Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

Hej kochane dziewczyny, jja doslownie na chwile bo juz wyjezdzamy i wrocim dopiero \"za rok\" ;-) Basia_26 mnostwo zdrowia szczescia i milosci z okazji rocznicy slubu! 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 Ekinio, mi podmienili chyba dziecko, bo wczeoraj spalo od 22:00 do 8:30 rano!!!!!! A moze wreszcie cos mu sie zaczyna ustawiac jak trzeba z tym snem :-)) Caluje Was wsyzstkich goraco 👄 👄 👄 👄 i zycze Szczesliwego Nowego Roku i zeby nasz topik dalej byl miejscem spotkan takich fantastycznych i superowych mamus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuśki :) Aurusi znowu coś chrypi w nosku dzwoniliśmy dzisiaj do lekarza ... kupiłam nowe kropelki mam dawać witamine c 3xdziennie 8 kropelek i calcium też 3 razy dziennie... ekinio >> :) Aurora niestety znowu nie chce jeść mleka ledwo 60 ml można jej wcisnąć... zupy zjada za to całą miske.. :) deserek z banana i nawet sok pije :)... niewiecie czy oliwa z oliwek może uczulać??? bo to jedyna nowa rzecz jaką dałam ostatnio i Aurusi buźke opryszczyło... Kruszyna>> pisz tu zaraz jak Kasia ?? co z katarkiem??... i nie marudź mi tu z tymi kilogramami bo oglądnełam sobie ciebie i to co widziałam bardzo mi sie podobało :)... Plusiu>> baw sie dobrze na sylwestrze.. wszystkiego co najlepsze dla ciebie i dozobaczenia za rok :) be_B to ty niezła jesteś... ::D napisz no jak to ci sie udało tak odchudzić... a z Michasia niezły spryciarz :) ali32 >> fajnie że sie w końcu odezwałaś :) z daleka >> no nareszcie bo byślałam że sie gdzieś tam zagubiłaś :P gorcia>> z Maćka fajniutki mikołajek :) Baśka>> !!!! ty mi tu nie marudź tylko wiesz co rób :) oliwia>> jak było ??? Bernatka>> to i tak dobrze że wogóle możesz Bruna zabrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kpiotrowicz Ja niczym nie smaruje pupci malej.Po kazdej przewinietej pieluszce wycieram chusteczkami nawilzonymi i zakladam pampera i jak narazie mala nie mialka ani razu odpazen ani czerwonej pupci.Kilka razy posmar5owalam linomagiem jak zrobila kupke ale ogolnie to niczym nie smaruje.Po kapaniu to tylko oliwka. A u Nas chorobka sie chyba zbliza bo mala nie chce jesc jest placzliwa i caly czas jest spiaca,nie bylysmy u lekarza no bo gdzie teraz przez weekend jakis lekarz jak pojawi sie goraczka to ewentualnie na pogotowie bedziemy musieli pojechac.Na katarek kropie sola fizjologiczna i odciagam wydzieline i smaruje pod noskiem mascia majerankowa,i 2 razy dziennie podaje syropek ibufen taki mi polecili w aptece. Czy ktoras podawala IBUFEN(syrop)?????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia23 niesłyszałam o takim syropie dostałam sms-ka od Padlinki kochanej - peceta ma zepsutego i dlatego sie nieodzywa 😘 no i ja życze wam w Nowym Roku 2007 by świat był pełen ciepła, radości i przyjaciół, a w waszym domu niech nigdy nie zabraknie miłości zwłaszcza dla naszych najukochanych skarbików 🌻 ps. coś sprawdze 3:o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Be_B... ja też chętnie się dowiem jak Ty te kilogramy zrzuciłaś w tak krótkim czasie :) agula-kruszyna... zamierzam stosować dietę 1200 kalorii i chodzić na aerobik. Zawsze to skutkowało. Dużo warzyw, owoców, lekkich potraw i wody niegazowanej. Nie stosuję żadnej diety cud bo jak to mówią nie ma diety cud jest tylko głod :D :P Podeślij mi swoje i Kasieńki zdjęcie bo chętnie zobaczę jak wyglądacie. Mój mail: hbarbara@poczta.onet.pl :) Donn... ja nie marudzę, wiem co mam robić ;-) Jak przyjdzie czas pochwalę się efektami :P Plusia, Ekinio... dzięki za życzenia choć rocznica dopiero jutro :) To prawda że ten rok był bardzo owocny :D Życzę Wam wszystkim w tym Nowym Roku dużo szczęścia, miłości, wytrwałości, cierpliwości oraz pociechy z Waszych mężów i dzieciaczków ;-) Oby wszystko było takie jak sobie postanowicie w tym Nowym Roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zla bo smarowlaam pupe malej mascia ktora przepisali nam w szpitalu. Okazalo sie ze zawiera kwas borowy ktory jest od 4 lat zabroniony dla dzieci do 3 lat.... wrr:( Teraz jej pupa juz sie do tego przyzwyczaila i na wszystko reaguje zaczerwienieniem i krostkami. Dzis pierwszy raz od 1,5 tyg bylismy na spacerku. Ale mi brakowalo ludzi:) Gabi zawinelam w spiworek z misia i cieplo jej bylo bardzo:) Polecam ten wynalazek na zime;) My sylwestra spedzamy w domu. Mielismy spotkac sie z sasiadami ale i nasza i ich corka chora wiec sie nie uda. Uciekam - maz robi placki ziemniaczane w ramach diety ;) A wczoraj pocwiczylam z Cindy Crawford - dzis bola mnie miesnie ale jutro powtorka;) Papapapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Co do moich nadprogramowych kilogramów przyznam Wam się, że nawet nie wiem kiedy zniknęły. Co zrobiłam, że poszły sobie w las? Napiszę Wam, ale to jest przecież ndywidualna sprawa każdej z nas. Bo zdaję sobie sprawę z tego, że to co na mnie zadziałało innym nie koniecznie coś da. 1. Koniec ze słodyczami - wszelkie ciastka, wafelki, chipsy, cukierki, czekolady nie istnieją (nawet ociupinki) - jadłam tylko herbatniki Petit Bery 2. Jogurty naturalne i z ziarnami zbóż, serki wiejskie (grani itp.) dużo mleka, płatki owsiane, kaszka manna, płatki ryzowe, kasza gryczana. 3. Nie używałam ani grama cukru. 4. Do picia kawa anatol z mlekiem i woda (jak najwięcej). 5. NIE WOLNO PODJADAĆ. 6. Jabłka i banany mile widziane, inne owoce i warzywa też. 7. Używamy często parowaru. 8. Nie jadłam smażonych rzeczy. 9. Pieczywo tylko ciemne. Najważniejsze by ograniczyć ilość jedzenia bo wtedy żołądek się kurczy i duża ilość pokarmu nie jest potrzebna. Nie wiem czy którejś z Was to coś da, ale mam nadzieję, że każda z Was znajdzie taki sposób aby w szybkim czasie stracić nadprogramowe kilogramy. Ja kupiłam sobie skakankę :-) i współczuję sąsiadom, którzy mieszkają pode mną. Poza tym krzątanina przy Michałku też pozwala zgubić parę deko ;-). Na dzień dzisiejszy jem smażone, słodycze też i wszystko inne. Jem tyle, że aż wstyd, ale ciągle chudnę troszkę i się z tego cieszę. Ale muszę rzucić te słodycze bo wtedy będę szczęśliwsza chyba :-D http://brzezinscy.com/michal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ale jestem z siebie dumna - odgruzowałam po trosze mieszkanie - ech jakoś mi łyso było wchodzić w nowy rok z bałaganem jak po huraganie - chociaż jutro pewnie znowu wróci do stanu swojego stałego ostatnio - czyli bałaganowego:)) Tak czytam o smarownaiu pupy przez was - i może ja też nie bede smarować - do tej pory smarowałam linomagiem plus z pantenolem - on nie ma kwasu bornego i jest dla niemowlaczków - niby profilaktyka pieluszkowego zapalenia skóry i nic się do tej pory nie przyplątało prócz jednego uczulenia - no ale może nie trzeba hmmmm a po kompieli wieczorem smaruje sudocremem. Lekarka powiedziala, że jak mały ma tendencje do atopii to można go kompać co 2-3 dni. Co o tym sądzicie - jakoś tak niby lepiej bo się płaszcza lipidowego ze skóry nie zmywa - ale przecie brudny bo i marchewką się ubrudzi i kurz i inne takie i się spoci - nie iwemkompać/nie kompać. Poradźcie coś - co ile kompiecie dzieci? Ha a mąż mi w prezencie zrobił listopadowo-grudniową galerię Brunka - można pooglądac: http://www.chemia.uj.edu.pl/~wozniaki/galeria/bruno12/index.html Donn - to dziecko siedzące włóżeczku zgapiłam od Ciebie - pozazdrosciłam Ci siedzącej Aurusi i spróbowałam czy moje dziecko też umie - okropna jestem wiem - ale ona tak slicznie wyglądała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beranatka130>> ah pozazdrościć Brunowi tych włosów!! Ja smaruję Michasiowi pupę tylko wtedy gdy ma czerwoną. Czyli raz dziennie, albo rzadziej. Używam kremu na odparzenia J&J i jestem zadowolona, bo przy następnej zmianie pieluchy pupa jest koloru normalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaś i Bruno mają superowe galerie i ślicznie te nasze chłopaki wygladają, Bernatka130 ja też chyba ściągne z Donn pomysł z \"niby\"sadzaniem małej w łóżeczku ;-) , a jeśli chodzi o kąpiele to zdarzayło mi sie kąpać co 2 dni ze 4 razy, ale ja karmie piersią, i ostatnio w jakiejś gazecie wyczytałam, że w zimę niekonieczne są codzienne kąpiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******************************************************** **** ******************* NICK...IMIĘ DZIECKA....M-C...KG/CM-UR.....KG/CM AKTUALNE...ZĄBKI ******************************************************** *************************** 1.agata_27....Szymon.........5..........2900/51........ 6150g/62cm.... 2.annaa20 ......Wiktoria ......5...........3150/51..........6890g/?.... 3.gorcia_27....Maciej..........5.....2950g/54cm... ...650 0/72 cm.... 4.Kotunia......Aleksander......5.......3050g/54cm...... ..8kg/75cm.... 5.justa29......Patryk..........5.........3470/54cm.. ...7200/ok71cm... 6.Donn.........Aurora..........5......3190/56cm...... ok.7000g/66cm... 7.Blondi-ania...Jakub..........5.......3460g/59cm... .8300g/ok72cm... 8.Bernatka130......Bruno.....5.......2820/54cm.........7 000/66cm.... 9.Livmar 10.Justynka307....Igor.......5 .....2800g/50cm.........6560g/63cm... 11.Agula30 12.Aga2424......Miłosz.........4......3400/57........... .. .6600/....... 13.Jagna25......Marta..........4.......3040g/56cm....... 5 700/... 14.Stokrotka_26 Wojtuś.....4,5......3460/58 cm........8000/72 cm... 15.edusia……….Nelly............4......3 ,540/53cm..........7000/71cm... 16.Kika27......Natalia..........4......3300/52cm........ ..4800/60cm... 17.BE_B.........Michaś..........4......4550g/59cm...... .8230g/68cm... 18.Evvik.........Bartuś..........4.......3090/53 cm........6260/58cm... 19.Maggiem 20.Basia_26.....Dominika.....4,5.....2750g/52cm.......61 00g/61cm... 22.Diann.........Michaś.......4.......3350g/57cm...... ..6100g/65cm... 22.zuza29.......Pawełek.... .4.......3440g/55cm........5900g/61cm... 23.Roxelka......Vanessa......4.......2730g/48cm........5 800/68cm...2 24.Doris.........Alicja..........4......3460g/57cm...... .ok5100/65cm... 25.Katienka...Weronika.......4.......3300/56cm........6 900g/65cm... 26.agula-kruszyna...Kasia ....4....... 2970g/51cm......5640g/62cm... 27.ali32.........Szymon..........4...................... ........6100/64cm.. 28.Tati78 29.Kati75....MAXIMILIAN......4......4860g/56cm.......77 00g/64cm... 30.joanka...Marcelina........4.......3150g/58cm......... .4500g....... 31.Oliwia13 32.Plusia....Maximilian.........4.......3475g/53cm...... .7410g/65cm... 33.agulka28....Kacperek......4.....3490g/54cm........650 0 g/62cm... 34.Kasia 35.Kpiotrowicz..Gabrysia.....4........4100/58cm...... ...5600/?? 36.Basia23.....Paulinka........4.......3400g/56cm...... .6400g/65cm... 37.ToYaB....Staś........4.......3400g/55cm.......7 kg/65cm...1 ząbek 38.marsjanka 39.padlinka.........Emilka.......4......3260g/59cm..... ...5700/61cm... 40.z daleka A.....Kacperek.....4......2940g..................6500.... 41.ekinio.........Ksenia..........4.....3160g/53cm...... .....ok 6000g... 42.Lonta.........Beatka.........4......4150g/58cm.. ......... 43.agajacek......Roksana......4......3200g/54cm.......61 40g/68cm... Cześć! Mojemu synkowi wczoraj wyszedł pierwszy ząbek - dolna lewa jedyneczka, lada moment wyjdzie i prawa. Jesteśmy teraz na etapie płaczów, gryzienia i produkcji ton ślinki ;) Dzisiaj tak marudził i płakał z powodu swędzących dziąseł, że w końcu daliśmy mu viburcol - teraz śpi jak aniołek, choć pewnie niedługo wstanie na karmienie. Przy okazji: dziękuję Wam za zdjęcia maluszków :) Nasz Staś okazuje się być mało towarzyskim chłopcem, na wigilii u teścia rozpłakał się na dobre i musieliśmy wyjść po godzinie (było trochę za ciepło i za głośno - 15 osób - w tym 3 dzieci ;)) U mojej mamy trochę pospał i trochę się pobawił, więc przynajmniej w jednym miejscu mogliśmy trochę pobyć. Ostatnio byliśmy z małym u chirurga, bo zauważyliśmy, że ma nieco powiększone prawe jąderko. Lekarz stwierdził, że najądrze jest dość duże i synek musi być teraz pod obserwacją. (Dobrze, że nie \"wyszedł\" żaden wodniak). Poza tym padł mi laktator (medela electric) :( i szybciutko musiałam kupić nowy - tym razem ręczny avent - jest super :) Od niedawna dajemy małemu herbatki - rumiankową i koperkową, to po to, by przyzwyczaić go do smoczka i butelki (11 stycznia wracam do pracy i mama musi sobie jakoś dać radę z mrozonym pokarmem, a cycusia zabieram przecież ze sobą ;P ) A propos - ile takiej herbatki wypijają dziennie Wasze maluchy? Szczególnie chodzi mi o maluchy karmione wyłącznie piersią... Bawcie się dobrze w noc sylwestrową, my zostajemy we trójkę w domku i będziemy oglądać Pinokia ;) Wszystkiego dobrego w Nowym Roku! Buziaki dla wszystkich. ToYaB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W temacie kąpieli: my kąpiemy Stasia dokładnie co drugi dzień - woda niszczy jednak naturalną warstwę lipidową skóry dziecka. Kiedy kąpaliśmy małego codziennie, miał wysuszoną skórę (mimo użycia Oilatum i oliwki). Teraz jest super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Moja Gabi jest tak ulepiona po calym dniu ze nie wypbrazam sobie ze mialalbym jej nie wykapac ;) Ale ona nie ma zadnych problemow z sucha skora - od kilkunastu dni niczym jej nie smarujemy nawet pa kapieli i jest super. Myjemy mydelkiem bambino. Uciekam bo krzyczy!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello,hello popatrzcie,wyszly z katow i zapisaly cala strone::-) Be_b Michalek PRZESLICZNY,mysle,ze Michasie maja juz to do siebie,ze takie cudne sa:-) Gratulacje rewelacyjnej stronki,wczoraj ogladalam pol dnia:-) Witam rowniez Toyab i inne mamuski:-)nie mam teraz zbytnio czasu,bo Maly sie juz kreci.Chcialam pozyczyc Dosiego Roczku i pochwalic sie zdjeciami zaraz po porodzie,bo dopiero teraz zrzucilam je z komorki:-) www.kneflicek.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :) Bernatka>> widze że Bruno też sie żębami podtrzymywał :) be_B >> ale Michaś wielki jest :) diann>> twój Michaś też super chłopak :) jak tam szykujecie jakieś imprezy ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla wszystkich: szczęśliwego Nowego Roku, siły, zdrowia dla Was i dzieciaczków, spełnienia marzeń, satysfakcji z życia, wspaniałych przyjaciół i miłości. Żeby ten nadchodzący rok był dla Was tak dobry, jak dla mnie ten odchodzący. Pozdrawiamy sylwestrowo! Katienka i Weronika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diann>> MIchałki to super chłopaki, zgadzam się z Tobą :-) My dziś balujemy w domu. Będzie kilka osób, głłównie rodzina, łącznie z nami i Michałkiem 7 osób. Więc chyba w sam raz bo jak za dużo to też niedobrze. Oby nowy rok był tak wspaniały jak ten mijający, wszak w 2006 r. urodziły się nasze pociechy!! Szczęścia i miłości na 2007 r. Pozdrawiamy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAMEJ SZCZĘŚLIWOSCI W 2007 Roku.... ZDROWIA ZDROWIA I JESZCZE RAZ ZDROWIA I MNÓSTWA MIŁOŚCI... Dla was moje sierpniowiczki i dla wszystkich pociech ,,, Do przeczytania w przyszlym roku,,, Kotunia & Family

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego naj naj w tym nowym roczku a My zostajemy w domku bo mala jest chora.Buzki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obo to co było najlepsze w tym roku było najgorszym co was spotka w nowym roku... Dużo zdrówka :) i pieniędzy :P reszte można podobno kupić.. Basia26>> 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 to bukiecik na pierwszą rocznice :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARZEŃ-o które warto walczyć, RADOŚCI-którymi warto sie dzielić, PRZYJACIÓŁ-z którymi warto być, NADZIEI-bez której nie da sie żyć SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2007 ROKU!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HA HA HA Jestem pierwsza w tym nowym roczku:-) dzien dobry bobry:-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ja jestem druga he he:):):P Witajcie babeczki w tym nowym roczku o rok starsze he he.U nas bylo polekku wiec nie ma kaca,Teraz cza sie wyszykowac i do tesciowej na obiado kolacje bo Nas zaprosila.Paulinka przespala cala noc czyli chyba zdrowieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka my już zdrowsi wyszłam z Kubusiem ze szpitala w piątek na weekend przyjechaliśmy do dziadków, Maciuś był przeszczęśliwy jak nas zobaczył i cały czas nie odstępuje nas na krok :) szczęśliwego Nowego Roku :D Donn dzięki za esemeska, niestety odpowiedzieć nie mogłam bo na debecie jestem, ale życzę ci z wzajemnością :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki gdzie sie wszystkie podziewacie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Donn pytałaś jak tam malutka jakiś czas temu. Niestety z malutką było bardzo zle. W przychodni w ogóle nie chciały mnie głupie baby zapisać więc wyprosiłam prawie płaczem ale jak już mnie zapisały na 13 to byłam z małą i mężem o 8 rano. Jakiś facet w poczekalni był bardzo z niecierpliwiony i dawał mi do zrozumienia, że to nie moja godzina ale moja mina chyba dała mu do zrozumienia, że mam go w DUPIE. Okazało się po bardzo szczegółowym badaniu, że malutka ma zapalenie oskrzeli z dusznościami. Tak, tak moje miłe były momenty, że nie mogła już złapać tchu i mąż ją brał na ręce i jakoś pocierał, żeby złapała oddech. Dostałyśmy skierowanie do szpitala ale we Wrocławiu nie było miejsca więc przez znajomą pediatrę znaleziono nam miejsce w Oleśnicy. Ale to jeszcze nic. Tam po kolejnych badaniach okazało się, że malutka ma zapalenie płuc. Boże dziewczyny co ja czułam. Jakby mi się świat zawalił. W szpitalu przez pierwsze dwie noce było ciężko, bo Roksanka nie mogła oddychać i trzeba było jej pilnować i od śluzowywać. Dostała też na drugi dzień antybiotyk i na szczęście trafiony, bo poprawę było widać. Zaczęła się uśmiechać do mnie i tulić a wcześniej po prostu chciała być sama. Wyszłyśmy ze szpitala dopiero przed Wigilią. Na szczęście już jest dobrze. Musiałam kupić inhalator do domu żeby w razie problemów z oddychaniem jej od razu pomagać. Teraz czytam, że Stokrotka 26 ma kłopot ze swoim bobaskiem bo sie krzywi w jedną stronę. Moja mała też zaczęła się krzywić w lewo ale doktor mówiła żeby ją układać płasko, nosić jakb miała zrobić siusiu i podkładać gdy leży wałeczki wzdłuż ciała az do paszek. Idę teraz 8 stycznia wię powiem wam jak się sprawy mają. 17 stycznia jadę z malutką na cystografię czyli kontrast, bo też podejrzewają że małej cofa się mocz ale pod warunkiem, że wynik moczu na posiew wyjdzie jałowy. Zobaczymy.Mówię wam nie ma nić gorszego niż chore dziecko!!!!!!!!!! Dziewczyny pozdrawiam WAS wszystkie bardzo serdecznie i życzę wszystkiego naj w Nowym Roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam Wam powiedzieć, że moja mała ząbkuje czyli gryzie rączki, śliniaki, zabawki i płacze. Zauważyłam, że ma białą plamkę na dole po lewej stronie. Pokazałam mężowi mu też się wydaje, że to pierwszy ząbek. Super ale już duże te nasze pociechy. A tak w ogóle to na jaki wzrost kupujecie już ciuszki? Ja na 74 bo na 68 są już małe. Już się nie mogę doczekać wakacji jedziemy z malutką nad morze i nad jezioro. Wiecie co oszalałam na jej punkcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×