Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość nicoll
Cze bankowcy.Pisałam jakiś czas temu na temat AIG bank.Zostałam zaproszona do nich na rozmowę,staram się o posadę kasjerki.Czy ktoś ma do czynienia z pracą w tym banku.Przeszłam do 2 etapu rozmów później do 3, a teraz pójdę już po raz 4.Czy u nich jest taka duża selekcja??Proszę odpiszcie mi!Pozdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicoll
Halooooo!Proszę odpiszcie.Czy nikt nie pracuje w takim banku?Czy jest On aż tak psiarski,że nikomu nie chcę się wypowiadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBK
Opiekun Klienta w Deutsche Banku. Na razie wszystko wygląda super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wbk
plany mozesz realizowac tylk na swoich klientach tzn jesli cos sprzedaz a klient nie jest do ciebie przypisany w systemie to zrobiłes to z dobroci serca. Opiekun robi wszystko-nieedługo nawet kredyty firmowe,dyrektorzy traktują opiekunów jak gówno(to cytat z mojego dyrektora) Najgorsza jest współpraca z agentami którze nie potrafią się nauczyć podstawowych rzeczy o koncie nie mówiąc już o reszcie. Co jeszcze chcesz wiedzieć? nadgodzin nie uznają, szansa awansu zerowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBK
W jakim mieście pracujesz? Propnują mi większe wynagrodzenie. Taka sytuacja jest we wszystkich oddziałach? Na pewno wszystko zależy od osób z jakim pracujesz. Wiem, że premia jest uzależniona od 3 elementów: sprzedaży, poprawności operaci oraz satysfakcji klienta. Czy tak żeczywiście jest? Jakiej wielkości plany ma opiekun? Jak wygląda szkolenie i ile traw? dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBK
"żeczywiście" napisałem z rozmachu, przepraszam. Na rozmowie mówili, że szanse awansu są np. na starszego opiekuna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wbk
czy moge odp Ci na e-mail? jeśli tak to podaj adres:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBK
jasne djo4@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro mam rozmowe kwalifikacyjną w Getin Banku. Czy mógłby ktoś powiedzieć jak dokładnie wygląda taka rozmowa. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradca finansowy
Najważniejsze abyś przedstwić się w taki sposób aby rekrutujący zrozumiał że własnie ty jesteś najlepsza że to stanowisko jest dla ciebie. Musisz ich przekonać że jesteś najodpowiedniejszą osobą na to stanowisko. Napewno bedzie pytanie dlaczego własnie ty- i to jest chyba najważniejsze aha i twoje sukcesy lub doświadczenie. powodzonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota255555
witam, zastanawiam sie jakie mam szanse na pracę w banku, obecnie pracuje wAgencji PKO BP. nie mam dużego doświadczenia ale nie boje się pracy. Mam problem bo nie wiem od czego zacząć. Mżecie mi pomóc podpowiadając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie - startuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska30
A ja mam pytanko czy ktoś się orientuje ile mozna zarobić w punkcie real finanse? Osoby tam zatrudnione sa przez Sygma Bank. Plis wie ktoś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana 345
A ja jestem ciekawa ile można zarobić w punkcie real finanse? osoby tam zatrudnione są przez Sygma Bank. Plisss wie ktoś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olooooo
witam, wie ktoś jak wygląda rekrutacja na doradce w citibanku w oddziałach citigold?? jak wysoka podstawa i ile trzeba mieć doświadczenia żeby aplikować na to stanowisko pozdrawiam wszystkich szczególne Śląsk i BZ Wbk S.A, mojego obecnego pracodawce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trex
Hej mam pytanie o doradce biznesowego/doradce mobilnego w WBK? Wiec ktos cos o tym typie , pracy, warto na to stanowsisko startować?? pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REBUS
Czy ktos wie jak wyglada praca jako doradca dsoperacji bankowych w citibanku i jakie sa zarobki.Czy po okresie probnym w kazdej pracy nalezy sie podwyzka czy po takim okresie powinna byc czy nie?jak z tym jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaanka1
Witam, ja jutro mam rozmowe kwalifikacyją w AIG bank i boje sie cholernie, kto mi może podpowiedzieć jak mam rozmawiać aby osiągnąć choć troszkę sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz nam
Jeżeli już jesteś po rozmowie to napisz jak było? jakie pytania? A moze dostałaś już ta pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akle
Kto mi napisze czym się zajmuje pracownik na takim stanowisku: Specjalista ds. Sprzedaży Produktów Bankowych, ile można zarobić na poczatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy ktoś z bankowców tutaj
pracuje na innym stanowisku niż obsługa klienta, sprzedaż produktów, doradca itp.? Dostałam pracę w banku za granicą , jako konsultant do spraw księgowości. Czy ktoś pracuje na podobnym stanowisku w Polsce i może opowiedzieć, jak wygląda ta praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RMs corporate
Szanowne koleżanki i koledzy! Na co dzień pracuję w bankowości. Dokładnie miesiąc temu poznałem osobę, która zaproponowała mi dodatkową działalność po godzinach, a mianowicie oferowanie alternatywnych rozwiązań inwestycyjnych Skandii z szeregiem korzyści podatkowo-prawnych. Okazało się, że przy niewielkim nakładzie pracy naprawdę można zarobić bardzo ładnie. Wspomnę, że prowizja jednorazowa, np przy programie oszczędnościowo-inwestycyjnym o kwocie 6000zł może wynieść od 1500 do 3600 zl O szczegółach, z przyjemnością porozmawiam indywidualnie. Zapraszam do kontaktu. Tomasz tomaszek2122@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupi tomek
Czyli łażeniu po chałupach ?? Wiesz co to zakaz konkurencji?? Jesteś nieuczciwy dla swojego pracodawcy. A może to w systemie MLM do tego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa w banku
Przewałkowałam 38 stron - mnóstwo informacji o BZ WBK, ale ja szukam na temat BPH. Jak sie pracuje w tym banku, jakie są możliwości szkoleń, awansów, zarobków itd. itp. Jest/lub był ktoś z B PH ??? Z góry dziękuję za info!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaanka1
Hej. Byłam na rozmowie w sprawie pracy w banku, miałam czekać do dzisiaj na odp ale się jej nie doczekałam. Z mojego punktu widzenia uważam że dobrze wypadłam na tej rozmowie ale zawsze trzeba brać pod uwagę jeszcze inne osoby. Szukam dalej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa w banku
a na jakiej rozmowie byłaś? W BPH? I jak wyglądał przebieg tej rozmowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RMs corporate
do głupi tomek Tomciu, gdybyś wiedział co znaczy RM's corporate, czytaj czym się znajduje, na pewno nie twierdziłbyś, że jestem nieuczciwy do swojego pracodawcy:-) Wiesz, ja nie łażę po domach, klienci sami się do mnie zgłaszają. No cóż, każdy ma prawo do opinii z własnego pryzmatu i doświadczenia. Pozdrawiam Cie bardzo serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupi tomek wielki bankier
tak sami :D :D :D heheh czyli co - zostałeś MS korporacje i sami nagle pukali do twoich drzwi ?? hehehhe niezłe niezłe :) typowy młody naiwny bańkowiec z ciebie :) jak dłużej popracujesz to pogadamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×