Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

a ja powiem jedno zzzzzzzzzzzzzziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmnnnnnnnnnnnooooooooo miiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W pracy nie grzeją, tylko zakładają klimę, w domu nie grzeją a na dworze tak zmno że aż morzi, no i gdzie to 20 stopni z wczorajszej pogody na tvn?????? ja się pytam gdzie!!!!!!!!! oszuści!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniap 🌻 jestem, ale ostatnio mam czas tylko od 13 do 15 na kompa i niewiecej, wieczory dla męza są :p bo mi wypomina że tylko klikam, a w dzien inna pora niewchodzi w gre bo jak Ksenia nieśpi to idzie do peceta i patrzy czy na nią patrze, i bach w klawiature i musze kompa ratować bym miała nadal łączność ze światem Donn :) zdrówka dla Aurusi Basia24 dla Ciebie też duuuuuuuużo zdrówka, Plusia mój K tak jak twój J, to samo śledzi, tylko stara sie w domu jak najmniej przy kompie być Kotunia 🌻 dziekuje u nas juz oki, Ksenia po 3 dniach płaczu bólu i wycia, wróciła do \"siebie\", i znów jest żywym i charakternym dizeckiem, które cały czas sie śmieje, psotuje i przeszkadza mamusi, ja tak jak ty nigdy niepróbuje jak gotuje, najważniejsze że smakuje :), choć co faceci mają powiedzieć? mój nawet szpinak zjada Edusia moja sąsiadka zaraz rodzi tzn koniec września i tez jej zazdroszcze, ale ja musze jeszcze poczekać na drugie dzidzi Kpiotrowicz :) pisz szybko co i jak? a jak sie czuje Gabrysia? jak nocki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem wolna i szczesliwa:) nie dostalam podwyzki takiej jakiej chcialam (a i tak nie chcialam duzo). Nawet nie przypuszczalam ilu ludzi sie od razu odezwalo z propozycjami!! Ale ja najpierw jade na wakacje:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekino jestes wzorem mamy i żony:) ja ostatnio wypomnialam D ze nie kupuje mi zadnych prezencikow i tlumaczylam mu, ze wplywa m in na jakosc relacji i ze czuje sie wtedy zadbana itp. W koncu wspolnie doszlismy do wniosku ze jesli sex ma sie wiazac z prezentami to sie to nazywa prostytucja a nie malzenstwo;) no wiec sie prostytuuje z wlasnym mezem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny koniec z szukaniem mamy mieszkanko !!!!tzn jutro idziemy podpisywac umowe wiec pakowanie cala para i kupowanie mebli :) Znalezlismy mieszkanie w nowym budownictwie co jest bardzo trudne bo Wieden slynie z kamienic no i nie za katastrofalne pieniadze najwazniejsze ze z umowa na wieczne oddaj ;) i nareszcie cos skad nikt nas nie wyrzuci i bede mogla spokojnie szukac przedszkola dla Maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati75, gratuluje!!! 🌼 🌼 🌼 To super wiadomosci :-) Dziewczyny, juz nie straszcie mna reszty na topiku co do bledow i pisowni itp, bo juz sie nauczylam trzymac jezyk za zebami :-P I nawet jak widze byki, to choc mnie w oczy kole, slowem nie pisne :-D Kpiotrowicz, Twoj entuzjazm jest zarazliwy :-) Udanego urlopu z przesliczna pogoda!!! Zrestza dla calej reszty sle mnostwo slonca ze Szwecji. Dzis mielismy przecudowny jesienny sloneczny dzionek! Moj Max z kolei jak juz sytuacja jest powazna to: \"NANANANANANANANA!!! I tak w kolko. Owe \"nananana\" z reguly oznacza wiele rzeczy zaleznie od sytuacji i badz tu madra! Czasem mowi ze zmeczony, innym razem ze niezadowolony, a innym zeby go wziac do gory ;-) Nauczyl sie tez pokazywac palcem wskazujacym i jednoczesnie mowic: \"DET\", to szwedzkie i dunskie slowo a znaczy: \"To\", wiec teraz jak tym paluszkiem wodzi tu i owdzie to mu tlumaczymy co sie jak nazywa. Czasem ciezko mi zalapac, w ktore strone kierowal paluchem , bo zmienia kierunek w mrugnieciu oka :-D Aha i udowodnilam jak zwykle, ze jak tylko wyjdziemy z domu, to na wiodok obiadkow zaczyna sie slinic i wskazywac palcem by mu natychmiast podac! A w domu to trzeba teatr odstawiac, zeby alskawie zerknal na lyzeczke... Basia24, biedna Ty, zycze duzo zdrowia!!! Annaa20, na pewno uda Ci sie pojsc na te zaoczne, trzymaj sie! 🌼 Max sie obudzil, zmykam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kpiotrowicz hihi, ale mi się spodobało to słowo \"prostytuuje”:p, czasem każdemu się przydaje jakieś urozmaicenie, Kati75 wielkie gratulacje, i już ci zazdroszczę, że nie mam możliwość pójść z Tobą na te wielkie zakupy meblowe, uwielbiam to Plusia ja wie, że robie błędy na potęgę hihi, ale co tam może poprawnej polszczyzny nie zapomiesz, u nas Ksenia zachowuje się podobnie jak Max, zje 4 łyżeczki jedzenia i później ganiać ją trzeba, ale jak ktoś jest i coś je to ona nie odpuści, i tak wczoraj była koleżanka, zjadła 1/3 mozaralli z półmiska i z pół pomidorka, do tego 6 biszkoptów, no ale jak to by było wszyscy jedzą a Ksenia nie?! i na koniec dnia dostała tylko 180 kaszki, baliśmy sie dać wiecej, wydoiła butlę do konca, gdzie moje dziecko to wszystko mieści? rano o 7.30 zjadła 210ml mleka i śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy dostajecie do domu magazyn \"twój maluczek\", ja ostatnio 3 numery dostałam a wczoraj wrześniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kpiotrowicz teraz doczytałam że rzuciłaś pracą, odważna z ciebie kobieta, ale przy dobrym wykształceniu i doświadczeniu to z pewnością nie będziesz miała problemu znaleść lepiej płatną, zresztą już masz oferty. Fajnie. Może i kiedyś ja zmienię pracę, choć gdzie ja będę miała tak dobrze jak w obecnej :) Plusia ja robię błędy na potęgę ;););) poprostu matematykiem bardziej jestem :) Dziewczyny poradzcie muszę powoli zmieniać mleko z nutramigenu na bardziej normalne. Co mam wybrać??? Bebiko Bebilon Insomil Nan Hipp Humana ??????? mam mętlik w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekino ja \"twojego maluszka dostaję od września 2006 miesiąc po urodzeniu Wojtusia, do dziś przychodzi regularnie co miesiąc i tak podobno ma być do 2 roku życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki_33 z Litwy
hej dziewczyny 🖐️ Sztuczne barwniki w żywności dla dzieci odpowiedzialne za ADHD http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80285,4479018.html Jak sobie radzicie z gotowaniem np zup kiedy we wszystkich rosolkach i vegetach jest benzoesan sodu? Mi sie udalo namierzyc sklep z przyprawami bez chemi- ale w polsce na takie rzeczy nie trafialam . Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki z Litwy jeszcze nigdy nie ugotwałam zupy na bazie wegety czy innych przypraw. Kurczaczek, marchewka, pietrucha, ziemniak a potem do wyboru albo pomidory (pomidorowa) albo kalafior (kalafiorowa), brokuł (brokułowa), krupnik, warzywna itp zupki w ramach przypraw tylko szczypta soli. Jednak co warto zauważyć to nie ma na tym świecie już nic zdrowego, wszystko w mniejszym lub większym stopniu skażone, woda, owoce, warzywa często zupełnie pozbawione witamin, a żyć jakoś trzeba i nie dać się zwariować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czy wam też tak kafe muli?? normalnie z 5 minut jedna str sie otwiera.. u nas czy lepiej nie wiem ... Aurora śpiry ma dalej..ale dokucza tak że chyba nic więcej jej nie jest...w akcjie desperacji zrobiłam jej syrop z cebuli... i czekam na cudowne ozdrowienie... dziecko moje zajęte wywalanie wszystkiego z mojego portwela..mi sie udało już mycie garów nastawić i sypialnie sprzątnąć... także sukces duży... nie wspominając o tym że byłam w warzywniaku... i kupiłam szpinak :D... bo ekinio mi wczoraj smaka narobiła.... tylko teraz mam mały problem bo nie wiem co z nim zrobić.... ekinio>> daj przepis :) padlinka>> co tam??? pogoda fajna oby tak dalej było... przynajmniej majstry nie uciekli tym razem :D... i w poniedziałek może w końcu zaczną ten dach... ide dzisiaj dziecku kupić kapcie i cos ciepłego do spania.... dzisiaj z nami spała to cwaniara mamła dopiero o 7 sie obudziła.. przynajmniej ja mogłam przykrywac w nocy co chcwile :) acha i moje dziecko zapytane o to jak sie czuje natychmiast symuluje kaszel :P..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja, właśnie wyszła od nas padlinka z emi. Wybrały się do nas na herbatkę po owocnych zakupch stadionowych :-). Nawet sobie nie wyobrażacie jaki padlinka kupiła sobie tydzień temu przepiękny kapelusz. Dziś paradowała w nim po stadionie i wzbudzała podziw i zazdrość :-P No, ale ona się nie pochwaliła bo skromna jest z niej kobita hehe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł nie słuchać tej kobietuy be_b---nabija sie ze mnie :P przymiezala kiecke na wesele jutrzejsze i musze wam powiedziec ze..eh...laska z niej... i cycolina :P nie to co ja heheh mi nawet w staniku \"A\" jecsez by sie jeden cycek zmiescil :( deska...buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😭 ekinio, mi p[rzyszed tez z 3 razy ten maluszek caly. kpiotrowicz--pogratulowac :) ja tak samo sie cieszylam jak udalo mi sie jakas prace znalezc i wyjsc z domu jak ty w sytuacji kiedy prace rzucilas hhihi kati----super, gratuluje!!!!!! donn-mi kafe dziala ok, za to wczoraj youtube sie ladowalo pare godzin kazdy filmik, i grono-to juz standard tez mulaste..ale kafe ok. buzka ide sprzatac syffffffffffffffff (znowu :O) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam dzis kupic nelusi trzewiczki na jesien i pani ekspedientka zmierzyla jej noge okazalo sie ze nela ma nr 21 a but kazala jej kupic 22 wiec takie kupilam ,ale wydaja mi sie takie strasznie duze.............ogolnie nela chodzi w nich dobrze ,ale wyglda jak kot w butach :) sluchajcie moj 7 letni synek strasznie sie udziela w szkolnych imprezach przedstawieniach itd......ja nic tylko go woze na proby ,kupuje odpowiednie przybory itd.,wiec sie zdenerwowalam pewnego razu i mu niby w zartach mowie zeby juz przestal sie tak zglaszac ,no i nic .............ale w srode przychodzi i mowi do mnie ,mama pani wychowawczyni przyszla do mnie zapytac sie czy chce udzielic wywiadu ,bo byla u nas w szkole telewizja ,a ja jej powiedzialem ze nie bo mama ma juz dosyc tego mojego zglaszania sie..................czujecie ,az strach isc teraz na zebranie ,normalnie jaka ja jestem czasem dlugojezyczna!!!! Kati tez ci zazdroszcze przeprowadzki ale tylko dlatego ze uwielbiam cos zmieniac i kupowac meble ,a jak jeszcze nie trzeba na tym oszczedzac to ho ho....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edusia :) to jeszcze nic:P mojagabi ma 4 lata i nosi buty 32 rozmiar...niedlugo bedziemy sie wymienialy butami normalnie hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kupiłam Aurorze trepki w rozmiarze 23.. to na zime to ja jej chyba 24 będe musiała kupić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my nie dostajemy gazetki:( a anginie sie nie dam juz z nia walcze pluczac gardlo ziolami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja gazetkę dostaję choć nie mogę powiedzieć, że systematycznie... Hehe, co do butków to muszę stwierdzić, że moja Dominisia ma miniaturkową stopkę bo buciki w rozmiarze 18 są jej jeszcze za duże. Na zimę więc kupię jej chyba 19 :-) No ale co się dziwić skoro ja sama nosze buty w rozmiarze 36 a czasami nawet 35 ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gazetke dostawałam jak chodził znajomy listonosz:O nie wiem jak do Was ale u mnie była ona oznaczona tylko rz97(to był adres,heh)wiec moze nie kazdy wie gdzie przyniesc?a tak w ogole to powinnysmy dostawac co m-c az do ukonczenia przez dziecko 2giego roku zycia(ja dostalam moze 5 numerow na poczatku) co do bucików to sama nie wiem jakie kupic- 22-23 pewno- bede musiała wymierzyć bo Patryk ma wysoka noge na podbiciu i nie kazde założy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia>> e tam ja też mam 36.... a na zime to większe muszą być :) a gazetka u mnie oznaczona nr bloku i mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa>> ja kiedyś popatrzyłam jak ten jeden sie poryczał... tylko nie wiem czemu ryczał... no i ta laska co sie ubiera jak dziwka jest niezła... tzn jej ubrania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też tylko nr bloku i mieszkania na gazetce jest, a dostałam ją 5 raz Justa - ja kilka razy ogladałam, jak panny brały prysznic nago, i jak odpadła jedna z nich, wszyscy są tacy wylansowani i rzadko kiedy powiedzą coś mądrego, a Jola przerasta wszystkich i wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KPiotrowicz,gratuluję!Jesli jest ci teraz lepiej to super!Wypije piwko za twój udany odpoczynek i oby kolejan praca była o 100% lepsza od poprzedniej:) Plusiu😘 dla Maxia i Fasolki z brzuszka:) Ja równiez dostaje tą gazetkę,ale od jakiś 4 miesięcy. Co do programu BB to nie widziałm ani jednego odcinka!!!!Ale moze z ciekawosci obejrze;) Dziewczyny czy mozecie mi poradzic co kupuje sie na chrzciny dziewczynce? Bo moje dziecię jeszce nieochrzczonne(tatuś ateista) wiec nie wiem co i jak, a w następną niedziele ide na chrzciny do 6 miesiecznej dziewczynki,córeczki naszych znajomych! Nie mam pojecia co kupic,mozecie mi cos doradzic?Proszę!!!!Pytałam kolezanke,mamę małej Zuzi czy coś jej potrzeba,a ona mi na to\"Nie wiem, kup co uważasz za słuszne\".Będe wdzieczna za radę/rady:) Spokojnego wieczorku całuski dla wszytskich śpiących królewiczów i królewien:)pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annaa20 my od znajomych pododtawaliśmy ciuszki dla Kseni, i zabawki, a rodzinka dała kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×