Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość ERAZMO
witam! dostałem propozycję zmiany stanowiska w Fortis Banku na młodszego doradcę firmowego RB(kredyty dla MSP). orientuje się ktoś może na jakie zarobki moge liczyć na początek?? pracuje w fortisie jako opiekun klienta indywidulanego(głównie kredyty hipoteczne) i zarabiam 2500 na reke. ile sie wyciąga na firmach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBKKKKKKK
ERAZMO a jak traktuja praktykantów w bankach czy maja pozniej jakieś szanse na zatrudnienie? dla mnie kwota na początek 1300 brutto i jestem zadowolona. odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ERAZMO
witam!1300 brutto na początek?? tyle mniej wiecej mialem na poczatek jak zacynałem ale 3 lata temu!Praktykantem nie byłem, pd razu dostałem etat. z tego co wiem, to praktykancji mają szanse za zatrudnienie,ale tylko wtedy gdy jest etat wolny. inaczej mowią im BYE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBKKKKKKK
A ile mniej więcej na początek? Nie orientuje sie w ogóle jak płaca w bankach. obecnie jestem referentem na pól etatu i zarabiam nie całe 400 zł wiec 1300 brutto to dla mnie majątek :) byle by mnie przyjęli później jakoś pójdzie. A na początek jaka prace miałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ERAZMO
zacząłem w Banku Spółdzielczy na kasie na cały etat.pierwsza pensja 721 zł.po półtorej roku awansowałem na kredyty. zajmowałem sie kredytami konsumpcyjnymi, hipotecznymi, i :liznąłem"na dzialności gospod. po 3 latach mialem 1510 pense netto+ premie kwartalne podobna kwota. myslę, ze 1500 na poczatek teraz jak nic treba brac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arletkaaa
Czy ktoś pracował w banku w dziale call center? Proszę napisać czy warto podjąc ten rodzaj pracy? jakie są zarobki (chodzi mi o lukas), i jakie szanse awansu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guder
pytanie do tych co już pracują w bankach: jakie macie plany sprzedażowe, a dokładnie ile kart kredytowych i kredytów gotówkowych musicie sprzedać? pytam bo chce ze swoimi planami porównać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBK
Chciałbym także sie zapytać o Fortis Bank. Jakie tam są warunki finansowe na stanowisku Inspektora ds. Operacji Bankowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erazmo
Fortis wśród pracodawców jest prawdziwym liderem. Dobre zarobki, opieka medycna, pakiet socjalny, szkolenia. naprawdę polecam. Inspektorzy d/s operacji bankowych mają myślę z 2500-3000 brutto na początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBK
ale nie zapraszają na rozmowę:( swoją aplikacje złożyłem na stronie Fortis Banku i nic! a ogłoszenie pojawia się cyklicznie na portalach internetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erazmo
widocznie nie spełniasz ich oczekiwań, choc tez tak miałem długi czas. najlepiej, gdyby ktoś Cie polecił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBK
formalne oczekiwania spełniam. Dzwoniłem do Pani, która zajmuje się rekrutacją i oznajmiła mi że rekrutacja jest zakończona a w tym samy dniu pojawiło sie kolejny raz ogłoszenie! Po co się ogłaszają jak rekrutacja jest zakończona? Co ciekawe ogłoszenie pojawiło się znów i znów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBK
Sytemu nie zaszkodzi zajrzeć w kartę dań:) Jest jedna rzecz jaka mi nie odpowiada w WBK - to właśnie czas pracy. W moim mieście Fortis pracuje w lepszych godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po mojej rozmowie w eurobanku, nie wiem czy mi dobrze poszlo ale chyba niebardzo, jedna babka zadawala pytania druga notowala ta co notowala miala tak straszna mine ze sie stresowalam bardzo... Powiedzieli ze do tygodnia oddzwonia. Zobaczymy czas pokaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IDę NA ROZMOWę BZ WBK
Hej wszystkim. W piatek idę na rozmowę do wbk na stanowisko DORADCY FINANSOWEGO czy ktoś pomógłby mi i napisał czego moge się spodziewać na rozmowie i w ogóle na czym taka praca polega. Dodam że nie mam żadnego doświadczenia jedynie skończyłem studia BANKOWOść a teraz robie magisterkę. Jakie w ogóle mam szanse?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IDę NA ROZMOWę BZ WBK
Jeszcze raz jak ktoś może zamienić parę słów podam numer GG 6865226

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze moze wygladac tak samo jak moja... A bedziesz sie pewnie zajmowac wciskaniem produktow klientom i z tego bedzieswz rozliczany premie i te sprawy. na rozmowie pytali sie mnie Jak postrzegam prace doradcy ds klienta?? jakie cechy powienien miec taki doradca?? kazali mi sprzedac produkt (niekoniecznie bankowy) wypadlo u mnie na kosmetyki dla babci. jaki czas chcialabym pracowac w ich banku, czy godz pracy beda mi odpowiadac?? W jaki sposob mozna dotrzec do klienta?? sposoby na pozyskiwanie klienta(bylam troche nie przygotowana) dlaczego akurat ten bank w ktorym byalam?? Jakie maja produkty?? Mialam tez porownac 3 kredyty(w domu mialam sie przygpotowac) i powiedziec dlaczego akurat te 3 wybralam i ktory jest atrakcyjny a ktory nie i dlaczego... Co zrobic jesli oprocentowanie bedzie wysokie a chcemy sprzedac kredyt itd pfff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bank millennium
ja pracuje w milleennium w bydgoszczy jako asystent i po 2,5 roku pracy zarabiam 2050zł brutto plus premie(średnio 300zł brutto \mies), mam odpowiedzialnosc kasową i okreslone targety. od stycznia zmieniam prace, bede zarabiał 3000zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millennium
zostaje w bankowsci ale firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradca finansowy
Witaj. Mam pytanie czy trudno być doradcą finansowym. Zaznaczę że chodzi mi o pracę dla jednego z fajnych banków, oferują samochod ale niestety trzeba otworzyć działalnośc i pracować na własny rachunek.I właśnie nie wiem czy sobie poradzę ze sprzedaża, ze znalezieniem kliwntów. Proszę podpowiedzcie!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradca finansowy
Tak tylko chodzi mi o rade ludzi którzy pracują troche w bankowośc i finansach i wiedzą czy ludzie często biorą kredyty i czy jest ich łatwo namówić??? Jeżeli chodzi o robote to chyba ją wezmę i spróbuję ale pierw chciałbym się poradzić Dzięki za odpowiedx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guder
a jakie produkty będziesz miał sprzedawać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradca finansowy
Kredyty i kart kredytowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guder
czyżby bz wbk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REBUS
Ludzie a czy ktos pracuje lub pracował w citibanku? jak tam jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze BGŻ
Mam pytanie czy ktoś pracuje w BGŻ jako doradca mikro i czy mógłby powiedzieć coś na temat pracy i zarobków na początek??? Zgóry dzięki POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bylam taka niezadowolona z siebie po rozmoweie w eurobanku, ale zadzwonila Pani i zaprosila mnie na 2 teraz bede gadac z szefem.. ale wczesniej ide na rozmowe do raiffeisen banku eurobank doradca ds klientow indywidualnych raiffeisen ds srednich przedsiebiorstw co lepsze?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×