Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

Oliwia 13 - zadzwoń, bo to naprawdę skandal. A gdyby kogoś potrzebowali do korekty to ja chętnie się podejmę jako dodatkowego zajęcia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki moje kochane poniewaz jutro wyjezdzam do polski a tam nie mam netu wiec chcialabym juz dzis zlozyc wam zdrowych i wesolych swiat ,a w nowym roku duzo zrowia ,duzo usmiechow i duzo samych przyjemnosci przy wychowywaniu naszych pociech ,niech beda one zdrowe i rosna jak na drozdzach! by nasze forum kwitlo i zylo jeszcze przez wiele nastepnych lat :) caluski !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz Diann pewnego dnia skleroze miala i o 4 sloneczkach prawie zapomniala byly bicze,mopy krzyki wiec trza bylo pisac limeryki Lenka,Patryczek,Weronika i Wkusia zadne z nich nie mowi jeszcze ,,mamusia,, jednak zaden to brak taktu tylko stan pieciomiesiecznego faktu Wikunia ma sliczny rozowy smoczek, z ktorym nie rozstanie sie poki nie skonczy roczek Wtedy,mama Ania moze bedzie nudna bo skonczy powazna sprawe-studia!! Przegoni Pawla i jego skarpety i sama zacznie klasc tapety WIKTORIA! Zwyciestwo,krzyczy mama Ania co dnia tak cudnie rozesmiana..... :-)c.d.n nastapi mam nadzieje,ze bez bykow ortograficznych bo by byla gorsza siara niz z ta ksiazka,normalnie wierzyc sie nie chce!! donn,jak wlosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusiu,sciskam Cie srdecznie!! do zobaczenia po swietach lub nawet nowym roku,dbaj no tam o Nelusie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diann ty WARIATKO!!! Ale mnie rozśmieszyłas!!!!Ubawiłam sie że hejjjj:)Ale ty masz talent moja droga:)Naprawdę mnie zaskoczyłaś!!!Jestem pod wielkim wrażeniem!BRAWO DIANN- nasza poetko;) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Edusiu Wszystkiego dobrego w te świeta.Oby napełniły twoją rodzine miłóścia,spokojem i pogodą ducha.Wesołych i zdrowych swiat a w Nowym roku samych radosnych chwil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos włosy: też macie problem z wypadaniem?Jak sobie z tym radzicie? Ja zaczynam się bać, że pewnego dnia obudzę się łysa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edusia >> wszystkiego dobrego na Święta.. dla całej rodzinki :) diann>>> ja cie ogłaszam naszą nadworną poetką ..!!!!! :D normalne padłam ze śmiechu :D...a włosy nawet si przyzwycziłam..tylko gęba jakaś niewyjściowa po tym oczyszczaniu ale obiecuje zasmarować i zrobić pare fotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diann ... limeryk rewelacja :-D Drzemią w Tobie ukryte talenta ... :-) katienka, ja nie dosyć, że zostanę łysolem to jeszcze będę ślepa, bo mam okropne problemy z oczami, dziś wizyta u okulisty. Edusia wszystkiego dobrego dla Ciebie i dla Twoich najbliższych, radosnych, pogodnych, uśmiechniętych Świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diann - Bruno też lubi być całowany;) Bruno bidulek jest - przeszliśmy już zupełnie na Nutramigen - spróbowałam tego - jejku jakie to świństwo - smierdzi jakby już raz to ktoś zjadł zwymiotował i potem ktoś to sproszkował i walnał do puszki - a mały to je i nawet wygląda jakby mu smakowało - ech dziwne smaki mają dzieci:) ech idę pochylić się nad moim bałaganem przedświątecznym - jutro znowu do pracy i tak do wigilii więc nie wiem kiedy się odrobię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie tylko jeden dzień mnie niebyło a tu aż 2 strony do czytania ho ho, a u nas Ksenia sie zepsuła bo w nocy co 4-5h ją karmie!!! i kicha, kaszle, infekcja nadal trwa grrr a tu świta tuż tuż, wczoraj dokupiłam jej sukienkę pierwszą w imnieniu mamy hehe pewnie bedzie zadowolona zmykam bo na zakupy musze wyjść pozdrawiam wszystkie zapracowane mamusie i wasze skarbiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alescie mnie milo polechtaly!! :-) w zyciu nie dostalam tylu kwiatow!! oki,bede pisac,special for all!! a wlosy,jak wlosy,wylaza,ale lykam falvit.pomaga:-) A to problem....Ksenie cza zreperowac jak sie psuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusia 😘- zdrowiej nam kochana, Max superowo wyglada w tym stroju, no i wszystkiego najlepszego dla Maxa🌻 Katietka 🌻- kupiłam sobie specyfik na wypadanie włosów zobacyzmy co bedzie, jak poprosiłam witaminki w aptece to pani aptekarka uparła sie na moje włosy he he - i tylko od włosów dostałąm Vitapil, a o skórze wogóle niewspomnę bo szara, paznokcie połamane grr Diann😘😘😘 ech o Ksence pamiętałaś to kto mi teraz umyje okna?? a może ty kochana tomiki z wierszykami powinnaś wydawać?? Edusia 😘- zdrowych i spokojnych świąt😘 Basia23😘 Paulinka super maluch do kogo podobna? Basia_26 bedzie dobrze z meżem, przejdzie mu 🌻 Padlinka, Kpiotrowicz 😘 ToYaB -miło że sie odezwałąś 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diann 🌻 a już myślałam że mam taką kochaną córeczke bo spała po 10 -11h a tu masz ci los, było mi chyba za dobrze he he i dlatego sie zepsuła - masz pomysł na naprawe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam całkowicie przedświątecznie,,,u nas szał pożądków trfa:) jesteśmy juz na finiszu, zakupy zrobione a jutro zaczyna sie gotowanko:) co najważniejsze to to ze nie umiem jeszcze profesjonalnie gotować ale praktyka czyni mistrza i ucząc sie bedziemy coś na świeta pichcić razem z mężem:) świeta spedzamy w trójke,,,,tak bardzo czekamy na te chwile kiedy razem bedziemy spedzać świeta,,,,pierwsze świeta jako rodzina:):):):):) dziśidziemy jeszcze na aą wigilie do mojego brata bo na świeta leci na jakieś wyspy ( bergamuta;))) i idziemy na karpika juz dziś,,,,barzo sie ciesze ze moge z nim spedzić kilka chwil bo niestety zapracowany jest,,,a niestety rodziców już nie mamy i to powoduje ze rzadko sie spotykamy tak na wspólne świetowanie:) Alkowi katarek mija a ostatnimi dniami spi jak najęty co pozwala nam wszystko zrobić przed świetami,,,, Prezenty już gwiazdka zdobyła:) co dla mnie jest najwazniejsze:) mąż mi pokazał juz prezent dla Alusia który mu gwiazdka zostawiła,,,świetny :) mamusia też spotkała sie z tą gwiazdką i wynalazła coś pieknego:) najciężej było z prezentem dla męża , ale to też juz mamy z głowy:):):) mam pytanie do mam karmiących butelką,,,czy każde mleko zagęszczacie?? a jak nie to ile razy w ciągu dnia zagęszczacie mleko i jak to robicie?? nie zawracam juz głowy tylko wrqacam do sprzątania:) DIANN MASZ PRZYZNANEGO OFICJALNIE LITERACKIEGO NOBLA:):):) ROZBAWIŁAŚ MNIE DO ŁEZ,,,,JAK JA CIE ZA TO UWIELBIAM życze miłych przedświątecznych chwil,,,przy gotowaniu i sprzątaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna20, Oliwia, Ekinio... dziękuję za ciepłe słowa. mam nadzieję, że będzie tak jak piszecie. Edusia... szczęśliwych, pogodnych, spokojnych i przepełnionych miłością świąt życzy Basia z Dominiką. Diann... jesteś fantastyczna, te Twoje wierszyki poprawiły mi trochę mój spiepszony humor. Dominisia dziękuje za pozdrowionka i sama pozdrawia Michasia :D Kotunia... ja nie zagęszczam mleka kaszkami i Donisi to wystarcza. Podaję jej kaszki łyżeczką (choć ostatnio nie bardzo jej podchodzą bo zjada z 2 łyżeczki i atak histerii). Ja jeszcze kończę sprzątać ale coś nie za bardzo mi się chce. Mała zjadła pół słoiczka zupki jarzynowej z Gerbera i śpi a ja zamiast wykorzystać to na sprzątanie to się obijam. Przydałoby mi się jeszcze wybrać w tym tygodniu do fryzjera i do spowiedzi ale nie wiem czy się wyrobię. Wigilię i 2 święto spędzamy u moich rodziców więc praktycznie jedziemy na gotowe i nie muszę nic przygotowywać, w pierwszy dzień świąt jesteśmy na obiedzie u teściów... Kończę to przynudzanie bo jakoś optymizmem ostatnio nie pałam a nie chciałabym Wam zepsuć magii zbliżających się świąt. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamuski sierpniowki(kiedys ciezarowki) Diann super poetka z Ciebie.Wymysl cos o Paulince:) Katienka wlosy hmmm mnie tez wypaduja.Ja biore wyciag ze skrzypu polnego(w tabletkach)i bardzo pomaga ale Ja karmie butla wiec moge to brac ,lekarz powiedzial ze matki karmiace piersia tez moga to stosowac ale lekko to wnika do pokarmu co dziecku nie zaszkodzi ale moze zmienic smak mleka i dziecko nie bedzie chcialo pic. Ekinio moja Paulinka wszyscy mowia ze podobna do meza ale niektuzi ze do mnie wiec pewnie tak pol na pol.Ona ma oczka(ksztalt)po tatusiu ale kolor po mnie,nosek po tatusiu a usta po mnie wiec to taka mala mieszanka.Ale za to Ksenia jest podobna do Ciebie tak mi sie wydaje. Dzis moj mezus dostal w pracy paczke dla Paulinki i przyniosl slodycze i takiego fajnego misia zobaczcie same dodalam 2 zdjecia z misiem bo wiecej mi sie jakos nie udalohttp://www.bobasy.pl/baskol1983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz to juz przesadzacie z tymi pochwalami i napewno troche spale kolejne wiersze,musze wiec dychnac,bo tworczosc musi nadejsc sama:-) jak naprawic Ksenie?hmmm,majzel i mlotek odpada,a mleko juz zageszczasz? Plusia,gdzie Cie do cholery wywialo?:-)Mam tam poleciec?Jak Cie znajde jak tam same zorze i renifery,ja nie mam zbytnio orientacjiw terenie...:-( Chcialam Wam powiedziec,ze wlasnie wrocilam z prayc,z Wigili i baaardzo milo sie zaskoczylam,dostalam 150 zl,szampana,kalendarz,porcelanowa filizanke,smycz,bombonierke itp.szkoda troszke,ze to az dwa lata w domu,ale tylko troszke:-) Basia26,powiedz mi czy na wszystkich zdjeciach jestes Ty?Co ile zmieniasz fryzure?Bo juz zglupialam.... pppaaaa,moje kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia23 🌻 Paulinka i Ksenia są do nas podobne ;-) jak były by w swoich tatusiów miały by siusiaczki i byłyby chłopcami hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diann niezagęszczam bo Ksenia i tak ładnie przybiera na wadze na moim mleczku(tak mówią lekarze), ale może powinnam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupia jestem, bo zamiast słuchać lekarki zaczęłam od kleiku ryżowego i mały dostał zaparcia, a jak mu w końcu chciałam sprawę termometrem ułatwić to się pospieszył i .... całę ręce miałam w kupie :-P Teraz już będę grzecznie pani doktor słuchać :-) ekinio Ksenia wygląda jak śliczny, malutki, poważny elf. Jest naprawdę urocza. Diann no to sporo tych prezentów dostałaś :-) U mnie w pracy to dają troszkę kasy na święta ale o prezencikach nie ma mowy. A przecież to takie miłe. Plusia zdrowiej, nie tylko Diann za Tobą tęskni :-) Babcie i ciotki nakupowały tyle zabawek dla Małego na Gwiazdkę, że biedaczek nie będzie wiedział do czego najpierw się zabrać :-D No ale to w końcu pierwsze dziecko w tym pokoleniu w rodzinie i wszyscy z lekka zwariowali na jego punkcie (z mamusią na czele :-P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diann... nie wiem gdzie Ty się mnie dopatrzyłaś na zdjęciach bo ja jestem tylko na jedynym zdjęciu (tym z Mikołajem). Pewnie oglądałaś zdjęcia od Basi23 :D :P Ja się nie chwalę swoim wyglądem na zdjęciach bo nie ma się czym chwalić... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw trzeba ochrzanić Basie 26....>>>> Baśka co to znaczy nie mam sie czym chwalić!!!!!!!!!!! ja tam powodów do rozpaczy nie widze... super wyglądasz taka uśmiechnięta i Dominiczka chyba podobna do Ciebie... także prosze nie biadolić tylko jak ci sie coś nie podoba to poprostu to zmień....idź do fryzjera kosmetyczki załóż duży dekold :)... pomaga gwarantuje :P....tylko sie nie obraź na mnie za to ochrzanianie... ja mleko zagęszczam cały czas... czasem daje niezagęszczone ale Aura nie bardzo chce... plusia>> jak ci?? oliwia>> u nas też ostatnio był problem z kupą :P.. daje więcej do picia i jest jakby troche lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem skleroza... dostałam smska od blondi... znowu są w szpitalu bo Kubuś ma zapalenie oskrzeli...wyjdą najwcześniej po świętach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×