Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość alijka
jak Wam powiem ,że pracując w banku zarabiam poniżej tysiąca to uwierzyć w to trudno. Fakt to moja pierwsza praca w banku. Mam małe doświadczenie. Ale koleżanki niewiele więcej zarabiają. Zdobywam tu tylko doświadczenie zawodowe i uciekam stąd . Nie wiem czy to będzie bank ale o prace jakiekolwiek biurowe jest wciąż ciężko. Pozdrawiam bankowców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy zdradzisz co to za bank? bo aż trudno uwierzeyć w tak małe zarobki! No chyba, że to Skok, tylko to nie bank :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RMs corporate
Do Enni Oczywiście Bank milenijny to tak pieszczotliwa forma Banku Millennium:-) Do joanna 71 Rondo ONZ / Ilmet, pozdrawia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boże tylko nie millennium
najbardziej pożądany bank hehehe - to czemu ludzie z niego uciekają - Millennium to porażka jakich mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boże tylko nie millennium
alijka - dobre podejśćie jak tak mało zarabiasz to popracuj trochę i zrywaj się do konkurencji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guder
każdy bank jest dobry (nawet milenium) o ile masz już ciepły stołek jako kierownik, dyrektor lub inny stary wyjadacz z wieloletnim doświadczeniem i masą klientów. a dla szaraczka który pracuje za kasą to kiła i mogiła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alijka
a jeszcze ciekawostkę o moim banku powiem a nazwy nie zdradzę. (Skok to nie jest) .Nagrodą za największą sprzedaż (chyba chodziło o karty kredytowe i to chyba w naszym regionie ta nagroda ) była......................... normalnie nie zgadlibyście nigdy............. a więc była to................smycz :) niezłe jaja co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RMs corporate
do "boże tylko nie millennium" Mówisz to w swoim imieniu, z własnego doświadczenia? Na jakim stanowisku pracujesz, że taka opinia? do Guder słusznie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5h to T
czy nie mając wykształcenia ekonomicznego warto startować do banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guder
jak jesteś dobrym sprzedawcą to jasne że warto, tylko szukaj wówczas stanowiska pracy gdzie masz pensje prowizyjną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do MRs
To moja opinia i wszystkich moich znajomych którzy tam pracowali. Byłem asystentem, doradcą , p.o. kierownik - jedden wielki zapierdziel, kasa do dupy, premie w porównaniu do innych banków też tragiczne.... Chyba że coś sie zmieniło - ale zmienić sie mogło w kasie - nie sądzę żeby w systemi pracy itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak myślicie o co mogą pytać na koncowym etapie rekrutacji do getinbanku (rozmowa z kierownikiem regjonalnym na stanowisko doradcy klienta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dj_eska
Witam wszystkich. Wiecie może jakie pytania mogą zadawać na rozmowie kwalifikacyjnej w CITI HANDLOWYM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOANNA 71
NO TO DO WIADOMOŚCI WSZYSTKICH NARZEKAJĄCYCH NA MILLENNIUM. Od roku zmienili nam system premiowy i jak dla mnie bajką. Wiem za co pracuję i jest ok. Teraz za wszystko jest płacone. Jestem kierownikiem oddziału a moi kasjerzy w ubiegłym roku wpadli w 30% próg podatkowy. Ale jest warunek kto sprzedaje ten ma kasę,Na stanowiskach nie związanych ze sprzedażą o wiele mniej płącą. Pensje kasjerów zaczynają się od 2 tys. brutto plus premia. Ja złego nic nie mogę powiedzieć o tym banku , mam kartę paliwową ,karnety do siłowni, naukę jezyka z dofinansowaniem,no super wyjazdy na wycieczki kilka razy w roku.Pracowałam wcześnej w Pekao SA. Tam to dopiero był wyzysk, do RMs corporate o/182 jadę w niedzielę do Nałęczowa na Millemaster III

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REBUS
czy ktos cos wiec o citku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guder
czyli kasjer w millenium miesięcznie dostaje ponad 3000? no ciekawe, ciekawe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna71
No to powiedz mi jaki socjal masz pko bp , pekao sa. Moja koleżanka jest kierownikiem w city gold . No ijak jakiś wielce bogaty klient ( bo takich głównie mają) nie spłąca sobie kredytu to musi zaiwaniać do niego do chaty i prosić żeby łaskawie spłacił kredyt a może chociaż jedną ratę. W millennium jak nie wiesz bo i skąd zmienił się system premiowy a moi kasjerzy nie zarabiają 3 tys tylko więcej. Wszystko zależy od miasta. Może w Wa-wie tak nie jest bo tam oddziałów jest mnóstwo. Klienta niestey trzba szukać a nie siedzieć na dupie i czekać jak łaskawie się do ciebie zgłosi. Ja mam szczęscie do pracowników, bo jak pierwszy raz dostali dużą premię to już nie spoczęli na laurach. Być może w innych miastach rzeczywiście kasjerzy nie mają takich możliwości bo są kolejki do kasy itd. No i tu moj drogi problem polega na tym ,że jak sobie klientów wychowasz takich masz i nikt nie slęczy do kasy bo robi przelewy przez internet a kasę wypłaca w bankomacie. To już zasługa samych pracowników że nie potrafią przekonać klientów do internetu i bankomatu w dzisiejszych czasach, Ja pracuję w bankowości od lat i nikt mi mozgu nie wyprał. Wy chcielibyści w banku pić kawkę i uśmiechać się do klientów? To normalna praca jest i twoim zadaniem jest sprzedaż jak w sklepie. Dawno już minął mit o łatwej pracy w banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guder
a ja tam nie wierze że kasjer 3 koła zarabia, chyba że kasjer to u was nazwa dla ściemy i w praktyce są to spece od sprzedaży. ale i tak nie wierze żeby w okienku siedząc i czekając na klienta dało się zrobić taką produkcje żeby dostać 3 koła na datalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna71
System premiowy tu działa. Zespół jako całośc zbiera pulę premiową , wszyscy razem na to pracujemy. Udział każdego pracownika w puli jest procentowy( . Jak ja pozyskam jako kierownik dużego klienta to kasjerowi też z tego skapnie. Mam 3 pracowników i ta pula jest dzielona między ich trzech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guder
no to zmienia nieco postać rzeczy, bo to by oznaczało że to nie oni są mega sprzedawcy tylko TY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REBUS
3 kola na reke jako kasjer chyba nie wiem z jaka prowizja czemu ludzie tutaj bajki opowiadacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna71
To nie żadne bajki. Kasjer nie tylko siedzi na kasie i klepie wpłaty i wypłaty. On sprzedaje! Ale macie rację w innych oddiałach kasjerów traktuje się jak coś niższej kategori ale nie u mnie. Kasjerzy robią kredyty hipoteczne , sprzedają karty , kredyty gotówkowe. Tak naprawdę wszystko zależy od organizacji pracy. Moj zastępca niejednokrotnie bral premię większą niż ja. Wiele zmieniło się w tym banku. Pracuję już 6 lat w mil. Wcześniej żeczywiście była padaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna71
To nie żadne bajki. Kasjer nie tylko siedzi na kasie i klepie wpłaty i wypłaty. On sprzedaje! Ale macie rację w innych oddziałach kasjerów traktuje się jak coś niższej kategori ale nie u mnie. Kasjerzy robią kredyty hipoteczne , sprzedają karty , kredyty gotówkowe. Tak naprawdę wszystko zależy od organizacji pracy. Moj zastępca niejednokrotnie bral premię większą niż ja. Wiele zmieniło się w tym banku. Pracuję już 6 lat w mil. Wcześniej reczywiście była padaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna71
To nie żadne bajki. Kasjer nie tylko siedzi na kasie i klepie wpłaty i wypłaty. On sprzedaje! Ale macie rację w innych oddziałach kasjerów traktuje się jak coś niższej kategori i nie za bardzo mają na to czas ale nie u mnie. Kasjerzy robią kredyty hipoteczne , sprzedają karty , kredyty gotówkowe. Tak naprawdę wszystko zależy od organizacji pracy. Moj zastępca niejednokrotnie bral premię większą niż ja. Wiele zmieniło się w tym banku. Pracuję już 6 lat w mil. Wcześniej rzeczywiście była padaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna71
To nie żadne bajki. Kasjer nie tylko siedzi na kasie i klepie wpłaty i wypłaty. On sprzedaje! Ale macie rację w innych oddziałach kasjerów traktuje się jak coś niższej kategori i nie za bardzo mają na to czas ale nie u mnie. Kasjerzy robią kredyty hipoteczne , sprzedają karty , kredyty gotówkowe. Tak naprawdę wszystko zależy od organizacji pracy. Moj zastępca niejednokrotnie bral premię większą niż ja. Wiele zmieniło się w tym banku. Pracuję już 6 lat w mil. Wcześniej rzeczywiście była padaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna71
To nie żadne bajki. Kasjer nie tylko siedzi na kasie i klepie wpłaty i wypłaty. On sprzedaje! Ale macie rację w innych oddziałach kasjerów traktuje się jak coś niższej kategori i nie za bardzo mają na to czas ale nie u mnie. Kasjerzy robią kredyty hipoteczne , sprzedają karty , kredyty gotówkowe. Tak naprawdę wszystko zależy od organizacji pracy. Moj zastępca niejednokrotnie bral premię większą niż ja. Wiele zmieniło się w tym banku. Pracuję już 6 lat w mil. Wcześniej rzeczywiście była padaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna71
To nie żadne bajki. Kasjer nie tylko siedzi na kasie i klepie wpłaty i wypłaty. On sprzedaje! Ale macie rację w innych oddziałach kasjerów traktuje się jak coś niższej kategori i nie za bardzo mają na to czas ale nie u mnie. Kasjerzy robią kredyty hipoteczne , sprzedają karty , kredyty gotówkowe. Tak naprawdę wszystko zależy od organizacji pracy. Moj zastępca niejednokrotnie bral premię większą niż ja. Wiele zmieniło się w tym banku. Pracuję już 6 lat w mil. Wcześniej rzeczywiście była padaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna71
To nie żadne bajki. Kasjer nie tylko siedzi na kasie i klepie wpłaty i wypłaty. On sprzedaje! Ale macie rację w innych oddziałach kasjerów traktuje się jak coś niższej kategori i nie za bardzo mają na to czas ale nie u mnie. Kasjerzy robią kredyty hipoteczne , sprzedają karty , kredyty gotówkowe. Tak naprawdę wszystko zależy od organizacji pracy. Moj zastępca niejednokrotnie bral premię większą niż ja. Wiele zmieniło się w tym banku. Pracuję już 6 lat w mil. Wcześniej rzeczywiście była padaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna71
sorry ze tyle tego się wkleiło ale ten pieprzony net mi się zacina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×