Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość millenium czy db
do nowa w millennium. Witam ja również zaczynam szkolenie w millenium - od poniedzialku, mam jeszcze małe watplwości, gdyż otrzymałam również propozycje w db jako przedstawiciel i nie wiem na co się zdecydować. może ktoś mi doradzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guder
przedstawiciel DB czyli działalność gosp. i aktywne pozyskiwanie klientów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa w mille nie będziesz żałowała - spokojnie :) przynajmniej nie powinnaś, ale co do wiązania się w firmą... hmmm szczątkowa ilość osób zostaje na dłużej. Z mojej grupu 23 osób sprzed kilku lat została 1 osoba. Millennium wg mnie to taka szkółka bankowości... No ale każdyma swoje zdanie - w każdym razie nie martw się - będzie dobrze. Ktoś tam pytał o kasjera w Nordei - nie trzeba znać angielskiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa w millennium
Witam wszystkich i dziękuje za tak szybki odzew,po tych pozytywnych wypowiedziach to od rana mam dobry humor,super że na szkoleniu jest nocleg dzień przed no i że warto popracowac w millennium chociażby po to aby nabrac doświadczenia.Teraz spokojnie czekam na szkolenie.Kretka 31 ja już troszkę popracujesz daj znac jakie masz wrażenia,trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, od jakiegoś czasu śledzę wasze forum, mam pytanie: złożyłam kilka aplikacji do banków, jak długo się czeka na odpowiedź z ich strony? dodam ze minęło już ok. 2 tygodni. trochę sie denerwuje czy sie odezwą? dodam że mam wyższe wykształcenie, chociaż nie jest to bankowość czy finanse. Jak myślicie ile czasu może jeszcze upłynąć, zanim się odezwą? i czy mam szanse znaleźć tam prace, skoro nie mam kierunkowego wykształcenia? Ile trwał proces rekrutacji w waszych przypadkach? z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa w millennium
do Ewka Marchewka:musisz sprawdzic kiedy upływa okres nadsyłania cv,od tego momentu max.tydzień powinnaś dostac zaproszenie na rozmowę.Ja również nie nie mam doswiadczenia w bankowosci,ale mam studia,więc masz szanse.z tego co zauważyłam to dobrze miec doświadczenie w pracy z klientem.Na rozmowie musisz umiec sie sprzedac i byc pewna siebie.Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna thim
Może mi pomożecie , mam 47 lat i 16 staż pracy w banku , przez ostatnie 5 lat pracowałam jako doradca klienta w różnych firmach między innymi w ubezpieczeniowej i telekomunikacyjnej, jednak ciągle ciągnie mnie do banku , ale moje cv pozostają bez odpowiedzi chyba ze względu na wiek , a ja czuję się młodo i podobno tak wyglądam , może Wiecie jaki bank nie dyskryminuje pracowników ze względu na wiek. Będę bardzo wdzięczna za pomoc, jestem z woj. łódzkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana posadką
do nowej w millenium----czy możesz napisać ile dostalaś podstawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy pracownik millenium
Ja równiez zaczynam prace w millenium, i wlansie jakbys mogla napisac ile zaproponowali ci podstawy??? bo mi troszke malo :) i jestem ciekawa czy wszystkim tak zaproponowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarobki są mniej więcej wyrównane. Stolica i większe miasta w polsce mają nieznacznie więcej. Mówię tutaj o podstawowych stanowiskach. Inaczej jest na stanowiskach kieroniczych - można negocjować. Przynajmniej za moich czasów tak było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa w millennium
Rzeczywiście podstawa nie jest oszałamiająca,do tej pory miałam trochę większą pensję,ale co z tego pracowałam po 12 godzin,zawsze sobotę lub niedzielę,do tego duży stres jeśli chodzi o wyrobienie planów,i tak naprawdę zero życia prywatnego,o wyjeździe na weekend nie ma mowy.Mam nadzieję,że plany w Millennium będą możliwe do wykonania,to przynajmniej co jakiś czas jakieś dodatkowe pieniążki wpadną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana posadką
ale czemu nie powiesz ile masz podstawy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa w millennium
Na tą chwilę z tego co wiem Millennium daje od 1800 do 2000 brutto,zależy od miasta i regionu Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chris_lsw
Mam pytanie jak wyglada praca w Lucas Banku?i jakie są zarobki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sikorka23
Hej, chciałabym się dowiedzieć czy ktoś pracuje na stanowisku mobilny doradca klienta? Chodzi o BZ WBK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnei się w mille dzieje - ja w 2001 roku na podstawowe stanowisko dostałem 1800 brutto, a w Warszawie dostawali 2000 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy - REALISTA
Witam, mam pytanie odnośnie zarobków w Deutshe Bank. Stanowisko Konsultant (telefoniczna sprzedaż kredytów, itp) czy ktoś wie jaką dają podstawę na początek i premie za zrealizowane cele???? pzodrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania555
witam, ja dostałam w Nordea jako kasjer/ dysponent 1700 zł brutto- wstyd sie przyznać alenie potrafię wyliczyc ile będzie na reke do tego każdy inaczej mi wylicza. Wiecie może ile to dokładnie. Za 3 mieś dostane 2000 brutto. Nie wiem czy mam być z tego zadowolona bo to są moje początki pracy w Banku. proszę o Waszą odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonkaaaaa
Ania a wiesz może jak sie pracuje w Nordei? Czy szybko można z kasjera awansować na doradcę. Jak jest z płacą i czy język angielski faktycznie tzeba tam znać . Pomóżcie bo niedługo mam rozmowe i nie wiem co mam robic ponieważ nigdy nie pracowałam w banku. Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sikorka23
nikt nie pracuje jako mobilny doradca klienta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chris_lsw
WIec co sadzicie o Lucas Banku?>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Chris_lsw a co konkretnie chcesz wiedzieć? bo mam parę ciekawych wiadomości o tym banku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna11111111111
ja aplikację do banku wysłałam w rudniu i dopiero dzis zadzwonili:) w pon rozmowa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REBUS
A JAKIE WARUNKI PLACY I PRACY SA W CITIBANKU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raiffeisen
Poszukuję kogoś kto zna realia pracy jako doradca klienta ds. kredytów hipotecznych. Mam propozycje pracy na tym stanowisku z Raiffeisen banku i zastanawiam sie czy ich oferta kredytowa jest na tyle atrakcyjna żeby udało mi się znaleźć klientów na ten kredyt. Nie muszę dodawać, że od tego uzależnione są moje ewentualne zarobki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guder
sikorka23 ---> a w jakim mieście starasz się o prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sikorka23
płock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sikorka23
Chciałabym się dowiedzieć czy ciężko jest zdobyć nowego klienta, praca ta polega na pozyskiwaniu ich? Zastanawiam się poniewaz od tego zależą zarobki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×