Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

Witajcie. Dawno nic nie pisałam ale za to regularnie czytam :D Wszystkim pryszłym mamuśkom GRATULUJĘ. Imiona dla maluszków macie już wybrane? Ja zamierzam postarać się o drugiego dzidzisuia w okolicach sierpnia/września przyszłego roku :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia_26 super daj znać jak sie zafasolkujesz, buziaczki dla was, Plusia sama chciałą bym poszaleć z aranżacją wnętrza swojego domu w tym stylu, ale mojemu K ten styl wcale nie odpowiada, Donn czekamy dobre na wieści u nas wielkie przygotowania do chrztu Blanki, ubranko juz prwie gotowe, tylko z menu mamy kłopot, bo chyba znów chcemy z duzo zrobić i niewiemy z czego zrezygnować, prócz ciast, bo ja sie do pieczenia nienadaje, 2 zrobi moja mama i 2 K bratowa powinno starczyć, nie wiem czy Ksenie wywozić czy nie, ja niechce ale może bedzie konieczność sprzatanie i gotowanie, ale to sie jeszcze zobaczy, miłego tygodnia życze, postaram sie coś kliknąc od czasu do czasu a wy tez sie odzywajcie buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek dziewczynki:)Ja juz od wrzesnia pracuje ale to wiecie,coraz mi ciezej bo mam wielgachny brzusiol schylac juz mam sie ciezko.Jutro ide do gin to sie dowiem czy maly sie juz obrocil bo jak nie to znowu mnie czeka CC :( Paulinka juz jak dorosla dziewczynka jestesmy na etapie kupowania dla niej tapczanika.A tak to wszystko oki napisze jutro jak wroce od gon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilke bo gabi znow chora. W sb okazalo sie ze ma zapalenie jamy ustnej, wczoraj doszlo do tego zapalenie ucha.... witamy wiec zime w lozku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny!!!! Długo nie pisałąm bo jakos nie miałam możliwosci..... zachorowałam po operacji i umierałam w łóżku z bolu bo kaszel i kichanie byly dla mnie tragiczne w skutkach. No ale juz jest dobrze. NIE do konca wychodzi mi na dobre siedzenie w domu, bo za duzo czytam o mojej chorobie i sie dołuje, ale z drugiej strony dzieki temu zadecydowałam o dłuzszym L4) (czyli do konca roku) bo nie chce narazac sie do złamania dysku bo wtedy nie bedzie najciekawiej. Szefosto juz oczywiscie dzwonilo z pytaniem czy mam zamiar wrocic juz w listopadzi do pracy... a ja ze to wszystko od lekarza zalezy.... no i ten fakt tez mnie doluje, jak bedzie jak wroce do pracy po 3 miesiacach L4 (juz po woli szukam nowej - a to nie tak łatwo w naszym rejonie o dobra prace). No ale nic o mnie. Ciesze sie ze wszystkie przyszle mamusie trzymaja sie dobrze !!1 DONN teraz za Ciebie najbardziej trzymam kciuki bos najblizej :>. Ja pytałam lekarza o kolejne dziecko i powiedzial ze nie wczesniej jniz za 2 lata wiec kochany bedziecie mialy odchowane juz 2 pociechy a ja bede sie zastanawiala dopiero nad 2 ::> A dzis zaczynam mały remoncik (tj malowanie kuchni i tapetowanie salonu) i z tego sie ciesze, potem bede sobie powoli sprzatała,ale tylko lekkie zajecia reszta nalezy do meża musi sie chłopak wykazac :) Przede wszystkim dlatego , ze w sobote wyjezdza do Włoch na snowboard -pusciłam go dlatego ze obiecał pomoc no i ze przez moja chorobe nie moge go blokowac, bo przeciez gdyby nie operacja ja tez bym jechała :) Marta strasznie sie do mnie przywiazała przez moje chorobowe (bo przezciez wczesniej nie spedzałysmy tyle czasu ze soba) i to nie jest najlepsza rzecz, bo jak tylko ja gdzies zostawie od razu pyta o mamusie i chce do mnie wracac. Dlatego oddaje ja 2 razy w tygodniu do niani zeby miala swiadomosc tego ze ja wroce do pracy i wszystko bedzie po staremu. Kochane jakie planujecie prezenty na mikołaja??? bo ja sie zaczynam zastanawiac . a na swieta wymyslilam dla dziadków prezencik w postaci kalendarza: http://www.allegro.pl/item474309635_kalendarz_a3_w_24g_12_zdjec_i_twoje_swieta.html co Wy na to? pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagna super sprawa z tym kalendarzem na Mikolajki lub swieta:) Ja jestem juz po wizycie u gin,i jest wszystko oki:) maly nadal sobie siedzi pupcia w dol(czyli miednicowo)ale lekarz ywierdzi ze jeszcze sie moze obrocic.Dzisiaj pokazal mi gin gdzie jest glowka malego i moglam ja dotknac przez brzusiol taka koleczka mala:)Jedynym problemem to u mnie jest powracajace uplawy na ktore nic nie pomaga nawet globulki ale jeszcze jakos to wytrzymam a po porodzie jakis porzadny lek i mam nadzieje ze sie tego pozbede bo to meczace i krepujace.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagna, zdrowka! Trzymaj sie w ciepelku i nie choruj! Ekinio, chyba jestes bardzo bardzo zajeta (to tak jak ja...) Basia25, sprobuj probiotyki dopochwowo (sa takie globulki zeby odbudowac flore bakteryja pochwy) Latovaginal albo w formie doustnej: LaciBios Femina. A na wzmocnienie organizmu naturalnymi metodami to proponuje czosnek, zabek dziennie. Na poczatku bedziesz nim troche pachniec ale po kilku dniach przejdzie. Dziala super antyspetycznie i tez wspomaga dobra flore jelitowa odpowiedzialna za system immunologiczny organizmu. U mnie hustawki nastroju, zastanawiam sie czy to nie aby kolejna faza rozwoju u Weroniki, bo nie daje mi sie wyspac co sie oczywosci odbija na moim samopoczuciu. Bernatka, Oliwia13, Stokrotka, Roxelka, Kpiotrowicz, Donn napiszcie slowko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagna Basia Plusia sciskam Was! U nas lepiej. Gabi jestjuz dzis bez lekow przeciwbolowych i czuje sie dobrze. Do pn bedzi ebrala antybiotym. Czy jak sie dobrze czuje i nie ma zadnych objawow infekcji to mozemy nieldugo zaczac wychodzic na dwor? Jak myslicie? Jesli chodzio kalendarz do u nas dziadkowie dostali rok temu i byli zachwyceni - polecam:) Dla Gaby kupie w tym roku garaz ze zjezdzalnia dla samochodow- prezent bardziej chlopiecy ale gaba bedzie zachwycona;) mamy chlopcow - polecicie cos co u was sie sprawdzilo?? My na razie odpuscilismy sobie starnia o drugie dziecko.... czuje sie wymeczona przez te choroby Gabrysi i liczne badania .... kurcze tylko boje sie ze potem bedzie jeszczegorzej.... a z drugiej storny do 30 mam jeszcze troche czasu wiec chyba nie musze sie spieszyc... marza mi sie w tym roku piekne cieple wakacje w milym miejscu....gaba bedzie miala juz 3 lata wiec powinno byc super:) teraz musze znalesc tylko jakas ciekawa oferte;) no i kase na to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn: Urodziła dziś o 5 rano Leosia. Jeszcze raz gratulujemy maluszkowi i mamusi :) Mam nadzieje ze się nie gniewasz ze wygadałam ..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn - jeszcze raz wieeeeelkie gratulacje:) Dla Ciebie i Leosia 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 Kika - a myślałam,ze zdążę przed Tobą wygadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna24
donn !!! gratulacje i duuuuuzo zdrowia dla Ciebie i dzidziusia:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn ale sie ciesze...zdróweczka dla was...i wielkie buziaki dla starszej siostry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagna -życze zdrowka Kasia-my kupilismy patrykowi garaz 4 poziomowy firmy mochtoys-fajny bo dosyc duzy donn GRATULACJE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kpiotrowicz zdrówka życze tez Waszej Gabi buziaczki dla reszty dziewczyn i ich pociech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn gratuluje i zycze szybkiego powrotu do domku.Aurorka pewnie sie juz cieszy ze bedzie miala juz braciszka w domku:)Trzymajcie sie. A mnie znowu jakies przeziebienie chwyta bo katarek ale juz sie zaczynam leczyc herbatki z miodem i cytrynka itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn kochana! Dla Ciebie i Twego Malego Ksiecia: ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼serce] 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 serce] 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 serce] 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 serce] 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 serce] 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 serce] 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 serce] 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 serce] 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 serce] 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 serce] 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 serce] 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 serce] 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 serce] 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 serce] 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 serce] 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 serce] 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 serce] 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 serce] 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 serce] 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 serce] 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ Jeszcze raz gratulacje bo cos nie wyszlo za pierwszym razem... ;-) ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dużo BUZIAKÓW i UŚCISKÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Strasznie się cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie z samego rana, ja w pracy od godzinki i popijam kawkę :). Czytam was codziennie, niestety przyznam się bez bicia że jestem leniem i nie chce mi się pisać. Wogóle to wy też tak macie że czasu wiecznie na nic nie macie :)????? Ja normalnie codziennie to nie wiem w co mam ręce włożyć. Wojtuś mówi właściwie wszystko tylko nie używa litery \"R\" co mnie trochę martwi choć pediatra uspokaja że ma jeszcze czas. Ostatnio po zapaleniu krtani się zbuntował i przestał jeść pokarmy stałe :) nic nie gryzie. Pediatra uznała że to jego fanaberia i kiedyś mu przejdzie i wróci do starych nawyków żywieniowych. Pytanie kiedy a trwa to już 3 tygodnie, choć muszę przyznać że od 2 dni coś się ruszyło. Wczoraj pierwszy raz spał w swoim nowym łóżku i sam w pokoju. o 1.00 musiałam do niego pójść bo ryczał, po 5 min wróciłam do swojego łóżka. O 4.00 rozbudził się tak że gadał i ryczał, początkowo siedziałam obok na podłodze żeby go zmobilizować do dalszego spania ale po 20 min zrobiło mi sie zimno, ścierpły nogi, bolały kolana i skapitulowałam położyłam się obok niego i usnęłam nawet nie wiem kiedy :(. Mam nadzieję że z dnia na dzień będzie lepiej, przyjdzie weekend i wtedy konsekwentnie będę siedzieć przy łóżku w nocy jak się zbudzi. Dziś poprostu nie dałam rady, do pracy idę na 6.00 więc musiałam się choć trochę wyspać. Tyle właściwie u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka mozesz napisac/podpowiedziec jakie kupiliscie łózko dla Wojtusia u nas Patryk mówi wszystko niestety jeszcze nosi pampersa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa29 z pampersem u nas tak jak u ciebie. Sika na nocnik ale tylko wtedy jak mu się przypomni, lub ja to zrobię. Są dni kiedy się upomina że chce siki i czeka potem siada i leje do nocnika, są dni że muszę non stop mu przypominać a on się buntuje :( dużo pomogło mu kupienie nocnika z fishera bardzo go lubi i chętniej korzysta niż ze zwykłego nocnika. Co do łóżka to kupiłam ramę sosnową w jysku w promocji za 100 zł, normalna cena to 129 zł. Szukałam na allegro ale taniej nigdzie nie znalazłam. Stelaż miałam z innego łóżka pasujący do ramy podobnie jak materac więc nie musiałam nic więcej kupować. Łóżko ma rozmiar 90 X 200. Początkowo myślałam o łóżkach z ikea np z seri mamut lub też takich które rosną wraz z dzieckiem. Ale po obejrzeniu materaca rosnącego z dzieckiem uznałam to za kiepski pomysł. Łóżka z ikea mają też małe wymiary chyba 160 max szerokość 70 cm. czyli niewiele większe niż zwykłe łóżeczka dla dzieci. Stwierdziłam że nie będę się rozdrabniać i kupię od razu większe i szersze dla jego wygody. Muszę jeszcze dokupić barierkę, ale już upatrzyłam na stronie ikea tanie barierki więc dokupię. http://www.jysk.pl/4/95/ag/catalog/ - link do łóżka które kupiłam, to pierwsze od lewej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS no i w łóżku z ikea o tych rozmiarach 70 x 160 to bym się nie zmieściła gdyby zaszła potrzeba spania z małym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas sikanie i kupkanie wyglada tak ze Patryk sygnalizuje-zawsze mowi ze chce/ze robi ale nie ma przekonania ani do muszli ani do nocnika-nie usiadzie juz sie zastanawiam czy go nie wziasc do sklepu ,zeby sam sobie wybral nocnik jaki sie mu podoba-moze to pomoze? dodatkowo denerwuja mnie "zdziwienia" i komentarze osob postronnych ze taki duzy i pampersa nosi -wrrrr jesli chodzi o spanie to sklanialam sie ku jakiemus tapczanikowi?sama nie wiem-czy drewniana konstrukcja wiekszego lozka wytrzyma jakbym sie chciala wlasnie czasem polozyc obok niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drewniana konstrukcja wytrzymuje wagę max 140 kg więc nie jest źle :). Natomiast ja nie byłam przekonana do tapczanika lub rozkładanej sofy, po pierwsze przez miękie materace pod obiciem po drugie wojtek to raczej alergik podobnie jak jego tata więc po 2 latach łatwiej mi wymienić materac a nie całe łóżko, każda pościel w domu mam sztuczną, mam parkiety i zero dywanów z racji alergi męża na roztocza itp. Co do nocnika to ja kupiłam na allegro z fishera taki z klapką zamykaną klapka w kształcie muszelki jest super bo niesamowicie stabilny, podkładki gumowe pod nogami nie ślizga się, jest 2 funkcyjny bo można potem z niego wyjąć nakładkę która wpina sie w deskę wc a reszta nocnika służy jako podnóżek do wspęcia się na dorosłą ubikację oraz np do mycia rączek :) Co do komentarzy na temat taki duży i jeszcze pampersa nosi to mnie niesamowicie wnerwia i zwykle odpowiadam nie pański nteres gdy ktoś zaczyna roziwijać temat że kiedyś to tylko tetra była i dzieci od roku sikały same............ to grzecznie i stanowczo mówię że to mój interes i mojego dziecka nie pański i nie uczestniczę dalej w rozmowie i nie słucham dobrych rad, ponieważ już wszystkich sposobów wypróbowałam łącznie z noszeniem samych majtek latem i praniu gaci non stop i nie podziałało natomiast nie zamierzam używać metod siłowych bo uważam że nie tędy droga. Nie przejmuj się tylko ignoruj głupie komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa, stokrotka Gabrysia tez jeszcze sika... od czerwca chodzbez pieluchy, odkad zrobilo sie zimno zakladam na dwor. Mamy za soba kilka regresow - wolala po kilka dni, potem sikala pod siebie.... Uparcie piore 2 razy dziennie i licze ze skoro to juz 6 miesiac to jestesmy coraz blizej;) zeby mniej bylo problemow z prasowaniem lata po prostu w rajstopach -do rana wszystkie zawsze zdaza wyschnac;) buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka_26, Justa :) ja wiem coś na temat spania na łóżku 160x70 Ksenia takie ma, ciężko zasypjać skulonym, ale my na wieksze póki co niemogliśmy sobie pozwolić, bo Blanka musi spać w łóżeczku, a 2metrowe zablokowało by całkiem ich malutki pokoik, co do tych nietypowych materacy to my w Ikea nie kupowaliśmy, zamówilismy gryczano kokosowy innej firmy na allegro, i narazie na stronie kokosowej moja śpi bo na gryczanej jak ją połozyłam to mówiła że myszki chodzą i chciałą żeby jej trzymać w nocy nogi w górze, bała sie bidulka, a sikaniem to sie nie martwcie, przecież to nie są pięciolatki niedajmy sie zwariować, mi sie udało, ale pewnie gdybym poszła do pracy i odpuściła sobie wczesne siadanie na nocniczek, Ksenia dalej by robiła w pampersa, mój rok starszy siostrzeniec jeszcze sie zasikuje, nie zawsze ale sie zdarza, nic na siłę Kpiotrowicz 😘 Padlinka 😘 odzywaj sie kochana Bernatka130 gdzie jesteś? co sie dzieje? mam ktoś od niej jakieś wieści?? wszystki mamusiom zycze miłego dnia ps. może macie jakieś ciekawe przepisy na sałatki, mamy chrzest w ND i nie chce non stop gyrosa i sałatki z paluszków krabowych robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×