Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

diann a pijesz jakies herbatki laktacyjne?naprawde pomagaja do tego podobno bawarka -ale to trzeba lubic!!i piwo bezalkoholowe-ale nie moge takiego spotkac-karmi zawiera alkohol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam skurcze co jakieś 7 min, niezależnie od tego czy siedze leże czy chodzę. Jak stoję to bardzo mnie szarpie w podbrzuszu. Dziecko sie rusza i jak potrąci mnie gdzieś w w okolice szyjki to jest przeszywające kłucie. Ludzie jakie dziwne uczucie. poczekam jeszcze trochę pójdę pod prysznic, jak nie przejdzie to zadzwonie do mojego gina. dziewczynki dzięki, ze jesteście takie kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny. ja juz 4 dni po terminie . nie mam zadnych boli ktore dalyby mi nadzieje ze niedlugo urodze.Moj synek jest uparty i chyba mu sie podoba w brzuchu. nie trafiaja do niego zadne argumenty zeby uz zechcial wyjsc, no ale czekamy cierpliwie az zechce nas zobaczyc. jeszcze tabelka, a raczej obie, co sie dzieje z dziewczynami z poczatku, ktore powinny juz urodzic? odezwijcie sie pozdrawiam 1.miki25........Warszawa...........24.........01.08......0,5kg.........? 2.Lia............Warszawa............??.........01.08......2,0kg..........? 3.Elmirka76...ok.Wadowic..........30........05.08....14kg........SYNEK 4.Aga.B........KOLOBRZEG..........26........06.08.....5kg............. 5.plusia.......Szwecja...............30........09.08...17kg........SYNEK 6.tati78...... twickenham .........28 .......09. 08.... 12 ......OLIWIA 7.Kati75......Wieden...............30........10.08...+16kg........Synek 8.karamijja..Lódz..................28........12.08.....1kg...............? 9.kasia 30....Rybnik...............30.........12.08..... +11 kg.. ..SYNEK 10.rekasus .....Poznan............27.......12.08..16kg...niespodzianka 11.agulka28....Bielsko-Biala........28......14.08...12kg........SYNEK 12.beatrice ....Warszawa...........29......14.08....4kg.......CÓRCIA 13.Kruszyna....malopolska...........30.....15.08...+!!.......surprise 14.kpiotrowicz....Warszawa.......23........17.08.....13,5kg..CÓRCIA 15.jolla80........Warszawa..........25.......17.08......................? 16.ali32.......opolskie................32.....17-19.08...+5kg.......SYNEK 17.zdaleka .....Anglia..............26.......19.08.......14kg.......SYN! 18.karola24.....Legionowo..........24......19.08........?kg ...SYNEK! 19.joanka.......Szczecin............25...... 20.08..........7kg.........? 20.Basia23......Wyry................23.......20.08.......18kg.....corka 21.agusia2.......USA.................30.......21.08..........??.........? 22.ToYaB.......Białystok............28.......21(23).08...+12,5kg..SYNEK 23.marsjanka*...ok. Katowic......27....... 24.08.........10kg.........? 24.sierp.06.......podkarp............24......25.08........7kg...CÓRKA 25.oliwia13.......pomorskie.........27.......26.08........18kg.. córka 26.Lonta..........Rybnik ............21........26.08.......17kg.........? 27.padlinka.......Warszawa........25........27.08.......5kg.....Córka 28.maggiem...zachodniopom.......27.......28.08.....7kg..CÓRECZKA 29.ekinio......Warszawa............28....... 29.08...11,5....córeczka Nasze DZIECI: *********************************************************************************** nick...........imie.....data ur.....tc.......waga......dl.....imie....porod *********************************************************************************** 1.agata_27..Agata..15.07.06....38......2900.....51.....Szymon.....SN 2.annaa20..Ania.....20.07.06.....39.....3150.....51....Wiktoria....CC 3.gorcia_27..Basia.....24.07.06....39...2950.....54....Maciej.......CC 4.Kotunia Agnieszka 25.07.06... 37...3050......54.....Aleksander..SN 5.justa29..Justyna...26.07.06....39....3470.......54.....Patryk....SN 6.Donn ....Kasia .....27.07.06 ...38.....3190........56....Aurora....CC 7.Blondi-ania.....Ania....28.07.06....?....3660...59......Michas?....CC 8.Bernatka130............28.07.06.....?.....2830....54......Bruno...CC 9.Livmar ...Marlena ...28.07.06.....40...3230....53.....Izabela.... SN 10.Justynka307........30.07.06....?....2800g....50....Igorek....... SN 11.Agula30……....31.07.06.....38......?.........?.........Martynka....SN 12.Agata2424.......1.08.06.....?.......3400.......57.....Milosz….... SN 13. Jagna25….Asia….1.08.06…..37…..3040……..56……Marta………… .SN 14. Stokrotka_26....03.08.06....?.....3460...58......Wojtus...... ..CC 15. edusia..Edyta..3.08.06…..39……..?......?........... Nelly………. .….? 16.Kika27................04.08.06...........3300...53......Natalia.......? 17. BE_B….Beata….5.08.06……39…….4,55kg……..59…….chłopiec....SN 18.Evvik...............07.08.06....38....3090.......53......Bartus......SN 19.Basia_26..........08.08.06.....39.....2750......52.....Dominika...SN 20.Diann..............9.08.06.....40.....3350g......?........synus....SN 21.zuza29.......opolszczyzna......?.....3400......?........Pawelek..CC 22.Roxelka.........12.08.06.......?.........2730......48.....corcia....CC 23.Doris.............13.08.06.......40......3460......57cm..córka....SN 24.Katienka.........13.08.06......40......3300.......56.....córka...SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia - pewnie - zaqdzwon i zapytaj ale jak sa co 7 min to pewnie juz nie przejda :) Ja czuje sie dzis fatalnie. Czuje, ze dlugo juz nie pociagne psychicznie zyjac w ten sposob. Nie chce juz zadnych telefonow, pytan - NIC:( Ledwo sie poruszam, pobolewa mniew glowa, mam mdlosci i dalej nie wiem gdzie chce urodzic dziecko.... Calkiem powaznie zastanawiamy sie nad Wolominem - to tylko pol godziny od nas a szpital ma rewelacyjne referencje. Pewnie mocno bym sie nie zastanawiala gdybym wiedziala ze poleze tam tylko 2,3 dni. Ale pozniej dochodzi zdjecie szwow, zarejestrowanie dziecka w tamtejszym urzedzie itp.... Dziewczyny ktore urodzily jak to jest? Szpital zglasza fakt urodzenia sie dziecka, ktores z rodzicow idzie i je rejestruje. Ile czeka sie na akt urodzenia? Pesel slyszalam ze nadaja automatycznie i jest do odbioru po 5 tygodniach. A jak jest z zamedlowaniem? Trzeba jezdzic i to zalatwic, bo cos mi sie obilo o uszy, ze USC w ktorym zarejestrowano dziecko przesyla do urzedu gminy gdzie jest zameldowana matka i melduja automatycznie - nic nie trzeba zalatwiac. To prawda? Z gory dzieki za pomoc - ja ide sobie chyba powymiotowac i poplakac. Ich ta ciaza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu, tez slyszaalm m ze wolomin jest ok. a i dobre opinie tez zebralam o madalinskim, po remoncie ponoc super..hehe, ale dalej tam nie dotarlam, hehe wiec na wlasne oczy nie widzialam :-P jesli chodzi o rejestracje dziecka, to jak gabrysie rodzilam 3 lata temu, dostalam w szpitalu kartke z terminem stawienia sie w urzedzie (po jakims chyba niecalym miesiacu od porodu) przyszlam, zglosilam jak ma sie nazywac i gdzie meldunek i takie tam i koniec. dzis juz nie pamietam nawet gdzie i kiedy odbieralam akt urodzenia..skleroza..ale widocznie nie bylo z tym zadnych problemow :-P Pozdrawiam Cie slonko cieplutko!!!! Amnie brzuch boli juz baaaardzo okresowo. Dalej nie czuje sie jednak porodowo , hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jednak chyba fałszywy alarm, po prysznicu się uspokoiło, przynajmniej na razie. Mam jeszcze dziś w planie spacer, jeśli po nim się nic nie ruszy to znaczy, ze będę mogła obejrzeć o 20 mecz polskich siatkarek. Dziewczyny dzieki za wsparcie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia trzymaj się cieplutko, jeszcze troszeczkę, dolegliwości miną, pewnie przyjdą inne, ale wtedy dzieciaczi będą już z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia 30... Ja jestem jedna z tych, ktore powinny juz urodzic i sie nie odzywaja. Czytam Was kilka razy dziennie, ale u mnie nic sie nie dzieje wiec nic nie pisze. Juz 4 dni po terminie, bole miesiaczkowe mam od 10 dni, czy mam skurcze nie wiem, nie mam pojecia jak one powinny wygladac, czy tez jak je sie czuje. W nocy co 10 min dostawalam bolu miesiaczkowego wiec myslalam, ze to moze to, ale potem mi przeszlo, teraz bol sie pojawia i znika, ale nawet nie jest zbyt nieprzyjemny, w kregoslupie nic nie czuje i poza tym to cisz wiec czekam dalej. Mam wrazenie, ze zorienuje sie, ze rodze jak juz dziecko wyjdzie. Tydzien temu mialam rozwarcie na 1,5cm i krotka szyjke ale i tak w niczym to nie pomoglo. Jutro znow ide do lekarza, moze mi choc powie kiedy planuja wywolywac porod jesli nic sie nie ruszy. Pozdrawiam wszystkie juz szczesliwe i te wciaz czekajace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:-) dziekuje za wszystkie cieple slowa👄 ja mecze sie juz bardzo....nie zmruzylam oka, caly dzien bardzo nieregularne skurcze, teraz siada mi noga, chyba cos uciska mi na nerw kulszowy, kiedy mam skurcz az sobie musze usiasc, poniewaz bol promieniuje do samej stopy...maz zalozyl mi wlasnie TENS, na takie lekkie skurcze jest w sam raz:-) ja to sobie jeszcze porodze....ta faza moze potrwac kilka dni:-( sciskam na placek:-) tati oj laseczki, boje sie nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tati będzie dobrze :-) trzymam kciuki kochana. ja juz po spacerku, nic się nie dzieje, więc z przyjemnością obejrzę mecz. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, Tati, Oliwia - ile jeszcze bedzie tych falszywych alarmow? Chyba jednak kiedys musi sie to skonczyc ;) A my wlasnie wrocilismy ze szpitala w Wolominie i JESTEM ZACHWYCONA!! Atmosferą, personelem, wyglądem oddzialu, tym jak nas potraktowali. Sale porodowe świetnie wyposazone i zawsze mozna rodzic w wodzie. Chyba -choc tego nie planowalam ze wzgledu na brak takich mozliwosci w W-wie - na to wlasnie sie zdecyduje. te sale wygladaly jak dom a nie jak szpital. No i polozna ktora nas oprowadzala - wreszcie poczulam sie jak czlowiek :) Caluje Was mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej trzymam kciuki za Kati... Tati... i Oliwie, jakby co :-) :-) Ja jutro wyjezdzam, wiec sie rano nie bede odzywac. Pisze o tym na wszelki wypadek, zebyscie nie myslaly ze to juz, bo jesli to juz to wysle do ktorejs z Was smska i tak, z cala pewnoscia. Dobrej nocki. Spijcie slodko,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane!!! Ja tylko na sekundeczkę, wróciłyśmy dzisiaj do domu:) Maleńka jest przekochana, a poród....oceniając po fakcie to chyba najpiękniejszy moment w moim życiu - było bardzo ciężko, ale chwila wydostania się córeczki i to jak położyli ją na moim brzuchu była po prostu czymś niesamowitym - a teraz już codziennie mogę podziwiać moje kochane maleństwo:) Wysyłam Wam na maile link do zdjęć - jeśli Ktoś nie dostanie to poprzesyłajcie Sobie na wzajem, bo ja nie wiem kiedy znowu będę mieć dostęp do netu:( Gratuluje Wszystkim rozdwojonym i oczywiście trzymam kciuki za Wszysktie Dwupaki:) Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze Wam slodkich snow i przespanych nocy a co niektorym czekajacym na maluszki tak jak Ja to nocy nieprzespanej w sensie takim zeby sie juz cos zaczelo:)Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak dostaniecie link od Doris to prosze przeslijcie mi tez bo Ja nie dostalam:( moj mejl baskol1983@interia.pl z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia2
Doris -wielkie gratulacje ,az sie wzruszylam jak przeczytalam twoj wpis ,to piekny moment napewno kiedy malenstwo jest tuz obok nas ,ja nie moge sie doczekac i ze wzruszeniem oczekuje tego wymarzonego dnia lub nocy:)jeszcze raz GRATULUJEEEE i zycze powodzonka i szybkiego powrotu do siebie a malutkiej Ali duzo zdrowka. Tati - co u ciebie bez zmian? Oj dziewczyny juz niedlugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
channah - dziekuje za odpowiedz :) Jak ogladalam zdjecia Doris to sie tak splakalam.... To jest cud!! Moja mala sni mi sie po nocach, ciekawe kiedy wyjdzie - terminowo miala byc juz dzisiaj ;) papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie spokojna, przespana noc. Ciesze się, bo byłam wykończona a jeszcze do tego miałam miłe sny, chyba na pocieszenie po stresującym dniu. Polki przegrały, a szkoda, może dziś ze Stanami lepiej im pójdzie. Doris kochana ale dobrze, że juz jesteś z nami. Ucałuj malutką od nas w czółko. kasia ciesze się, ze zdecydowałaś się na szpital i że jest tam tak fajnie. Myślę, że teraz część nerwów Ci odejdzie i będziesz mogła w spokoju oczekiwać maluszka. Co do fałszywych alarmów, człowiek uczy się jednak cierpliwości, 2 tygodnie temu po takich skurczach byłabym rozczarowana do łez, że znów nic się nie wydarzyło, a teraz zrobiłam się dużo spokojniejsza. Wiem, że teraz poród to tylko kwestia czasu i mój dzień albo noc w końcu nadejdzie. :-) i bedę mogła zaspokoić ciekawość, jak to moje dzieciątko wygląda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernatka dzieki za link :) Oliwia- damy rade, sloniowej ciązy przeciez nie nosimy, kiedys sie skonczy ;) Milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doris obejrzałam zdjęcia. Brak mi słów... łzy mi stanęły w oczach.... nie wyobrażałam sobie, ze tak pięknie to może wyglądać.... a Alicja.. rzadko widzi się tak ładne noworodki. Nie dziwię się, że jesteś taka szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Oliwia Ja nie dostalam tego linku moze jeszcze dojdzie a jak nie to sprobuj jeszcze raz z gory dziekuje. baskol1983@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie wszystkich ja tez poprosze o te linki i o zdjecia ekinio@wp.pl z góry dziekuje Katienka gratuluje córci wczoraj byłam na ostatniej wizycie u swojej doktor no i wszystko ok badanie usg nie wykazało nic niepokojacego wód płodowych mam dużo, mała rośnie błyskawicznie waży juz 3kg a dr powiedziała ze napewno jest wiekasz bo tak czuje pod reką - wiec sie ciesz - a jeszcze tydzien temu siedziała na IP i trzesłam sie ze strachy ze mam taki mełe dziecko i do tego małowodzie - jak to wszystko szybko sie zmienia, dostałam zalecenie ze jak chce urodzic w terminie to powinnam jak najszybciej zaczac myc podłogi - i zaczełam ale obiawów zero, wczorajszy dzien był naprawde męczący dla mnie ale wesoły i oby tak dalej:-) dziewczyny głowa do góry :-)ja tez niemogłam spać jak miałam podły dzień - a teraz zópełnie inaczej - może seksik pomaga mi zasnąć hi hi ale narazie on nic nieprzyspiesz :-( czekam no kolejne dzieciaczki zniecierpliwoscią buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekinio wyslalam Ci linka od Doris.A z tymi podlogami to sie nie sprawdza .ja latam tkakam robie porzadki myje podlogi i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki nie przesadźcie z myciem podłóg ;-) w szkole rodzenia mówili nam, że w czasie porodu najważniejsze jest to, zeby kobieta była wypoczęta. To już naprawdę niedługo, dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziekuje za zdjecia ale ta mała ma dużo włosków zazdrosze tez niewiem czy pomoże to mycie podłóg moja dr rodziła w maju córcie - może tak mi powiedziała bo to jej pomogło - zreszta podziawiam tę kobieta - po 40 maleństwo dnień po porodzie wyszłą sma ze szpitala a 5 dni później juz pieliła ogródek ja sama musze nabrac sił po tym moim leżeniu - na poród bedzie dobrze Oliwia13 🌻🌻🌻 Basia23🌻🌻🌻 Padlinko ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️-głowa do góry Plusiu🌻🌻🌻 i również dla innych🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×