeszcze sprawdzanych przez call center czy prawdziwe, nie dało rady...jak w ciągu 8 godzin pracy bez przerwy odbyć 18 spotkań?!do tego obsługa kasowa i posprzedażowa, kontrola pracowników...za 2000 zł netto. dziękuję, postoję. już się poniżałam dzwoniąc do większych przedsiębiorców aby odzerować się z beznadziejnych funduszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHORE!!!!
Kaamaa86 pytasz jaki bank polecamy. A ja Ci napiszę jakiego nie poleciłabym nawet największemu wrogowi... to praca w banku PKO BP SA. To wszystko co znajdziesz w poście powyżej podpisanym przez mznxbc to realia pracy w tym banku. Ja zwolniłam się stamtąd dla zachowania resztek zdrowia psychicznego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Dzięki za radę. Przeniosłaś się do innego Banku, czy zmieniłaś definitywnie branżę ? Większość wypowiedzi jest mocno nacechowana negatywnie. Praktycznie same minusy :) Czytam post m.in. mznxbc i wcale Wam sie dziewczyny nie dziwię.. ale czy są tu osoby które lubią swoją pracę bankową ? Czy widzicie jakiekolwiek zalety/plusy pracy na Waszych stanowiskach ? Tak jak pisałam, mamy trochę tych banków w Polsce, wiec zastanawia mnie, na który się zdecydować konkretnie ? Mimo wszystko jestem przekonana, że atmosfera pracy jest najważniejsza, kasa na stanowiskach obsługi detal. nie różni się znacząco w bankach, racja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHORE!!!!
Kaamaa86 nie ma sprawy :-) Muszę Ci jeszcze "powiedzieć", że nie zawsze było tak źle w tym banku. Niestety z czasem gdy weszły w życie plany sprzedażowe wszystko się zmieniło i zmienia nadal na gorsze. Jestem osobą która nie boi się nowych wyzwań, ciężkiej pracy ale nie w sytuacji gdy dzieją się takie rzeczy które wymienione są w poście powyżej. Wierz mi długo zastanawiałam się nad odejściem z pracy po tylu latach, ale nie widziałam już innego wyjścia... Ja uwielbiam pracę z ludźmi, jestem osobą komunikatywną. Pomimo warunków jakie panowały wewnątrz banku, zawsze obsługiwałam klientów najlepiej jak potrafiłam. Nie wyobrażam sobie, aby atmosfera panująca w banku miałaby odbić się na jakości obsługi klientów. Bo i jakim prawem... Dla mnie zawsze najważniejsze było zadowolenie klientów, przynosiło mi to niesamowitą satysfakcję z tego co robię. Obecnie jestem w trakcie szukania pracy. Niestety nie jest łatwo ją znaleźć. Myślałam owszem, praca w banku ....nigdy więcej. Mam kilka osób znajomych którzy pracują w różnych bankach. Mówią, że u nich jest bardzo podobnie :/ Bardzo chętnie dowiedziałabym się w jakim banku pracuje się "normalnie". Bo pomimo tego co przeszłam w poprzednim banku, jest to branża w której widzę swoją przyszłość. Mam nadzieję, że napisze osoba która jest zadowolona z pracy w banku. Tak czy inaczej, życzę Ci żebyś znalazła pracę która będzie Ci przynosić mnóstwo satysfakcji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow(Eurobank)
Mowisz masz:) Niech nick Cie nie zmyli- jestem zadowolony z pracy w Banku Huberta Urbanskiego. Moze to dlatego ze trafilem pod fajny region, moze dlatego ze pracuje z ludzmi ktorzy do pracy przychodza pracowac, a nie na kawe, a moze po prostu mam w sobie ta niezbedna w tej pracy czastke cwaniaka- niezbedna do zadbania o swoj wlasny interes (czyt. plan sprzedazowy). Nie chodze do pracy z bolem brzucha, nie slucham krzykow ani grozb od przelzonych, stresuja mnie wizyty dyrektora w placowce, ale robie swoje. Wiem ze jezeli maja mnie zwolnic to i tak cos na mnie znajda, wiec nie stresuje sie kazdym swoim slowem i dzialaniem. Mamy sprzedaz, dzienne raporty, plany kwartalne, plany naprawcze, rozmowy motywujace, ale .... nie mam na utrzymaniu rodziny, swiat nie zawali sie gdy mnie zwolnia bo klient napisze enta reklamacje na mnie. Szanuje moja prace i klientow ktorzy mi ją zapewniaja. Dbam o dobry wizerunek firmy i czesto wchodze w polemike z klientami ktorzy psiocza na mojego pracodawce. Znam oferte konkurencji wiec wiem ze niekoniecznie w Lukasie czy Aliorze jest lepiej dla nich. Nie wiem jak dlugo popracuje z takim nastawieniem, ale dluzej pozyje. Czego wam i sobie drodzy bankowcy zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeszcze walczę
Sądząc po opisach najgorszy bank pod względem atmosfery w pracy to PKO, Getin , MIlenium, BZWBK oraz Alior. Najmniej piszą pracownicy BGŻ i społdzielczych. Czy atmosfera jest tam ok., czy brak ich na forum. Pracuję w bankowości od raku i stwierdzam, że jest to najbardziej zakłana branża. Każdy oszukuje każdego w raportach. Wszyscy wiedza jak jest ale nikt się do tego nie przyznaje. Heheheh do czego to doszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja wprawdzie
nie pracuję w Banku Spółdzielczym ale wiem, że w banku tym nie planów sprzedażowych. Chyba jako jedyny zresztą :-D Tylko dostać się tam do pracy, nie jest łatwo oj nie niestety. Jednak znajomości są ważne. Może nie wszędzie ale w tym oddziale o którym pisze, tak jest :-/ Odnośnie PKO BP SA jest tutaj jeszcze mnóstwo postów osób "zadowolonych" http://forum.gazeta.pl/forum/f,34837,Forum_Pracownikow_PKO_BP_SA.html Polecam lekturę szczególnie tym którzy marzą o pracy w tym banku zanim podejmą ostateczną decyzję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja wprawdzie
Link będzie ok jak zlikwidujecie odstęp między f a przecinkiem. Nie wiem dlaczego ale sam "robi" ten odstęp i dlatego też link należy przekopiować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ............. :)
A jak wygląda praca asystenta w departamencie private banking w Noble Banku? I ile zarabia taki astystent? Skoro to jest praca na stanowisku asystenta to chyba nie ma dużo kontaktu z klientem? a co się wiąże również z prowizjami? W ogóle niech ktoś opowie coś o Noble, wszysycy jak piszą to piszą o Getin, a Noble? Wiem że to prawie to samo, ale jedanak prawie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bytomiankaa25
Do Ja w prawdzie W poscie powyzej napisalas ze w Banku Spoldzielczym nie ma planow sprzedazowych ale chodzi tu o fakt ze nie ma planow indywidulanych? Bo wydaje mi sie ze plan na placowke raczej musi byc. dopytuje bo chcialabym zlozyc tam dokumenty. Dzieki za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werroonnikkkkkkkkkka
Dostalam propozycje pracy w Zaglu - co uwazacie, Bo musze zrezygnowac z pracy ktora mam by tam przejsc ale sie boje ze mi nie przeduza np po 3 miesiacach i co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja wprawdzie
Do Bytomiankaa25 Miesiąc temu uczestniczyłam w rekrutacji na stanowisko doradcy ale do innego niż BS banku. Był tam również chłopak, który pracował wcześniej około roku w Banku Spółdzielczym właśnie i powiedział, że nie mieli planów sprzedażowych. Zarówno indywidualnych jak i na oddział. Mam również znajomą która jest aktualnie dyrektorem jednego z oddziałów BS i mówiła to samo - brak planów sprzedażowych. Powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bytomiankaa25
Do Ja wprawdzie Dziekuje za odpowiedz, napisz prosze jesli to nie sprawi problemu, jaki jest zakres obowiazkow na danym stanowisku, jakie sa tam stanowiska? I najwazniejsze pytanie czy stawiaja na pracownikow z duzym doswiadczeniem czy tez maja system szkolen wdrazajacych? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja wprawdzie
Bytomiankaa25 napisałam kilka postów powyżej, że ja nie pracuję i nie pracowałam nigdy w Banku Spółdzielczym. Także na Twoje pytania nie jestem w stanie Ci odpisać. Gdy pracowałam w innym banku zapytałam znajomą z BS czy u nich podobnie jak u mnie, też są takie nierealne do wykonania plany sprzedażowe. Odpowiedź już znasz. Nie pytałam jej o inne szczegóły dotyczące pracy, ponieważ wakat który mieli zajęła siostrzenica pani prezes oddziału nadrzędnego......nie robili nawet rekrutacji na to stanowisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artekkrz
witam, mam mozliwosc pracy w warszawskim banku spoldzielczym. posiadam doswiadczenie w bankowosci i wyksztalcenie kierunkowe. na jaka podstawe moge liczyc??? Prosze o odpowiedz :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s,,s,s,s,s,s,s,s,s,
najnizsza krajowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bytomiankaa25
Do Ja wprawdzie...dziekuje za wypowiedzi ...pocieszajacy jest fakt, ze istnieja jeszcze Banki, gdzie nie ma presji na sprzedaz...Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja wprawdzie
Bytomiankaa25 nie masz za co dziękować :-) Niestety, nie mogę nic więcej napisać Ci o pracy w tym banku. Swoją drogą powiem Ci, że odkąd szukam pracy (kilka miesięcy) i przeglądam codziennie ogłoszenia nie spotkałam się z ogłoszeniem o pracy w Banku Spółdzielczym.....czego żałuję bo chętnie złożyłabym tam swoją aplikację. Zgadzam się z Tobą w zupełności, presja na sprzedaż w banku w którym pracowałam przybierała przeróżne formy i była po prostu horrorem....:/ Mnie jutro czeka pierwszy etap rekrutacji. Zobaczę czego tym razem dane mi będzie doświadczyć :-) Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bytomiankaa25
Do Ja wprawdzie...Trzymam kciuki za Twoja rozmowe, bedzie dobrze:)...Jesli moge zapytac ponownie aplikujesz do Banku?...Ja wlasnie od srody nastepnej zaczynam prace w Getin i mialam sporo obaw czy tą prace przyjac ale pomyslalam sobie ze chociaz zdobede doswiadczenie praktyczne (jakos musze sie pocieszyc:))...napisz prosze jak bylo na rozmowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja wprawdzie
Czyli nie składasz dokumentów do BS-u i dostałaś międzyczasie pracę w Getin Banku ? :-) Właśnie dzisiaj widziałam ogłoszenie tego banku na dwa stanowiska w mojej okolicy, oczywiście wyślę aplikację ale mam do Ciebie kilka pytań możesz się ze mną skontaktować mailowo kam449@wp.pl Z góry dzięki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja wprawdzie
Powyższa prośba jest do Bytomiankaa25 oczywiście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bytomiankaa25
Do Ja wprawdzie Moj mail to bytomianka25@wp.pl Wyslalam Ci maila:)...Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrrrrr
weronikka W żaglu? Dziewczyno...Nie polecam a wręcz odradzam.Pracowałam tam i z tak ohydnymi metodami kontroli pracownika nigdzie się nie spotkałam. Zwolniłam się z tej pseudofirmy kiedy wprowadzili obowiązek odznaczania KAŻDEJ wykonywanej w ciągu dnia czynności w systemie i tłumaczenia się z np za długiego czasu spędzonego w ubikacji...Paranoja.Brak sprzedaży.Brak klientów.Brak zasad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rssrsrsrsrsrs
Czy ktoś wie których bankah wymagają zaświadczenia o niekaralności a w których tylko takiego oświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorssrsrsrsrsrs
A to dla mnie coś nowego...wymagają w bankach takiego zaświadczeniach , jeszcze się nie spotkałam z tym .... Wiem, że na pewno zaświadczenie o niekaralności jest potrzebne m.in. jeśli chodzi o konkurs na stanowisko w jednostkach samorządowych ale w banku ... Przeglądam mnóstwo ogłoszeń właśnie jeśli chodzi o banki i inne instytucje finansowe i pierwsze "słyszę" o takim wymogu. Gdzie Ty znalazłaś/eś taką informację ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×