Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

Kochane dziwczyny ❤️ ❤️ ❤️ Juz mi lepiej z gardlem, odpukac, zaczelam nawet spiewac Maxiowi, bo wczoraj to tylko sie do niego usmiechalam i rozmawialam na migi :-p Normalnie nieme kino :-)) Diann, mnie nigdzie nie wywialo, tylko przewialo, tak to jest jak sie poszukuje wrazen swiatecznych na swiezym skandynawskim powietrzu ;-) A co do tego Nobla literackiego, to wyrecze szwedzka krolowa i przyznaje w trybie natychmiastowym :-)) Teraz juz nic nam sie nie wywiniesz Noblistko i bedziesz zobligowana do \"masowej produkcji\" bo popyt na noblistow wiadomo jaki jest :-P Gorcia_27, ja czekam na Twoje fotki :-) mego Maxia zobaczysz, jak klikniesz na bloga w samym dole. Padlinka, to co ubrana choinka, bo Ekinio i Xenia maja przesliczna- sama widzialam! :-) Mam nadzieje,ze Emilka troskze sie uspokoila... Katienka, zeby mi wlosy na nogach wypadaly tak jak wypadaja na glowie, to nie musialabym uzywac depilatora :-P Biore witaminy caly czas, troche mi tych wlosow na glowie zostalo, ale jak ide do fryzjerki, to zartuje, ze dzis zajmie strzyzenie o 5 min krocej wiadomo dlaczego :-)) Basia_26, Skarbie, moim zdaniem mialas calkowite prawo do kupienia tej sukienki za stowe. Dokladnie rozumiem co czujesz i ja bym pewnie zrobila to samo, nie przejmuj sie mezem, a humorek na pewno sie wkrotce poprawi, bo jak znam Diann, to juz pol nocy nie przesypia, ale pisze kolejne dzielo komediowe :-)) Edusia, Tobie tez Wesolych Swiat i wszystkiego dobrego w Nowym Roku! ToYaB, Caluski od Maxia! Basia23, jak spojrzalam na ostatnie zdjecia Paulinki, to od razu zobaczylam Ciebie przed oczami, taka jest do Ciebie podobna, a inteligencja zreszta tez pewnie po mamusi ;-) Donn, Diann, zdrowka dla Aurorki i Michasia! Bernatka130, Twoja tesciowa to Ty chyba na loterii wygralas, co ;-) Kotunia, zdradzisz, co kupilas mezowi? :-) Ja jeszcze zdechlak, ale pojechalam do miasta w poszukiwaniach prezentu gwiazdkowego dla J, bo mnie oswiecilo, ze potzrebna mu nowa torba (plecak) do pracy na uniwerku. Stara juz sie rozpada, jakby ja uprac, to sama szwy chyba by zostaly :-P Te nowe cholerstwo kosztowalo 200zl!!! Diann, nie pamietam czy Ty masz zwierzaka... zdaje sie ze nie? To komu te smycz masz zamiar zakladac? :-P ;-) U mnie rewolucji w karmieniu ciag dalszy, Max jadl wczoraj co poltora, co 2 godz. a dzis co 3, bo ciagle go bolaly dziasla i marudzil. zachowalam stoicki spokoj, z wyjatkiem tych chwil, kiedy sama bylam glodna a wiadomo jak Polak glodny to zly.... Kochane dziewczynki, mam nadzieje, ze bylyscie grzeczne w tym roku i ze sw. Mikolaj przyniesie Wam mase slicznych slodkich prezentow! Pozdrawiam ejszcze na szybciora Annaa20. Agula-ruszyna, Kotunia, Oliwia13 i cala reszta czytajaca :-)) Dobrej nocki. Diann, do KAF- klub uzaleznionych kafowiczek :-) mozesz mnie wciagnac spokojnie na liste :-)) Dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi Ania, ❤️ zycze Kubusiowi szybkiego powrotu do zdrowia!!! Diann, mialo byc Klubu Anonimowych Kafowiczek... Jeszcze tabelka ******************************************************************************* NICK....IMIĘ DZIECKA....TYDZ/M-C....KG/CM-UR.....KG/CM AKTUALNE *********************************************************************************** 1.agata_27....Szymon......14/3...........2900/51..........6150g/62cm 2.annaa20 ....Wiktoria .....4..............3150/51..........6890g/? 3.gorcia_27....Maciej.......4 ............2950g/54cm......5900g/72 cm 4.Kotunia......Aleksander....18/4.......3050g/54cm...... 7400g/74cm 5.justa29......Patryk.........4m-ce.....3470/54cm......6900g/ok68cm 6.Donn.........Aurora..........4.........3190/56cm..........6500g/66cm 7.Blondi-ania...Jakub..........4..........3460g/59cm.....7630g/ok71cm 8.Bernatka130......Bruno.....4.........2820/54cm...........6800/66cm 9.Livmar 10.Justynka307....Igor..3,5 m-ca.....2800g/50cm.........6560g/63cm 11.Agula30 12.Aga2424......Miłosz.....14/ ..........3400/57............6600/....... 13.Jagna25......Marta.....12/2..........3040g/56cm.....5700/ 14.Stokrotka_26 Wojtuś.....3,5.........3460/58 cm........7100/67 cm 15.edusia……….Nelly………….3,5…………..3,540/53cm……...….7000/71cm 16.Kika27......Natalia........11/2........3300/52cm.........4800/60cm 17.BE_B.........Michaś.......12/2........4550g/59cm.......8230g/68cm 18.Evvik.........Bartuś.......10/2.........3090/53 cm........6260/58cm 19.Maggiem 20.Basia_26.....Dominika......4,5.........2750g/52cm.......6100g/61cm 22.Diann.........Michaś.......14/3.........3350g/57cm.....6100g/65cm 22.zuza29.......Pawełek.... .9/2.........3440g/55cm......5900g/61cm 23.Roxelka......Vanessa.....13/3.........2730g/48cm.......5400/62cm 24.Doris.........Alicja.........10/3........3460g/57cm.....ok5100/65cm 25.Katienka....Weronika.....4 m-ce........3300/56cm.......6900g/65cm 26.agula-kruszyna...Kasia ....3........... 2970g/51cm.....5640g/62cm 27.ali32 28.Tati78 29.Kati75....MAXIMILIAN....3,1m-ca....4860g/56cm.......7700g/64cm 30.joanka...Marcelina........12/2....3150g/58cm...........4500g 31.Oliwia13 32.Plusia....Maximilian.......17/4......3475g/53cm......7410g/65cm 33.agulka28....Kacperek....12/2,5....3490g/54cm........6500g/62cm 34.Kasia 35.Kpiotrowicz..Gabrysia....2,5..........4100/58cm.........5600/?? 36.Basia23.....Paulinka......3mies.......3400g/56cm.......6400g/65cm 37.ToYaB....Staś..............3,5 mies.....3400g/55cm........7 kg/65cm 38.marsjanka 39.padlinka.......Emilka.....3 m-ce........3260g/59cm.......5700/61cm 40.z daleka A.....Kacperek.....3...........2940g...................5840g 41.ekinio.........Ksenia.......11/2,5......3160g/53cm............5360g 42.Lonta.........Beatka........8............4150g/58cm............ 43.agajacek......Roksana.......4m.......3200g/54cm......6140g/68cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn... nie obraziłam się. Chyba mi nawet był potrzebny taki ochrzan :D Dominika bardziej jest podobna do mojego męża ale moje jakieś tam cechy też ma :) Plusia... jesteś wielka. Ty zawsze potrafisz każdego zrozumieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu-Blondi trzymaj się.Życzymy dużo zdrówka Kubusiowi,szybkiego powrotu do domku!!!!!Biedny Kubulek:( Przykro mi,że tak choruje. Ale wszystko będzie dobrze!!!!!!!! Ucałuj Kubusia od nas 👄👄👄 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 To dla Ciebie Aniu-Blondui!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania-Blondi 🌻🌻🌻🌻🌻[kwiat zdrowiejcie szybko, przesyłamy tysiące buziaczków dla Ciebie i dla Kubusia😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytalam teraz nasze porody i rycze jak bobr,pozniej cos napisze.....zdrowiej Kubusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od miasta Krakowa dzis zacznie sie ma mowa 14:05 to TA pora by na swiat przyszla AURORA Mala ma kiece z napisem ,,PARTY,, a po mamusi nosek tycko zadarty, bo ,gdy Kaska chciala miec refleksy motyla wkr... nie zaplacila ani centyla i byl to szczyt!!z jej szczytow mardosci nie pokazywac uleglej slabosci!! Teraz nawet Aurora wie,kiedy ma racje bo wtenczas glosno wali w spacje A ze Mala kaszka pluje to jej Donn w Busku cieleta hoduje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diann>> no dobra umarłam ześmiechu.... jesteś walnięta !!!! w tym pozytywnym sensie.... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DIANN JESTEŚ WIELKA:):):) I DO TEGO NADZWYCZAJNA:) ALE MAM RADOCHE CZYTAJĄC TWOJE LIMERYCZKI:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diann jestes fenomenalna!!i z jaka dokładnoscia musisz czytac wszystko co piszemy zeby wyłapac te szczegoły o ktorych piszesz!!jestem pełna podziwu i.....czakamy na ciag dalszy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak tam przygotowania bo ja właśnie sie zabrałam za gotowanie bigosu :D i grzańca kupiłam...na święta.. tyle że nie dotrzyma do świąt raczej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no no:-) ciesze sie,ze Donn sie podoba:-) Justa,maly szantaz,pisz czesciej o Patryczku,bo brak mi materialu,a moze pewnego dnia Cie zaskocze:-) Agula,chcialabys:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) ja szybciutko bo pisze nielegalnie z pracy ;)) Plusia - oj wygrałam teściową na loterii ojjjjjjjj:) kaszki zagęszczam - kazą bo jak ie zagęszczam to nie wypije królewicz Blondi - ojjj - uściski dla Kubusia - zdrówka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diann 😘 jesteś wielka he he Ty zawsze mi humor poprawiasz a może bedziesz mniała wene twórczą na Ksenkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Diann teraz to sie nie opedzisz od zamówień na limeryki:) Gratuluje kolejnego udanego wierszyka!!!!!! 🌼🌼🌼 A co do zageszcania melke,to ja Wikuni zageszczam każde mleczko kleikiem ryżowym bobovita. Donn Ty nei pi9j jak robisz bigos bo jeszce ludzi potrujesz :D ŻARCIK Miłego i spokojnego wieczorku,trzymajcie sie dziewuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie narzekalam a teraz sie wkurzam.Od pierwszych dni Michas ma wiecznie zatkany nos,wysiadam,spray juz odpada,frida trz a wszystkie inne krople ponoc zageszczajac kozy a ja chce zeby mu to splynelo!! wsciekam sie ,bezradna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diann chyba musisz nabyć nawilżacz zawsze troszeczke pomaga i cześciej wietrz mieszkanie bo podobno to zwieksza wilgotność w mieszkaniu, a jak psikasz wode morską to nieużywaj fridy tylko niech Michaśc ma nawilżony nosek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diann moja lekarka poleciła kupić nawilżacz powietrza na zatkany nos Piotrusia, a póki co mamy spać przy uchylonym oknie i naprawdę skutkuje! Poza tym jak nawięcej kładź Michaśka na brzuszku. A i mojej babci sposób: na noc smrujesz dziecku troszkę kremu pod noskiem, podobno nawilża. Ja wczoraj byłam u okulisty, dostałam kropelki i maść do oczu, zakaz noszenia soczewek przez tydzień, no ale mam nadzieję, że na Sylwestra już będę mogła iść w soczewkach. Donn i jak faktycznie nie ściągasz już mleka? Ja jeszcze dwa/ trzy razy dziennie. A napisz please, co dajesz córci do picia? Bo Piotrek na wszystko oprócz mleka robi bleee. Czasami troszkę rumianku albo samej wody popije ale właciwie tyle co nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annaa>> spoko bigosik będzie super ja tylko jeden kieliszeczek spróbowałam... :P narazie.... oliwia>> no to widzisz moja Aurora też nie chce pić...daje jej sok winogrona i jabłka bo słodszy niż samo jabłko rumianek herbatke na trawienie hippa.. najwięcej to sie w nocy napije przez sen...aa i ego soku to nie rozcieńczam.. bo rozcienczonego to już wogóle nie chce mleko już prawie nie ściągam tylko minimalnie podczas kąpieli wieczorem.. tak tylko żeby mi cycki nie pękły :).. ale na początku też 3 razy dziennie ściągałam.. jak ściągasz to n ie do końca tylko tak jak już wspomniałam żeby cycki nie pękły.. no i Aura tak w dzień to wypija 10-15ml wczoraj na spaniu wypiła 50ml soku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam filmik do kilku z Was-jesli dojdzie i da sie otworzyc to wysle reszcie-dajcie znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Dlaczego jest święto Bożego Narodzenia? Dlaczego wpatrujemy się w gwiazdę na niebie? Dlaczego śpiewamy kolędy? Dlatego, żeby się uczyć miłości od Pana Jezusa. Dlatego, żeby podawać sobie ręce. Dlatego, żeby uśmiechać się do siebie. Dlatego, żeby sobie przebaczać!\" Abyście miały dobre Święta. Dni powszednie też... Niech te Święta będą tak ciche. Ciepłe. Pachnące. Święte... Niech Ten, który tak ukochał człowieka, błogosławi i strzeże na całe Święta Jego Narodzenia i na zbliżający się Nowy Rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donn dzięki. Właśnie mama kupiła Małemu herbate \"jabłko, melisa\" zobaczymy może to polubi. A ja dopiero zaczynam mu dawać soczek jabłkowy, dziś 2 dzień ale też niechętnie buzię otwiera, chociaż potem ciamka tak jakby mu smakowało. Nie wiem może spróbować dać mu trochę soku z butli, a nie na łyżeczce? Zobaczymy jutro. A picie przez sen odpada, bo Piotrek śpi od 22 do 7 bez pobudek, a nie będę wyciągać go z łóżeczka na picie , skoro się tak ładnie nauczył kimać. Dodałam dwa nowe zdjęcia do galerii: Potruś przy swojej ulubionej ostatnio czynności :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwia>> ja Aurory nie wyciągam. pije w łóżeczku potem ją tylko przewracam na brzuszek :) ale jak on dobiero drugi dzień to spoko jeszcze mu posmakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donn a jak jej dajesz pić? podnosisz trochę główkę czy całkiem na leżąco? Kurczę, no muszę go jakoś dopajać, bo będzie problem z brzuszkiem. A Aurora śpi nadal na brzuchu? Piotrek to uwielbiał ale od jakiegoś miesiąca nie ma mowy o zaśnięciu w tej pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×