Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

No!Dziewczzeta! W koncu prespalam cala noc..bez bolu! Oplacalo sie wydac chyba te ponad 50 zł. na leki...Świat od razu jest bardziej kolorowy... teraz slysze ze moja cora starsza cos smarczy..mam nadzieje ze to tylo maly katarek... Stokrotka..Ja po przeczytani twojego postu zaczelam sie zastanawiac czy jestem normalna aby..chyba wyrodna ze mnie matka..bo mi sie do porodu nie spieszy bynajmniej..Troche zaczynam juz panikowac jak sobie dam rade, boje sie jak to bedzie itd, mimo ze mam juz jedno w miare odchowane (3 klata prawie bedzie miala jak si dzidzius urodzi)...Dziwne to wszystko bo przeciez tak badzo chcialam tego dziecka...A teraz mam problemy nawet z przemowieniem paru slow do brzuszka...jakos nie umiem..Ale mam nadzieje ze jak sie juz urodzi dam mu tyle milosci ile zdolam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evvik i i nne dzuewczyny :) Wczoraj spędziliśmy bardzo przyjemne 3 godziny w szkole rodzenia :) Jestem bardzo bardzo zadowolona. Spotkań ma być 8, raz w tygodniu. Na każde zajęcia przychodzi inny specjalista - mamy mieć spotkania nawet ze specem od laktacji z czego bardzo sie ciesze :) Cwiczen fizycznych bedziemy miec malo - pokazuja tylko to co najbardziej przyda sie w praktyce. Wczorajsze zajęcia były o dolegliwościach ciążowych, badaniach, emocjonalnym przebiegu ciazy arowno kobiet jak i mezczyzn (to bylo ciekawe ;) ). Jestem wiec bardzo zadowolona. Szkoła znajduje sie w szpitalu Sw Zofii - jednej z lepszych klinik w W-wie. Niestety i najdrozszej panstwowej placowce.... Poród rodzinyy 800 zl (normalnie 1000 ale mamy 200 zl znizki ze wzgledu na na szkole rodzenia) do tego znieczulenie 600 zl. 1500 tys pójdzie w chwile .... Poza tym jest jeszcze taki problem, ze ten szpital jest bardzo oblegany i moze sie zdarzyc, ze nie bedzie miejsc ..... Plus jet taki, ze to jedyny szpital w W-wie ktory w takich przypadkach sam szuka drugiego szpitala i umawia z konkrentym lekarzem... pewnie sie wiec zdecydujemy. W niekrotych szpitalach jest mozliwosc, zeby maz zostal z kobieta przez pelny pobyt w szpitalu. zastanawialam sie nad tym - bo nie ukrywam, ze bardziej obawiam sie pobytu w szpitalu niz samego porodu. W sw. zofii ta przyjemnosc kosztuje jednak 500 zl / dobe - tyle co pieciogwiazdkowy hotel:( Doris super ze z Małą wszystko dobrze :) Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinka, ciesze sie ze juz Ci lepiej :-) Roxelka, moze stresowalas sie ostatnio za duzo? Stres moze rowniez wywolac skurcze... Zrelaskuj sie, obejrzyj jakas komedie ;-) Gratuluje 100-dniowki! 🌼 :-) Slonca to my w tym tyg. chyba juz nie zobaczymy :-( Pochmurno, szaro i nie najcieplej... No ale przynajmniej zielono. Ziewam co chwila i nic mi sie nie chce, a mam pranie do wyprasowania...cala gore, he, he... Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta. Roxeleka gratuluje \"studniówki\":) U mnie za parę dni. kpiotrowicz ja będe rodziła na Karowej, to też nie jest tani szpital. O ceny jeszcze nie pytałam - aż się boje. My do szkoły rodzenia nie idziemy, znajome mi odradziły, same korzystały ale podobnież \"to się czuje\". Więc zrezygnowaliśmy. Do tego wszystkiego moja pani doktor w maju ma urodzić córeczkę, i teraz będe mniałą wizytę u jej męża, wole kobiety. Oboje pracują na Karowej więc może nie będe mniała żle. Wszystko wyjdzie w praniu. Chciałam bym mnieć poród rodzinny, zawsze z mężem robimy wszystko razem ale on się boi widoku krwi. Niewiem czy go do tego przekonam. Zyczę miłęgo dnia i dobrego samopoczucia. Dziś mam USG cziekawe czy lekarz potwierdzi , to że mamy mieć córeczkę? evvik proszę dopisz mnie do tebelki jestem tu dopiero od trzech dni, dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekinio juz jestes w tabelce :) miki25........Warszawa...........24............01.08.............0,5kg Lia............Warszawa............??............01.08.............2,0kg livmar........Nysa..................28............01.08............10,5kg agata_27.....Slubice..............27............01.08...5,5kg ....SYNEK donn.........Kraków................27...........01.08..7,8 kg ..coreczka annaa20.....Szczecin..............22...........02.08.. 12kg..CÓRECZKA doris26......Kraków................26...........04.08..10,5kg ..CÓRCIA blondi23.....Elbl±g.................23 ...........05.08...7kg.......SYNEK Elmirka76...ok.Wadowic..........30...........05.08....14kg.....SYNEK Aga.B........KO£OBRZEG..........26............06.08................5kg insomnia....??......................24.............07.08...............0kg justyna.....podkarpackie.........29...........08.08.....+7kg...SYNEK plusia.......Szwecja...............30............09.08....11kg....SYNEK edusia......Hannover.............32............09.08....4kg...CORCIA? tati78......Twickenham, UK......27...........09.08....+7kg...CORCIA Kati75......Wieden................30...........10.08...+11kg.....Synek katienka.....Kraków.............30............10.08.......+7 kg....????? karamijja..£ódz..................28.............12.08................1kg kasia 30....Rybnik................30............12.08.......+4kg.. SYNEK Stokrotka _26......Lubin.........26............12.08....+7kg.....SYNEK agulka28....Bielsko-Biala........28.............14.08...10kg......SYNEK Agula 30.....zachodniopom......30............14.08....+3kg... CÓRCIA beatrice ....Warszawa............29...........14.08....4kg.....CÓRCIA Kruszyna....malopolska..........30.............15.08...............+8kg madelain.....J.Góra..............29.............16.08.................0kg kpiotrowicz....Warszawa........23..........17.08........7,5kg..CÓRCIA jolla80........Warszawa..........25...........17.08......................? ali32..........opolskie............32............17-19.08...+5kg....SYNEK z daleka .....Anglia...............26............19.08...................5kg karola24.....Legionowo..........24............19.08............?kg SYNEK! Justynka307...Mikołów...........25............19.08.........11kg SYNEK? joanka.......Szczecin............25.............20.08...................7kg agusia2......USA.................30..............21.08....................?? ToYaB........Bialystok...........28............21(23).08...+10 kg..SYNEK zuza29.......opolszczyzna.......30............22.08.......?...............? jagna25......Wodzislaw ......25...........23.08.........3kg.............? marsjanka*...ok. Katowic.......27.............24.08.........10kg........? roxelka...... Essex,GB..........27...........18(24).08....10,5kg CORCIA Kotunia........Legnica............27.............25.08.......5kg ....SYNEK sierp.06.......podkarp............24.............25.08........7kg...CÓRKA oliwia13.......pomorskie.........27..............26.08..................5kg Lonta..........Rybnik ............21..............26.08................8,5kg padlinka.......Warszawa.........24..............27.08................1,5kg kika27..........Kraków...........28..............27.07......10kg...CÓRKA maggiem.......zachodniopom....27..............29.08.................5kg ekinio........Warszawa.........28...................29.08...............6kg...coreczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a u mnie studnioweczka pojutrze... :-) w kwestii szpitala,nie chcialabym chyba rodzic na Karowej, bo ponoc troche sztywne sa zasady, a pacjentki sie traktuje sztampowo..Nie chcialabym ryzykowa ze caly czas beda mi kazaly lezec ;-P ..Chociaz patologie maja super..i takie wygodne lozka...mmmmmmmmmmmm a , i dobrze karmia, heheh Jesli nie uda nam sie porod domowy pewnie bedziemy rodzic znow na Solcu, tam porody rodzinne sa bezplatne. Niestety nie stac mnie na Żelazna, chociaz ponoc najlepsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glownie do dziewczyn z Krakowa.......... zna ktoras z was ten szpital ? www.ujastek.pl poznalam ostatnio wlasciciela tego szpitala, zaprasza mnie do siebie, powiedzial ze u niego bede rodzic jak krolowa ihihhi, w sumie jestem z opolszczyzny nie mam tam daleko, wpiew jednak przejade sie tam na usg 3d...... moze znacie ten szpital i cos wiecej mozecie o nim powiedziec/....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie wrociłam z małych zakupow dla synka wyprawka wzbogaciła sie o 10 pieluch tetrowych-takich w wieksza krate-podobno solidniejsze od tych w drobna termometr kapielowy butelke ze smoczkiem nozyczki do paznokci recznik kapielowy z kapturkiem:) w ostatniej Claudii jest całkiem fajna torba podrozna do ktorej spokojnie mozna spakowac rzeczy potrzebne do szpitala w piatek mam wizyte-mam nadzieje ze nadal wszystko ok i ciekawi mnie ile wazy malenstwo-bo ile wazy mama:)to sprawdzam w domku,hehe trzymajcie sie cieplutko Mamusie i Dzidziusie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa, ile takie pieluszki tetrowe kosztuja w Polsce za sztuke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plusia ja płaciłam 2,60-te w drobna krate sa ciut tansze-2,20-ale podobno rozchodza sie juz po kilku praniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia29, Ujastek jest podobno fenomenalny, pod jednym warunkiem: że ani matce, ani dziecku nic nie zagraża. W sytuacjach kryzysowych już ponoć jest gorzej. Za to mają \"hotelowe\" warunki. Ale to wiem tylko ze slyszenia, bo ja nie brałam go pod uwagę w swoich rozważaniach porodowych, więc nie sprawdziłam dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) właśnie odebrałam wypis ze szpitala i są tam wszystkie oznaczenia z usg z podanym terminem porodu. I tak data ewentualnego porodu waha się między 12! a 23 sierpnia :-). Mimo tego nie zmieniam stopki, zobaczymy co lekarz powie na wtorkowej wizycie :-) justa fajnie, że dokupiłaś kilka rzeczy. Ja zrobiłam dzisiaj listę rzeczy, które należałoby kupić. Jest tego sporo. Ustaliliśmy z mężem, że kupi większość potrzebnych rzeczy w hurtowni, do której jeździ, ale ja chyba nie wytrzymam i kupię kilka tanich ciuszków na allegro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia 29>>> ja mam zamiar rodzic na ujastku, moj lekarz jest tam zast, ordynatora...., pozatym moja szwagierka rodzila tam juz 2 razy i bardzo chwali, 07.06 zaczynam szkole rodzenia na ujastku, beda nam pokazywac szpital, to ci wszystko opowiem.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Ja bylam dzisiaj na basenie, ale kobietki sie szybko zmieniaja. Ja zaczelam wczesnie chodzic i nie ma juz zadnej z tych dziewczyn. Co tydzien ubywa jedna, dwie. Jedna jest w 31 tygodniu a ja jestem nastepna. Pozniej to sa same modelki ;) jeszcze z malutkimi brzuszkami.Ten czas tak szybko leci. Macie moze jakas liste najpotrzebniejszych rzeczy ktore trzeba kupic przed porodem. Ciagle sie zastanawiam czy to juz czas, czy moze czekac do czerwca, lipca. Jak czytam o cenach w polskich szpitalach, ze za to trzeba placic, za tamto...to az przykro sie robi. Dla mnie tak wazne jest zeby maz mogl byc przy mnie w tych chwilach i jesli kogos nie stac? Martwie sie brakiem jezyka, innym systemem leczenia,ale naprawde to powinnam sie cieszyc ze mam mozliwosc bezplatnie robic badania,maz moze byc ze mna przy porodzie i wogole. Co z tego, ze daja becikowe jak wydacie je juz na sam porod. Mam nadzieje ze sytuacja w Polsce szybko sie zmieni. Zycze wam udanego wyboru szpitala o najlepszych warunkach. Pozdrawiam.papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez jestem za tym zeby zrobic liste potrzebnych rzeczy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z daleka anglia-dla ciebie:) WYPRAWKA DLA NIEMOWLĘCIA: UBRANKA: 4-5 bawełnianych śpioszków, 4-5 bawełnianych kaftaników, 2-4 body, 4-5 bawełnianych koszulek, 1-2 pajacyki, 2 czapeczki bawełniane, 2-3 pary skarpetek, 1-2 sweterki, 1 spodenki, kilka ubranek dodatkowych związanych z porą roku, w której urodzi się dziecko (np. zimą kombinezon, rękawiczki, gruba czapka) PIELUCHY I POŚCIEL: 40-50 pieluch tetrowych pieluchy jednorazowe 4 pieluchy flanelowe becik-rożek 1 kocyk lżejszy 1 kocyk ciepły komplet pościeli poszewki na pościel i kocyki prześcieradło 2-3 duże ceratki do łóżeczka i jedna ceratka do wózka. KĄPIEL I PIELĘGNACJA: wanienka 2-3 ręczniki mydło dla niemowląt termometr kąpielowy myjka oliwka krem do pupy chusteczki nawilżające waciki i patyczki z wacikami szczotka do włosów nożyczki do paznokci plastikowy pojemnik na brudną bieliznę proszek do prania bez fosforanów APTECZKA: 70% roztwór spirytusu jałowe gaziki termometr gruszka do nosa sól fizjologiczna herbatka HIPP z kopru włoskiego KARMIENIE: wkładki laktacyjne odciągacz pokarmu butelka ze smoczkiem herbatka HIPP dla kobiet karmiących AKCESORIA: wózek łóżeczko blat do przewijania fotelik samochodowy lampka nocna torba z przegródkami na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczy potrzebne w szpitalu podczas porodu i po porodzie 1. Dokumenty – książeczka zdrowia-podbita, karta ciąży, badanie oznaczenia grupy krwi, ostatnia morfologia i badanie moczu, wyniki badania USG, antygen HBS, dowód osobisty. 2. Szlafrok - lekki szlafrok, temperatura w pomieszczeniach na oddziale położniczym jest zwykle wyższa, dostosowana do potrzeb noworodków. 3. Koszule 2x – koszule najlepiej rozpinane, aby łatwo było wyjąć pierś i nakarmić małego ssaka. Koszulka T-shirt na sam poród-krótka. 4. Kapcie/klapki – kapcie do chodzenia po oddziale, a klapki pod prysznic. 5. Wkładki laktacyjne – dobrze wchłaniające pokarm, trzymające wilgoć z dala od sutka. Do wyboru jednorazowe wkładki np. Bella, Avent, Johnsons. [Dostępne także muszle ochronne wykonane z silikonu, zbierające nadmiar pokarmu i dopuszczające powietrze do piersi, np. Medela.] 6. Biustonosz do karmienia. 7. Jednorazowe majtki fizelinowe. 8. Podkłady higieniczne – duże długie chłonne wkłady higieniczne doskonale radzące sobie z krwawieniem, np. pieluszki Bella. (pieluchy w kształcie podpasek) 9. Krem na popękane brodawki – problem z popukanymi brodawkami może zacząć się już w szpitalu warto więc mieć ze sobą specjalne kremy gojące popękane brodawki. Np. Bepanthen. Purelan 100 Medeli. Trzeba jednak pamiętać, że na popękane brodawki najlepiej działa wietrzenie i smarowanie własnym pokarmem. 10. Specjalny preparat w saszetkach do rozpuszczenia w wodzie Tantum Rosa. Pomaga też płyn do higieny intymnej z wyciągiem z kory dębu. 11. 2 ręczniki– jeden duży kąpielowy, a drugi miękki delikatny do wycierania krocza 12. Sztućce, kubek, talerzyk, jednorazowe kubki – niektóre szpitale dają sztućce, warto dowiedzieć się wcześniej co proponuje Twój szpital. 13. Papier toaletowy, ręczniki papierowe – bo w szpitalu może się akurat skończyć, warto jest mieć własny zapas. 14. Kosmetyczka z potrzebnymi kosmetykami – mydło, płyn do higieny intymnej, krem, szczotka do włosów, pasta+szczoteczka do zębów, woda termalna, chusteczki, opska do włosów, pomadka ochronna do ust, wszystko to czego używamy na co dzień i wydaje się nam niezbędne również w szpitalu. 15. Woda mineralna – 2 duże butelki i jedna mała z dozownikiem. 16. Skarpetki. 17. Dwie piłki tenisowe w skarpecie do masażu okolic krzyża. 18. Zegarek, notatnik i długopis. 19. Aparat fotograficzny 20. Poduszka dmuchana. 21. Drobne pieniądze, pieniądze na poród rodzinny żeby potem nie szukać bankomatu. 22. Telefon. Co przyda się maluchowi w szpitalu 1. Ubranka – kaftaniki 3 szt., body 1 szt., śpioszki 3 szt., pajacyk – 1 szt., skarpetki – 2szt., rękawiczki – 2szt., czapka bawełniana cienka. 2. Pieluchy – Pampers Newborn 3. Jednorazowe chusteczki do wycierania pupy – Nivea 4. Krem ochronny – Linomag i Sudocrem. 5. Rożek - nie usztywniany, pielucha tetrowa i flanelowa do wyłożenia rożka. Torba odbioru ze szpitala 1. Ubrania + buty. 2. Śpiworek lub ciepły kocyk. 3.. Fotelik samochodowy – KONIECZNY, aby bezpiecznie przewieźć dziecko ze szpitala do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie nie nalezy trzymac sie sztywno tego co tu pisze-ale jakis pkt zaczepienia jest-ja juz dosc dawno znalazłam te listy bodajze u majowek i pozwoliłam sobie skopiowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja sąsiadka zaproponowała mi koło ratunkowe takie niewielkie dla dzieci - sprawdza się przy porodzie naturalnym, to ciekawe ... dziś słyszałam o kapuście białej, którą trzeba zamrozić, schłodzone liście mają zatrzymywać wyciekanie pokarmu mniędzy karmieniem mala tę informacj mam z TVN styl - ciekawy program

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekinio >> tez ogladam ten pragram nazywa sie chyba \"mamo juz jestem\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliska111
ekinio-a o co chodzi z tym kołem ratunkowym?bo nie kumam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje Drogie.... u nas tez dzisiaj 100u dnówka jak ten czas szybko minoł a sto dni to jak okiem mrugnoł minie:) z czego sie bardzo cieszymy:) Dzisiaj jestesmy juz po rezerwacji limuzyny do slubu i po9 ustaleniach z wystrojem sali,,,jeszcze tylko kilka spraw i wszystko załatwione,,,w ta sobotę robie wieczorek panieński przy grillu zapraszam szystkie:) mamy na soczek( nie mamy pija bardziej wyskokowo) i na dobre jedzonko:) dzisiaj bylismy wybierać wózek,,,i juz jesteśmy pewni ze kupimy musy,,,jest super tylko cena nie za bardzo super,,,ale odżałujemy sobie po ślubie,,,no i kupimy:) jest dobry wiec posłuzy dla następnych pociech:):):) na tej stronie jest wózek niestety nie mam wersji polskiej,,,wybralismy JOEY,,,narazie gondolke a spacerówke dopiero na wiosne zamówimy...łuzeczka też sa supre ale sie jeszcze nie możemy zdecydować,,,wczorajsza wizyta u lekarza potwierdziła ze z dzidziuą jest wszystko ok,,,serduszko bije jak dzwon,,,i badania sa ok.,,,usg bede miała dopiero w czerwcó bo ostatnie 3d było w kwietniu wiec zeby nie zaczesto je robic odłozylismy na kolejna wizyte,,, życze miłego popołudnia ,,, cmoki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dziś u lekarza, więc uzupełniam tabelkę: miki25........Warszawa...........24............01.08.............0,5kg Lia............Warszawa............??............01.08.............2,0kg livmar........Nysa..................28............01.08............10,5kg agata_27.....Slubice..............27............01.08...5,5kg ....SYNEK donn.........Kraków................27...........01.08..7,8 kg ..coreczka annaa20.....Szczecin..............22...........02.08.. 12kg..CÓRECZKA doris26......Kraków................26...........04.08..10,5kg ..CÓRCIA blondi23.....Elbl±g.................23 ...........05.08...7kg.......SYNEK Elmirka76...ok.Wadowic..........30...........05.08....14kg.....SYNEK Aga.B........KO£OBRZEG..........26............06.08................5kg insomnia....??......................24.............07.08...............0kg justyna.....podkarpackie.........29...........08.08.....+7kg...SYNEK plusia.......Szwecja...............30............09.08....11kg....SYNEK edusia......Hannover.............32............09.08....4kg...CORCIA? tati78......Twickenham, UK......27...........09.08....+7kg...CORCIA Kati75......Wieden................30...........10.08...+11kg.....Synek katienka.....Kraków.............30............10.08...+10 kg....CÓRCIA?? karamijja..£ódz..................28.............12.08................1kg kasia 30....Rybnik................30............12.08.......+4kg.. SYNEK Stokrotka _26......Lubin.........26............12.08....+7kg.....SYNEK agulka28....Bielsko-Biala........28.............14.08...10kg......SYNEK Agula 30.....zachodniopom......30............14.08....+3kg... CÓRCIA beatrice ....Warszawa............29...........14.08....4kg.....CÓRCIA Kruszyna....malopolska..........30.............15.08...............+8kg madelain.....J.Góra..............29.............16.08.................0kg kpiotrowicz....Warszawa........23..........17.08........7,5kg..CÓRCIA jolla80........Warszawa..........25...........17.08......................? ali32..........opolskie............32............17-19.08...+5kg....SYNEK z daleka .....Anglia...............26............19.08...................5kg karola24.....Legionowo..........24............19.08............?kg SYNEK! Justynka307...Mikołów...........25............19.08.........11kg SYNEK? joanka.......Szczecin............25.............20.08...................7kg agusia2......USA.................30..............21.08....................?? ToYaB........Bialystok...........28............21(23).08...+10 kg..SYNEK zuza29.......opolszczyzna.......30............22.08.......?...............? jagna25......Wodzislaw ......25...........23.08.........3kg.............? marsjanka*...ok. Katowic.......27.............24.08.........10kg........? roxelka...... Essex,GB..........27...........18(24).08....10,5kg CORCIA Kotunia........Legnica............27.............25.08.......5kg ....SYNEK sierp.06.......podkarp............24.............25.08........7kg...CÓRKA oliwia13.......pomorskie.........27..............26.08..................5kg Lonta..........Rybnik ............21..............26.08................8,5kg padlinka.......Warszawa.........24..............27.08................1,5kg kika27..........Kraków...........28..............27.07......10kg...CÓRKA maggiem.......zachodniopom....27..............29.08.................5kg ekinio........Warszawa.........28...................29.08...............6kg...coreczka Dużo wskazuje na to, że będzie córeczka, ale jeszcze nie ma 100% pewności. Najważniejsze, że rozwija się dobrze. Jestem przeszczęsliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juata wielkie dzieki. Troche sie przerazilam, bo o wszystkim myslalam ale jakos w myslach ta lista wydawala sie duzo krotsza:) Chyba ja pokaze mezowi, bo on ciagle twierdzi mamy czas tak duzo tego nie ma, zdazymy... U nas ciagle pada, nic sie nie chce, ale nudy. Tak bym sie wygrzala w sloneczku a tu nic. Nastepna wizyte u lekarza mam dopiero na 27 czerwca, bede tez miala robione usg, jak ja wytrzymam tak dlugo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, Na poczatek uzupelniam tabelke, bo jakos mnie w niej nie ma i bylam u lekarza, przybylo 1,5 kg, porazka. No i cisnienie mam z wizyty na wizyte wyzsze. Teraz mam je mierzyc przez tydzien 3 razy dziennie i pojawic sie za tydzien u gina. A jak jest z cisnieniem u Was? Zapomnialam spytac czy to moze przez te durne slodycze, ktore pochlaniam i od ktorych rosnie mi waga. Musze przystopowac, bo nie wyjdzie to na dobre ani mnie, ani dzidziusiowi. Zdradzcie co robicie, aby za duzo nie przytyc i nie jesc lakoci. kpiotrowicz mozliwe, ze bedziemy chodzic na te same zajecia do szkoly rodzenia, tyle ze my zaczynamy w sobote, na tygodniu nie dalibysmy rady. Co prawda ja myslac o szpitalu biore pod uwage jakis mniej oblegany, ale i tak na zaden nie jestem zdecydowana. Niedawno moja sasiadka rodzila na Solcu, druga na Brodnie, obie sa bardzo zadowolone z opieki. A ja nie wiem gdzie rodzic... Chcialabym, aby mezulek byl ze mna podczas porodu, a on sie boi, ze zemdleje:) Na sile nie bede go ciagnac, ale narazie mam nadzieje, ze zmieni zdanie. Kurcze, to juz zaczynacie z wyprawkami. Chyba i ja musze sie za to zabrac i kupic cos dzidziusiowi i sobie do szpitala... Ojej, koncze bo sie rozpisalam. Buziaczki dla wszystkich mamusiek:) Imię: Ewa Wiek: 29 TC: 27 Termin porodu: 20-08-2006 Miejscowość: Warszawa Waga: +8,5kg Płeć: Synek miki25........Warszawa...........24............01.08.............0,5kg Lia............Warszawa............??............01.08.............2,0kg livmar........Nysa..................28............01.08............10,5kg agata_27.....Slubice..............27............01.08...5,5kg ....SYNEK donn.........Kraków................27...........01.08..7,8 kg ..coreczka annaa20.....Szczecin..............22...........02.08.. 12kg..CÓRECZKA doris26......Kraków................26...........04.08..10,5kg ..CÓRCIA blondi23.....Elbl±g.................23 ...........05.08...7kg.......SYNEK Elmirka76...ok.Wadowic..........30...........05.08....14kg.....SYNEK Aga.B........KO£OBRZEG..........26............06.08................5kg insomnia....??......................24.............07.08...............0kg justyna.....podkarpackie.........29...........08.08.....+7kg...SYNEK plusia.......Szwecja...............30............09.08....11kg....SYNEK edusia......Hannover.............32............09.08....4kg...CORCIA? tati78......Twickenham, UK......27...........09.08....+7kg...CORCIA Kati75......Wieden................30...........10.08...+11kg.....Synek katienka.....Kraków.............30............10.08...+10 kg....CÓRCIA?? karamijja..£ódz..................28.............12.08................1kg kasia 30....Rybnik................30............12.08.......+4kg.. SYNEK Stokrotka _26......Lubin.........26............12.08....+7kg.....SYNEK agulka28....Bielsko-Biala........28.............14.08...10kg......SYNEK Agula 30.....zachodniopom......30............14.08....+3kg... CÓRCIA beatrice ....Warszawa............29...........14.08....4kg.....CÓRCIA Kruszyna....malopolska..........30.............15.08...............+8kg madelain.....J.Góra..............29.............16.08.................0kg kpiotrowicz....Warszawa........23..........17.08........7,5kg..CÓRCIA jolla80........Warszawa..........25...........17.08......................? ali32..........opolskie............32............17-19.08...+5kg....SYNEK z daleka .....Anglia...............26............19.08...................5kg karola24.....Legionowo..........24............19.08............?kg SYNEK! Justynka307...Mikołów...........25............19.08.........11kg SYNEK? joanka.......Szczecin............25.............20.08...................7kg evvik.......Warszawa............29.............20.08...................8,5kg agusia2......USA.................30..............21.08....................?? ToYaB........Bialystok...........28............21(23).08...+10 kg..SYNEK zuza29.......opolszczyzna.......30............22.08.......?...............? jagna25......Wodzislaw ......25...........23.08.........3kg.............? marsjanka*...ok. Katowic.......27.............24.08.........10kg........? roxelka...... Essex,GB..........27...........18(24).08....10,5kg CORCIA Kotunia........Legnica............27.............25.08.......5kg ....SYNEK sierp.06.......podkarp............24.............25.08........7kg...CÓRKA oliwia13.......pomorskie.........27..............26.08..................5kg Lonta..........Rybnik ............21..............26.08................8,5kg padlinka.......Warszawa.........24..............27.08................1,5kg kika27..........Kraków...........28..............27.07......10kg...CÓRKA maggiem.......zachodniopom....27..............29.08.................5kg ekinio........Warszawa.........28...................29.08...............6kg...coreczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eliska111 z tym kołęm chodzi o to abyś mogłą siadać po porodzie, wtedy bul bedzie miejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×