Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

Gość sreberko ze złota
Dziewczyny a kupujeci amoze jakies ciekawe gazety lub ksiązki na temat ciązy? Ps. J atez mam termin na sierpień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma- po robocie mówisz? :) Oj ja dopiero w przyszłym tyg. zacznę molestować mojego męża. hihi już nie moge się doczekać , bo lubie te robote. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki25
no prosze troszke mnie nie bylo i na topiku sie ruszyło witam mamaasia, ja obecnie czuje sie dobrze... jeszcze nie wymiotowałam ale czasem mnie juz mdli :-) mam nadzieje ze bedzie dobrze. ja rowniez nie pracuje bo koncze studia ;-) pozdrawiam i czekajmy na nowe dziewczątka a wtedy stworzymy tabelke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki25
sreberko, ja na razie nie kupuje gazetek, mysle ze pozycze sobie na razie taka fajna encyklopedie ok psiapsiolki o ciazy, porodzie i pielegnacji dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaasia- ja nie miałam żadnych mdłości apetytów też nie mam, a zaczynają sie według mojej pani gin od 6 miecha...tylko czasami mnie głowa bolała nie do zniesienia, a teraz skrocona szyjka macicy i zakaz sexu chodzenia i nadmiernego wysiłku, mały w nocy sie przebudza i nie daje mi spać hihi temperament po mamusi:)kręgosłup boli jak cholera przytyłam 13kg i czasami kopie mnie dzieciatko po zebrach...koncówka nie jest ciekawa , ale początki tak do 5 miech były dlamnie cudowne bo naprawde nie miałam zadnych przykrych sytuacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki25
ktośka z w-wy witaj, jasne ze sie przyłączasz :-) koniec lipca to jak początek sierpnia. fajnie ze juz rodziłaś, pewnie bedziemy Cię pytaniami zasypywać hehe dobrej nocki przyszłym mamuśkom życze i sama się kłade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny.:) Dziś czuję się lepiej niż wczoraj,może dlatego,że jeszcze nic nie jadłam??? Wczoraj byłam u mojego ginekologa i mam wizytę za 2tyg.,już z wynikami.Będą mi zakładać kartę ciążową.Teraz jeszcze było na to za wcześnie. Co do pytań,miki25,chętnie odpowiem na każde.Wprawdzie nie mogę powiedzieć nic na temat porodów naturalnych,ale jeżeli chodzi o cc-służe pomocą. Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki25
witajcie, ktośka z w-wy fajnie ze jestes 'specjalistka' od cc bo mnie wlasnie taki porod interesuje. nie bede ukrywac ze boje sie porodu naturalnego i wolałbym żeby mnie pocieli. licze ze moje nagminnie nawracajace sie zapalenia pecherza beda predyspozycja do cc. jeszcze nie rozmawiałam o tym z lekarzem i na razie to tylko moja cicha nadzieja pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki25 nie wiem czy taka cesarka na prośbę jest dobra.Chociaż szczerze mówiąc teraz też chciałabym żeby moja druga dzidzia urodziła się w ten sposób. Ja moją dziewczynkę urodziłam przez cc,ponieważ spóźniała się 2tyg.(ur.w 42tyg.)i do tego z usg wyszło,że waży 4700g. Wszyscy się wystraszyli i mnie pocięli.Mała ważyła prawie 4500g i miała 58cm wzrostu. Podobno drugie dziecko rodzi się większe od pierwszego i dlatego myślę,że i 2ciąża zakończy się przez cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaAsia
witam! ja mam taka potworną zgagę że szok! wczesniej miewałam baardzo rzadko a teraz codziennie i to w hiperwydaniu! myślałam, że zgaga pojawia się dopiero jak dzidzia jest duża i uciska żołądek, a tu prosze... najgorsze, że mam smaka tylko na pikantne rzeczy, a one potegują to straszne uczucie. a tak poza tym to nic nie robię i nudzę się jak mops. mężuś w "delegacji" - nie widzimy się już drugi tydzień i jeszcze tydzień nie zobaczę. całymi dniami przed tv - oglądałam film ze swojego ślubu i wesela, albo w necie siedzę i szukam mieszkania do kupienia w Lublinie, ale tam jest zacofanie jeśli chodzi o nowe budownictwo, a poza tym ceny z kosmosu jak na taki Lublin. piszcie ciężarówki, piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi na zgagę pomagało mleko,ale niestety tylko na początku...potem była katastrofa.Nie to że straszę...ale nie było wcale fajnie:( No trudno,jakoś się musisz przemęczyć.Później zapomnisz...a pamiętać będziesz tylko te miłe chwile:) Wymądrzam się,bo moja pociecha ma już 2lata i to z nią w ciąży miałam taką kosmiczną zgagę. Jeszcze trochę,a i Twoja pociecha wyskoczy z brzucha i zgaga minie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i gratuluje fasoleczek :) Jestem z topiku \" rodzimy w czerwcu 2006 \" i tak pomyślałam że zajrze do Was z gratulacjami 🌻[🌻🌻 bez kwiatów się nie obejdzie ;) Dziewczyny współczuje niektórym złego samopoczucia..mdłości....to przejdzie.....trzeba się pocieszać:D Buziaczki 😘 Trzymajcie się mocno wy i fasoleczki❤️ Enigma --->>>>>bardzo mocno będe 3 mać kciuki za testowanie....suwaczek cudowny ......widać że bardzo pragniesz dzidziusia....to bardzo piękne i ujmujące......Trzymam kciukasyi życzę powodzenia [ tylko nie dziękuj ! ! ! ] buziole ....mykam .....a a a a a a a a....😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki25
czesc dziewczyny, tak was czytam i mysle o jak dobrze ze jeszcze nie mam zgagi itp. za to pobolewa mnie czasem brzuch. nie moge sie juz doczekac usg. mam skierowanie ale chce pojsc tak w 7 tygodniu i to by bylo tak przed samymi swietami bozego narodzenia. ktośka z w-wy napisz prosze jak to jest, slyszalam ze lepiej isc torszke pozniej niz za wczesnie. co mozna zobaczyc na 1 usg?? jak było z Tobą?? poza tym u mnie nic sie nie dzieje... kurcze myslalam ze jak bede w ciazy to bede szalec i wciaz myslec o dzidzi a tu widze ze jak zaszlam w ciaze to poczłam taka ulge i jestem niesamowicie szczesliwa ale i spokojna pozdrowionka :-) piszcie co u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja usg przy mojej córce miałąm robione w 9tyg,ponieważ ciąża była zagrożona.Podobno najlepiej robić około 10-12tc. Niestety i ta ciąża jest zagrożona.Wczoraj miałam plamienia.Dostałam Luteinę.I mam leżeć.Więć mało bedzie mnie tu teraz widać. Dziewczyny trzymam kciuki za Was i pozdrawiam.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaAsia
coś mało prężny ten nasz topik. nikt wiecej nie rodzi w sierpniu? u mnie mimo iż jem mało, bo nie mam apetytu 1,5 kg na plusie... jak tak dalej pójdzie to będę ważyła 100 kg! ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) no ja chcialabym rodzic w sierpniu:) ale czy będę to się okaze...:P juz wkrotce:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaAsia topik się jeszcze rozkręci, ale nie wszystkie zdążyły już zafasolkować. Już za 2-3 tyg. i ja będę wiedziała czy nam się udało. Mimo tego, ze mnie tu nie widać, jestem z Wami i czytam wszystko to, co piszecie o sobie. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie i zyczę dobrego samopoczucia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgłaszam się, z kalkulatorka na gazecie mi wyszło, że będę rodzić 8 sierpnia 2006 r. :) Jutro idę do lekarza, może mi da jakieś skierowania na badania...Badałyście się już czy jeszcze za wcześnie? L 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaAsia
WITAJCIE! Lia--moje gratulacje! będziemy rodziły w tym samym czasie! mi z kalkulatorka wyszło 7 sierpnia, ale dziś idę do lekarza o 3 więc napiszę coś więcej. do lekarza najlepiej iść 6 tyg od pierwszego dnia ostatniej miesiączki. pozdrawiam i życzę powodzenia tym co chcą rodzić z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kobietki, Pozwólcie, że dołączę do Waszego topiku. Przed chwileczką sprawdziłam sobie w kalkulatorku i mam termin na 11 sierpnia, więc chyba się nadaję :) Ja, podobnie jak Ktośka z w-wy mam już jedno dziecko. Mój synuś 20 grudnia kończy 6 lat (kiedy to zleciało??). W tak zwanym międzyczasie próbowaliśmy zapewnić mu rodzeństwo, ale niestety dwie kolejne próby zakończyły się poronieniami. Teraz mamy \"trzecie podejście do drugiego\" i widzę, że chyba przewrażliwiona jestem \"troszkę\" i będę z byle powodu panikować. Dzisiaj po pracy pędzę do gina i mam nadzieję, że rozwieje wszystkie moje obawy. :) Pozdrawiam wszystkie serdecznie i do zobaczenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje wszystkim zafasolkowanym !!!!:) :) :) Jestem z topiku ,,rodzimy w lipcu,, i tak z ciekawosci zajrzalam tu do was. >enigmaa Pamietasz mnie? Daj znac szybko jak juz sie czegos dowiesz ok? Mam nadzieje,ze w tym miesiacu ci wyszlo.:) :) :) To trzymajcie sie cieplutko i jeszcze raz gratuluje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donn
ja mam termin na 08.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczekująca na odpowiedż
Witam Panie:) Być może dołącze do Waszego grona a być może nie. Czuję się dziwnie od owulacji, nigdy nie miałam takich objawów ,ale czy to ciąża to jeszcze nie wiem.W każdym razie pozdrawiam i życzę dużo zdrówka:)Mam nadzieję ,że póki co mogę się do Was przyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) A ktora z Was robiła test w dniu spodziewanej @????? Zstanawiam sie czy testy wyjdą odrazu w dniu spodziewanej @ czy nie? Kiedy robiłyście pierwszy test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donn
ja robiłam w 35 dniu i wyszedł na drugi dzień pobiegłam odrazu do gina i sie potwiedziło..4 tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>enigmaa Rob ten test,wyjdzie ci juz.Ja robilam 4 dni przed @ i mi wyszedl,slabo ale wyszedl. A w dniu spodziewanej @ wyszly mi grube krechy.Skocz do apteki i daj znac.Kup ,,bobo-test,, Powodzenia:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donn
hej enigmaa.... cykle miałam zwykle ok 28-30dn najdłuższy 35, a jeśli cykle masz nie zawsze takie same, to bierzesz pod uwage najdłuższy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.Weszłam żeby się przywitać. U nas bez zmian.Leżę,jem Luteinę.Wprawdzie plamienia zanikły,ale mam bólę w podbrzuszu.Tak samo było jak chodziłam w ciąży z córką.Do 16tyg.musiałąm leżeć i problemy też zaczęły się między 6-7tyg. Jutro przyjedzie moja mama i pobędzie u nas do świąt.Później zabieramy się do rodziców i tam też bedę leżała. Oj,jak ja nie lubię takiej bezczynności:( No,ale czego nie robi się dla dziecka... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×