Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość WBK
W najbliższym czasie będę miał kolejną rozmowę do Deutsche Banku, mam trochę oporów ponieważ w WBK pracuje od ponad 4 miesięcy, czy to nie za krótki czas na zmianę pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwazam, że zawsze jest dobry moment na zmianę pracy, nawet po miesiącu (hehe) czasem te szybkie zmiany wychodzą nam na dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBK
:) a czasem na złe. DB jest bankiem o profilu jaki mnie ciągnie - private banking. Mam szanse na lepszą pensje, lesze godziny pracy:) Ale z drugiej strony mój obecny dyrektor mi zaufał, nie chce go zawieść bo równy z niego gość!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż ryzyko to mój "chleb powszedni", najważniejsze to nie żałowac podjętych decyzji i przec do przodu... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBK
:))))))))))))) masz racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zośka z Pomorza
Praca w banku jest dobra na krótki dystans... ewakuuj sie z bankowsci zanim stracisz wszystkie nerwy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBK
ja jestem zadowolony z pracy w banku. Jest ciężko, ale lubię rozmawiać z ludźmi jednego czego nie lubie to papierkowej roboty:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bankuś
a ja bardziej preferuje papierkową robotę:-) ale pracy w banku na inną bym nie zamieniła co jedynie bank :-))hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredyt Bank
Witam A ja mam pytanie odnosnie Kredyt Banku czy ktos tam pracuje?? Bo stoje obecnie przed wyborem pracy w Kredyt banku albo millennium i nie wiem w która strone isc pomocy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedź
wybierz millenium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrs z Banku Spółdzielczego
Angela24 dlaczego praca na stanowisku kasjero dysponenta w ing jest najgorsza..?? Napisz mi coś bo przeszłam do drugiego etapu rozmów i jak co to wiesz - chciałabym mieć jeszcze możliwość przemyślenia tego ?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredyt Bank
ale dlaczego millenium?? ktos w ogole pracowal kiedys w kredyt banku, co jest nie tak z tym bankiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Mrs z Banku Spółdzielczego, przeczytaj wcześniejsze moje wypowiedzi... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drąg
Mam Pytanie... prosze parę infromacji odnośnie banku BGŻ ... atmosfera, pensje średnio pracownicze w biurze i warunki, dodatki?? mam nadzieje ze znajdzie się ktoś tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vasyl
Przejrzałem wszystkie strony i nic nie znalazłem o banku DnB NORD Polska S.A, a mam propozycję pracy na stanowisku Doradca Klienta ds. Wspólnot Mieszkaniowych, trochę mam wątpliwośći czy nie wszytko będzie zależało od sprzedaży, jak się nie sprzeda to do widzenia. Czytając informacje o innych bankach to mam wrażenie, że jak nie masz imponującej sprzedaży to ciężko się utrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millejka
millennium ma szkolenia 25 dni roboczych. podpisuje sie lojalke,w zwiazku z ktora nie mozna sie zwolnic w okresie 2 lat, w przeciwnym razie trzeba zwracac koszty szkolenia. czy ktos wie, ile za takie szkolenie sobie licza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wbk
nie polecam db, zostań lepiej w wbk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBK
mógłbym prosić o więcej szczegółów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lojalka
lojalka to badziew zgadzam sie z przedmowca, w millennium moja kumpela pracuje jakies pol roku i jej zostalo 900 zeta ile wczesniej bylo tj na poczatku nie pamietam, mi w stefczyku za kierownika oddzialu zaspiewali 2000 ale jak przechodzisz do pracy gdzie przeciez zarabiasz (pewnie lepiej) to mozesz sobie na to pozwolic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lojalka to badźew
To badziew bo nie trzeba im wcale tego płacić - to tylko straszenie pracownika aby się nie zwolnił :) Jak Ci niby to zabiorą później ?? Sądowo Cię będą ścigać?? To ściema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millejka
do Lojalka, ta twoja kupmela tak malo zarabiala w Millennium?czy tyle jej zostalo jak zmienila prace i poszla dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millejka
no wlasnie ja slyszalam, ze musisz im oddac, jeli wejdziesz sam na droge sądowa , nigdy z nimi nie wygrasz, placisz im tylko za szkolenie, bo ten caly hotel, dojazdy wliczaja sie do delegacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale jak od Ciebie
wyegzekwują tą kwotę ?? Inaczej - nie znam przypadku żeby ktoś im to zwracał, a pracuję w nie pierszym banku i nie raz się moi znajomi zwalniali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi juz zabrali z przedostatniej pensji polowe do zwrotu, reszte mam oddac w ratach. tez sie zastanawiam, bylem w PIPie i powiedzieli ze to ich nie dotyczy ze umowa jaka podpisalem to umowa cywilno-prawna odeslali mnie do takich wlasnie prawnikow, jutro mam isc do nich bo mam wolne, ciekawe co mi powiedza Moze jest ktos kto mial zwrocic za szkolenia a tego nie zrobil???? Jak to sie zakonczylo w jego przypadku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millejka
ja nie mam zamiaru odchodzic, ale zawsze trzeba wziąc pod uwage np. jakies sprawy losowe, ile takie szkolenie kosztuje, Jardel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do jardel ja odszedłem i zadnych konsekwencji nie poniosłem. Na Twoim miejscu bym im tego nie oddawał w ratach - zwyczajnie bym to olał. Co ci zrobią ?? Nic - ewentualnie raz się upomną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wbk
a na jakim stanowisku masz pracowac? ja tam pracuje iwec powiem Ci co chcesz wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sygma
Witam, czy ktoś pracuje w sygma banku? Jak tam jest, jakie zarobki na stanowisku specjalista d/s sprzedaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makajakais
Czy ktoś z was pracuje w fiolet sa jako doradca klienta? czy polecacie to stanowisko jakie sa zarobki? bede wdzieczna za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×