Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość kilijka
No to widocznie pracujesz w innym banku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnht
@kilijka Sęk w tym, że dopiero dostałem ofertę pracy w Millenium i chciałbym poznać bliżej obyczaje tam panujące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnht Ja pracuje w mill. Niestety przedstawiciele do kart nie podlegają pod oddziały i zarabiają tylko na siebie, Dla oddziału jesteś konkurencją bo oddział ma swoje plany a ty swoje. Lepiej staraj się o pracę w oddziale. Jako przedstawiciel jestes sam bez zespołu. Ja mam złe doświadczenia z przedstawicielami chociał pracujemy w jednym banku. W oddziale jest ok. Jest zespół i się wzajemnie wspiera. Ja jestem z łódzkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guder
jest zespół i niższe pensje :P ja zapraszam do wbk jako mobilny doradca - sprzedajesz i karty i kredyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ja79
Też pracujesz w Centrali? W jakim banku? Ja w ING.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracowałąm jako doradca 4 lata ale wolę w oddziale. Wszystko zależy co wolisz robić. Jaki masz charakter Jako doradca musisz myśleć tylko o sobie. Często jest tak że do oddziału więcej ludzi zagląda i łatwiej im coś sp[rzedać. Ja nie lubiłam tego chodzenia do firm, domów etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guder
meg1 ---> do mnie to pytanie? joanna ---> no ja akurat odwrotnie. 9 miesięcy z mojej zawodowej kariery pracowałem za biurkiem i mam nadzieje że to już nigdy się nie powtórzy. lubie wsiadać za kółko i jeździć w teren, spisywać ludzi, a robota powoli tak mi się układa że klienci sami do mnie dzwonią a ja nie musze za nimi ganiać. w końcu kto nie chciałby taniego kredytu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guder pytanie jak najbardziej do Ciebie. Ja, podobnie jak Ty zdecydowanie bardziej wolę pracę mobilną:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnht
Reasumując, przedstawiciel ds. sprzedaży kart działa tylko w terenie? Jak to mniej więcej może wyglądać? Rozumiem, że samochód zaoferują? Czy raczej wszędzie na pieszo trzeba biegać? A może zamiast tego postawią w jakimś ustrojstwie typu mKiosk? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O samochodzie możesz pomarzyć, ja jestem kierownikiem oddziału i mam tylko kartę paliwową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnht
No cóż :) w takim razie chyba kulturalnie podziękuję im za zainteresowanie i powrócę do studiowania :) Nie mniej jednak, dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja79
praca w banku to nie tylko -> niestety w oddziale :( ale szukam pracy w centrali. juz nie chce miec takiej stycznosci z klientami. moze w ing są jakies wolne etaty? jakie masz stanowisko? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRACA W BZ WBK CZY PKO BP S.A. ? pracuję w pośrednictwie fnansowym a mam możliwośc pracować w tych bankach ? Poradźcie co wybrać może ktoś tam pracował lub pracuje.(stanowisko doradca klienta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PYTANIE DO joanny71 !!!!!!!!!!! czy pracujesz w tym banku? czy plany sa realne do wykonania, jaka atmosfera w pracy i czy jest tkz.\'\'wyścig szczurów\'\' bo takie chodzą pogłoski(może ktoś chciał mnie zrazić?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MultiBankHipoteki
Hejkaaa Ja już po 4 dniu w moim Multi :) Wiecie co.. bardzo mi sie podoba... Ale ile nauki .. ło ludzie, już mam pół metrowy stos procedur :) ale jestem zadowolona że znalazłam tam pracę. Wiec będę osobą nieliczną na tym forum która powie ze praca w banku jest do d... W poniedziałek jade na szkolenie na 9 dni ... do Łodzi :) Ciekawe jak tam będzie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsrwerrrrrrrrrrr
a prace tą znalazlas po znajomosci? sorki ze tak pytam, ale ja juz trace nadzieje ze cos znajde:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Getinka
ja również pracuję w banku, od 1,5 roku Jestem zadowolona i z pracy i z towarzystwa. Getin - sądząc po niku również pracujesz w GETIN Banku> ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PYTANIE DO GAUDER! CZY ORIENTUJESZ SIE JAK WYGLĄDA PRACA W ODDZIALE BZ WBK-doradca klienta detalicznego.WARTO SIĘ W TYM BANKU ZATRUDNIĆ.SŁYSZAŁAM RÓŻNE WERSJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guder
nie wiem jak praca w oddziale wygląda, nigdy tam nie robiłem więc nie pomoge. warunki jako mobilny: samochód służbowy (jeśli wyrabia się podstawowy próg prowizyjny) + troche kasy na paliwo, działalność gospodarcza, stała część pensji oraz prowizja za sprzedaż i premie od ilość sprzedaży. wybaczcie ale nie opisze siatki prowizyjnej bo mi chyba nie wolno ale powiem że robiąc minimalny plan można zarobić sporo więcej niż pracując na stanowisku doradcy w oddziale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla guder
więcej na pewno bo to łażenie po firmach, umawianie się..... włażenie oknem jak się nei da drzwiami.... kasa za kompromitację jaką trzeba znosić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początkująca80
witam, mam pytanko wybrać skok stefczyka czy eurobank??? dodam że to początek mojej przygody z bankiem. Gdzie można więcej się nauczyć?? opinie na temat obu tych firm nie są przychylne ale doradźcie co byście wybrali??? z góry dziękuje za odpowiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w eurobanku napewno się więcej nauczyszi zarobisz. Znam dziewczyny z obu tych firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guder
"więcej na pewno bo to łażenie po firmach, umawianie się..... włażenie oknem jak się nei da drzwiami.... kasa za kompromitację jaką trzeba znosić..." chyba śmieszny jesteś. wiesz wogóle jak taka robota wygląda? ogłoszenie w prasie, ogłoszenie w necie, rozniesienie ulotek po blokach i ludzie sami dzwonią bo potrzebują kredytu. a do firm to się dzwoni a nie wchodzi oknem. jak szef jest normalny to pozwoli sobie przedstawić oferte, jak nie to jego strata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheh
strata.... wiesz ilu takich łosi łazi do niego?? Jak coś potrzebuje to sam do banku pójdzie. Doradcy mobilni to sprzedaż przez łażenie, nagabywanie klientów. Sami dzownią ale żadaadko bo częściej do banku. Pracowałem tak i wiem na czym to polega więc pierdzielić sobie możesz swoje, ja wiem swoje. Dla mnie to akwizycja i tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guder
no to mamy akwizycje vs pierdzenie w stołek w placówce. tyle że tobie ta akwizcyja widać kiepsko szła a odemnie jakoś ludzie kredyty i karty biorą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasd
hej . pytanie do pracujacych w bankach. mysle o zmiania pracy , obecnie pracuje jako doradca finansowy, (wybieranie i sprzedaz umow inwestycyjnych.ubezpieczeniowych,kredytowych) juz prawie 2 lata. czego moge sie spodziewac w bankach, jakiego stanowiska, zarobkow, a wogole do jakiego banku warto wysylac cv? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×