Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

dzieki laski.A mozecie jakis nawilzacz polecic?Bo z wietrzeniem nie da rady,mamy male mieszkanie a moi rodzice sa przedpotopowi i by mi leb urwali,ze dziecko w przeciagu spi:-) bo jak sie firanka rusza to juz przeciag. Mama mi wlasnie Otrivin przyniosla,sama nie wiem,lekarka go troszke odradzala A co tych soczkow,hmmmm,ja mysle,ze widac jak malenstwu chce sie pic,bo jak Michas jest spragniony to pije i same jablko bez dodatku glukozy a tak to kreci i pluje.Lubi tez zwykla przegotowana wode,poza tym,jak mu tre jabluszko to tez tam ma troche soczku,wiec bez obaw. Justa,dzieki za Zyczenia:-) Ciekawe co sie dzieje z reszta dziewczyn,malo nas ostatnio pisze,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diann, no teraz to mi dopiero zaimponowalas, nie tylko wena tworcza ale pamiecia, czy to bierzesz jakies pigulki na zapamietywanie ;-) ? Jestes naszym literackim fenomenem!!!!! 🌼 🌼 Moj Maxio i ja bylismy dzisiaj na swiatecznych zakupach i wykupilam pol spozywczego, glownie czekoladki z Lindt\'a. Az mi slinka cieknie. Nabylam tez dla Maxia gryzaczek gumowy, co to mozna klasc do lodowki a potem male gryzie, jak go swedza dziasla. Narazie Max sie do tego wynalazku nie przekonal, ale lepiej miec w domu te cacko. Kupilam dzis piec par rajstop bawelnianych dla Maxia- zwariowalam chyba, ale ostatnio mam fisia na punkcie jego nozek, ktore sa pzreslodkie i nie moge sie na nie napatrzec, a pod zwyklymis podniami ich nie widac. max rosnie tak szybko, musze sie nacieszyc tymi \"paroweczkami\" :-)) Strasznie mnie ostatnio bestia drapie, wszedzie gdzie popadnie, wierci sie i szczypie, a raz mnie nawet drapnal po twarzy na gornej wardze :-( Z gardlem co raz lepiej i mam nadzieje, ze do niedzieli bede zdrowa jak ryba :-)) Sciskam Was wsyzstkie poki co bardzo mocno i zycze dobrej nocki,pa. 😴 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa29, dzieki za piekne zyczenia, Tobie rowniez Wspanialyc Swiat Bozego Narodzenia i jak najpiekniejszych chwil w Nowym 2007 Roku! 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 Kochane niech te święta Bożego Narodzenia przyniosą Wam wiele radości, niech ogarnie Was ciepło wigilijnej świecy, a jej blask zamieni się w żywe iskierki w oczach, niech samotność odejdzie w niepamięć, niech dobry Bóg namaluje szczęście na Waszych twarzach, niech miłość dotyka Was delikatnie, lecz bez ustanku, i niech Wasze marzenia płyną wysoko w górę i spełniają się. Maluszkow zdrowych,mezow radosnych..:) tego zyczy Agnieszka Mirek Szymon i Kasia pisze teraz bo juz pozniej cyba nie znajde czasu...pozdrawiam was serdecznie i sciskam mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula-Kruszyna, piekne zyczenia, dziekuje 🌼 Ja tez juz skladam swiateczne zyczenia, uslyszymy sie dopiero przed Sylwestrem. Chcialam wam zyczyc cudownych Niezapomnianych Swiat Bozego Narodzenia: mnostwo milosci, duchowego ciepla i radosci, a w Nowym 2007 Roku zycze Wam byscie Wy i Wasze najdrozsze dzieciaczki byly zawsze zdrowe i usmiechniete :-) Niechaj Nowy Rok bedzie spelnieniem wszystkich Waszych oczekiwan i marzen. Niech Wam sie powodzi we wsyzstkim, a Fortuna sie do Was usmiecha. Przede wsyzstkim jednak zycze Wam, aby nigdy nie zabraklo w Waszych domach Milosci i wzajemnego zrozumienia. Moc buziaczkow od Plusi i Maxia 👄 👄 👄 Diann, przypomnialo mi sie ze na problemy Michasia mozna zastosowac inhalacje! Kup jakis olejek np. Olbas, a bedzie mu lzej oddychac! Buzka,pa. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Życzę Ci nadziei.... własnego skrawka nieba.... zadumy nad płomieniem świecy filiżanki dobrej pachnącej kawy........(:) ) piękna poezji ... muzyki.... zadumy .... odpoczynku, zwolnienia oddechu.. nabrania dystansu do tego co wokół, chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i wspomnieniami.....\" Wesołych Świąt! Dla sierpniówek i Ich malenstw od czerwcówek i dzieciatek :)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula-kruszyna😘❤️🌻 Wiesz,ze super babka z Ciebie ? Wiesz ! ;) To dobrze ! Buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diann na takie splyniecie jest Mucofluid - poczytaj sobie w necie o nim. Moja Gabi go wlasnie stosuje. Plusia - moja pediatra powiedizlaa ze nasz emaluchy za male na takie inchalacje nawet z kropelkami w nawilzaczu powietrzxa ale moze miala na mysli bardziej zlozone niz Olbas? U mnie ... malo swiatecznie. Kilka dni temu bylam z Gabrysia u pediatry - stwierdzila sapke. Wczora mala przez kilka godzin strasznie krzyczala - jakby ja ktos ze skory obdzieral. Zdazylo jej sie to 2 raz w zyciu i stwierdzam ze zupelnie sobie w takich sytuacjach nie radze. Nie moge sluchac takiego placzu kilka godzin... niz nie pomagalo. Ja wchodzilam do niej do pokoju krzyczala jeszcze glosniej - jakby sie mnie bala albo prosila o pomoc... Dzis stwierdzam ze to drugie. W koncu wsadzilam ja w samochod i zawozlam na pogotowie. A tam ... jak tylko przekroczyla drzwi do e\\wszystkich zaczela gugac i sie usmiechac. Wariatke ze mnie robila;) Obejrzalo ja kilku specjalistow nic nie stwierdzili. Poza tym ze moze sie rozwijac infekcja. Zrobili badanie moczu, odebralismy je wieczorem. Okazalo sie ze jakies wskazniki sa podwyzszone. Mala w nocy dostala okropnego kataru, plakala bo zupenie nie potrafila oddychac przez buzie:( Temperatura skoczyla do 38,2, zaczela pokaslywac. Cale szczescie Nasivin pomogl na tyle ze bidulka chociaz przez chwile mogla normalnie pooddychac. Dzis pojechalismy na dyzur do przychodni. weszlismy a tam tlum ludzi. Dzieci kichaja i prychaja, ucieklismy z tamtad szybko. W prywatnych klinikach to samo! Kilma godzin oczekiwania:( W koncu przyjela nas prywatnie pediatra mojej siostrzenicy pod W-wa. Okazalo sie ze jest infekcja drog moczowzch, lekkie problemz z uchem i gardlem od kataru. No i musi brac antybiotyk. Dobrze ze szyzbko zareagowalismz bo zaraz zrobiloby sie zapalenie oskrzeli. Tyle u mnie.... Zycze Wam Duuuzo spokoju i rodzinnej atmosfery w Swieta!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również dziekuje serdecznie za życzenia, a dla wszystkich mam z kafe rodzimy w sierpniu cierpliwości cierpliwości cierpliwości (bo ja mało cierpliwa jestem) oraz zdrowych, szczęśliwych, rodzinnych, przeżytych w zgodzie ze światem i sobą samym, pełnych życia i miłości Świąt Bożego Narodzenia Kasiu zdrówka dla Gabi, i uważaj z tymi antybiotykami strasznie osłabiają organizm niemowląt zdrówka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tradycyjnie jak co roku sypia sie zyczenia wokol, wiekszosc zyczy Swiąt obfitych i prezetnow znakomitych, a ja zycze moi mili byście Święta te spędzili tak jak każdy sobie marzy. Może cicho bez hałasu,idąc na spacer do lasu, może w gronie swoich bliskich jedząc karpia z jednej miski , może gdzieś tam w ciepłym kraju czując sie jak Adam w raju, może lepiąc gdzieś bałwana , jeśli śniegu nam napada. WESOLUTKICH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA WAM WSZYSTKIM ŻYCZĘ!!!!lipcoweczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najserdeczniejsze życzenia: Cudownych Świąt Bożego Narodzenia Rodzinnego ciepła i wielkiej radości, Pod żywą choinką zaś dużo prezentów, A w Waszych pięknych duszach wiele sentymentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija Wszystkim sierpnióweczkom i ich kochany dzieciaczkom życzy gorcia_27 i Maciek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja jeszcze nie spie ale zaraz sie klade.Wszystko juz mamm wysprzatane a na wigilie idziemy do rodzicow meza:)U Nas wszystko oki mala zjada sloiczek zupki na obiadek i bardzo jej smakuje i po tym ze zjada zupki i deserki to robi twarde kupki\"bobki\"albo takie klocki wielkie he he. W dniu Bożego Narodzenia; Dziś składam ci życzenia, Aby raźniej w duszy było, Aby ci się dłużej żyło, Aby szczęścia i radości, Pomyślności i miłości Z życia nigdy nie ubyło, Aby ci się lepiej żyło. W życiu bez smutku i cierpienia, Oto moje są życzenia. Zycza Basia Tomek i malutka Paulinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekinio,wielkie dzieki cierpliwosc sie przyda:-) zycze ja rowniez Tobie jak i wszystkim swiezym mamusiom:-) Jeszcze raz WESOLYCH,PKOJNYCH SWIAT NIE OBJADAC SIE,BO SIE WEIDER POGNIEWA!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W noc Wigilijną w blasku świec melodia kolęd płynie w mroku. Niech Wam przyniesie radości moc i wiele szczęścia w Nowym Roku. Życzą Basia i Dominika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie dzis tu zadna nie zajzy ale Ja zagladam.Tak sobie wspominam jak to bylo rok temu jak w Naszych brzuszkach byly dopiero malutkie fasolki,Ja dopiero sie 22grudnia dowiedzialam ze zostane mama a dzis juz Paulinka ma 4 miesiaczki:).Rok temu wszystko sie zaczelo i kazda z Nas przygotowywala sie do roli mamuski,wyobrazalam sobie jak to bedzie a teraz juz to jest i jestem bardzo szczesliwa.Zycze Wam wszystkim SZCZESLIWYCH I PRZEDE WSZYSTKIM ZDROWYCH SWIAT W GRONIE RODZINNYM.BUZIALI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych,pogodnych Świąt Bożego Narodzenia,spędzonych w miłej, rodzinnej atmosferze.Mnóstwa prezentów pod choinką życzą Ania i Wikusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) Pozdrawiam serdecznie ze Szpitala Wojewódzkiego w Elblągu. Kubus jak pisała Donn ma zapalenie oskrzeli-leczylismy w domu od poniedziałku, ale nie uniknelismy i we czwartek wrócilismy na \"stare smieci\". Maciuś nie wiele lepiej się czuje-gorączkuje od środy, ma katar i kaszel, ale w płucach i oskrzelach na szczęście czysto. Dziadek wczoraj po niego przyjechał-strasznie płakał jak go wsadzałam do fotelika, ale cóż z Markiem go nie zostawię i to jeszcze chorego. Plus tego taki, że Marek przejął się wreszcie dziećmi-nawet dziś stwierdził, że może pojedzie trochę do Maćka. Codziennie natomiast przywozi mi obiad-troszkę go szkolę przy okazji. Nadal karmię piersią choć odkąd Kubuś jest chory to muszę odciągać, bo cycusia przyjmie tylko w nocy. W dzień tylko butlę, a i tak są cyrki z karmieniem-niestety ma trudności z oddychaniem. Dostał jakiś steryd wziewny więc widać poprawę, po za tym 4 razy dziennie inhalacje z Aproventu i Salamolu. Kubuś właśnie śpi więc mogłam sobie pozwolić na napisanie do was, choś ostatnio nawet spać nie chciał. Jednego wieczoru musieli mu podać coś na uspokojenie bo w kółko płakał, a ja już nie miałam siły go nosić. Marek przywiózł mi dziś do szpitala laptopa z bezprzewodowym internetem, więc będę do was zaglądać. Kubuś aż się zdenerwował od tej ilości buziaków, które byłam zobligowana przez was-przekazać mu ;) Ja siedzę i się lenię, a wy pewnie krzątacie się jak w ukropie. Pozdrawiam was więc serdecznie i życzę spokoju-bez rewelacji jak u mnie ;) Narka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :P u mnie już po wigili... dziękuje wszystkim za życzenia i jeszcze raz wszystkiego co dal was najlepsze buziaki odemnie i Auruśki oliwia>> ja Aurory nie podnosze do picia pije sobie na płasko, potem ją tylko przerzucam na brzuszek.. żeby sie nie udławiła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZDROWYCH POGODNYCH RADOSNYCH ŚWIĄT DLA WAS WSZYTKICH WASZYCH RODZIN I DZIECIACZKÓW :):):):):):):):):):):):):):):):):):):) Z Wojtusiem już dobrze rehabilitacja przynosi coraz lepsze postępy. W poprzednim tygodniu byłam u pediatry, powiedziała że zdrowy, silny, brak bakteri w moczu :) !!!!!, asymetria się zmniejszyła, umysłowo, fizycznie i manualnie jest wszystko dobrze :):):):):):):):):):) strasznie się cieszę Jeszcze tylko zmiana w tabelce bo Wojtuś przybiera jak na drożdżach a wg pediatry waży za dużo !!!!!!!! :):):):):):):):):):):):) ******************************************************************************* NICK....IMIĘ DZIECKA....TYDZ/M-C....KG/CM-UR.....KG/CM AKTUALNE *********************************************************************************** 1.agata_27....Szymon......14/3...........2900/51..........6150g/62cm 2.annaa20 ....Wiktoria .....4..............3150/51..........6890g/? 3.gorcia_27....Maciej.......4 ............2950g/54cm......5900g/72 cm 4.Kotunia......Aleksander....18/4.......3050g/54cm...... 7400g/74cm 5.justa29......Patryk.........4m-ce.....3470/54cm......6900g/ok68cm 6.Donn.........Aurora..........4.........3190/56cm..........6500g/66cm 7.Blondi-ania...Jakub..........4..........3460g/59cm.....7630g/ok71cm 8.Bernatka130......Bruno.....4.........2820/54cm...........6800/66cm 9.Livmar 10.Justynka307....Igor..3,5 m-ca.....2800g/50cm.........6560g/63cm 11.Agula30 12.Aga2424......Miłosz.....14/ ..........3400/57............6600/....... 13.Jagna25......Marta.....12/2..........3040g/56cm.....5700/ 14.Stokrotka_26 Wojtuś.....4,5.........3460/58 cm........8000/72 cm 15.edusia……….Nelly………….3,5…………..3,540/53cm……...….7000/71cm 16.Kika27......Natalia........11/2........3300/52cm.........4800/60cm 17.BE_B.........Michaś.......12/2........4550g/59cm.......8230g/68cm 18.Evvik.........Bartuś.......10/2.........3090/53 cm........6260/58cm 19.Maggiem 20.Basia_26.....Dominika......4,5.........2750g/52cm.......6100g/61cm 22.Diann.........Michaś.......14/3.........3350g/57cm.....6100g/65cm 22.zuza29.......Pawełek.... .9/2.........3440g/55cm......5900g/61cm 23.Roxelka......Vanessa.....13/3.........2730g/48cm.......5400/62cm 24.Doris.........Alicja.........10/3........3460g/57cm.....ok5100/65cm 25.Katienka....Weronika.....4 m-ce........3300/56cm.......6900g/65cm 26.agula-kruszyna...Kasia ....3........... 2970g/51cm.....5640g/62cm 27.ali32 28.Tati78 29.Kati75....MAXIMILIAN....3,1m-ca....4860g/56cm.......7700g/64cm 30.joanka...Marcelina........12/2....3150g/58cm...........4500g 31.Oliwia13 32.Plusia....Maximilian.......15/3,5......3475g/53cm......7240g/65cm 33.agulka28....Kacperek....12/2,5....3490g/54cm........6500g/62cm 34.Kasia 35.Kpiotrowicz..Gabrysia....2,5..........4100/58cm.........5600/?? 36.Basia23.....Paulinka......3mies.......3400g/56cm.......6400g/65cm 37.ToYaB....Staś..............3,5 mies.....3400g/55cm........7 kg/65cm 38.marsjanka 39.padlinka.......Emilka.....3 m-ce........3260g/59cm.......5700/61cm 40.z daleka A.....Kacperek.....3...........2940g...................5840g 41.ekinio.........Ksenia.......11/2,5......3160g/53cm............5360g 42.Lonta.........Beatka........8............4150g/58cm............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******************************************************************************* NICK....IMIĘ DZIECKA....TYDZ/M-C....KG/CM-UR.....KG/CM AKTUALNE *********************************************************************************** 1.agata_27....Szymon......14/3...........2900/51..........6150g/62cm 2.annaa20 ....Wiktoria .....4..............3150/51..........6890g/? 3.gorcia_27....Maciej.......4 ............2950g/54cm......5900g/72 cm 4.Kotunia......Aleksander....18/4.......3050g/54cm...... 7400g/74cm 5.justa29......Patryk.........4m-ce.....3470/54cm......6900g/ok68cm 6.Donn.........Aurora..........4.........3190/56cm..........6500g/66cm 7.Blondi-ania...Jakub..........5..........3460g/59cm.....8300g/ok72cm 8.Bernatka130......Bruno.....4.........2820/54cm...........6800/66cm 9.Livmar 10.Justynka307....Igor..3,5 m-ca.....2800g/50cm.........6560g/63cm 11.Agula30 12.Aga2424......Miłosz.....14/ ..........3400/57............6600/....... 13.Jagna25......Marta.....12/2..........3040g/56cm.....5700/ 14.Stokrotka_26 Wojtuś.....4,5.........3460/58 cm........8000/72 cm 15.edusia……….Nelly………….3,5…………..3,540/53cm……...….7000/71cm 16.Kika27......Natalia........11/2........3300/52cm.........4800/60cm 17.BE_B.........Michaś.......12/2........4550g/59cm.......8230g/68cm 18.Evvik.........Bartuś.......10/2.........3090/53 cm........6260/58cm 19.Maggiem 20.Basia_26.....Dominika......4,5.........2750g/52cm.......6100g/61cm 22.Diann.........Michaś.......14/3.........3350g/57cm.....6100g/65cm 22.zuza29.......Pawełek.... .9/2.........3440g/55cm......5900g/61cm 23.Roxelka......Vanessa.....13/3.........2730g/48cm.......5400/62cm 24.Doris.........Alicja.........10/3........3460g/57cm.....ok5100/65cm 25.Katienka....Weronika.....4 m-ce........3300/56cm.......6900g/65cm 26.agula-kruszyna...Kasia ....3........... 2970g/51cm.....5640g/62cm 27.ali32 28.Tati78 29.Kati75....MAXIMILIAN....3,1m-ca....4860g/56cm.......7700g/64cm 30.joanka...Marcelina........12/2....3150g/58cm...........4500g 31.Oliwia13 32.Plusia....Maximilian.......15/3,5......3475g/53cm......7240g/65cm 33.agulka28....Kacperek....12/2,5....3490g/54cm........6500g/62cm 34.Kasia 35.Kpiotrowicz..Gabrysia....2,5..........4100/58cm.........5600/?? 36.Basia23.....Paulinka......3mies.......3400g/56cm.......6400g/65cm 37.ToYaB....Staś..............3,5 mies.....3400g/55cm........7 kg/65cm 38.marsjanka 39.padlinka.......Emilka.....3 m-ce........3260g/59cm.......5700/61cm 40.z daleka A.....Kacperek.....3...........2940g...................5840g 41.ekinio.........Ksenia.......11/2,5......3160g/53cm............5360g 42.Lonta.........Beatka........8............4150g/58cm............ Ponieważ Kubuś za 3 dni kończy 5 mies. to zaktualizowałam tabelkę, dziś był ważony, więc i waga aktualna :) Stokrotko nie martw się, jak widzisz Kubuś też do chucherek nie należy, a nasza pani doktor powiedziała, że zaczniemy się martwić jak osiągnie 95 centyl. W tej chwili sięga 75 więc nie ma się czym przejmować, ważne że dobrze się rozwija (szkoda tylko, że choruje) Kubuś dziś już czuje się lepiej, troszkę lepiej je (w szczególności cycusia), niestety w oskrzelach rzęzi mu tak, że stetoskopu nie potrzeba-chyba nie wyjdziemy przed nowym rokiem :( pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi-ania ale masz swieta:( przesylam mnostwo buziaczkow na rozweselenie dla Was i mocno ale to bardzo mocno sciskam i zycze szybkiego powrotu maluszka do zdrowka. Swieta swieta i po swietach ale ten czas szybko leci.W tym roku u Nas prezenty sie pod choinka nie miescily a najwiecej dostala Paulinka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi-Aniu słoneczko ucałowania dla Kubusia i Maciusia👄 Życzę Twoim dzieciom szybkiego powrotu do zdrówka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A ja dostałam najpiękniejszy prezent świąteczny:) Pierscionek zaręczynowy!!!!!!!!!!!!!!W końcu sie doczekłam po ponad 6 latach:) Moja córcia jest dziś tak amrudna,że aż mi jej szkoda.Dobrze,że Paweł jest w domu to we dwójke dajemy sobie z Wiki radę.No nic musze uciekać bo Paweł szykuje kolację,a ja musze leciec do marudnej-ząbkującej Wikusi.papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Oczywiście jeszcze wczoraj po jedenastej zadzwoniła mama, że byli z Maćkiem na pogotowiu i okazało się, że ma zapalenie ucha :( dostał antybiotyk. Najgorsze jest to, że w sobotę Marek kupił czopki przeciwgorączkowe dla niego tylko, że 250mg a nie 150mg i takie dostawał przez dwa dni W CAŁOŚCI!!!! Kurde jednak jak sama czegoś nie zrobię to zawsze jest na opak. Mama opindol dostała od lekarza, że końską dawkę takiemu małemu dziecku daje 😭 Dobra już się nie użalam. Maciuś dostał kiwającą się lalę(z Biedronki) w ramach przełamywania stereotypów (i po to żeby nie bawił się Kubą jak lalą), Kubuś zestaw zabawek edukacyjnych. Nie wiem co tam babcia sprezentowała, ale dla Maciusia to podwójna okazja bo przecież 30 grudnia kończy dwa latka. Wypadałoby więc podwójnie prezenty wręczyć ;) Planuję mu kupić konika na biegunach, ale nie wiem czy teraz dostanę-wszystko wykupili na święta i zostały same misie czy słoniki na biegunach. W dodatku tak niskie, że chyba Kuba miałby zabawę, bo dla Maćka takie są za małe. Marek mi dziś wieczorem zabierze laptopa bo jutro do pracy potrzebny, więc pewnie już nie pogadamy, chyba że w niedzielę dopiero, ale wtedy to pewnie będziecie balować. Aniu serdeczne gratulacje, widać że jesteś bardzo szczęśliwa 🌻 Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu jak ktoś ma tyle szcześcia co ja to nie ma się co dziwić, z resztą szpital jest pełen-istna epidemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Chciałam baaaaaardzo podziękować za wszystkie życzenia i maile i sms-ki z życzeniami. Nie wyrabiam z siadaniem do komputera, ale o wszystkich ciepło myślałam w czasie świąt. Mam nadzieję, że wszystkie chore maluchy prędziutko wyzdrowieją i choroby do nich nie wróca (no i oczywiście, że nie zachoruje na ten Nowy Rok żaden nastęny maluch. Ech ale te święta szybko mineły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj moja córa kończy 5 miesięcy :) ******************************************************************************* NICK....IMIĘ DZIECKA....TYDZ/M-C....KG/CM-UR.....KG/CM AKTUALNE *********************************************************************************** 1.agata_27....Szymon......14/3...........2900/51..........6150g/62cm 2.annaa20 ....Wiktoria .....4..............3150/51..........6890g/? 3.gorcia_27....Maciej.......4 ............2950g/54cm......5900g/72 cm 4.Kotunia......Aleksander....18/4.......3050g/54cm...... 7400g/74cm 5.justa29......Patryk.........4m-ce.....3470/54cm......6900g/ok68cm 6.Donn.........Aurora..........5.........3190/56cm......ok.7000g/66cm 7.Blondi-ania...Jakub..........5..........3460g/59cm.....8300g/ok72cm 8.Bernatka130......Bruno.....4.........2820/54cm...........6800/66cm 9.Livmar 10.Justynka307....Igor..3,5 m-ca.....2800g/50cm.........6560g/63cm 11.Agula30 12.Aga2424......Miłosz.....14/ ..........3400/57............6600/....... 13.Jagna25......Marta.....12/2..........3040g/56cm.....5700/ 14.Stokrotka_26 Wojtuś.....4,5.........3460/58 cm........8000/72 cm 15.edusia……….Nelly………….3,5…………..3,540/53cm……...….7000/71cm 16.Kika27......Natalia........11/2........3300/52cm.........4800/60cm 17.BE_B.........Michaś.......12/2........4550g/59cm.......8230g/68cm 18.Evvik.........Bartuś.......10/2.........3090/53 cm........6260/58cm 19.Maggiem 20.Basia_26.....Dominika......4,5.........2750g/52cm.......6100g/61cm 22.Diann.........Michaś.......14/3.........3350g/57cm.....6100g/65cm 22.zuza29.......Pawełek.... .9/2.........3440g/55cm......5900g/61cm 23.Roxelka......Vanessa.....18/4.........2730g/48cm.......5800/68cm 24.Doris.........Alicja.........10/3........3460g/57cm.....ok5100/65cm 25.Katienka....Weronika.....4 m-ce........3300/56cm.......6900g/65cm 26.agula-kruszyna...Kasia ....3........... 2970g/51cm.....5640g/62cm 27.ali32 28.Tati78 29.Kati75....MAXIMILIAN....3,1m-ca....4860g/56cm.......7700g/64cm 30.joanka...Marcelina........12/2....3150g/58cm...........4500g 31.Oliwia13 32.Plusia....Maximilian.......15/3,5......3475g/53cm......7240g/65cm 33.agulka28....Kacperek....12/2,5....3490g/54cm........6500g/62cm 34.Kasia 35.Kpiotrowicz..Gabrysia....2,5..........4100/58cm.........5600/?? 36.Basia23.....Paulinka......3mies.......3400g/56cm.......6400g/65cm 37.ToYaB....Staś..............3,5 mies.....3400g/55cm........7 kg/65cm 38.marsjanka 39.padlinka.......Emilka.....3 m-ce........3260g/59cm.......5700/61cm 40.z daleka A.....Kacperek.....3...........2940g...................5840g 41.ekinio.........Ksenia.......11/2,5......3160g/53cm............5360g 42.Lonta.........Beatka........8............4150g/58cm............ 43.agajacek......Roksana.......4m.......3200g/54cm......6140g/68cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******************************************************************************* NICK....IMIĘ DZIECKA....TYDZ/M-C....KG/CM-UR.....KG/CM AKTUALNE *********************************************************************************** 1.agata_27....Szymon......14/3...........2900/51..........6150g/62cm 2.annaa20 ....Wiktoria .....5..............3150/51..........6890g/? 3.gorcia_27....Maciej.......4 ............2950g/54cm......5900g/72 cm 4.Kotunia......Aleksander....18/4.......3050g/54cm...... 7400g/74cm 5.justa29......Patryk.........4m-ce.....3470/54cm......6900g/ok68cm 6.Donn.........Aurora..........5.........3190/56cm......ok.7000g/66cm 7.Blondi-ania...Jakub..........5..........3460g/59cm.....8300g/ok72cm 8.Bernatka130......Bruno.....4.........2820/54cm...........6800/66cm 9.Livmar 10.Justynka307....Igor..3,5 m-ca.....2800g/50cm.........6560g/63cm 11.Agula30 12.Aga2424......Miłosz.....14/ ..........3400/57............6600/....... 13.Jagna25......Marta.....12/2..........3040g/56cm.....5700/ 14.Stokrotka_26 Wojtuś.....4,5.........3460/58 cm........8000/72 cm 15.edusia……….Nelly………….3,5…………..3,540/53cm……...….7000/71cm 16.Kika27......Natalia........11/2........3300/52cm.........4800/60cm 17.BE_B.........Michaś.......12/2........4550g/59cm.......8230g/68cm 18.Evvik.........Bartuś.......10/2.........3090/53 cm........6260/58cm 19.Maggiem 20.Basia_26.....Dominika......4,5.........2750g/52cm.......6100g/61cm 22.Diann.........Michaś.......14/3.........3350g/57cm.....6100g/65cm 22.zuza29.......Pawełek.... .9/2.........3440g/55cm......5900g/61cm 23.Roxelka......Vanessa.....18/4.........2730g/48cm.......5800/68cm 24.Doris.........Alicja.........10/3........3460g/57cm.....ok5100/65cm 25.Katienka....Weronika.....4 m-ce........3300/56cm.......6900g/65cm 26.agula-kruszyna...Kasia ....3........... 2970g/51cm.....5640g/62cm 27.ali32 28.Tati78 29.Kati75....MAXIMILIAN....3,1m-ca....4860g/56cm.......7700g/64cm 30.joanka...Marcelina........12/2....3150g/58cm...........4500g 31.Oliwia13 32.Plusia....Maximilian.......15/3,5......3475g/53cm......7240g/65cm 33.agulka28....Kacperek....12/2,5....3490g/54cm........6500g/62cm 34.Kasia 35.Kpiotrowicz..Gabrysia....2,5..........4100/58cm.........5600/?? 36.Basia23.....Paulinka......3mies.......3400g/56cm.......6400g/65cm 37.ToYaB....Staś..............3,5 mies.....3400g/55cm........7 kg/65cm 38.marsjanka 39.padlinka.......Emilka.....3 m-ce........3260g/59cm.......5700/61cm 40.z daleka A.....Kacperek.....3...........2940g...................5840g 41.ekinio.........Ksenia.......11/2,5......3160g/53cm............5360g 42.Lonta.........Beatka........8............4150g/58cm............ 43.agajacek......Roksana.......4m.......3200g/54cm......6140g/68cm Zapomniałam poprawic tabelke.Wiki ma juz 5 miesiecy:) Miłego denia,buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******************************************************************************* NICK....IMIĘ DZIECKA....TYDZ/M-C....KG/CM-UR.....KG/CM AKTUALNE *********************************************************************************** 1.agata_27....Szymon......14/3...........2900/51..........6150g/62cm 2.annaa20 ....Wiktoria .....5..............3150/51..........6890g/? 3.gorcia_27....Maciej.......4 ............2950g/54cm......5900g/72 cm 4.Kotunia......Aleksander....18/4.......3050g/54cm...... 7400g/74cm 5.justa29......Patryk..........5...........3470/54cm.......7200/ok71cm 6.Donn.........Aurora..........5.........3190/56cm......ok.7000g/66cm 7.Blondi-ania...Jakub..........5..........3460g/59cm.....8300g/ok72cm 8.Bernatka130......Bruno.....4.........2820/54cm...........6800/66cm 9.Livmar 10.Justynka307....Igor..3,5 m-ca.....2800g/50cm.........6560g/63cm 11.Agula30 12.Aga2424......Miłosz.....14/ ..........3400/57............6600/....... 13.Jagna25......Marta.....12/2..........3040g/56cm.....5700/ 14.Stokrotka_26 Wojtuś.....4,5.........3460/58 cm........8000/72 cm 15.edusia……….Nelly………….3,5………..3,540/53cm……...….7000/71cm 16.Kika27......Natalia........11/2........3300/52cm.........4800/60cm 17.BE_B.........Michaś.......12/2........4550g/59cm.......8230g/68cm 18.Evvik.........Bartuś.......10/2.........3090/53 cm........6260/58cm 19.Maggiem 20.Basia_26.....Dominika......4,5.........2750g/52cm......6100g/61cm 22.Diann.........Michaś.......14/3.........3350g/57cm.....6100g/65cm 22.zuza29.......Pawełek.... .9/2.........3440g/55cm......5900g/61cm 23.Roxelka......Vanessa.....18/4.........2730g/48cm.......5800/68cm 24.Doris.........Alicja.........10/3........3460g/57cm.....ok5100/65cm 25.Katienka...Weronika.....4 m-ce.......3300/56cm.......6900g/65cm 26.agula-kruszyna...Kasia ....3........... 2970g/51cm.....5640g/62cm 27.ali32 28.Tati78 29.Kati75....MAXIMILIAN....3,1m-ca....4860g/56cm.......7700g/64cm 30.joanka...Marcelina........12/2....3150g/58cm...........4500g 31.Oliwia13 32.Plusia....Maximilian.......15/3,5......3475g/53cm......7240g/65cm 33.agulka28....Kacperek....12/2,5....3490g/54cm........6500g/62cm 34.Kasia 35.Kpiotrowicz..Gabrysia....2,5..........4100/58cm.........5600/?? 36.Basia23.....Paulinka......3mies......3400g/56cm.......6400g/65cm 37.ToYaB....Staś..............3,5 mies.....3400g/55cm.......7 kg/65cm 38.marsjanka 39.padlinka.......Emilka.....3 m-ce........3260g/59cm......5700/61cm 40.z daleka A.....Kacperek.....3...........2940g...................5840g 41.ekinio.........Ksenia.......11/2,5......3160g/53cm............5360g 42.Lonta.........Beatka........8............4150g/58cm............ 43.agajacek......Roksana.......4m.......3200g/54cm......6140g/68cm to i ja poprawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×