Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myslaca

UWAGA NA TABLETKI MEIZITANG I LIDA DAI DA HUA!!!!!

Polecane posty

Gość JUUUULIA
grazyna a gdzie za tyle kupiłaś? podasz namiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
Hehe jak byś nie wiedziała w polsce produkują podroby które jako proszek mają zmielona cegle z piaskiem albo capucino dlatego kosztują 70 zł. A moje są prosto z chin od producenta więc wiem że proszek w środku jest pewnego składu :) powodzenia w kupowaniu za 70 zł z niepewnego źródła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasankamamka
Kochana Lidowiczko ja za swoje tabletki płace 60 zł i jestem 3 tydzień na kuracji. Jak na razie Schudlam 4,5 kg, bez ograniczeń żywieniowych. Jem wszystko na co mam ochotę, oczywiście w mniejszych ilościach bo laknienie mam mniejsze. I nie wmówisz mi, ze te moje są podróbka! 5 lat temu brałam meridie i działanie jest takie samo. A co śmieszne to kupuje je w sklepie zielarskim. Także ta twoja cena jest mocno przesadzona, chyba ze wysylasz gratis;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasankamamka
Sory, ze sie wtracilam, ale nie mogę wytrzymać, gdy czytam takie bzdury. Fakt faktem z netu balabym sie kupować i do tego przeplacac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
Sasamkamanka ja w 3 tygodniu kuracji po swojej lidzie schudlam 7 kg to prawie 2 razy tyle co ty i też nie stosuje żadnej diety ani ćwiczeń ani nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę juuulia http://dieta.otwarte24.pl/ Pewne źródło - na mnie dział..( a muszę przyznać ..że mam spore doświadczenie ) znajome tez się tu zaopatrują...jedna w mezitang czerwony..działa na 100% bo schudła 20 kg przez pół roku ..pierwszy miesiąc 8 kg ..potem już tak dużo nie leci waga ..ale jednak ta cała lidowiczka ..to ściema..i te jej przelewy przed zakupem 40 zł... pewnie to jej zysk..niech spada ... NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SelenkaG28
Niewiem jak meizitang z tej z tej strony ale kupiłam na tej stronie lide i okazala się podrobiona nie schudlam ani 1dkg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może jesteś znajomą lidowiczki????)))) ciekawe bo ja biorę i chudnę ..co prawda są jakieś małe skutku uboczne..ale liczyłam się z tym ..brałam kilka lat temu zelixe ..i wiem , ze na początku tak jest z czasem przechodzi ...swoje trzeba odcierpieć jak się wybiera taki sposób zrzucania kg ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co)))) mam prawie 40 lat i szczerze mówiąc wkurza mnie że całe życie muszę się odchudzać ...kiedyś robiłam to w inny sposób ..teraz ide na tzw łatwiznę ...i to mój wybór !!!! fakt jest taki..że zażywając te tabletki godzimy się na ryzyko wiec dziewczyny ..ja kupuję je na tej stronie. a czy wy się zdecydujecie to wasza sprawa chciałam tylko Wam uzmysłowić..że...jest różnica w cenie i nie brakuje naciągaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja juz zmarnowałam 300zł bo wziełam sobie i siostrze a za dwa dni okazało się, że to oszust... U lidowczki też miałam kupić i niby za pobraniem wszystko a na meila wysyła info, że najpierw 40zł na konto... Ja mam 31 lat, kiedyś byłam chudziutka a przez te wsyuztskie diety mam wachania wagi, chciałabym juz w końcu zrzucić te zbedne i normalnie się tym nie przejmować ;) Powiedz proszę Grazynko co kupujesz i w jakim czasie ile udało Ci się schudnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj długo by opowiadać moja historie o odchudzaniu.. po dzieciach masakra tak przytyłam ...ale walczę..to trochę walka z wiatrakami..bo schudnę..ale wraca zawsze.. biorę lide z tej strony co podałam..5 tydzień ..i 4,5 kg mniej ..i nie wierzę w te 10 kg. w miesiąc .myślę..ze to zależy kto ile waży i jaką ma przemianę..te tabletki sprawiają tylko ( działają na przysadkę mózgową) ..że nie myślisz o żarciu))) o i tyle ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak kobiety maja gorzej nie dość, że 49% więcej tłuszczu od mężczyzn mniej jedzą i tyją z byle czego :P to jeszcze rodzą dzieci lataja za nimi cały dzień, zajmują sie domem a nawet i męskimi rzeczami, a mimo to waga wzrasta ;) to może rozwiejeszcz te opowiadania o proszku hehe jakiego masz koloru??? Bo to dowieczna zagadka ;p Ja chyba też się skuszę, fakt, że nie będę się zastanawiać co chwycić w pospiechu z głodu bardzo mi odpowiada bo tylko to jest przeszkodą-wieczne niezaspokojenie głodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a taki jasny jest- kolor ..coś jak beż..albo inaczej kawa z mlekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tym sposobem zachęcisz ludzi, bo jak mówiłam, jasny proszek to nowa "partia" sprzedazy tableteczek a nie jak lidowiczka twierdzi "oryginalny" hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ..ja nie twierdzę , ze jej lida jest gorsza..ale wkurza mnie , że tak PERFIDNIE naciąga ..nas zdesperowane kobiety .. rachunek jest prosty ..żeby schudnąć..trzeba tabletki brać z pół roku i nie powiesz mi że nie ma różnicy!!!!! 95zł ( 80 tabletki 15 przesyłka) 90zł+40 zł ( tabletki +chyba haracz dla lidowiczki) dla mnie to ogromna różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to, że na nich zarabia to nie mam watpliwosći-kwestia tylko ile, podejżewam, ze te 40zł, które każe sobie wpłacać na konto w przypadku gdyby ktoś nie odebrał tabletek to ma nastęopną sprzedaż a 40zł juz na koncie:) Co do tabletek - to nie oceniam ale gadanie gadanie: moje sa oryginalne z jasnym proszkiem" to sciema :) po prostu są z nowej partii :P a czy działają czy nie to inna bajka- ile ludzi tyle efektów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zarloczek:)
Hmm...na poczatku Witam wszystkie Pannie walczace z wiatrakami...mam 21 lat i stosowalam juz tyle diet ze sie to w pale niemiesci,tyle tabletek,plynow,masazy liposukcje ultradzwiekowe i nietylko mase pieniedzy wydalam na to wszystko...i dopiero calkiem niedawno zdalam sobie sprawe ze niejem z glou a z nudow a raczej przyzwyczajenia.Kupilam Lide niewazne gdzie ja niebede robic reklam bo nie o to mi chozi zjadlam ok 20 tabl i schudlam jakies 4 kg.Chcialam tylko powiedziec zebyscie Panie przemyslaly laczego jecie i czy tak naprawde jest to glod czy tak jak u mnie przyzwyczajenie jesli przyzwyczajenie lepiej znalesc sobie jakies zajecie jesli glod moim zdaniem te tabletki dzialaja... Ja wam wszystkim zycze powodzenia...a Pania krytykujacym kupowanie tabletek powiem tak...tonacy to nawet pile mechaniczna bedzie lapal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
Widać że nic nie wiecie na temat tych tabletek. Ja za pierwszym razem jak próbowałam Lide od producenta w pierwszy miesiąc schudlam 8kg. poza tym ta Lida z tej strony bardzo różni się od oryginału a można sprawdzić jak wygląda oryginał na stronie producenta. I nie przyszło wam do głowy że pani która chwali ta stronę jest jej właścicielka :) polecam oryginalną Lide sprowadzana od producenta lala222012@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
święta prawda))) no to powodzenia w odchudzaniu MAŁA - Złośnico daj kiedyś znać ..jak Ci idzie odchudzanko ...lato tuż tuż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Grażynko :) na razie jestem na diecie kopenhaskiej- próbuję własnych sił- chce najpier przyzwyczaić organizm do małych porcji a potem jak nie poskutkuje Lido ratuj ;) Ja Tobie również życzę powodzenia w odchudzaniu, i wytrwalości :D będę tutaj zaglądać i czytać "TE" różne opinie i wypowiedzi za i przeciw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
))) ..też próbowałam i kopenhaskiej i dukana ... na tej pierwszej ..ale zrobiłam ja z ręką na sercu tak jak trzeba ..nie oszukiwałam ..schudłam 7 kg ..po 8 miesiącach wróciło 6 kg jestem zła na siebie ..że nie umiem utrzymać wagi(((( dukana..strasznie odchorowałam..misiączka co 2 tygodnie, omdlenia a do tego straszna wysypka od nadmiaru białka chyba...włosy mi wypadały, .więcej tej diety nie zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również stosowałam dukana, napierw chudłam potem nic włosy- mi tez niestety leciały garściami :( Kopenhaska- drastyczna ale efekt jest zawsze-pewnie z odstawienia jedzenia bardziej, robię ją już 2 gi raz a wstręt do jajek mam nadal, ta dieta jest dla mnie wstrętna bo nie lubie brokuł i zastępuję je kapustą ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz , że nie powinnaś ..w tej diecie chodzi o łączenie..kapusta pewnie ma inne właściwości współczuje Ci ta dieta wymaga wiele poświęcenia...ale fakt przynosi efekty..moja siostra bardzo często ją robi .. dla mnie nie te jaja ))) były tak straszne...jak brak kawki))) jestem chyba uzależniona od kawy ..pracuje w biurze i jak tu opękać ))) dzień o jednej kawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
Te 40 zł to zabezpieczenie że paczka zostanie odebrana. Nikogo nie naciagam tabletki są oryginalne a wy poczytajcie trochę o proszku bo nic nie wiecie. I jeszcze jedno producent nie wysyła ich za darmo za sprowadzenie ich również się płaci więc stąd bierze się ta cena. Z pewnego źródła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
Te 40 zł to zabezpieczenie że paczka zostanie odebrana. Nikogo nie naciagam tabletki są oryginalne a wy poczytajcie trochę o proszku bo nic nie wiecie. I jeszcze jedno producent nie wysyła ich za darmo za sprowadzenie ich również się płaci więc stąd bierze się ta cena. Z pewnego źródła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukałam czym można je zastąpić-niestety tylko szparagami czy kalafiorem ;p więc sprawdziłam zawartośc kaloryczna, no i na razie nie wynalazłam nic innego.... Co do kawy to bywa róznie, nie piję z cukrem i śmietanka więc nie odmawiałam sobie 2-giej popołudniu. Pobudza metabolizm. Za pierwszym razem udało mi się sporo zrzucić jakieś 7 kg razem z koleżanką walczyłyśmy:) coś tam też pamiętam wróciło ale nie wszystko .. Teraz zobaczymy, to dopiero 3 dzień ale jakoś da się żyć zaparłam się po świętach napisze jak się skończyła "ta przygoda" bo i dieta powinna się skończyć, no teraz musze w ogóle wytrwać jak się zdeklarowałam bo głuipio będzie :P:P hehe :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bidulko ...skończysz dzień przed świętami .. domyślam się , ze na śniadanie Wielkanocen jajek nie będzie)))) -TO DO MAŁEJ -złosnicy a ty szanowna LIDOWiCZKO ..jest wolny rynek..jak znajdujesz takie głupie co wpłacają 40 zł..możesz podwyższyć stawkę nawet 60 ..za twoja oryginalna lide ..osobiście nic do Ciebie nie mam...ale Twoja lida nie rożni się niczym!!!!!!!!!!!!!!!! od mojej..z tym że Tobie dała się naciągnąć moja siostra ..która pluje sobie w twarz teraz ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×