Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

justa ja mam świetną mamę i mam nadzieję, że będę potrafiła moje dzieci wychować tak jak ona nas wychowała. Pewne wzorce na pewno zostają zakodowane i podejrzewam, że niektóre zachowania mojej mamy będę kopiować bezwiednie, natomiast mamy przecież zupełnie rózne charaktery, moja mama spokojna i umiejąca dawać a ja choleryk i w dodatku egoistka :-( Wzorce wzorcami ale chyba tak naprawdę wszystko zależy od nas samych :-) mój mąż ma i miał fatalne stosunki z ojcem a uważam i mam nadzieję, że właśnie przez to (dzięki temu) sam będzie świetnym ojcem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, Na poczatek plusia dzięki za umieszczenie mnie w tabelce, nie mialam sily znow ja wrzucac:) I Kasia z W-wy, dzieki za odpowiedz o ciuchy do szkoly rodzenia. Dziewczyny ja tez mam przykurcze lydek, albo palcow. Sama nie wiem co gorsze. Moja gin kazala mi kupic Magnefar B6 i troche polykac. Poza tym mierze cisnienie, troche wysokie i mam czasem schizy, ale moze mi przejda. Podziwiam, ze juz macie tyle ciuszkow, a ja nadal w proszku... A z wozkami i lozeczkami tez juz \"szalejecie\"? Koncze narazie i pozdrawiam cieplutko, ide troszke poodpoczywac po pracy. Imię: Ewa Wiek: 29 TC: 27 Termin porodu: 20-08-2006 Miejscowość: Warszawa Waga: +8,5kg Płeć: Synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane dziewczyny!!! W koncu mi przeszlo moje przyziebienie,co prawda jestem troche zachrypnieta ale to juz nie to co bylo.Dzis byl u mnie ostatni dzien w pracy!!!! Jutro wybieram sie do polski na cale trzy tygodnie i w koncu odpoczynek!Bede sie pozwalac rozpieszczac mamie i korzystac z urokow wsi!Poza tym moze kupie sobie jakas wyprawke w polsce ,bo ja jeszcze nic nie mam,nie mialam czasu,pracowalam ,po poludniami musialam sie zajmowac starszym dzieckiem i domem .Trzymajcie sie cieplutko i do uslyszenia juz w osmym miesiacu -szok jak szybko zlecialo!!!! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie !!!!! Myślałam o porodzie. Boję się jak to będzie wszystko przebiegać. Czy zdążę dojechać do szpitala. Nie będę rodzić w Słubicach tylko chcę w miejscowości oddalonej o 60 km, tam mam lekarza prowadzącego. Chociaż lekarz mnie zapewnił ,że zdążę , ale ja się i tak boję. Boję się samego porodu. No ale nie mogę sie tez doczekać kiedy moja dzidzia będzie juz na świecie. Czy Was też tak bombarduje ? Kopie mnie do niemożliwości. Super uczucie. Wypycha mi brzuch . Nie wiem jaka to częśc ciała , ale ostatnio to wyczułam coś małego , to może rączka , albo nóżka. Tak sie zastanawiam , czy jak jest taki ruchliwy i tak kopie i pływa tam w brzuszku, to czy z nim wszystko wporządku. Doris proszę Cię o malutką radę . Jak to jest z tymi ruchami . Jak taki ruchliwy to chyba dobrze , co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ogladam Eurowizje i glosuje na naszych :-) Ciekawe jak im pojdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do Eurowizji to porazka,,,to co sie tam dzieje to kpina,,,no cóz poziom po tylu latach niestety osiągnoł 0....OKROPIEŃSTWO Z TYMI WYNIKAMI. dzisiaj od rana leciała mi krew z nosa,,,rano po południu a wieczorem podczas kapieli to już ciurkiem,,,,od początku ciąży mam małe krwawienia z nosa ale dzisiaj to było juz przesadne,,,nie wiem co z tym robic ?? moze ktos ma jakieś ciekawe propozycje pozbycia sie problemu?? zaznaczam ze biore regularnie witaminy i jem owoce i warzywa wiec to chyba nie z braku witamin?? nie wiem czy to ma cos wspólnego ale kiedys zapomiałam wziąść witaminki i nie miałam czerwonej chusteczki a jak biore to jak by na złość krew mi leci... życze miłej nocy i słodkich snów,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki25........Warszawa...........24............01.08.............0,5kg Lia............Warszawa............??............01.08.............2,0kg livmar........Nysa..................28............01.08............10,5kg agata_27.....Slubice..............27............01.08...5,5kg ....SYNEK donn.........Kraków................27...........01.08..7,8 kg ..coreczka annaa20.....Szczecin..............22...........02.08.. 12kg..CÓRECZKA doris26......Kraków................26...........04.08..10,5kg ..CÓRCIA blondi23.....Elbl±g.................23 ...........05.08...7kg.......SYNEK Elmirka76...ok.Wadowic..........30...........05.08....14kg.....SYNEK Aga.B........KO£OBRZEG..........26............06.08................5kg insomnia....??......................24.............07.08...............0kg justyna.....podkarpackie.........29...........08.08.....+7kg...SYNEK plusia.......Szwecja...............30............09.08....11kg....SYNEK edusia......Hannover.............32............09.08....4kg...CORCIA? tati78......Twickenham, UK......27...........09.08....+7kg...CORCIA Kati75......Wieden................30...........10.08...+11kg.....Synek katienka.....Kraków.............30...........10.08...+10 kg...CÓRCIA? karamijja..£ódz..................28.............12.08................1kg kasia 30....Rybnik................30............12.08.......+4kg.. SYNEK Stokrotka _26......Lubin.........26............12.08....+7kg.....SYNEK agulka28....Bielsko-Biala........28.............14.08...10kg......SYNEK Agula 30.....zachodniopom......30............14.08....+3kg... CÓRCIA beatrice ....Warszawa............29...........14.08....4kg.....CÓRCIA Kruszyna....malopolska..........30.............15.08...............+8kg madelain.....J.Góra..............29.............16.08.................0kg kpiotrowicz....Warszawa........23..........17.08........7,5kg..CÓRCIA jolla80........Warszawa..........25...........17.08......................? ali32..........opolskie............32............17-19.08...+5kg....SYNEK z daleka .....Anglia...............26............19.08..........7kg..SYN! karola24.....Legionowo..........24............19.08............?kg SYNEK! Justynka307...Mikołów...........25............19.08.........11kg SYNEK? joanka.......Szczecin............25.............20.08...................7kg evvik.......Warszawa............29.............20.08................8,5kg agusia2......USA.................30..............21.08....................?? ToYaB........Bialystok...........28............21(23).08...+10 kg..SYNEK zuza29.......opolszczyzna.......30............22.08.......?...............? jagna25......Wodzislaw ......25...........23.08.........3kg.............? marsjanka*...ok. Katowic.......27.............24.08.........10kg........? roxelka...... Essex,GB..........27...........18(24).08....12kg...CORCIA Kotunia........Legnica............27.............25.08.......5kg ....SYNEK sierp.06.......podkarp............24.............25.08........7kg...CÓRKA oliwia13.......pomorskie.........27..............26.08..................5kg Lonta..........Rybnik ............21..............26.08................8,5kg padlinka.......Warszawa.........24..............27.08................1,5kg kika27..........Kraków...........28..............27.07......10kg...CÓRKA maggiem.......zachodniopom....27.......... ..28.08......7kg CÓRECZKA ekinio........Warszawa.........28.............29.08........6kg..coreczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam! Mam nadzieje, ze nikogo nie ominelam w tabelce, jesli tak to przepraszam. Spokojnej nocy i kolorowych snow. Ja ostatnio ciagle mam sny,ze maly kopie i sie budze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNY. CO TAM WSZYSTKIE JESZCZE ŚPICIE :), ZAZDROSZCZĘ. JA SIEDZĘ JUŻ OD 2 GODZIN PRZY KOMPUTERZE W PRACY. MAM PYTANIE, MÓJ SYNEK JEST UŁOŻONY UKOŚNIE PO LEWEJ STORNIE BIODRA GŁOWA A PO PRAWEJ NÓŻKI, KOPANIE ZAWSZE TYLKO CZUJĘ PO PRAWEJ STRONIE, WIECZORAMI WIDZĘ ŻE FALUJE CAŁY BRZUCH ALE ZASTANAWIA MNIE CZEMU NIE CZUJĘ RÓWNIEŻ RĄCZEK ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM. U MNIE DZIS OKROPNA POGODA. PADA DESZCZ I WOGOLE JEST NIEPRZYJEMNIE I ZIMNO. TAKA POGODA OD RAZU WPROWADZA MNIE W ZLY HUMOR. MAM PYTANIE DOTYCZACE TEGO SWEDZENIA. CZY TYLKO BEDAC W CIAZY MOGE BYC NA COS UCZULONA???????? TAK ZAUWAZYLAM ZE TO CHYBA PO ZJEDZENIU OGORKOW WSZYSTKO MNIE SWEDZI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczeta!!!!!!!!!! Dzis moja studniowka!!! hehe, teraz powolutku moge zaczac odliczanie... Ja tez boje sie porodu..moze dlatego ze mniej wiecej wiem co mnie czeka..Mam wiele scenariuszy w glowie jak to bedzie przebiegalo i chyba strasznie sie rozczaruje jak cos pokrzyzuje moje plany z porodem domowym...Mam nadzieje ze nie...Zreszta..jakby nie bylo,kazdy porod jest inny, poceszam sie ze kolejne sa latwiejsze...Kurcze, mojaa bratowa rodzila dwa miesiace temu pierwsze dziecko 2,5 godziny zaledwie od pierwszych skurczow!!!!!!To sie nazywa ekspress. W Warszawie tez buro i nijako... nie chce sie czlowiekowi az wychodzic z domu, a musze isc do mamy i obciac jej wlosy troche, bo mi wyje ze ma za dlugie..Ciekawe jak mi ta operacja pojdzie tym razem (bo nie jestem fryzjerka ;-) )..Najlepiej lubie obcinac mojego meza...zeroweczka i piekny łysolek z niego :-) Ach..jak ja lubie łysych mezczyzn..tesciowa nie moze tego zrozumiec dlaczego pozwalam jej synusiowi golic sie na kolano, heheheheheh No dobra, zabieram sie pomalu za sniadanko..z paprykarzem szczecinskim i z serkiem topionym.. mniam :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczeta!!!!!!!!!! Dzis moja studniowka!!! hehe, teraz powolutku moge zaczac odliczanie... Ja tez boje sie porodu..moze dlatego ze mniej wiecej wiem co mnie czeka..Mam wiele scenariuszy w glowie jak to bedzie przebiegalo i chyba strasznie sie rozczaruje jak cos pokrzyzuje moje plany z porodem domowym...Mam nadzieje ze nie...Zreszta..jakby nie bylo,kazdy porod jest inny, poceszam sie ze kolejne sa latwiejsze...Kurcze, mojaa bratowa rodzila dwa miesiace temu pierwsze dziecko 2,5 godziny zaledwie od pierwszych skurczow!!!!!!To sie nazywa ekspress. W Warszawie tez buro i nijako... nie chce sie czlowiekowi az wychodzic z domu, a musze isc do mamy i obciac jej wlosy troche, bo mi wyje ze ma za dlugie..Ciekawe jak mi ta operacja pojdzie tym razem (bo nie jestem fryzjerka ;-) )..Najlepiej lubie obcinac mojego meza...zeroweczka i piekny łysolek z niego :-) Ach..jak ja lubie łysych mezczyzn..tesciowa nie moze tego zrozumiec dlaczego pozwalam jej synusiowi golic sie na kolano, heheheheheh No dobra, zabieram sie pomalu za sniadanko..z paprykarzem szczecinskim i z serkiem topionym.. mniam :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny !!! u mnie tez poskudna pogoda , pada i pada.... ale nie będe sie tym przejmować i tak ostatnio wole jak jest chlodniej niz jakby mialo być goraco.. kotunia>> mi krew z nosa nie leci, raczej \"smarkam krwią\" :) ale ponoc babką w ciąży to sie zdaża..... pozatym też mi sie jakiś hemoroid zrobił ciekawe czy można coś na to brać.... zuzia>> oczywiście mąż mi jeszcze gg nie zaistalował ale przez weekend go pommęcze.. jutro jade na komunie, troche mi sie nie chce zwłaszcza że nie wiem w co sie ubiore :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotunia ja tez mam takie problemy z krwawieniem z nosa, dzis rano ledwie wstalam a juz mi lecialo. Czytalam, ze to z powodu tego, ze w organizmie jest wiecej krwi i te delikatne naczynka w nosie dlatego pekaja i stad to wszystko. Sierp.06 moje malenstwo jak kopie to nie wiem czym akurat udrzerza i tez sie zastanawiam czy tylko nozkami czy raczkami tez. Ale jak tak mysle to raczkami ja by juz uderzalo to na pewno nie tak intensywnie i mocno jak nozkami i stad moze myslisz ze raczkami nie uderza. To narazie tyle pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA WLASNIE PO SNIADANKU. CHYBA DOSTALAM JAKIEGOS WILCZEGO APETYTU BO ZJADLAM 3 BULKI Z SERKIEM ZOLTYM I POMIDORKIEM A POTEM JESZCZE JABLKO. TO WYCZYN Z MOJEJ STRONY BO NIGDY TYLE NA RAZ MI SIE NIE ZMIESCILO.JUTRO WRESZCIE SOBOTA I WOLNE. JAKOS CIEZKI BYL TEN TYDZIEN DLA MNIE. STRASZNIE JESTEM PADNIETA. MAM NADZIEJE ZE TAK NIE BEDZIE DO KONCA. W NIEDZIELE TEZ MNIE CZEKA KOMUNIA I TEZ MAM TEN SAM PROBLEM-CIUSZKI. POD KONIEC CZERWCA WESELE ALE PEWNIE NIE POJDE BO NIE CHCE SIE MECZYC BO MOJE KRZYZE CORAZ BARDZIEJ MI DOKUCZAJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kwestii ciuchow..ojojoj..tez mam problem, bo chrzest siostrzenca mam 5 czerwca...buuuu brzuch mi na pewno do tego czasu jednak urosnie..i co ja nieszczesna zaloze? O nowej kreacji moge sobie pomarzyc...Dobrze ze jescze troche czasu jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na jutro zakladam dżinsy i bluzke : duży dekold obcisla na biuście potem troche rozszerzana... i mam to wszystko gdzieś, mąż zaloży garnitur a ja dżinsy ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za pomylke w ostatnim zapisie mialo byc Stokrotka_26 a nie Sierp.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Jak dobrze że dzisiaj piątek - od początku tygodnia mam strasznego lenia. Kotunia - mi też leci krew z nosa, smarkam rano zawsze krwią podobno u kobiet w ciąży to normalne. Podobno dziąsła też są wrażliwe dlatego jak szłam do dentysty w tamtym tygodniu na ściąganie kamienia to się obawiałam ale było spoko. Donn - na tego hemoroida to koniecznie coś kup - po co się masz męczyć. Kobiety w ciąży mogą stosować: (ale spytaj jeszcze w aptece): - Avenoc - maść hemoopatyczna - Posterisan - czopki (bez recepty) 30 zł (10szt. 2xdziennie) - Aesculan - maść ziołowa Herbapolu 2-3 razy dziennie. Spytaj jeszcze w aptece może coś innego doradzą, ale mi koleżanki mówły że najlepsza jest maść Aesculan - po 2,3 dniach po kłopocie. Co prawda ja jeszcze nie miałam tego problemu ale lepiej wiedzieć jakby coć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, co do Eurowizji, to wg wczesniejszych opinii skandynawskich jurorow bylo to do przewidzenia, ze Polsce bedzie trudno zakwalifikowac sie do finalu, ale nawet jesli \"Ich troje\" mi nie zaimponowalo, to patriotycznym obowiazkiem :-) bylo glosowanie na swoich.... Co do smarkania ;-) to z ta krwia ja tez tak mam. Na poczatku myslalam ze to cos z zatokami nie tak, bo co rano, jak sie nie zbudze to ten sam scenariusz, ale potem sie przyzwyczailam, no a Wy teraz mnie uspokoilyscie :-) dzieki. Co do pogody, to tu troche sie rozjasnilo, moze nie jest slonecznie, no ale przynajmniej nie zanosi sie na deszcz. A ja chyba zabiore sie za prace domowe, bo wczorja leniuchowalam calutki dzien ;-) Pozdrawiam Was wsyzstkie goraco! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamuśki, Widzę, ze nie tylko ja jestem zadwolona z tego, że piątek:) aby do 15.00 i wolne. Byłam na pobraniu krwi i piłam glukozę, fuj, okropność, ble. Teraz siedzę w pracy troszeczkę ściemniam, nie chce mi się pracować i chce mi się spać:) Tak cztam o Waszych zakupach dla Dzieciaczków, to Wy już tyle macie a ja jeszcze nic. Za 2 tygodnie mam przeprowadzkę do nowego mieszkania i tak sobie myśę, że jak urządzimy wszystko to ruszymy na zakupki dla naszej Córeczki:) U mnie dzisiaj słoneczko pięknie świeci, jest cieplutko:) a moja Dzidzia - chyba po tej glukozie - bardzo spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marsjanka>>> 🌻 :) nareszcie wyszlo slońce, więc ide na zakupy... moje maleństwo jakieś spokojniejsze sie zrobilo przez ostatnie 2 dni... no i jak sie bardzo rusza to sie martwie że za bardzo a jak mniej to że za malo...... dziewczyny gdzie kupic taki album dla maluszka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny mój maluszek wczoraj tak się przeciągał że aż oba boki mnie bolały ;) szaleniec z niego-tak jak braciszek co do kontaktów z rodzicami to ja miałam dość dobry z mamą, ale jestem zupełnie inną matką niż ona. Nie jestem tak przewrażliwiona, pozwalam nawet dziecku wychlapać się w błocie-w końcu mam pralke i proszek, a radośc dla takiego malca bezcenna. Mojemu Markowi z ojcem bardzo kiepsko się układało, ale sam jako ojciec jest świetny i na prawdę widać jaki dobry ma kontakt z naszym synkiem. Przekonana jestem, że nasi rodzice i nasze kontakty z nimi nie mają większego wpływu na to jak my dzieci bedziemy wychowywac. aha mi krwawienia z nosa też się zdarzają, poza tym mam cały czas lekki katar i wciąż jest lekko zabarwiony krwią-myślę, że to zadna anomalia ;) aha dziewczyny my właściwie nie wiemy jak wzajemnie wyglądamy, a fajnie tak wiedzieć z kim się gada ;) ja pierwsza jak wy nie chcecie się ośmielić-pod nickiem mam e mail i gg i jak któraś ma ochotę to z przyjemnością obejrzę fotki 😘 tu są moje: http://www.fotka.pl/osoba.php?id=1307780

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam w centrum handlowym ale widzialam u kolezanki taki ktory obejmuje tez czas ciazy. ona mowila ze kupila go chyba w tesco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn, albumy dla maleństwa widziałam niedawno w jakimś krakowskim supermarkecie, Geant albo M1 ( tylko te, bo innych nie odwiedzam), na takim stoisku pośrodku hallu, nie w boksach. Mama nadzieję, że nie za bardzo zamieszałamw wyjaśnieniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi>>> super wyglądasz i przynajmniej wiadomo skąd ten nick :D synuś śliczniutki!!! jeśli wolno sie tak wyrazic o facecie... u mnie komp już naprawiony jeszcze tylko gg i poczta nie dziala ale mam nadzieje że zadziala juz w ten weekend i wtedy chetnie wyśle ci moje fotki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U nas cala noc tak strasznie wialo, teraz pada deszcz, swieci slonce-ah ta angielska pogoda. Wczoraj troche zmoklam i juz dzisiaj drapie mnie w gardle. Ostatnio mam tez problemy z alergia. Przed ciaza zawsze cala wiosne bralam tabletki, teraz calkowicie zrezygnowalam. Mam pytanko nie wiecie czy mozna pic calcium w ciazy? Ja tez ruchy silniej czuje z prawej strony, czesto szczegolnie wieczorem wyskakuje mi z prawej strony twarda gora wielkosci piesci. Jak ja zaczepiam to ona sie rusza a potem znika. Wydaje mi sie ze to pupcia malenstwa. Chyba nie musze sie tym niepokoic? Macie tez tak? Prosze odpiszcie. Witaj Aniu milo Cie zobaczyc! To malenstwo na zdjeciu jest Twoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi-Ania, fajne sa te Twoje zdjecia :-) A maz podobny troche do Patricka Swayze ;-) Pochwalilam pogode i masz ci, rozpadalo sie na dobre, leje jak z cebra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×