Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość Corporate Relationship Manager
...zapraszam do kontaktu ze mną... 1300 zl zarobiłem po dwugodzinnym spotkaniu z Klientem wczoraj i uświadomieniu mu, jak ważna jest przyszlość... tak jak napisalem powyżej:-) tomaszek2122@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszalam, ze w innych bankach dostaja mniej na poczatek. ogolnie to zbieram informacje na temat bankowosci, bo jestem prawie zielona, a mimo tego dostalam odpowiedzi z 3 bankow:) ta z Millennium byla najlepsza, w poniedzialek jade na rozmowe z dyrektorem, przygotowuje sie solidnie i mam nadzieje, ze cos z tego bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REBUS
do kretka 31 Jak juz bedziesz po rozmowie napisz jak ci poszlo i co cie pytali ok? i jakie warunki finansowe proponuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mille
2200 góra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole, to 2 tygodnie temu dostalam prace w dobrym biurze nieruchomosci. cHODZE NA SZKOLENIA do konca grudnia. Wszystko by tam bylo w porzadku, gdyby nie ciagle jeżdzenie w celu pokazywania mieszkan, notariusza, bankach. Wolalabym cos spokojniejszego, pomimo mniejszej kaski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REBUS
DO Kretka 31 Ja tez bylem na rozmowie w biurze nieruchomosci ale oni tam placa mala kase z podstawy a na prowizji sie jest i zalezy ile sie sprzeda u ciebie jest tez tak samo, tez masz glownie prowizje czy daja godziwa podtawe? ile mozna zarobic w takim biurze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REBUS
Czy ktos wie ile daja na poczatek jako doradca klienta w ge money banku a ile w citibanku i ktory jest lepszy ogolnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w biurze nieruchomosci raz jest podstawa, a raz jej nie ma(u nas jest podstawa 800zl tylko przez pierwsze 3 miesiace), potem masz sama prowizje, no i musisz zalozyc dzialalnosc gospodarcza...czyli jak dla mnie 800zl miesiecznie placenia ZUS-owi. To biuro ma bardzo wysoka prowizje dla klientow, dlatego ty tez zarabiasz wiecej, ludzie prcujacy tam mowia, ze masz srednio 2000-3000zl, ale rekiny zarabiaja i po 10000...ale jakim kosztem-nie ma cie w domu od rana do wieczora, w weekendy tez nie odmowisz klientowi, jak bardzo sie uprze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REBUS
i co decydujesz sie na prace w tym biurze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarobkiii
Czy ktoś wie ile zarabia doradca MIKRO w banku BGŻ na początek ???????????????????????????????? Proszę o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebus-powiem ci tak-wole prace za mniejsze pieniadze, ale stacjonarna niz z mozliwoscia fajnego zarobku, ale mobilna, od rana do wieczora...dzis mam ta rozmowe w Millennium, oni tam za mnie rozstrzygna wszystko. troche sie boje, przeczytalam sporo z ich strony, ale nerwy mnie juz zżeraja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REBUS
Ja chyba tez zastanowie sie nad praca stacjonarna niz mobilna zawsze to jakis urlop przysluguje itd.Kretka jak juz bedziesz po rozmowie daj znac.Powielam moje pytanie czy ktos wie ile dostaje na reke doradca w ge money banku i citibanku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guder
kretka31, rebus ---> dziwi mnie wasze podejście ale nie martwi, dzięki wam mam mniejszą konkurencje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pracowaliście stacjonarnie to chyba lepiej będzie dla Was stacjonarna praca. Mobilna wiąże się z prezentacjami w firmach itd. Na miejscu to jednak na miejscu.... Ale to tylko moje zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REBUS
ja nie pracowalem ani tak ani tak wiec nie wiem w co wejsc,mysle jedynie ze stacjonarna praca chociaz sie mniej zarabia jest z nia mniej zachodu prawda? Guder a czemu dziwi cie nasze podejscie pracujesz mobilnie i uwazasz ze to lepsza fucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od wielu rzeczy - od firmy, od specyfiki itd. Pracowałem i tak i tak, i na prawdę różnie bywa. Teraz siedzę na miejscu i za nic bym nie wrócił do czasów mobilnych, a i kasa znacznie większa.... Zależy też od charakteru, nastawienia i tego w czym się lepiej czujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REBUS
mowisz ze na stacjonarnej lepsza kasa czy na odwrot? ja mialbym sprzedawac aktywacje i telefony czyli robic dla jednej z fiirm gsm czy takie cos sie oplaca wiem ze tam sie glownie na prowizji jedzie wiec nie wiem czy warto w to wchodzic.masz moze znajomych albo wiesz cos na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę w bankowości i o tym się wypowiadałem. Jeśli chodzi o GSM to... niezbyt dobrze to widzę... Ale nei znam żadnych faktów, tyle że to już nasycowny rynek i może być ciężko gdzieś w terenie telefony wciskać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradca finansowy
Elo Elo A ja tam zamierzam pracować jako mobilny (jeszce jakiś miesiąc i zaczynam), wole jak rozliczany jestem z tego co sam osiągne oraz niezależnośc, jetsem sam dla siebie szefem że tak moge powiedzieć. Pracuje na siebie i tylko ode mnie to zależy jak bedzie wyglądąło moje konto na koniec miesiąca. Ale to zależy od osoby wiem że nie każdy się do tego nadaje. Pozdrawiam wszystkich mobilnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guder
Rebus ---> dziwie się i wam i wszystkim moim znajomym którzy pracują na etatach za 800 -1500 zł (wyjątkowo w okolicach 2000) i patrzą na mnie jak na kretyna gdy mówie że będe mobilnym. a prawda jest taka że pracując jako mobilny w ubezpieczeniach pracują maks kilka godzin dziennie miałem 1500 - 2000 pensji. teraz będe robił na mobilnego w banku i tam za zrobienie minimalnej normy będe miał więcej - a robota prosta, przyjemna. urlop (o ile pracuje rzetelnie) moge brać praktycznie kiedy chce. nikt mnie nie pilnuje czy pracuje 8, 2 czy 12 godzin, byle by były efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piolol1
witam serdecznie ja mam rozmowe w sprawie stazu w reiffeisen bank mam na poczatku przygotowac prezentacje o akredytywach ja studiwalem matemtyke z informattyka i nie mam za duzych wiadomosci o banku i o jego funkcjonowaniu jak wogule wyglada rozmowa kwalifikacyjna ?? jakich pytan moge sie spodziewac?? i czy wogule warto isc jezeli mam pracowac w relacji z klientami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REBUS
Na rozmowie pytaja o to czemu chcesz pracowac w banku,dlaczego akurat tu,jakie sa twoje zainteesowania itd,napewno tez spytaja ile chcesz zarabiac,mysle ze warto isc i sprubowac sam sie przekonasz a nic nie tracisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie powiadomiono mnie, że dostałam pracę w Millennium:):):):) stanowisko-asystent klienta, praca w oddziale banku-sprzedaz produktow bankowych, obsluga kasy. Na poczatek zaproponowano mi 2000 zl+premie (comiesięczne). Rozmowa byla srednio mila, gdzyz dyrektor gral\"nieprzyjemnego\" klienta, nie dalam sie sprowokowac i caly czas sie usmiechalam. Pytania byly standartowe (typu-dlaczego wlasnie bank, prosze powiedziec cos milego na swoj temat) oraz wynikajace z rozmowy-bardzo zaczepne... to moja pierwsza praca w banku i jestem baaardzo zadowolona, wlasnie pije szampana, pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REBUS
kretka gratuluje dostalas 2000 na reke? A ile mialas rozmow w millenium i czy masz doswiadczenie bankowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REBUS
kretka gratuluje dostalas 2000 na reke? A ile mialas rozmow w millenium i czy masz doswiadczenie bankowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brutto:)nie mam wyksztalcenia bankowego, doswiadczenia tez, to byla druga rozmowa. mam skonczone dwa kierunki i znam biegle niemiecki (pewnie sie nie przyda w banku...), pytal sporo o moja wczesniejsza prace i jak moze sie przekladac na obsluge klienta w banku aha, od stycznia beda mnie szkolic przez 5 tygodni w Warszawie-dojazd, hotel, delegacja+jedzonko na ich koszt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a, jeszcze jedno, przede mna byl koles po ekonomii, ale strasznie sie wkurzyl na prowadzacego i nie przyjeli go chyba, bo jeszcze nie dostal odpowiedzi, a rekrutacje zamkneli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REBUS
a gdzie oprocz millenium skladalas podania i w jakich bankach bylas na rozmowie jeszcze? a w millenium w duzym miescie bedziesz pracowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam oferty od Polbanku (sprzedaz mobilna) i Eurobanku (infolonia)i wczesniej z Millenium (sprzedaz kart kredytowych-mobilna), ze wszystkich zrezygnowalam, bo bardzo malo placili, np w Euro 900 zl brutto!!!!mieszkam w duzym miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×