Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

jeszcze tylko godzunka i do domku a jutro wolne. jade wreszcie do lekarza. mam nadzieje ze wszystko bedzie widac(tzn. jakiej plci jjest dzidzius). to narazie pa pa. pozdrawiam wszystkie mamusie i dzidziusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie było jesszcze ciekawiej z moim imieniem, bo, że nie dość błędów w samym imieniu to i nazwisku, które miałam podobne, teraz po mężu mam inne, choć równie problematyczne, ale trochę mi żal, że już nie mam panieńskiego, bo fajnie wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, klikam z londynu, termin na 9 go sierpnia:-)wiem ze wpadam tu po dobrych 77 stronach:-) pewnie nadrobie w miare mozliwosci zaleglosci, ale wlacze sie tez w rozmowe:-) za godzinke mam wizyte u poloznej, bedziemy miec dziewczynke:-):-) jestesmy w trakcie rozgladania sie za wozkami i lozeczkami...pieniadze, pieniadze.... ubranka ciazowe...hmmm..kombinuje jak moge, mam jedne swietne spodnie, musze teraz dokupic sobie taki pasek , tzn wiecie ten kawalek materialu, ktory sluzy jako przedluzenie bluzki... mam mase dlugich bluzek, wszystkie jednak stonowane=w pracy musze \" na biurowo\", jejku co jeszcze??? boje sie troche tego co przede mna, chociaz wiem ze kazda kobieta na tym swiecie ma podobne obawy 4 mies przed porodem:-) czytam troche fachowej literatury, zaczne cwiczyc joge, bo lubu zamowil mi juz na necie... mam nadzieje ze nie zanudzam...pozdrawiam was ogromnie wszystkie:-) tati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj tati78!!! gratuluje coreczki !!! 🌻 ja tez bede miec dziewczynke.... pewnie ze mozesz sie przylaczyc :) dopisz sie do tabelki i zrob sobie taka stopke jak my mamy.... napisz jak po wizycie u poloznej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor dziewczyny...prosze o pomoc WAS i DORIS!!!!!!CHyba mnie zaqwialo i paskudnie boli pod prawa lopatka,oddychac glebiej sie nie da.Nie mam kaszlu ani goraczki,czuje sie jakby mnie tam cos lamalo.Smaruje mascia arcalen i voltaren ale mi nie przechodzi.Pomozcie:( DORIS HELP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej:-) dziekuje za mile powitanie:-) hmmm...u poloznej bylo ok, wysiedzialam swoje 1,5 godziny!!! fantastyczna kobieta:-) nie wiem dlaczego zabralo nam to tyle czasu:-) zmienilam szpital wiec musiala wypisac nowa kartoteke, dzidzia ok:-) serduszko tez bije w porzadku:-) teraz bede miec wizyty na zmiane u lekarza i u poloznej...rodze w West Middlesex Hosp. a mieszkamy na Twickenham:-) tu tez spedzilam 7 lat swojego zycia...tak szybko minelo...oj ile bym wam napisala dziewuszki...ale to moze kiedy indziej bo jutro do pracy...:-) zeszly rok byl nie, nie nazwe go koszmarnym, ale kosztowla mnie utrate zdrowia itp...jest wlasciwie ok, ale napisze innym razem:-) nie wiem czy wszystkie pracujecie, ja do tej pory latalam dla brytyjskich linii lotniczych, teraz jestem uziemiona:-D , 6, 5 h dziennie, jest ok, nie moge doczekac sie malej:-) :-) :-) boje sie jednak porodu...moja polozna popatrzyla mi dzis prosto w oczy i powiedziala ze mam przygotowac sie na najgorsze:-) bo jesli bedzie lepiej niz myslalam to tylko sie mile rozczaruje:-) poza tym swoim angielskim sposobem- powiedziala ze mam pic duzo wody???!!!zamiast myslec o srodkach znieczulajacych:-) ach ci anglicy:-) wydaj mi sie ze oni zawsze radza pic duzo wody, a jesli pali sie i wali- to najlepsza bedzie goraca herbata:-) roxellko:-) czy moge spytac gdzie zaopatrujesz sie w wozek i lozeczko? mamas and papas? bugaboo? ja chyba kupie lozeczko w argosie:-O :-) :-) :-) jak podoba ci sie opieka medyczna na obczyznie? ago-kruszynko...nie wiem co poradzic-moja mama by pewnie wiedziala-stara pigula- na wszystko zna odpowiedz- ja mysle ze powinna s pic duzo wody:-D a teraz tak powaznie, zadzwon do lekarza, niczego nie nalezy bagatelizowac... dobra laseczki, ide jeszcze cos szybko zjesc i do lozeczka:-) pewnie wtedy mala da o sobie znac:-) :-) :-) napiszcie mi jeszcze czy pracujecie:-) pozdrawiam donn:-) :-) :-) buzka tati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Znowu kolejny dzień, mi całe tygodnie przelatują przez palce, zanim zdążę pomyśleć już jest weekend a zanim zdążę odpocząć już jest poniedziałek :). Dziś mam wizytę - nie mogę się już doczekać, jak zwykle to mieszanina szczęścia ze strachem czy wszystko będzie dobrze. Bąbelek jest bardzo ruchliwy - nie wiem jak się ostatnio ułożył ale chyba bardzo lubi moje kościste biodro bo cały czas tam czuję ucisk i kopanie :). Zabieram się do pracy, mam dużo chorobowych i urlopów do wprowadzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tati wejdź w preferencje-wpisz swoje dane i tam pojawi ci się tabelka na stopkę Odpowiadając na twoje pytanie-ja pracuję w firmie męża (branża budowlana) i chociaż mam zwolnienie-niestety siedzę w pracy-jestem niezastąpiona Maciusiowi kupiłam wczoraj basenik dmuchany z piłką i kółkiem-nie wiem skąd on wiedział jak się tego używa-ale cieszył się niesamowicie. I wreszcie mam bramki na schody-dzieci będą wreszcie bezpieczne :) na razie tylko Maciek zdziwił się, gdzie się podziały pufy i fotel, które nauczył się już usuwać z drogi ;) Michaś kopie sporo, ostatnio włazi mi pod żebra-szczególnie jak krzywo siedzę. No prosze jak dyscyplinuje matkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ale miałam wczoraj \"buczący\"wieczor:(najpierw spiecie z mezem a potem.....potem przeczytałam na topiku dziewczyn ktore rodziły w marcu jaka tragedia spotkała jedna z nich:(jak chcecie to looknijcie to gdziec 116 strona na ich topiki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dzisiaj bylam na pobraniu krwi jutro usg! Amm nadzieje ze juz bede cos wiedziala..hehe, cos, czyli co tam ma dzidzia miedzy nozkami, hihihi Plusia-dziki za rade, ale pewnie do h&m wybiore sie juz innym razem..W sklepie \"9 miesięcy\" udalo mi sie za 65 zł. dostac z wyprzedazy fajne spodenki ciazowe dzinsowe..zupelnie niedrogo, w porownaniu z innymi :-) I nawet mezowi sie podobaja, ehhe Stokrotka, hehe, czy dobrze zrozumialam, czy ty tez jestes z 11 sierpnia? Lwica..hm... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Padlina, czyli ty też lwica? a z którego sierpnia? :) :) 🌻 Moje maleństwo ma się urodzić w prawie tym samym terminie co ja, ciekawa jestem czy dostanę taki fantastyczny prezent w moje urodziny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh Padlina ale jestem zakręcona przecież z twoje wypowiedzi wynika że jesteś z 11 sierpnia ? :) To przez dzisiejszą pogodę, strasznie mnie rozprasza, siedzę przed komputerem a wolałabym na słonku, ciśnienie też mi coś skacze bo spać mi się chce okrutnie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhe, nie martw sie, ja tez jestem dzisiaj jak nacpana, hehehe] Tak, jestem z 11 sierpnia...ale bylo by fajnie jakby tWOJ DZIDZIUS TEZ TAK SOBIE ZECHCIAL PRZYJSC NA SWIAT :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babeczki!!! bylam dzisiaj na tej krzywej cukrowej, alez ochydna jest ta glukoza..... cukier mi wyszedl 6.2 i pani powiedziala ze wysoki ostatnio mialam 5.4 :( jaka jest norma tego cukru???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i kto mi powie jak to jest z tym cukrem???? Doris>> ???? mam sie martwic czy nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! Właśnie po raz pierwszy od momentu, jak się dowiedziałam że jestem w ciąży siedzę sobie w domku. Tyle tylko, że to nie urlopik, a l-4. Dopadła mnie angina i straszny kaszel, długo się opierałam i chodziłam do pracy, ale w końcu za namową rodzinki poszłam na chorobowe - w końcu dzidziuś ważniejszy niż praca! W związku z tą moją chorobą mam pytanie do DORIS- naszej naczelnej Pani Doktor :) : lekarka przepisała mi antybiotyk o nazwie AMOTAKS DIS, czy mogę go brać bez strachu o zdrowie synka???? I jeszcze jedno: w badaniu na obciążenie glukozą wyszły mi nastepujące wyniki: 79 mg/dl na czczo, 85 mg/dl po godzinie i 94 mg/dl po dwóch godzinach. Co sądzisz o takim wyniku? Z góry dziękuję za odpowiedź! Buziaczki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie! mam dzisiaj wizytę i wielką nadzieję na to że dziś nie będzie sie zasłaniał i dowiem sie czy to mój upragniony syneczek. a swoją drogą mam pytanie co do 3d. Ja chodze do lekarza (najlepszy w kołobrzegu) i on posiada usg 3d i robił mi je a raczej próbował robić już dwa razy i sie nie udało ponieważ mały się podobno za bardzo ruszał. Zaczynam mieć wrazenie ze to jakas bzdura.za kazdą wizytę płace 150 zł i mam oczywiście dużo zdiec i zapisy na tasmie ale normalnego usg. Opowiedzcie jak to jest z tym usg 3d pozdrawiam aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka ja też miałam anginę i tez dostałąm Amoytaks dis możesz być spokojna dzidzi sie nic nie stanie bo to już drugi trymestr. Mi sietrafiło akurat jak weszłam w drugi trymestr więc też się bałąm ale jest wszystko oke\'y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi-ania - dzięki wielkie, dobrze wiedzieć, że któraś z nas już ten lek \"przetestowała\" ;) no to chyba teraz mogę już bez obaw zacząć go łykać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie czego mi się zachciało dziewczynki? - sałatki owocowej! Tak sobie siedzę i myślę o lecie i słoneczku i tak mnie naszło. Akurat mam w domu różne owoce, więc lecę coś tam namieszać - to będzie sałatkowa wariacja a\' la Justyna. Narazie, pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ale jestem w szoku, do 19tc przytyłam 2 kg a w ostatnim tygodniu ok 5kg i już jestem 7kg na plusie, mąż twierdzi że to niemożliwe bo nie widać tych kilogramów. Do tej pory czułam takie strasznie delikatne kopniaczki, wczoraj miałam wizytę u dentysty i jak siedziałam na fotelu to zostałam porządnie skopana przez dzieciaczka. Także polecam wizyty u dentysty Tym które słabo czują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie!!!! Tati 78 witaj na naszym forum. Fajnie ,że nas przybywa. Ja muszę stwierdzić , że sie uzależniłam od tego forum. Codziennie tu zaglądam, normalnie czuję taką potrzebę. Livmar- jestem zaszokowana Twoim snem, nie myśl może o tym. Będzie dobrze. A co do usg 3d. To ja sie trochę boję , też chciałabym , ale się boję . A jak zobaczę cos i będzie mnie męczyć. No niewiem, lekarz mówi ,że mój dzidziuś jest zdrowy i jest wzystko wporzo. Ale chyba wolę poczekać. Imię: Agata Wiek: 27 Tc: 24 Termin porodu: 27.07-01.08 Miejscowość: Słubice Waga: 5 kg Płeć: Syn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę dopisać mały kilogramik do tabelki. Pytałam się mojego doktorka czy dużo przytyłam. Powiedział, że ,mało. Ważę 59,5-60 kg. miki25............Warszawa.............24................01.08.......0,5 Lia.................Warszawa............??.................01.08....(!)2,0 livmar...............Nysa.................28................01.08...... 7,5 agata_27..........Słubice........... 27.................01.08....5kg SYNEK doris26.............Kraków..............26..............04.08..6,0 CÓRCIA blondi23............Elbląg................23 ...............05.08...5, SYNEK Elmirka76.......ok.Wadowic...........30.............05.08....+6,5 SYNEK donn..............Kraków............27...........05.08........3.5 coreczka Aga.B............KOŁOBRZEG.......... 26.............. 06.08.........5 insomnia.............??...................24................07.08.......0,0 justyna......podkarpackie...........29.................08.08.....+5 SYNEk plusia.............Szwecja............30.................09.08...6kg SYNEK edusia..........Hannover.............32.............09.08.......4,CORCIA? karamijja...........Łódź................28................12.08.......1,0 kasia 30.............Rybnik.............30............12.08.........+4 SYNEK Stokrotka _26......Lubin...............26...........12.08......+2kg SYNEK agulka28............Bielsko-Biała........28............14.08... 8 kg synek Agula 30.........zachodniopom.........30.............14.08....+3 CÓRCIA beatrice ........Warszawa............30............14.08.......4kgCÓRCI Kruszyna.........małopolska...........30.................15.08.........4,0 madelain.............J.Góra..............29................16.08........0,0 kpiotrowicz......Warszawa.........23............17.08.......4,00 CÓRCIA jolla80...............Warszawa........25.................17.08.........? z daleka ..........Anglia................26..................19.08........3kg karola24...........Legionowo........24............19.08........?kg SYNEK! joanka...............Szczecin...........25...............20.08..........7kg agusia2................USA................30..................21.08........?? ToYaB................Białystok...........27..............21(23).08...+4 kg jagna25...........Wodzisław Śl.........25................23.08........3,0 marsjanka*........ok. Katowic.........27................24.08........2,0 roxelka.............Essex,GB............27...............25.08..........7,0 Kotunia.............Legnica..............27..................25.08.......4kg sierp.06.........podkarpackie..........23..............25.08.........+3 kg oliwia13............pomorskie..........7................26.08.........5 kg Lonta..................Rybnik ............21.............26.08........6,5kg padlinka............Warszawa...........24.................27.08......0,5kg kika27...............Kraków..............28................27.07....... 5 kg maggiem........zachodniopom..........27............. ..29.08.. ..... 5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja dopisuje do tabelki cosik bo troche ja zaniedbalam:) U mnie przygotowania do swiat ida pełna parą, w pierwszy dzień swiąt idziemy na slub i wesele do kolezanki wiec bede miała przedstart swojej imprezki w czerwcu, coraz bardzoej zaczynam sie tym slubem denerwować ,,,bo wszystko jest na naszej głowie( mojej Tomasza i bąbelka):):):) brzuszek coraz wiekszy mi rosnie,,,juz jest taki duzy jak bym była w 6 miesiacu a nie w piatym:)...mam nadzieje ze bedzie rósł miarowo i bede mogła na weselu jeszcze potańczyć :) i zmiescic sie w suknie,,,( dobrze ze ja szyje a nie kupuje gotową:) bo nie wiem co to bedziedzie za 6 tygodni...życze miłego wieczorku ... witam serdecznie tati78:) - sierpniowiczek dość sporo sie robi,,,to znaczy ze z przyrostem naturalnym nie bedzie tak najgorzej tego lata:) cieszy mnie to:) miki25............Warszawa.............24................01.08.......0,5 Lia.................Warszawa............??.................01.08....(!)2,0 livmar...............Nysa.................28................01.08...... 7,5 agata_27..........Słubice........... 27.................01.08....5kg SYNEK doris26.............Kraków..............26..............04.08..6,0 CÓRCIA blondi23............Elbląg................23 ...............05.08...5, SYNEK Elmirka76.......ok.Wadowic...........30.............05.08....+6,5 SYNEK donn..............Kraków............27...........05.08........3.5 coreczka Aga.B............KOŁOBRZEG.......... 26.............. 06.08.........5 insomnia.............??...................24................07.08.......0,0 justyna......podkarpackie...........29.................08.08.....+5 SYNEk plusia.............Szwecja............30.................09.08...6kg SYNEK edusia..........Hannover.............32.............09.08.......4,CORCIA? karamijja...........Łódź................28................12.08.......1,0 kasia 30.............Rybnik.............30............12.08.........+4 SYNEK Stokrotka _26......Lubin...............26...........12.08......+2kg SYNEK agulka28............Bielsko-Biała........28............14.08... 8 kg synek Agula 30.........zachodniopom.........30.............14.08....+3 CÓRCIA beatrice ........Warszawa............30............14.08.......4kgCÓRCI Kruszyna.........małopolska...........30.................15.08.........4,0 madelain.............J.Góra..............29................16.08........0,0 kpiotrowicz......Warszawa.........23............17.08.......4,00 CÓRCIA jolla80...............Warszawa........25.................17.08.........? z daleka ..........Anglia................26..................19.08........3kg karola24...........Legionowo........24............19.08........?kg SYNEK! joanka...............Szczecin...........25...............20.08..........7kg agusia2................USA................30..................21.08........?? ToYaB................Białystok...........27..............21(23).08...+4 kg jagna25...........Wodzisław Śl.........25................23.08........3,0 marsjanka*........ok. Katowic.........27................24.08........2,0 roxelka.............Essex,GB............27...............25.08..........7,0 Kotunia.............Legnica..............27..................25.08.......4kg Synuś sierp.06.........podkarpackie..........23..............25.08.........+3 kg oliwia13............pomorskie..........7................26.08.........5 kg Lonta..................Rybnik ............21.............26.08........6,5kg padlinka............Warszawa...........24.................27.08......0,5kg kika27...............Kraków..............28................27.07....... 5 kg maggiem........zachodniopom..........27............. ..29.08.. ..... 5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki25............Warszawa.............24................01.08.......0,5 Lia.................Warszawa............??.................01.08....(!)2,0 livmar...............Nysa.................28................01.08...... 7,5 agata_27..........Słubice........... 27.................01.08....5kg SYNEK doris26.............Kraków..............26..............04.08..6,0 CÓRCIA blondi23............Elbląg................23 ...............05.08...5, SYNEK Elmirka76.......ok.Wadowic...........30.............05.08....+6,5 SYNEK donn..............Kraków............27...........05.08........3.5 coreczka Aga.B............KOŁOBRZEG.......... 26.............. 06.08.........5 insomnia.............??...................24................07.08.......0,0 justyna......podkarpackie...........29.................08.08.....+5 SYNEk plusia.............Szwecja............30.................09.08...6kg SYNEK edusia..........Hannover.............32.............09.08.......4,CORCIA? karamijja...........Łódź................28................12.08.......1,0 kasia 30.............Rybnik.............30............12.08.........+4 SYNEK Stokrotka _26......Lubin...............26...........12.08......+2kg SYNEK agulka28............Bielsko-Biała........28............14.08... 8 kg synek Agula 30.........zachodniopom.........30.............14.08....+3 CÓRCIA beatrice ........Warszawa............30............14.08.......4kgCÓRCI Kruszyna.........małopolska...........30.................15.08.........4,0 madelain.............J.Góra..............29................16.08........0,0 kpiotrowicz......Warszawa.........23............17.08.......4,00 CÓRCIA jolla80...............Warszawa........25.................17.08.........? z daleka ..........Anglia................26..................19.08........3kg karola24...........Legionowo........24............19.08........?kg SYNEK! joanka...............Szczecin...........25...............20.08..........7kg agusia2................USA................30..................21.08........?? ToYaB..............Białystok.........27............21(23).08...+5 kg SYNEK jagna25...........Wodzisław Śl.........25................23.08........3,0 marsjanka*........ok. Katowic.........27................24.08........2,0 roxelka.............Essex,GB............27...............25.08..........7,0 Kotunia.............Legnica..............27..................25.08.......4kg Synuś sierp.06.........podkarpackie..........23..............25.08.........+3 kg oliwia13............pomorskie..........7................26.08.........5 kg Lonta..................Rybnik ............21.............26.08........6,5kg padlinka............Warszawa...........24.................27.08......0,5kg kika27...............Kraków..............28................27.07....... 5 kg maggiem........zachodniopom..........27............. ..29.08.. ..... 5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzieliśmy dziś z mężem nasze dziecko - w końcu. Niestety wciąż nie znamy płci. Wyjdzie pewnie tak, że dopiero zobaczymy co się urodzi. Uparłam się, że nie pójdę prywatnie do lekarza, bo i tak płacimy duże składki zdrowotne więc nie mam zamiaru dopłacać. Poza tym widzieliśmy bijące serduszko, główkę, nóżki, rączki, brzuszek. Fajnie tak zobaczyć. Zdjęcia niestety nie mamy, ale dobre i tyle, że choć widzieliśmy. Wszystko wygląda prawidłowo, łożysko, płyn owodniowy itp. Kupiłam sobie wczoraj duże spodnie ciążowe, któe zakrywają cały brzuch. Z tyłu są na gumce, po bokach mają guziki i są rozciągliwe. Niestety trochę jeszcze za duże, ale z tego jak mi brzuch rośnie to wkrótce będą pasowały - 100 cm mam już w pasie! Oprócz tego pokusiłam się by kupić ceratkę do łóżeczka, którego jeszcze nie mamy ;). Kupowąłam prezenty dla 2 synów moich kuzynów i przy okazji dla mojego dziecka. Obleciałąm wszystkie sklepy dziecięce w moim mieście by coś znaleźć w miarę rozsądnej cenie. Zauważyłam poza tym, że coraz ciężej jest mi się zginać czy wychodzić z samochodu. Jestem bardzo samodzielną osobą i trudno mi prosić o pomoc, ale chyba będę musiałą się tego nauczyć. Dobrze, że brzuch będzie latem, bo przynajmniej nie będzie problemów z ubieraniem butów, czy rajstop bądź skarpetek. Muszę rónież przebierać w bieliźnie, bo niektóre majtki już cisną i trzeba coś kombinować bądź kupić większy rozmiar. takie błachostki, a jednak potrafią drażnić. Cieszę się na wyjazd świąteczny i już nie mogę doczekać się piątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki25............Warszawa.............24................01.08.......0,5 Lia.................Warszawa............??.................01.08....(!)2,0 livmar...............Nysa.................28................01.08...... 7,5 agata_27..........Słubice........... 27.................01.08....5kg SYNEK doris26.............Kraków..............26..............04.08..6,0 CÓRCIA blondi23............Elbląg................23 ...............05.08...5, SYNEK Elmirka76.......ok.Wadowic...........30.............05.08....+6,5 SYNEK donn..............Kraków............27...........05.08........3.5 coreczka Aga.B............KOŁOBRZEG.......... 26.............. 06.08.........5 insomnia.............??...................24................07.08.......0,0 justyna......podkarpackie...........29.................08.08.....+5 SYNEk plusia.............Szwecja............30.................09.08...6kg SYNEK edusia..........Hannover.............32.............09.08.......4,CORCIA? karamijja...........Łódź................28................12.08.......1,0 kasia 30.............Rybnik.............30............12.08.........+4 SYNEK Stokrotka _26......Lubin...............26...........12.08......+3kg SYNEK agulka28............Bielsko-Biała........28............14.08... 8 kg synek Agula 30.........zachodniopom.........30.............14.08....+3 CÓRCIA beatrice ........Warszawa............30............14.08.......4kgCÓRCI Kruszyna.........małopolska...........30.................15.08.........4,0 madelain.............J.Góra..............29................16.08........0,0 kpiotrowicz......Warszawa.........23............17.08.......4,00 CÓRCIA jolla80...............Warszawa........25.................17.08.........? z daleka ..........Anglia................26..................19.08........3kg karola24...........Legionowo........24............19.08........?kg SYNEK! joanka...............Szczecin...........25...............20.08..........7kg agusia2................USA................30..................21.08........?? ToYaB..............Białystok.........27............21(23).08...+5 kg SYNEK jagna25...........Wodzisław Śl.........25................23.08........3,0 marsjanka*........ok. Katowic.........27................24.08........2,0 roxelka.............Essex,GB............27...............25.08..........7,0 Kotunia.............Legnica..............27..................25.08.......4kg Synuś sierp.06.........podkarpackie..........23..............25.08.........+3 kg oliwia13............pomorskie..........7................26.08.........5 kg Lonta..................Rybnik ............21.............26.08........6,5kg padlinka............Warszawa...........24.................27.08......0,5kg kika27...............Kraków..............28................27.07....... 5 kg maggiem........zachodniopom..........27............. ..29.08.. ..... 5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×