Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

Widze, że mamusiek na topiku przybywa. Aguś, moja imienniczko tym razem napewno Ci się uda. :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobiłam test jeden dzień po spodziewanej @. Wyszły dwie krechy, jedna trochę jaśniejsza. Byłam dziś u lekarza, dostałam skierowanie na morfologię i inne podstawowe badania. Za tydzień mam kolejną wizytę już z wynikami i jak wszystko będzie dobrze to założy mi kartę ciąży. To moje drugie podejście, w pierwszym poroniłam w 9 tygodniu, więc się stresuję :( Biorę duphaston. A co u Was? L. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *monia*
Hej dziewczyny witam Was wszystkie. Mam nadzieję, że wkrótce do Was dołączę czekam na odp. Dziś jest 33dc i mam nadzieję ,że @ nie przyjdzie. @ dni temu robiłam test ale wyszła 1 krech :( ale @ nie ma więc mam nadzieję że może ujrzę wkrótce śliczne 2 krechy pozdrawiam i trzymajcie za mnie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki25
witam Was wszystkie dziewczątka, rowniez nowe twarze, gratulacje ;-) czytajac was troszke sie wystraszylam bo piszecie o poronieniach a ja sama (czego wczesniej nie napisałam ) biore duphaston 2x1 tabl. moj progesteron =33 . czy to strasznie zle ??? boje sie isc na pierwsze USG a tak to czuje sie dobrze tylko brzuch mnie leciutko czasem zaboli i ciagle bym jadla :-) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki25
a i jeszcze zapomnialam napisac ze proponuje jeszcze troszke poczekac i stworzymy tabelke :-) na razie terminowo jestesmy juz prawie w połowie sierpnia aby tak dalej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Wpadłam poczytać i muszę lecieć dalej leżeć. Dalej biorę Luteinę 3xdziennie i muszę leżeć. Wczoraj przyjechała moja mama i mam teraz ogromną pomoc.Wychodzi z małą na spacer,prasuje,sprząta.Jest super. Mam nadzieję,że wszystko będzie ok. Ja wizytę mam 15.12,a 20.12 pierwsze usg.Chodzę do lekarza z NFZ i dlatego to usg tak późno. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś od rana się rozpisałam, ale skasowało mi ten wywód :( idę w piątek na 1 usg i będzie to koniec 7 tyg. więc myslę, że zobaczę już fasolę ;) jutro wraca mój mąż z którym się nie widziałam 3 tyg. i który dowiedział się telefonicznie, że będzie ojcem. zobaczy mnie po raz pierwszy w ciąży! tzn. on jest sprawcą, ale nie widzieliśmy się długo :P :) :) wczoraj miałam taką zgagę (nie wiem w sumie czy mogę to tak nazwać) bo to było coś strasznego. miałam taki kwas w żoładku, że strasznie mnie bolał brzuch i musiałm zwymiotować... ten kwas spalil mi gardło i szkliwo z zębów! ohyba! wyczytałam, że pomagają migdały, mi wczoraj na drugi atak pomogło mleko w ogromnej ilości. no niestety, ciąża to nie same przyjemności i radości. :) ktośka--wspólczuję, że musisz leżeć 🌻 dla ciebie i 🌻 dla wszyskich które jeszcze nie wiedza lub właśnie sie dowiedziały acha, to ja mamaAsia, ale teraz będę pod tym szyldem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie boli żołądek, codziennie wieczorem, czuję się jak przytruta, wszystko bulgocze i się przelewa..no i chce mi się spać..ciągle spać. A jakie Wy macie objawy?? L.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lia---mi też bulgocze. u mnie jest taka sprawa, że ja miałam jakieś 4 miesiące temu wykrytą bakterię która odpowiada za wrzody żołądka (tegoroczny Nobel) i leczyłam się antybiotykam. w czasie leczenia i po nim kilka dni było dobrze a teraz jak mnie czasmi zacznie boleć to aż zwijam się z bólu. muszę uważać co jem. jeśli za duzo białka, za mało węglowodanów to ból murowany. ale do tego, do przedwczoraj maiałam skurcze w okolicach jajników, dość bolesne i bardzo balam się że coś nie tak, ale na szczęście wczoraj i dziś spokój. Ty bys spała a ja znów rano budze się o 6, 7 i chodzę spać ok 23. za to w ciągu dnia czuję się bardzo zmęczona. stąd też mój nik--bezsenność :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula28
insomnia - hej!!b tu paula28 z czerwcówek, powiedz mi jeszcze czy do tej lewatywy która kupię muszę kupić taką gruszkę:)???, bo tak mi się to razem jakoś kojarzy:)!!! powiem ci szczerze że nie wiedziałam że takie coś można kupić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula28
insomnia - hej!!b tu paula28 z czerwcówek, powiedz mi jeszcze czy do tej lewatywy która kupię muszę kupić taką gruszkę:)???, bo tak mi się to razem jakoś kojarzy:)!!! powiem ci szczerze że nie wiedziałam że takie coś można kupić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula28
insomnia - hej!!b tu paula28 z czerwcówek, powiedz mi jeszcze czy do tej lewatywy która kupię muszę kupić taką gruszkę:)???, bo tak mi się to razem jakoś kojarzy:)!!! powiem ci szczerze że nie wiedziałam że takie coś można kupić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ja tez mam bakterię?:( Na początku myślałam, że to ból organów babskich..macicy jajników..ale teraz wiem, że to żołądek. Boli aż mam kolki takie, że odetchnąć nie mogę..jak mi nie przejdzie to chyba przestanę jeść....a o co chodzi z tą lewatywą dziewczynki? L.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż nic nowego sie u mnie nie zdarzyło, bo siedzę cały dzień w domu, to postanowiłam napisać. chyba zrobię tabelkę bo mi się nudzi NICK...........WIEK.........TC........TERMIN........KG insomnia....... 24............6...........07.08.........0,0 pisałam ostatnio, że utyłam 1,5 kg, ale dziś wlazłam na wagę i znów są te same cyferki :) cieszę się bardzo bo bardzo zależy mi na tym aby przytyć wymagane minimum i nic więcej. mam trochę zapasów, więc nie martwię sie że dla fasoli nie starczy kcal. :) co do tabelki to nie wiem, czy jest ok, bo mogłyby być jeszcze inne informacje np imię (swoje), czy miasto w którym mieszkamy. dopiszcie się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie sierpnioweczki !!! Co u was taka cisza,wszystkie odpoczywaja? >enigmaa odezwij sie prosze,co sie dzieje? Pozdrawiam was wszystkie,trzymajcie sie cieplutko :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madelain
witajcie kobietki!!!! dzis zrobiłam test dwa dni po spodziewanej @ i są dwie kreski - jestem taka szczęsliwa !!! To chyba też termin będzie na sierpień. Objawów nie miałam jakichs innych, właściciwie cały czas jakby miała przyjść @ i to mnie zmylało bo myślałm że nici z ciąży. Teraz bolą mnie piesri są obrzmiałe i drazliwe, własciwie nie moge ich dotknac Kiedy wybrać sie do gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mamusiaaa
Gratulacje!!! Ja ostatni okres miałam 22 pazdziernika więc tez bedę sierpniową mamusią. Do lekarza ide 14 grudnia pierwszy raz w ciaży- myśle ze mozna bedzie juz zrobic usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madelain -- ja również gratuluję! ja miałam takie same objawy ja Ty! co do przyszłej mamusi -- to ja miałam okres 29 pażdź. i mam termin na 7 sierpnia, więc Ty, urodzisz w lipcu albo na samym początku sierpnia :) tak szczerze wam powiem, że trochę się martwię, że z tym największym i najcięższym brzuszkiem będę chodziła przez pół lata. oby nie było upałów--moje koleżanki które rodziły po wakacjach już się nie mogły doczekać na poród i mówiły, że się umęczyły w gorące dni. ale, teraz to już nie ma nad czym rozmyślać :) ale za to bądzie cieplutko jak się pojawi dzieciaczek i będzie można wychodzić na spacery :) pozdrawiam p.s. sylwia 26-- na naszym topiku pustki, ale ja sobie czytam Wasz czerwcowy, bo sama się urodziłam w czerwcu i mam chyba sentyment ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mamusiaaa
W Polsce lato nie jest tak strasznie gorace więc moze jakos przezyjemy. ja mysle , ze bezpieczniej bedzie chodzic z brzuszkiem w lecie niz w zimie po oblodzonych chodnikach. jak na razie to sie czuje bardzo dobrze 9bez stresujących objawów;-)) Zobaczymy co powie lekarz;-)****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zima, jak by nie patrzeć, też nas nie ominie :P ja dostałam dziś mdłości i rozwolnienie. myślę jednak, że mdłości pojawiły się bo wziełam na wieczór feminatal i jakieś 20 mi póżniej zemdliło. a czy wy bierzecie jakieś witaminy czy chociaż sam kwas foliowy? moja ginekolożka kazała łykać kwas foliowy oprócz feminatalu, co mnie zdziwiło bo przecież jest tam duża dawka tej substancji. no ale skoro kazała... zdżemnełam się dziś w ciągu dnia i teraz siedzę po nocach, ale i tak się zaraz kładę :) acha, jeszcze chciałam was zapytać czy prowadzicie auto? moja mama mówi żeby raczej nie prowadzić, ale ja myślę, że przeciwwskazania mogą być dopiero w późniejszym okresie ciąży. chociaż czasami się wkurzam na innych kierowców, a stres jak najbardziej-niewskazany! :P dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) niestety sierpnioweczka nei bede:( i postaowilam nie wpisywac sie na topiki ze \"rodzimy\" poki nie bede w ciazy:) Ale jestem cały czas na topiku : czy sa wsrod was kbietki..... i jest tam b miło:) pozdrawiam wszystkie mamuski:) i zycze duzo szczęscia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mamusiaa
Z tego co mówiła mi położna to w pierwszym trymestrze nie powinno sie jesc zadnych witamin (w postaci tabletek). Szczególnie niebezpieczna jest witamina C -dziwne ale tak mi poradziła.Mam jesc kwas foliowy i dobrze sie odzywiać. A samochod prowadze i nie wydaje mi sie zeby były jakies przeciwskazania. (do pracy mam 70 km w jedna strone wiec musze jezdzić.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>insomnia Ja jestem na topiku u czerwcowek i lipcowek,bo termin mam wlasciwie na 15 lipca. Ale dziewczyny z czerwcowek przyjely mnie tez do siebie i jest bardzo fajnie. Pozniej jak dowiedzialam sie na 100%,ze zostane mama po raz drugi to zalozylam topik ,,rodzimy w lipcu,, i tak juz zostalo jestem na dwoch topikach na biezaco.Wlasciwie na trzech,bo wasz topik rowniez czesto czytam. Pozdrawiam wszystkie:) :) :) :) >enigmaa nie trac nadziei,moze za bardzo myslisz jak sie z mezem..... przytulacie,czy zajdziesz czy nie.Zamiast zazywac tej przyjemnosci.;););) Moja kolezanka tez nie mogla zajsc przez kilka dobrych miesiecy,bo caly czas myslala az wkoncu lekarz powiedzial jej,ze ma przestac w ten sposob bo nigdy nie zajdzie. I przestala i od razu zaszla.Teraz ma 3 mies coreczke. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki25
witajcie, gratulacje madelain , przyszła mamusia :-) 14.02 mam wizyte u ginka, to juz bedzie druga odkad wiem o ciąży ale mam nadzieje ze tym razem lekarz juz bedzie w stanie cos tam zobaczyc oprocz "opuchnietej" macicy hehe wybieram sie tez niedlugo na 1 USG bo od poniedziałku (jutra) zaczynam 6 tydzień ;-). jesli chodzi o witaminy podobno w 1 trysemestrze wystarczy kwas foliowy i dobre odzywianie. w pierwszych tygodniach tez miałam rozwolnienie ale moze to było bardziej z nerwow spowodowanych moim podekscytowaniem fasolką pozdrawiam was wszystkie dziewczyny, ubierajcie sie cieplutko i dbajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki25
moze powinnysmy sciagnąć protoptyp tabelki z pokrewnych topików ale mysle ze wystarczy ze dodamy miasto ;-) NICK.............MIASTO.......WIEK.........TC........TERMIN........KG insomnia....... ??................24............6...........07.08........0,0 miki25........Warszawa........24............5...........01.08........0,5 dopisujcie sie dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edusia
hej dziewczny ja tez mam termin na 9 sierpnia ,bede mama poraz drugi po 6 latach i jestem bardzo szczesliwa,czuje sie swietnie jak na razie....oby tak dalej pozdrawiam wszystkie sierpniowe mamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc dziewczynki :) :) :) Chyba tylko ja tak dlugo siedze,ale juz ide spac,bo moj maz biedaczysko sam w lozeczku lezy :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×