Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

dzieki za odpowiedzi co do wyższych stanowisk to nie mam pojecia jak jest w CA dopiero zaczynam prace. ale wydaje mi sie ze jest tak samo jak w innych bankach. generalnie awansuje sie wewnątrz firmy (standardowa ścieżka kariery) jednak jeśli masz doświadczenie na podobnym stanowisku typu senior w innym banku to dlaczego mieliby cie nie przyjąc bezpośrednio..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia456
Dziękuję za odpowiedź :-) Mam 13-letnie doświadczenie w bankowości, przez większość tego czasu byłam doradcą w rożnych wydziałach. Pytam z wyprzedzeniem, teraz tylko pozostało mi czekać na ogłoszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Natalia456
na Doradce Seniora musisz awansować wewnątrz firmy. Musisz miec przepracowane 2 lata minimum, i przejsc 3-etapowy proces rekrutacji, tak tak - ponownej rekrutacji :-) Pierwszy etap to wyniki sprzedazowe, 2 etap to test wiedzy ( tu zdawalność nigdy nie jest wyższa niż 10% - jest strasznie trudny ) , 3 etap to assesment center. Praca polega na dokładnie tym samym co wszystkich tyle tylko, ze jest się "wyróżnionym" i "piastuje" na wysokim stanowisku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia456
Bardzo dziękuję za szczegóły dotyczące Doradcy Seniora. Przyznam, że bardzo specyficzny sposób awansu praktykowany jest w tym banku.... ;-) A czy osoba na stanowisku Doradcy Seniora zarabia więcej ? Wydawałoby się to logiczne ale z drugiej strony napisałaś, że nie robi nic ponad to co inni pracownicy to dlaczego zarabiać ma więcej..... Może dlatego, że przeszła przez sito ponownej rekrutacji :-) Napisz proszę jak wygląda pierwsza rekrutacja w tym banku. Z góry dziękuję i pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Natalia456
Doradca Senior dostaje podwyżke, rzecz logiczna :) i jest to jedno ze stanowisk zarabiających najlepiej ale takich osób wcale nie ma dużo. Na region gdzie pracuje ok 50 osob znajdziesz moze 5-6. Pytałaś o rekrutacje, nie wiem jak wygląda teraz ale za moich czasów to była standardowa rozmowa kwalifikacyjna, pytanie o nic i o wszystko :) począwszy od przedstawienia sie, po opowiesci o swojej osobie, szkole, znajomosci języków itp. Standard. Potem kolejny etap to scenki i tu z rekruterem prowadził z tego co pamiętam dyr. regionu do którego aplikowałaś. Ja miałam sprzedać ślepemu książke. Ale to walka na argumenty bo wszystko co zaproponujesz to będzie "nie" i sypiej argumentami dalej. Im więcej tym lepiej, rzecz jasna. Fajnie jak znasz angielski lub francuski bo teraz mają parcie na osoby ze znajomością języków z uwagi na misję "Chopin" która tam funkcjonuje, czyli wymiana polsko-francuska. Fajna sprawa :) Życzę powodzenia w pracy :) Jeśli będę w czymś mogła pomoc to postaram się napisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bytomiankaa25
Witam! Mam pytanie do Osob pracujacych w Getin, prosze napiszcie czym pod kątem zakresu obowiązkow, planów rozni sie w praktyce stanowisko Opiekun Klienta od Doradcy Kredytowego. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dzidzi01
ja też pracuję w spółdzielczym taka sama masakra mało tego kierowniczka i dyrektorka koleżaneczki zero kompetencji i zero umiejętności pracy nad ludzmi wredne ma...y które wszystkie swoje niepowodzenia przelewają na pracowników dyrektorka mówi tylko epitetami typu k...a pi...le itp. nawet przy klientach żenada i nic więcej a jeszcze kasa masakra 1300 zł netto i nic więcej mało tego samemu zapitala się na trzech stanowiskach i samemu w placówce gdzie jest to Filia i powinny byc trzy osoby to w Banku siedzi sobie jedna pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia456
Bardzo dziękuję za kolejne informacje odnośnie Credit Agricole :-) To faktycznie garstka osób pełni funkcję Doradcy Seniora. Na ten moment nie ma ofert do tego banku w mojej okolicy. Jeżeli się pojawią spróbuję , dlatego pytałam o rekrutację. Pozdrawiam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Multibank
Czy ktoś mógłby poiedzieć coś na temat pracy w Multibanku? Chodzi mi o oddział partnerski, czym różni się praca w takim oddziale, od normalnego macierzystego oddziału?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Multibank
praca różni sie przedewszystkim tym, ze zarabiasz mniej, placówka partnerska to nic innego jak osoba prywatna która podpisała sobie z bankiem umowe. od sprzedaży produktów i usług bank odpala mu ok 2 , 3 % zysku. ( 1% od kwoty każdego sprzedanego w jego placowce kredytu o ile dobrze pamietam) Resztą zajmuje sie wlasciciel czyli : przeprowadza rekrutacje i dyryguje wszystkim co dzieje sie w placówce. i musisz pamietac ze u prywaciarza jest tak, ze im mniej da tobie tym wiecej on zarobi.. wiec nie spodziewaj sie zysków.. generlanie mozesz trafic na normalnego człowieka, który nie bedzie az tak naciskał na sprzedaż tak jak to robią w oddziałach lub zupełnie odwrotnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowan
cześć wszystkim, przypadkowo trafiłam na to forum, jednka zainteresował mnie temat niekaralności, dlatego podbijam. Czy w takich placówkach, jak wspomniane powyżej, placówki partnerskie, zaświadczenie o niekaralności jest wymagane? Np w tym omawianym Multibanku? Z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MERITUM BANK
ile zarabia netto Asystent w departamencie windykacji? (gdańsk- umowa zlecenie) Czy istnieje możliwość przejścia na umowę o pracę? Czy wtedy MB oferuje social (prywatna opieka medyczna, karnet na siłownie czy bilety do kina)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracowałam w placówce partnerskiej i zaświadczenie nie było potrzebne. Tutaj własciciel placówki decyduje o przyjeciu Cie do pracy wiec kryteria są inne niż w oddziałach banków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gelsomina
Mam prośbe do osób z Kalisza. Czy ktoś mógłby mi udzielić informacji na temat BZ WBK w tym mieście? Znam bank, ale interesują mnie stosunki, dyrektor i kierownicy. Można tam wytrzymać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Credit Agricole
Od stycznia 2012 beda obowiazywac nowe stanowiska. Bank zmienia się w ekspresowym tempie, zostaną najlepsi - duży nacisk nie tylko na sprzedaż, ale przede wszystkim na wiedzę pracowników i jakość obsługi. Już teraz czuć presję, niektórzy już jej nie wytrzymują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliorrr
powiedzcie ile zarabia doradca w aliorze? mam 2 lata doświadczenia w bankowości. Miasta 150tys mieszkanców. Chce 3netto,podobno to realne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanutka123123
Pracuję w banku ponad 9 lat. jestem pracownikiem od wszystkiego. Skarbnik, kasjer główny, doradca, kasjer. Zdarzało się, że zastępowałam dyrektora w jego kompetencjach. Zakres moich obowiązków od zasilania i rozliczania bankomatu, poprzez zamawianie konwojów i księgowania zasiłków, obsługę kasowo-dysponencką, marketing, do prozaicznego dbania o odpowiedni stan materiałów papierniczych (również zamówienia). Mam dość tej pracy. Potrzebuję zmian. Czuję się niedoceniona. Obecnie zarabiam 2600 brutto + premia kwartalna w granicach 1500-1800 brutto. Chciałabym zmienić pracę na niezwiązana z bankowością ale jak już tu wielokrotnie padło - nie jest to łatwe. W tej sytuacji rozważam zmianę na inny bank. Potrzebuję zmiany - jak wspomniałam. O jaką kwotę wynagrodzenia mogłabym się ubiegać w innym banku?? Mam oczywiście swoje przypuszczenia ale nie chcę sugerować i nie wiem czy nie za dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hanutka
hanutka a w jakim mieście ? bo to też zależy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanutka123123
100 tys. mieszkańców w woj. kujawsko-pomorskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wunnnnnnnnnnnnn
Czy ktos pracuje w Neobanku? Czy zawsze zatrudniaj na umowe zlecenie i potem daja umowe? Czy tylko wycisna jak cytryne i adieu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniastewka
no właśnie. Mnie też interesuje Neobank. Ile płacą doradcy klienta? A skąd wiesz, że dają umowę zlecenie i wyciskają jak cytryna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniegolt
W placówce Partnerskiej Banku BPH odradzam. Tak jak ktoś pisał to jest działalność gospodarcza i jak to na prywaciarza stara się zarobić jak najwięcej a oszczędza na wszystkim na czym się da, przede wszystkim na pracownikach. Na szkoleniu w Centrali byli tylko i wyłącznie pracownicy placówek partnerskich z całej Polski. Przy piwku opowieści jak wygląda praca i jak traktuje ich szefostwo mroziły krew w żyłach. Murzyńskie traktowanie pracowników i łamanie procedur że szok. W neobanku byłam na rozmowie na stanowisku Doradca Klienta. Przyjemna rozmowa z 2 kobitkami a później dostałam parę dokumentów , miałam godzinę czasu aby się z nimi zapoznać i później sprawdzono ile z tego zakumkałam i zrozumiałam. Rozmowa trwała ze 2.5 h :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agricolka
Propo rozmów o banku Credit Agricole powiem jedno; praca jak w kazdym innym banku, plany sprzedazowe trzeba wyrabiac inaczej jak wszedzie podziekuja za wspolprace. Duzo przeszlam w bankowosci i wiem ze to jedyny bank, ktory dobrze placi i szanuje pracownikow. Daje pracownikowi wiele mozliwosci rozwojowych,realizuje szkolenia. Dlatego nowo zaczynajacym prace w tym banku zycze wiele sukcesow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idea Bank - AF
Witam Interesuje mnie praca w Idea Banku na stanowisku Analityk Finansowy. Czy ktoś była na rozmowie kwalifikacyjnej na te stanowisko?będę wdzięczna za każdą informację. MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Agricolka
a gdzie się dokładnie odbywają szkolenia w A gricole chodzi mi o warszawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agricolka
Jeśli chodzi o szkolenia w CA to miałam we Wrocławiu, lecz rozmawiałam z osobami którzy odbyli szkolenia w Warszawie w hotelu orbis, porównując dużo lepiej jest w Warszawie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do agricole
pracuje tam i musze powiedziec, ze nie jest jeszcze tak zle jak głoszą fora o bankach. Plany są i owszem, ale zapewniam, ze firma jest ANTY-MOBBINGOWA. Kazdy kto pracuje w CA wie i zna zapewne osobe, ktora w regionaie WAWA CENTRUM wyleciala i ma sprawe za mobbing. Firma szanuje pracownikow, i nie zmusza do "roznoszenia ulotek". Plany trzeba realizowac i trzeba sie spowiadac z dzialan jakie sie wykonuje zeby je zrealizowac, to tyle. Pólki co wedlug mnie to najpewniejszy obecnie pracodawca i w miare ok płacący porównując inne firmy. Dobry doradca, ktory pracuje ok 3 lat moze spoko wyciągnąć 4 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiekun klienta w open finance
odradzam! obiecują złote góry, a nic z tego nie dostaniesz. awanse na doradcę? - właściwie tylko z polecenia (i to nie przez managera cc za dobre wyniki na cc, ale jak masz kolegów doradców); czasem zwalniają się miejsca np. na supervisora cc, to awansują osoby, które mają dobre wyniki, ale często nie mają żadnych kompetencji, by awansować na stanowisko kierownicze, nie nadają się do zarządzania ludźmi. ciśnienie jak nigdzie indziej. 1500 brutto + premie, które są rzadkością. i ciągle oczekują nadgodzin (oczywiście płacą, ale ile dni pod rząd jesteś w stanie pracować po 10-12 godzin? jak niezbyt wiele, to nie będziesz lubiany przez kierowników, a to oznacza mniejsze szanse na awans) za dwa tygodnie odchodzę, znalazłem inne zajęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OptymistkaXXX
Witam Proszę napiszcie o rekrutacji i pracy w BRE Bank. Zastanawiam się nad wysłaniem aplikacji na stanowisko Doradca ds. sprzedaży produktów bankowości transakcyjnej. Czy ktoś z Was zajmuje takie stanowisko albo posiada wiedzę nt. pracy na tym stanowisku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×