Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość RMs corporate
Mam prośbę:-) nie zaśmiecaj proszę forum:-) Z przyjemnością z Tobą pogadam o doświadczeniu pracy, które bezpodstawnie podważasz. Zapraszam Cie na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RMs corporate
A wracając do tematu, jeśli ktoś ma ochotę zarabiać/dorabiać dużo więcej niż te kilka tysięcy w banku w pracy w detalu, to zapraszam na maila. Oczywiście nikt nie musi mi wierzyć. Ale jeśli ktoś sięgnie po tą wędkę, złowi naprawdę tłuściutkie i smaczne rybki:-) Pozdrawiam serdecznie i już nie przeszkadzam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nordea
prosze o info o warunkach pracy i płacy w nordeii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enni
Szukam informacji na temat pracy w Citibanku. Opinie są raczej negatywne ale głównie dotyczą traktowania pracowników a ja potrzebuje wszystkich informacji: atmosfera, wynagrodzenie, traktowanie pracowników, godz pracy itp. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guder
RMs corporate ---> hehe, zespolik sprzedażowy budujemy i chętnych brak, co? znamy te numery... ;) Enni ---> pracuje z 4 osobami które odeszły z Citi i genealnie zbyt dobrze się o nim jako pracodawcy nie wypowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enni
To już słyszałam ale chciałam coś konkretnego. Pracuje w PKO BP i nie chce wpaść z deszczu pod rynne, dlatego pytam jak jest w Citi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Banco
Czy ktoś z Was pracuje w banku, ale nie bezpośrednio z klientami i jest zadowolony z pracy i zarobków? Są w ogóle tacy tutaj? Z tego, co widzę, to większość pracuje z klientami, lub na kasie. No i zarobki marne. Ja mam magistra bankowości, mieszkam za granicą i własnie dostałam pracę w banku (doświadczenia w banku nie miałam wcześniej). Za jakiś czas może będę chciała wrócić do Polski i poszukać pracy w polskim banku ( pracy nie z klientami). Ale z tego, co widzę tu na forum, to nie ma za bardzo perspektyw na znalezienie dobrej posady w banku:-( Chyba za dużo u nas ekonomistów i konkurencja duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Banco
Niekoniecznie w "polskim banku", ale chodziło mi o bank w Polsce:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guder
Enni ---> a na jakie szczegóły liczysz? że ktoś ci dokładną siatke płac poda? albo liczysz że trafisz tu na kogoś z twojego przyszłego oddziału i że dowiesz się jakie nastroje ma szef? Banco ---> zależy na jakim stanowisku i z jakim klientem pracujesz. mi moi klienci dają ładnie zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Banco
Gunar--->Z tego co tu piszą ludzie, to większości się tak dobrze nie powodzi w banku, jak Tobie. Ale miło wiedzieć, że jest to możliwe. Może to też zależy od tego jak kto się stara i angażuje w swoją pracę. Gratuluję:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Banco
Miało być Guder, przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enni
Wielkie dzięki za pomoc. Wiesz że nie o to mi chodziło, jeżeli pytam o wynagrodzenie to w przybliżeniu, głównie chodzi mi o nastroje panujące w tym banku, o traktowanie pracowników. Teraz pracuje w "bagnie" i nie chce przejść do takiego samego. Rozumiem, że plany są wszędzie ale jedne są nie porównywalne do drugich, tak samo nadgodziny w jednym banku płaca w drugim są normą. Może teraz rozumiesz o co mi chodzi. Trochę więcej życzliwości dla innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guder
Enni ---> ależ ja jestem życzliwy, na tyle na ile moja skromna wiedza dot Citi pozwala. pensje są mi nie znane ale są niższe niż w moim banku skoro 4 osoby do mojego banku przeszły. jedna z dziewczyn mówiła że tam jest duża rotacja - 7 miechów, staż w banku zaliczony i papa. ponoć musiała wszystko robić, tzn każdy produkt, czasem też ten do którego nie miała formalnych uprawnień. poza pozyskaniem klienta musiała go też weryfikować, wklepywać w system itp. ale nadgodziny miała płacone. no i to chyba na tyle z rzeczy które pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enni
Ok mniej więcej o to mi chodziło. We wtorek mam spotkanie i jestem dość negatywnie nastawiona do tego banku, dlatego potrzebowałam informacji. Bardzo zależy mi na zmianie pracy ale nie chce sie jeszcze bardziej wkopać. Wielkie dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RMs corporate
Do Enni Bank milenijny, miejsce Warszawa, firmy powyżej 30 mln obrotów p.a. Bardzo dobry socjal (karnety, wycieczki, etc.), karta służbowa, auto do wyłącznej dyspozycji i niezłe zarobki (prawie okrągła suma) oraz system premiowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hłopp
Kiepsko płacą w bankach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enni
DO RMs corporate Nie rozumiem o jakim banku piszesz, jak możesz to trochę jaśniej napisz. Takie miejsce pracy to jak w niebie ale chyba coś takiego nie istnieje:( Ale proszę o informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaanka1
Hej wam, powiedcie mi proszę co jest na 2 rozmowie o co pytają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dj_eska
Dostałem telefon w sprawie rozmowy kwalfikacyjnej w SYGMA BANK Wie ktoś jak tam się pracuje i ile zarabia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sygma
Ale to chyba call center ?? Bo z tego co wiem to oni nie maja placówek tylko telefoniczną obsługę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dj_eska
na stanowisko Specjalist ds. sprzedaży w Olsztynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sygma
to pewnie sprzeddaż przez telefon.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIA555585
Witam, niedługo mam rozmowę w Nordea Bank. Czy ktoś wie czy warto na nią iść. na stanowisko opiekun klienta. jeśłi ktoś wie to prosze o inf jakie są warunki i jaka pensja na poczatek. zastanawiam się też czy sprzedaż podczas obsługi jest konieczna aby się tam utrzymać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaanka1
hej pomózcie mi, chciałam sie dowiedziec o co pytaja w banku na 2 rozmowie. prosze o podpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADZIA1456
a ja bym chciała wiedzieć o co pytają na pierwszej rozmowie, jak nalezy się ubrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guder
MADZIA1456 ---> no litości, jak nie wiesz jak sie ubrać na rozmowe do banku to lepiej sobie odpuść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna71
Ja też pracuję w Millennium i bardzo sobie chwalę, Jest to bank najbardziej pożądany jako pracodawca wg studentów wyższych uczelni biznesowych. Bankowcem jestem od 13 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kierownik_80
ING BS, Doradca Analityk Klienta Korporacyjnego (z opisu wynika, że bardziej analityk niż doradca), znajomość finansów, angielski, perfekcyjnie Excel, itp. - ile komuś takiemu dadzą na dzień dobry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REBUS
Czy ktos zna realia pracy w Citku,podobnie jak kolega szukam informacji na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssss
nordea opiekuna płaci super około 2500 na reke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×