Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

Siemanko!!! Czy dostałyście zdjęcia mojego Szymka? Wiecie jest taka strona www.pieluszki.pl i tam można zamówić sobie próbkę pieluszek najlepsze są super flex. Polecam!!! Jeżeli chcecie to się pospieszcie , bo ja próbowałam od miesiąca i ciąglę było wyczerpanie zapasów, czy coś takiego. A teraz mi się udało. Jak wam się otworzy strona to po prawej stronie jest napis zamów bezpłatną próbkę pieluszki czy cos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agata>> zdjęcia Szymka dostałam :).. super wygląda na tym zdjęciu z paluszkami w buziaku.. co do haggisów to mam te super flex czy coś tam i pampersy te z dżowniczką są dużo lepsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to gąsienica jest a nie dżownica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze laski podaje przepisy z sinlacu,choc u mnie on lezy i sie psuje acha,plusia dzieki za slowa otuchy puree owocowe 1 duze jablko(ok120g) 2,5 lyzki stolowej sinlacu do smaku sok jablkowy dla niemowlat lub koperek jablka pokroic na male kawalki,dusic na malym ogniu w niewielkiej ilosci wody kiedy jablka udusza sie na papke wsypac sinlac i zamieszac.Dodac sok lub koperek. jablko mozna zastapic gruszka,brzoskwinia,morela lub bananem. musze mykac na chwile ale jeden przepis macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas sinlac tez sie marnuje-szkoda ze tak szybko trzeba go zuzyc po otwarciu-czekam na dalsze przepisy bo ten z koperkiem sie mi nie widzi,heh-ja bym nie zjadla slodkiego z koperkiem Patryk tez kiepsko je-piers chetnie i dorosle jedzonko by kosztowal-ostatnio jajecznica z wedlinka i chlebem ziarnistym mu smakowala pozdrawiam wszystkie mamusie i piszcie ,piszcie szczegolnie te co podczytuja a sie nieoddzywaja!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a już myślałam że tylko Aurora sinlaku nie zabardzo lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika i Justyna dzięki za zdjęcia :) Jasio cały w jedzonku wygląda bosko, a Patryk w czapce nieziemsko :classic_cool: Stokrotka_26 dzięi za tabelki z normami, faktycznie mogłabym się przerazić, a wyników nie udało nam iosę dzisiaj zrobić długi weekend trwa w Polsced 9 dni i wszystko pozamykane ;) I za artykuł dzięki będę się trzymała złotej zasady:) donn Karolka jeszcze nie jadła manny, ale sprubujemy :) moniap31 dzięują za życzenia dla Mai kawał baby mi już urósł :) a była jeszcze mniejsza niż Karolinka. Tort będzie w niedzielę, bo rodzina pracowała dzisiaj, ale gromkie sto lat było 🌼 ekinio biedna Ksenia a od czego takie kłopoty? wirus jakiś czy zatrucie? Wracajcie szybciutko do zdrowia, a pupkę wymoczcie w krochmalu:) podobno szyciej się goi. A i ja uzupełnię tabelkę z tymi marnymi kilogramami:) Kilogramów niewiele ale jakie kochaniutkie ❤️ NICK...IMIĘ DZIECKA....M-C..KG/CM-UR...KG/CM AKTUALNE......ZĄBKI ******************************************************** **************************** 1.Agata_27....Szymon........9..........2900/51........94 00gr/72cm..2 2.Annaa20 ......Wiktoria......9..........3150/51.............9050g/? ...3 3.Gorcia_27....Maciej.........9.......2950g/54cm....... 8100/82cm...4 4.Kotunia.....Aleksander.....9.......3050g/54cm......... 10kg/85cm...4 5.Justa29......Patryk..........9.......3470/54cm....... 9400/72cm....4 6.Donn.........Aurora.........9........3190/56cm........ .8400/73cm...4 7.Blondi-ania...Jakub..........9....3460g/59cm........12 ,2 kg/88cm...2 8.Bernatka130......Bruno.....8.......2820/54cm........ 8500/72cm...4 9.Livmar.....Izabelka..........8........3230/53cm...... ...7600/69cm... 10.Justynka307....Igor........8......2800g/50cm........6 560g/63cm... 11.Agula30.......Martyna......8......3060g/55cm........ 8460/?........2 12.Aga2424......Miłosz.........8......3400/57.......... ....9100/........6 13.Moniap31.....Jaś..........8.......3680g/56cm......ok .9000/70cm... 14.Jagna25......Marta..........8.......3040g/56cm....... ..5700/........ 15.Stokrotka_26 Wojtuś.......8......3460/58 cm........1020/76 cm.. 2 16.Edusia……….Nelly............8....... 3540/53cm..........7000/71cm... 17.Kika27......Natalia..........8.....3300/52cm......... ..7800/71cm..2 18.BE_B.......Michaś........8.......4550g/59cm.........9 130g/72cm...2 19.Evvik.........Bartuś........8.......3090/53 cm..........8950/71cm... 20.Maggiem...Marcelek......8........2260/50cm ............9000/76...2 21.Basia_26....Dominika....8......2750g/52cm............ .7570/68cm.. 22.Diann.........Michaś.......8.......3350g/57cm........ ...8kg/70cm... 23.Zuza29.......Pawełek.... .8......3440g/55cm.........8100/74cm...4 24.Roxelka.....Vanessa..... 8......2730g/48cm.......... 6770/74cm...2 25.Doris........Alicja.........8.......3460g/57cm...... ...7600/68cm...2 26.Katienka...Weronika.....8......3300/56cm.........8620 g /72cm...2 27.Agula-kruszyna...Kasia....8.... 2970g/51cm.........8,5 kg/80cm..2 28.Ali32.........Szymon..........8...................... .......6680/66cm... 29.Tati 30.Kati75...Maximilian......8.....4860g/56cm........1088 0g/75cm....4 31.Joanka...Marcelina........8.......3150g/58cm......... ......4500g... 32.Oliwia13.....Piotr.........8.....3270/59cm........... .7800/72cm...2 33.Plusia....Maximilian........8.......3475g/53cm....... .9080g/71cm... 34.Agulka28....Kacperek.....8...3490g/54cm.........8300 g/71cm....2 35.Kasia 30..Jakub...........8.......4820g/58cm..........8900/...... ..2 36.Kpiotrowicz..Gabrysia....8........4100/58cm........85 00/72cm...2 37.Basia24.....Paulinka.......8.....3400g/56cm....... 9000g/75cm...1 38.ToYaB.........Staś.........7,5......3400g/55cm.....90 00 g/70cm...6 39.marsjanka..Agnieszka.....7......3000g/50cm.......6000 ?............ 40.padlinka.........Emilka......7,5....3260g/59cm...... 7450/68cm....3 41.z daleka A.....Kacperek....7,5....2940g...............8610........... 2 42.ekinio.........Ksenia........7.....3160g/53cm....... 8800g/74....... 43.Lonta.........Beatka......7......4150g/58cm........ ..8700g......... 44.agajacek......Roksana......7......3200g/54cm.......61 40g/68cm... 45.Sierp.06.....Zuzia.........7......3665/56cm.......... .7000g........... 46.Pati85......Oliwia...........7......3200/55cm........ .....?..../..?..... 47. Milka102...Karolinka.....8.......2950/54cm..........6670g/72cm...4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo dziewczeta ja juz po pobraniu krwi bo podejzewaja u mnie anemie( pekaja mi paznokcie i skorki i mam bardzi wrazliwe cialo same since i bable) no i wstaje zmeczonamimo ze Max nie jest taki okrutny w nocy ostatnie czasy. Za dwa tygodnie ide na dwa dni do pracy a moj maz zostaje z malym w domu jestem juz ciekawa jak im sie to uda az sie boje moze bardziej niz tata. Mam pytanie ile wasze pociechy zjadaja na obiadek ml?? pozdrawiam i uciekam bo pisze z Maxiem na rekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aurśka przeszła samatrzy kroczki i to już dwa razy... przed chwilką :D ale sie cieszymy :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aurusia chodzi!!Ja cie pitole!! Ogromne gratulacje.Uznala 3 maja za swieto narodowe i ruszyla marszem ku chwale ojczyzny:-) Donn,czekamy na relacje z zycia CHODZACEGO dziecka:-) Kati,smigaj do lekarza.Ja jestem zdrowa jak kon(przynajmniej tak wygladam) a tez brakuje mi sil. Ja zauwazylam,ze niektore z Was,tez czasem zalewa szewska krew odnosnie swoich pociech.Masakra.Mike tak popsuty,wozek be,sam w lozeczku be i te usypianie kiedy on sam wstaje. Czytam Was namietnie,mimo,ze malo pisze.Ogolnie nie moge pozbyc sie kilogramow co tez mnie doprowadza do granic.Ale ja tez jem swoje.Taka glupia mentalnosc,ze jak czlowiek zmeczony to mysli,ze chleb doda sil niczym szpinak Papajowi. Plusiu,a w jaki region Polski przylatujesz? Basia,ty tez sie nic nie odzywasz,sasiadko.Ja jestem po jakims wirze i nie mam ani Kruchej na gadu a kom,jej nie dziala.Ani Basi gg. Odezwijcie sie laski do mnie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diann... ja Ci ostatnio wysłałam smsa jak szłam z Dominiką na spacer i do dzisiaj nie otrzymałam odpowiedzi :( Moje gg 5775553. Na aerobik chodzisz? Wiesz o której jest w poniedziałek? U nas zębów dalej brak, raczkowania NIET a stoi tylko wtedy jak się ją postawi (sama dżwigać się nie chce). Strasznie marudna jest ostatnio więc może w końcu te zęby próbują się wydostać... OBY!!! Dominika je już w zasadzie wszystko to co my i smakuje jej to o wiele lepiej niż jej pokarmy. Mało tego najlepiej jej smakuje jak je z tego samego talerza co my a nie ze swojej miseczki. Zupkami pluje. Mleko jak uwielbiała tak uwielbia i aż się cała trzęsie na widok butelki. Przeszliśmy jedynie z Bebilonu na bebiko bo jak zobaczyłam ostatnio w Carrefourze cenę Bebilonu - 38 zł to mi się włos na głowie zjeżył. Na szczęście Bebiko smakuje jej tak samo jak Bebilon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donn GRATULACJE :-) :-) :-) Co za dzielna mała kobietka Ci rośnie :-) Nagrywaj film i przysyłaj, niech my się też pocieszymy :-D stokrotka czyżby to ciąża??? :-) Byłabyś pierwsza :-) diann ja mam odwrotny problem, blado mi i chudo, aż wstyd nogi wystawić w krótkich spodenkach, jak dwa patyki, dobrze chociaż, że świeżo ogolone :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati oj to się podobno często po ciąży przydarza, kuruj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE DLA AURORY!Fajnie- mamy pierwszego TUPTUSIA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez dziekuje za wszystkie zdjecia. Agata_27 z jakiej firmy masz wozek sportowy bo mi sie podoba i jaki to model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dzisiaj cały dzień na działce... grila sobie robiliśmy .. i było super.. Basia>> u mnie w sklepie na osiedlu bebilon 40zł a w realu kupiliśmy za niecałe 30 ... wzieliśmy 6 opakowań a Aurorze teraz bardziej smakuje kasza manna i kaszka mleczno pszenna bananowa z sucharkami... do nich nie trzeba mleka... te na mleku uznała chyba że dla małych dzieci.. i woli takie dla większych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Gratulacje dla naszej przodownicy Aurorki, pierwszą dziewczynkę która prawie chodzi już mamy, no chłopaczki brać się do chodzenia, który będzie pierwszy???? Raczej nie ciąża bo od samego początku biorę tabletki, no chyba że coś się porobiło :), a płakać bym nie płakała, nie raz nachodzą mnie myśli o drugim maluchu :), powstrzymuje mnie jedynie praca bo jest naprawdę dobra. Jestem dziś wykończona, Wojtuś właśnie usypia w łóżeczku i coś tam sobie mruczy. Przez cały dzień chodziłam zgięta w pół bo nie daje się posadzić chce chodzić i tylko chodzić, normalnie mam dość, kupiłam mu nawet szelki do nauki chodzenia ale narazie na niewiele się zdały bo jeszcze nie trzyma dobrej równowagi. Stoi w łóżeczku i sprawia mu to ogromną frajdę :), od dwóch dni robi eksperyment i stara się chodzić od jednego boku łóżeczka do drugiego, oczywiście bez upadków się nie obyło :), ale twardziel z niego nawet nie piśnie jak się gdzieś uderzy :) Okropnie mnie bolą plecy teraz dla odmiany w górnym odcinku kręgosłupa wcześniej bolały w dolnym. Ostatnio sama zauważyłam że nabrałam głupiego nawyku garbienia się, to chyba przez noszenie Wojtka :(. Jutro do pracy, choć tam odpocznę przez parę godzin nie będę dźwigać, schybać się itp. Buziaki dla dzieciaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziekuje bardzo za wszystkie zdjęcia Szymuś - słodki a Dominiczka - mała modelka Donn wielkie gratulacje dla Aurusi, szybka ta Twoja córeczka :D, moja dopiero od tygodnia wstaje sama w łózeczku Kati - koniecznie do lekarza, mam nadzieje, że coś pomoże, i niemartw sietwoje chłopaki poradzą sobie jak bedziesz w pracy, a przy okazji odpoczniesz Diann ty sie kochana niemartw tymi kilogramami, ja mam podobnie jak Oliwia13, chudne w oczach, piersi może nie jak u jamika ale jeszcze troszeczke a szukać ich bedzie trzeba, a Plusia pewnie gdzieś w okolicach Białystoku buszuje, pozdrawiam gorąco Mika dziekuje, u nas nic lepiej biegunki cd. to juz 4 dzień jak Ksenia robi po 6 kupek, po za tym dziecko zdrowe, zębów nadal niewidać i dziąsła jak były różowe tak są bez zmian, buziaczki dla wszystkich, i spokojnej nocki życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki, Skrobię szybciutko co u nas:), potem nadrobię zaległości w czytaniu. A więc możemy się pochwalić pierwszym ząbkiem na dole. Bartuś zrobił mi taki urodzinowy prezent:). Czekamy aż ząbek będzie duży (narazie troszeczkę wygląda z dziąsła) i ciekawe kiedy pojawią się kolejne. Badania Bartusia wyszły ok, nic złego się nie dzieje, żelazo piękne a węzełki tak jak przypuszczała pediatra, powiększone od ząbków. Bartuś jednego wieczora tak nam dał popalić, że chyba odbił sobie cały okres grzeczności. Płakał strasznie i jak zawsze sam usypia lub go głasiam, tak nie było o tym mowy. Nie pomogło usypianie na rękach, spanie obok niego, nic. Dopiero po czopku Viburcol usnął na rękach. Szok. Chyba to te zęby tak dały mu w kość. Normalnie był jak jakieś podmienione dziecko. Mam nadzieję, że nie będzie to się zdarzało często. Ekinio u mnie z tymi piersiami podobnie:) Jeszcze trochę a chyba zanikną:(:(:( I zostanie mi tylko operacja plastyczna albo udawanie wieszaka. Zaproponowowano mi powrót do pracy na pół etatu np. od czerwca, bo ja chcę wrócić od września normalnie na cały. Rozważyliśmy za i przeciw i chyba w żaden sposób nam się to nie opłaca. A więc leniuchuję dalej z Bartusiem:P Buziaczki i miłego dnia. Dziś chyba znów wraca ładniutka pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak zwykle na chwilke bo mamy caly dzien zaplanowany na miescie najpierw idziemy na kurs plywania potem wyniki mamusi odebrac , potem z Maxiem do lekarza bo zaczal kaszlec tak brzydko i nie wiem co mu podac, a potem mama do lekarza poczyzac wyniki i uslyszec wyrok no i mam nadzieje ze gdzies na 17 zjedziemy do domu acha jeszcze wieczorem kolysanki odebrac po niemiecku bo ja znam polskie a niemieckich ni w zab a na spotkaniach sie niestety polskich nie spiewa Max bije brawo od wczoraj i nie chce pelzac ttylko stac a wtedy tany tany uskutecznia Tata Maxia zaskoczyl mnie wczoraj powiedzial ze nie chce juz miesa na obiadokolacje jesc. Ten wrog zielska nie chce swojego ukochanego miecha i do ryzyku sie przekonal niesamowite ( a moze on kogos ma???) Aurorka jestes niesamowita!!! Evvik brawa za pierwszego zabeczka i super ze wyniki dobre ekinio zdroweczka dla coreczki Pozdrawiam wszystkie mamusie i milegó dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati a moze twój męzuś na diete sie wybiera, bo mój też mieska ostatnio niejada, i ma co zrzucić tzn kilka ładnych kg W dniu imienin naszym kochanym Moniczkom wszystkiego naj, zdrowia szcześcia pomarańczy niech wam chłopcy nago tańczą 🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekinio >> to Ksenia bidulka...pilnuj żeby sie nieodwodniła .. kupiłam ten szklany pilniczek i jest super.... buty musze kupić dla Aurory i niewiem jakie... tzn myśle że coś w rodzaju adidasków.. ale przydały by sie też jakieś sandałki... na lato.. napewno niebęde kupować takich ze sztywną podeszwą twardymi zpietkami co usztywniają nóżke... oglądałam mamo to ja :D i tam fizykoterapeuta sie wypowiadał że ubrać dziecko w takie buty to tak jakby założyć sobie buty narciarskie i próbować chodzić... a jak ta piętka czy jak to sie nazywa zasztywna a bucik przyduży to dziecku noga lata i zwykle w tym zapiętu sie robią dziury... nalepsze to podobno takie żeby dobrze trzymały nóżke i podeszwa ma sie zginać.. pod palcami czy li tak jak sie zgina stopa a nie w połowie... no tylko nie wiem jaka firma dobra... bo e butki muszą być takie żeby stópka sie w nich nieugotowała :D mamuśki co już kupowały butki może coś podpowiecie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekinio dziękuję za życzenia :) zapraszam na ciacho :) mój szklany pilniczek zybko się stępił,może jakiś kiepski mam, a po paznokciach wydaje się, że lepszy niż inne, teraz czekam aż mi odrosną te połamańce :) Brawa dla Aurorki :)na podbój świata :) Mam wyniki Loli wydaje się, że dobre, jeszcze pójdę z nimi do lekarza, ale czuję się nieco uspokojona. Miłego dnia dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buty dla dzieciaczków ja polecałabym nasze polskie BARTEK, skórzane, kiedyś je sprzedawałam, ale cena też jest duża, bo ponad 120zł, super buty są też NATURINO, ale to to prawie 300 zł kusztują, szok cenowy, najważniejsze aby buki były skórzane, i za kostkę, do chodzenia po domku leminga czy jakoś tak, z usztywnianą stopką, raczej adidasków nieproponuje, niedługo spotkam sie z kolezankami z dawnej pracy, moze jakaś inna firma jest tańsza i też dobra, ps. DEICHMANN i w CCC tez mozna kupić dobre butki skórzane dla naszych pociech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekinio>> no własnie o tych bartkach mysle.. popytaj jeszcze kolezanke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze temat bucikow Ja tez mam zamiar kupic Pauli porzadne buciki takie zeby nie wykrzywialy nozki jeden wydatek ale dobry juz kupie troszke wieksze ale jeszcze nie teraz bo Paulinka jeszcze sama nie stoi i nie drepta jak narazie drepta jak ja trzymam pod paszkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie straszliwe pustki, to chyba przez tę pogode, u nas dziś pięknie było, Ksenia dziwnie spokojna w dzień była, kupki 3 zrobiła i to niebiegunkowe a normalne, chyb waszystko pomału wraca do normy, za to przed snem dała w kość za cały dzień miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) No to ładnie się Auruśka w świat wyrywa - gratulacje:) MOniczkom wszystkiego naj:):) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Kati jak wyniki? Evvik - gratulacje z okazji ząbka:) - NO to się biedak namęczył - mam nadzieję, że reszta ząbków będzie wychodziła w lepszej aure;) Ekinio - oby jeszcze mniej kupek - a tobie zdrowia - tez miałaś się wybrać na jakieś badania chyba cooooooooooo;)? Milka i co powiedział lekarz na badania małej? U nas spokój - wózek okazuje się jednak nie taki idealny i TŻ chce go sprzedać - trójkołówka to był jego wymysł - jemu się przejadła i zostanie przy naszym deltimie:) - Brunek na cos się delikatnie uczulił - kij wie na co - ale delikatnie więc może ot reakcja na - hmm zmianę firmy produkującej biszkopty? - czytam skład każdego biszkopta \"biega\" boso - tylko w skarpetkach z antypoślizgiem - łatiej mu się wtedy wstaje i trzyma nawierzchni - a na polu mamy moro ciapy (ja podobny rodzaj butków pamiętam zprzedszkola - swojego - tam chodziło się w tym po przedszkolu - i kupiliśmy też trampki - lae one stanowia jedynie element dekoracyjny stóp Bruna - fajniejsze buciki do codzenia jauż sobie upatrzyłam w \"Entliczku\" nie pamiętam co to za firma ale smaa bym takie chciała mieć - no z atestami - tylko drogie -a le mam jakiś czas żeby oszczędzić zanim zaczniemy w nich chodzić:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×