Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość czeklada
madziola ] na pewno napiasze i podziele sie moimi wrazeniami z rozmowy:) ps. nie dziekuje zeby nie zapeszyc bo naprawde na pracy mi zalezy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość himmm
oj popieram słowa 'tez Millennium ' popieram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do takatamjednalaska
Mam do Ciebie prośbę o kontakt. Chcę porozmawiać o kontaktach pomiedzy doradcami bankowymi a pośrednikami. Rozpoczynam prace w tej branzy i chce sie dowiedziec cos o pośrednikach. Napisz jaka forma kontaktu Tobie pasuje najlepiej mail gg? Pozdrawiam licze na pomoc niezwykłej koleżanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkalepka
Witam, Pytanie dotyczy osób, które pracuja w banku i sprzedaja orocz produktów bankowych również produkty ubezpieczeniowe.. Czy Wy macie w swoich umowach o pracę klauzulę o zakazie konkurencji odnośnie ubezpieczeń? Chodzi mi o założenie dzialaości w zakresie ubezpieczeń i jednoczesnie prace na etat w banku.. dziekuje bardzo za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradca klienta korporacyjnego
Jestem doradcą klienta korporacyjnego w BRE Banku. Chcialbym sie dowiedzieć jakie są pensje doradców w innych bankach, ja mam 9tys. brutto. A jak płaci Millennium, Raifeissen, Deutsche Bank, BGŻ, czy ktos może wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taktamjednalaska
A co chciałabyś wiedzieć, bo nie bardzo rozumiem pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też Millennium
Millennium daje mniej podstawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też Millennium
do kkalepka W Millennium jest umowa o zakazie konkurencji. I mysle ze w wiekszosci bankow rowniez. Masz sprzedawac ubezpieczenia kart kredytow i inne w banku a nie dzialac poza nim. Moim zdaniem slusznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_r
Witam! Właśnie otrzymałam prpozycje pracy w Powszechnej Kasie Oszczędnościowo-pożyczkowej SKOK. Czy ktoś mi może powiedzieć czego się mogę spodziewać potej firmie? Jakie płace i czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa223333333333
A w jakim Skoku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_r
Z Knurowa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do takatamjednalaska
jakie prowizje daja banki posrednikom na ile może liczyc. Jestem doradca i chciałabym wiedziec ile mam proponować pośrednikom moj bank dał mi duze pole manewru a nie chce dac za duzo ani nie za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mata83
Czeklada i jak bylo na romowie w Eurobanku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taktamjednalaska
Sądzę, że banki proponują nam tyle samo co pośrednikom, czyli sporo. Dlatego odchodzimy od biur kredytowych. Martwi mnie, ze tak mocno spadły zdolności kredytowe, do daje po dupie moim klientom kupującym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miaamia
MAM DOŚĆ PRACY W BANKU CHCĘ STĄD UCIEC ALE DOKĄD. Płaca moja jest tak marna ,że aż wstyd się przyznać. Nienawidzę tej pracy. Jeśli miałabym takie zarobki o kórych co poniektórzy piszą tu to bym się przemęczyła, w końcu bym wiedziała za co pracuję. Dół mam jak nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalaala
sorry że tak z innej beczki, dostałam pracę w banku, na czym polegają badania wstępne do tego typu pracy (doradca)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemek171
Hej jak na doradce to nie tzreba sie wiel wykazac wszystkich rpzyjmuja bo nie ma chetnych to zwykła akwizycja, suzkją zwykłych jeleni, najgorzje w ing bo Ci chca żeby swoje firmy zakładac i dla nich pracować i nie daja żadnej epwnosci, że zarobimy nawet zlotówke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do takatamjednalaska
a mogłbyś sprecyzować bo nie wiem czy 0,6% to duzo ile jest najhwiecej czy 0,9% bedzie zadowalało posrednika. Napisz cos o prowizjach i o systemach motywacyjnych ile posrednik jest w stanie "nagonić" klientów. O zdolnosciach to trudno a jeszcze chca zaostrzyc ale badzmy dobrej mysli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeklada
hej, sory ze dopiero teraz ale wczoraj wrocilam z wawy totalnie zmeczona i nie mialam juz sily wchodzic na cafe, ale ogolnie to tak było: rozmowa trwala trzy godz z czego bylo nas okolo 30 osob w sali i przez pierwsza godz dwie rekruterki opowidaly o banku i jego produktach dla kogo jest oferta banku i na czym polega praca jako doradcy pozniej byly cztery test, masaka!!!! zajebiscie trudne;( choc wiele zadan mozna bylo rozwiazac generalnie testy badaly twoja zdolnosc analitycznego myslenia, wyciagania wnioskow, zasib slownictwa, skojarzenia itp, nawet same rekruterki mowily ze testy sa trudne i zebysmy po ich napisaniu nie rezygnowaly co duzo osob zrobilo no i kazdy test byl na czas srednio jakies 7 min:( na 15-20 zadan:( wiec tempo mega kosmiczne potem przyszły trzy liderki z oddzialow gdzie poszukuja ludzi do pracy i wtedy tez zaczelismy pracowac w grupach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeklada
zostalo nas ok 20 osob po tescie reszta sobie poszla podzielily nas na dwie grupy i mielismy wybrac sobie 2-3 grupy docelowe klientow euro banku i okreslic sposoiby jakimi dotrzemy do tych wlasnie grup z nasza oferta kredytowa zeby jak najwiecej ich pozyskac(te dzialania mialyby byc prowadzone w konkretnym oddziale banku poza dzialaniami promocyjnymi banku na skale ogolnoposka) wiec zeby jak najwiecej ich pozyskac i opisywalismy pozniej co i jak bysmy zrobili, poznej bylo zadania indywidualne tzn, zadania trwalo ok 15 min i rekruterzy wspolnie z liderami wcielali sie w rozne osoby a my mielismy do nich podchodzic zagadywac i zachcecic do zalozenia lokaty w banku:( w doslownym tego slowa znaczeniu AKWIZYCJA!!!;( masakra to bylo najgorsze bo niby jak mam komus wepchnac na sile lokate skoro rekruterzy specjalnie odmawiali i przedstawiali typ ludzi wrogo do banku nastawiony;( mi osobiscie udalo sie sprzedac jedna lokate na 5 podejsc:( najlepsza miala 3 lokaty sprzedane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeklada
pozniej nas wyprosili na 15 min zeby sprawdzic nasze testy oraz zeby wszyscy wspolnie tzn liderzy i rekruterki wybraly 5 najlepszych ich zdaniem osob do dalszego etapu. mi niestety nie udalo sie przejsc dalej ale sadze ze to przez ta akwizycje;( ja nigdy nikomu nic na sile nie wpychalam i po prostu tego nie umiem i jak ktos mowi nie to dla mnie to znaczy nie; a tu chodzilo o to zeby wmowic tym ludziom ze bez tej lokaty po prostu nie moga zyc;( a az tak gadanego to nie mam;( szkoda bo dobre warunki maja w euro banku i zalezalo mi na tej pracy ale z ta akwizycja to jest przegiecie:( ale rozmowa fajna przynajmniej czegos sie o sobie dowiedzialam wiem jak taka rozmowa wyglada i nad czym musze popracowac i mysle ze za jakis czas znow sie bede ubiegac o prace w eurobanku bo warunki maja naprawde dobre tylko ze teraz to do oddzialu juz nie w warszawie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeklada
wiec ogolnie wniooski sa takie: ze nadal nie mam pracy (dobrze ze sie w swojej jeszcze nie zwolnilam;)) poznalam swoje slabe strony i wiem nad czym musze popracowac masz szerszy obraz na czym praca doradcy polega niz ten zares obowiazkow ktory widnieje na ich stronie internetowej;) no i nie mam 6 dych ktore w zwiazku z wczorajszym wyjazdem wydalam;( i to jest najgorsze:(( pozdrawiam wszystkich szukajacych pracy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takatamjednalaska
Kochana za 0.5 to ja nie pracuje:), ostatnio dostaliśmy prawie 2%, i to od sporek kwoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takatamjednalaska
Ja idę tam, gdzie kredytują 110 % bez tego ani rusz,90% klientów nie ma od ręki 15 tys na notariusza, prowizje pośrednika i koszty okołokredytowe, 110% to dla mnie bezwzględna potrzeba, ponadto idę tam gdzie mogę sobie sama ustalać ile zarobię z kredytu, dobrze by klient nie płacił za wcześniejszą spłatę, czy za przechodzenie z waluty na walutę. Kredyt ma być na dobrych warunkach, tani, fajnie by zdolność kredytowa w miarę była logicznie liczona, bank ma dawać decyzje w dwa tygodnie, góra trzy. A tak jeśli klient bierze kredyt w obcej walucie, to różnice w kursach walutowych w dniu uruchomienia kredytu ma pokrywać bank, nie nasz klient. A co za tym idzie, ciężko jest bankom mnie czymś zaskoczyć, bo wchodzą ograniczenia co do wielkości finansowania nieruchomości przez bank, zdolności idą w dół, no i za spłacenie szybciej każą sobie płacić. Ogólnie jestem wybredna. Wiesz, hmmm musisz mieć lepsze warunki od innych, tempo załatwiania spraw i trzeba umieć przepchać każdego:). A tak poza tym, nie da się określić ile kredytów dostaniesz z biura. Widzisz, to zależy jak obrotny jest pośrednik, są ludzie którzy się z tym rodzą i są ludzie, którzy na głowie staną i nic nie sprzedadzą. Musisz trafić do obrotnego biura, a do tego trzeba wydaje mi się zrobić wywiad środowiskowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow Eurobank
Czeklada: Niezle, zaskoczylas mnie tym wszystkim, w stosunku do pracownikow Eurobank zmierza ku gorszemu- no chyba ze planuja jakas podwyzke, ale nie podejrzewam. Czyli w praktyce obowiazki Doradcy w tym banku to: -podpisywanie umow -obsługa kasowa -praca po 12-14 h -praca w weekendy -naganianie klientow w placowce i poza placowka -jezdzenie po wsiach , festynach, itd... -niewygodne krzesla, majace sklonic pracownika do ciaglego stania -odpowiedzialnosc za gotowke w swojej kasie i na skarbcu placowki -ladowanie bankomatow i rozliczanie wplatomatow ( po godzinach) -latanie z ulotkami po ulicach Poza pierwszym punktem , reszta jest charakterystyczna dla Eurobanku. Warto przekonac sie samemu, zeby pozniej miec porownanie z innymi pracodawcami. Glowa do gory, nie ten to nastepny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scorpion007
Mam pytanie Negocjator Telefoniczny (Windykator) we Wrocławiu w centrali, jaka praca, jaka płaca, czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeklada
rainbow ja tez samam bylam zaskoczona i zniesmaczona tym jak musialam podchodzic do rkruterek i liderek i wpychac im na sile lokate choc one ciagle odmawialy;( ja w kazdym badz razie tak nie potrafie;( ale ogolnie wrazenia pozytywne po tej rozmowie, zupelnie inna od wszystkich pozostalych na jakich do tej pory bylam, szkoda mi tylko tych 6 dych;) ale juz w piatek wyplata w mojej obecnej pracy wiec jakos przezyje;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś pracował w Nordea? Zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną 1 października i nie wiem, czego oczekiwać... ;/ Proszę o jakieś linki z informacjami bądź odpowiedzi tu, na forum. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i owo
pamietam,ze byl tu ktos z allianz.... wlasnie zostalalam zaproszona na drugi etap i jestem ciekawa,jak to wszystko bedzie wygladalo:) da ktos znac?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The One
Zapraszam na priv:) Może będe mógł Ci coś podpowiedzieć:) Allianz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×