Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość ybwww,ssjjsjs
ja tez pracuje w banku i nie mialam takiego oswiadczenia czy zaswiadczenia, ale mam taki problem , poniewaz mam obciazenia komornicze, jak nie pracowalam bylo ok, ale pracuje od 2 miesiecy w banku i booje sie ze zajmnie mi czesc pensji . Ale najbardziej sie boje ze mnie zwolnia, nie jestem przestepca ale wpakowalam sie w problemy, wiecie zusy z firmy itd czy to by byl powod do zwolnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dorssssss
Nigdzie nie znalazłem takiej info....znam z autopsji:/ za każdym razem musiałem takie zaświadczenie przedstawiać, a troche instytucji mam już za sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijnnnbb
frrrr , no ale zes dowalila ze w Zaglu niby tak ciezko??? Kurcze ja kiesy pracowalam w Zaglu, chronometraz i jego wyjasnianie to pikus w porownaniu co mam teraz, nie bede pisala w jakim banku pracuje, ale uwierz mi ze praca w Zaglu w porownaniu z tym co mam teraz to pikus. W Zaglu nie ma kierownika w pomieszczeniu obok ktory zrzedzi i nie masz czasu sie nawet wysikac; W Zaglu mozna siedziec w necie i generalnie sciemniac. Zarobki moze marne ale luz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ybwww,ssjjsjs
Moja znajoma miała podobny problem, też pracowała w jednym z banków i nikt jej nie zwolnił, za jej prywatne finansowe problemy, także nie głowa do góry. Dziękuję za info odnośnie niekaralności, a czy możesz mnie jeszcze jakoś naprowadzić co to za bank, w którym takie zaświadczenie nie jest wymagane bo rozumiem, że nie chcesz podawać nazwy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,d,djdjdjjdddhd
w Eurobanku nie jest wymagane zaswiadczenie napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaświadczenie
Do osoby która za każdym razem musiała przedstawiać zaświadczenia o niekaralności. Rozumiem, że dołączałeś je w momencie składania aplikacji do danego banku ... ? Czy tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrrrrr
pijnnnbb zależy co kto lubi,dla mnie takie podejście do pracownika jak w Żaglu jest nie do przyjęcia. Teraz pracuję w normalnym banku, który nie każe mi się rozliczać z każdej minuty w wc, a rozlicza mnie z wyników...A o wynagrodzeniu to już nie wspominam, bo to był dopiero śmiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbbvbnv,v,v,v,
smiech na sali jest w Eurobanku , dla poczatkujacych nedza z placami i zero premi bo plany kosmiczne a jak juz wyrobisz swoj plan to ci moga za kazdy beznadziejny blad zabrac, nawet za literowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaświadczenie
Nie, zaświadczenie trzeba było przedstawić po pozytywnym przejściu rekrutacji, przed podpisaniem umowy o pracę. Po takie zaświadczenie musiałem udać się do sądu lub sam pracodawca dawał mi formularz " zapytanie o osobę", który należało wypełnić i pracodawca wysyłał do sądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaświadczenie
Czyli jednak dopiero przed podpisaniem umowy... Z jednej strony to zrozumiałe bo nie wszyscy kandydaci ponosili koszty takiego zaświadczenia W ubiegłym roku było to 50 zł ale ja potrzebowałam do Urzędu Gminy i to zaświadczenie przedstawiali wszyscy kandydaci w momencie ubiegania się o stanowisko, czyli przed konkursem. A w bankach, które masz na myśli ponosi koszt tylko osoba która pracę dostała. Ale co w sytuacji gdy po rekrutacji wybrany kandydat przyniesie zaświadczenie, że był karany... ? Rekrutacja zostaje wznowiona ? Dziwne trochę jak dla mnie... Możesz napisać jakie to banki i czy Ty ponosiłeś koszty czy pracodawca ? To bardzo interesujące, nie spotkałam się jeszcze z taką praktyką ze strony banków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d,jd,,d,d,d,d
dajcie spokoj jak jzu to sa oswiadczenia a nie zaswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaświadczenie
d,jd,,d,d,d,d i po co te nerwy ???!!! Forum jest po to żeby się wypowiadać i zadawać pytania czyż nie ? Może meliski sobie zaparzysz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wahrid
Rainbow(Eurobank)----> święte słowa. Też mogę z czystym sumieniem polecić bank Huberta Urbańskiego. Na internecie można przeczytać wiele negatywnych opinii. Problem w tym, że ja do pracy przychodzę z uśmiechem. Dobra atmosfera w oddziale bardzo dobrze działa na Klientów. Ciśnienie oczywiście jest, ale to nic w porównaniu z tym co miałem w Citi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaświadczenie
Millennium ( pracodawca ), wszystkie Skoki, nawet te małe przyzakładowe, Lukas, BPH, FM Bank....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie, jakimi wyznacznikami kierują się panie/panowie z HR w Credit Agricole przy rekrutacji na Doradce junior? Co jest dla nich najważniejsze? Chciałbym dostać pracę w banku robię w tę stronę "kroki" ale nie ma żadnej odpowiedzi. Jak myslicie czy są dostępne kursy otwarte np ze znajomości produktów bankowych, sprzedaży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie, jakimi wyznacznikami kierują się panie/panowie z HR w Credit Agricole przy rekrutacji na Doradce junior? Co jest dla nich najważniejsze? Chciałbym dostać pracę w banku robię w tę stronę "kroki" ale nie ma żadnej odpowiedzi. Jak myslicie czy są dostępne kursy otwarte np ze znajomości produktów bankowych, sprzedaży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzelka74
Witam, napiszcie cos o pracy w BPH. Ja aplikuje akurat w małym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzelka74
Bo w chodząc na inne fora ze lat 2009 2010 i początek 2011 to sa opinie masakryczne o pracy w banku BPH, ale może cos się zmieniło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaświadczenie
Dziękuję za informację :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, czy ktoś pracuje w credit agricole? dostałam tam prace i chciałabym sie dowiedziec wiecej. jak wygląda praca doradcy? jakie są plany? dress code? i jak wygląda szkolenie? zakwaterowanie? czy szkolenia odbywają sie w hotelu czy trzeba dodatkowo dojezdzac np do centrum? jaki strój obowiązuje na szkoleniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lil99
przeczytaj długą wypowiedz, która została napisana strone wcześniej. Będziesz miała obraz pracy w Banku. Nie wazne w którym będziesz pracować. Wszędzie jest tak samo. Nagonka na wyniki, stres, presja, ciśnienie, nie przyjmowanie do głowy realnych wytłumaczeń przez kierowników, siedzenie po godzinach. Odchorujesz to, nie martw się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem o czym mówisz, od czterech lat pracuje w bankowosci.. niestety znalezc inna prace jest ciezej niż myslalam. ( od poł roku poszukuje czegokolwiek innego) wiec w koncu zawiesiłam broń i z podkulonym ogonem wracam do bankowosci.. bo jakies pieniadze trzeba zarabiac. Co do długiej wypowiedzi poprzednika oczywiscie sie z nią zgadzam.. Niestety tak jest. Ale miec prace a jej nie miec to tez jest różnica. Jednym słowem nie chcę ale muszę :( Więc jesli ktos wie jak wygląda praca i szkolenie w Credit Agricole to prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lil99
szkolenie w Credit Agricole to fikcja jak w każdym banku. 2 tygodnie nauki to co masz na stronie www i w ulotkach, ewentualnie bardzo drobny zarys wiedzy proceduralnej. Nie licz na profesjonalne szkolenie, po którym będziesz wszystko wiedziała. 10% nauczysz się na "szkoleniu" , reszte 90% musisz uczyć się sama. Praca wygląda w 100% dokładnie jak ktoś wcześniej napisał bardzo długą wypowiedz. Masz informacje z pierwszej ręki, Kochana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak też myslalam.. nie spodziewałam sie inaczej. a byłas na szkoleniu w warszawie czy wrocławiu? gdzie kwaterują? czy na szkoleniu tez obowiązuje dress code? zauwazylam ze CA chyba daje mundurki robocze bo wszystki laski w oddziale tak samo poubierane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agricole
kochani a gdzie jest szkolenie w credit agricole? w warszawie? generalnie plany do zrobienia czy lepiej odpuścić sobie tam pracę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agricole
do lil99, kochana a w jakim miecie będziesz pracowała i na jakim stanowisku? bo jestem baaaaaaaaaaardzo ciekawa jakie tam sa widełki finansowe no generalnie czy jest sens składać cv bo od jakiegoś czasu myślę o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lil99
ja bylam w warszawie na szkoleniu. Ubiór podczas zajęć jest niesłużbowy, więc można siedzieć sobie w sweterku :) CA daje mundurki ale z tego co się orientuję dopiero jak podpiszesz umowe na czas nieokreslony. Biala koszula, srebrne krawaty. Do tego momentu dadzą Ci tylko krawat. Ale może się mylę :) nie wiem jak teraz traktują nowych. Co do osoby, która pytała o warunki finansowe. Są dobre jeśli się upomnisz o swoje. Standardem jest juz tam to, ze osoba z 4-letnim doswiadczeniem zarabia nie wiele wiecej niz "nowy". Takich przypadkow jest mnostwo. Moja dobra rada. Jesli jej posluchasz to dobrze jak nie to twoja sprawa: KRZYKNIJ duzo na rozmowie. Nie bedziesz zalowac. :) Ktos kto napisal dlugi post wczesniej mial 100% racji co do pracy w banku lecz jesli mielibysmy szukac plusów pracy w CA to powiedzialabym, ze jest obecnie jednym z pewniejszych i stabilnych przyszłościowo pracodawców. I zmienia swoją strukturę na model francuski co oznacza, ze za 2 lata doradcy będą mieć swoje gabinety i umawiac sie na spotkania z klientami. To tyle ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lil99
podstawa zależy od tego ile sobie wynegocjujesz. 3000 - 4000 brutto Doradca Senior ma lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia456
Kurcze ja nie mogę się spotkać z ofertą pracy do tego banku w mojej okolicy :-( Możesz napisać czy szukają również Doradcy Seniora, czy też na to stanowisko można tylko awansować pracując już w tym banku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×