Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

agajacek >> wycałuj Roksanke od nas.. biedulka ale sie namęczyła... ty też sie trzymaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnostwo zdrowia dla Paulinki, Lenki i Roksanki!!! Jestem w domu, juz rozpakowana, bo nie cierpie jak mi bagaze zawalaja korytarz, nie mowiac juz o tym, ze jak bede miala bajzel 1-ego stycznia, to potem i przez caly rok :-P Spedzilam cudowne dwa dni, co jak co ale swietowanie z przyjaciolmi to najlepsze co moze byc! Jedynym minusem bylo to, ze ze spacerow nici, bo szalal taki sztorm, ze wietrzysko malo dachu nie zerwalo. Ale to nie wichura ale deszcz mnie zniechecily, bo nie chcialam grzaznac w blocie :-) Nie wiem jak Wy, ale ja wypilam szampana (choc karmie piersia) i nie mam wyrzutow sumienia. Przyjaciolka (bibliotekarka) cos napomknela o tym, ze ukazaly sie kolejne badania naukowe zaprzeczajace jakoby alkohol pity przez karmiace piersia szkodzil dziecku, bo ponoc nie dostaje sie w ogole do jego organizmu... no niewazne. Nowy rok powitalismy szczesliwi i roztanczeni :-) Tanczylismy do \"Happy New Year\" Abby, ktora puszczali z radia samochodu ( bylismy na dworze ogladac fajerwerki..). Ale zimnica, szok! Teraz czytam co namachalyscie w tamtym roku i chyba zrobie taj jak Be_B i zrezygnyje ze slodyczy... Zaczynam dzis. Po 12-tej w nocy nie dalam sie juz skusic na nic, ani torta, ani czekoladki z likierem... Ciekawe na ile wtsraczy tej sily woli... Ja i J gadalismy troche o naszych wspolnych planach i jestesmy jednomyslni, zdecydowanie chcemy powiekszyc rodzine w najblizszym czasie, ale kiedy tego jeszcze nie sprecyzowalismy ;-) Gorcia, na tym pierwszym zdjeciu w czerwonej czapeczce, Macius tak szalenie przypomina mi mego Maxa! Wejdz na mego bloga i porownaj sama te nasze krasnoludki! :-)) Co do kapieli, Bernatka, szwedzkie polozne rekomendowaly mi maksymalnie 2 razy na tydz. Ja na ogol kapie Maxia tylko raz na tydz. w sobote wieczorem, no chyba ze zrobi jedna z tych swoich musztardowych niespodzianek, to od razu kapiel na zyczenie :-P Skora wyglada super, Maxio jest gladziutki i mieciusi, az mu zazdroszcze! Kpiotrowicz,historia z ta mascia borowa, to juz ewidentne przestepstwo! Ludzie albo nie maja za grosz rozumu, albo sumienia Przyklad kompetencji medycznej, ech... Jak Was czytam, n co Agajacek opisuje, to strasznie mi przykro, ze przechodzicie przez takie pieklo. Wiadomo, ze jak czlowiek idzie z dzieckiem do lekarza, to nie bez powodu, wiec miloby bylo jakby w 2007 roku cos niektorych oswiecilo i zaczeli traktowac pacjentow i tych duzych i malych po ludzku. Blondi-Ania, to dobrzez ze juz lepiej. ToYaB, pozdrowienia od Maxia, Donn, Diann, Ekinio, Katienka, Kotunia i cala nasza sierpniowa paczka 👄 👄 👄 👄 Szczesliwego Nowego Roku raz jesczze!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki Agajacek,trzymam kciuki za Roksanke,zobaczysz,juz za niedlugo bedziecie sie soba cieszyc latam nad jeziorem,problemy przechodza..zawsze sie tak pocieszam,ZE TO MINIE,obojetnie czym to COS jest. Moj malutki juz zdrowy.Co myslicie o takich domowych sposobach na rozgrzewanie maluchom torsow?Ponoc genialny jest gesi loj,jak Malemu cos tam jeszcze chrapie na pluckach,znajoma polecila posmarowac troszke maslem,hmmm ciekawe. Ja osobiscie wkurzam sie na producentow ciuszkow dla dzieci.Kupuje rozne marki,ale jakos ciezko mi cos dopasowac,wiem,ze kazde dziecko jest inne,ale jakby zrobili szerszy kombinezon w ramionach moze nie pocilabym sie tak przy ubieraniu Michasia...chce juz lato.Juz widze brzdaca w body latajacego po dzialce...:-) Z zalem oddaje znajomej stare(nowe) ciuszki,mimo,iz tylko na przechowanie...czy nasze dzieci tak szybko musza rosnac? Co myslicie o kupowanie ciuchow dla pociech na allegro? Napiszcie jak ubieracie dzieci w domu,czy maja krotki rekaw?czy stosujecie juz rajstopki?czy wypruwacie te metki? Ja jestem na ostrej diecie,bo ile sie idzie odchudzac???? Albo padne albo bede chuda w koncu,raz w zyciu!!Skurczam sobie zoladek w mega tempie,pomaga,bo w swieta zrzucilam 1 kg i czekam na dalsze rezultaty...tylko ta cholerna opona,no i rozstepy...dziewczyny czy w 21 wieku nie ma na nie lekarstwa??ponoc sa kwasy owocowe,takie jakie stosuje sie na zmniejszanie blizn,ale kosmetyczka mi powiedziala,ze moje sa zbyt duze i zbyt jeszcze czerwone:-(zaden chop mnie nie zechce z takim brzucholem.. sciskam perelki wy moje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje panie :) jak u was w nowym roku ?? Plusia, gorcia>> ale te wasze chłopaki podobne :) diann>> co ty spać nie możesz??? Z Aurory straszna maruda sie zrobiła... i mleka nie chce oczywiście jeść.. za to zupe wcina że hej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Nowym Roku :) Agula-kruszyna... dzięki za fotki, mam nadzieję, że moje doszły. Jak nie to daj znać. Donn... dzięki za bukiecik rocznicowy :D Piszesz, że mała nie chce Ci pić mleka a czytałam kiedyś że zmieniłaś jej mleko na Nan2. Może to jest tym spowodowane? Może jej to mleko po prostu nie smakuje?! Jak Dominika się urodziła to była karmiona piersią ale musiałam ją też dokarmiać mlekiem modyfikowanym bo nie miałam wystarczająco pokarmu, no i podawałam jej wtedy właśnie Nan1. Chyba po miesiącu nie chciała pić mleka, wymiotywała, strasznie ulewała i lekarka powiedziała żebym zmieniła mleko. Podawałam jej więc Bebilon AR + zwykły Bebilon (teraz już jest tylko na Bebilonie) i nie ma z nią żadnego problemu. Od wielu kobiet słyszałam że ich dzieci nie tolerują Nan\'a bądź też im po prostu nie smakuje. Wiadomo że każde dziecko jest inne ale może spróbuj jej zmienić Nan na Bebilon albo Bebiko. Jak i tego nie będzie chciała pić to pewnie woli konkrety od mleka :D Blondi Ania, agajacek... cieszę się że Wasze pociechy są już w domku zdrowe. Wyściskajcie maleństwa ode mnie i Dominisi :) Plusia... aż Ci zazdroszczę, że tak fajnie spędziłaś Sylwestra. My niestety spędziliśmy go w domu ale w przyszłym roku na pewno zabalujemy :P Co do kąpieli to ja wcześniej małą kąpałam codziennie, teraz co 2 dzień. Diann... ja ciuszki kupuję na rozmiar 68 lub 72 bo mimo iż Dominisia ma 61 cm wzrostu rzeczy na 62 cm są jej za małe a te na 68 w sam raz. Jedynie rzeczy wyjściowe (kurtka, kombinezon) na 68 są jej za duże ale i tak je nosi bo nie ma sesnu kupować mniejszych. Widać że rozmiar rozmiarowi nie jest równy. Dominika po domu nosi zazwyczaj body z długim rękawem, spodnie i skarpetki, albo śpioszki albo pajacyk. Czasami jak jest za zimno to narzucam jej jeszcze jakiś sweterek. Nie ma szans by mała zimą miała krótki rękawek bo jak to w domkach bywa ogrzewamy węglem i w ciągu dnia temperatura jest ok. 22 stopni, a zanim się rozpali albo jak się wygasi w piecu to jest nawet ok. 17 stopni. Rajstopki małej ubieram zawsze jak idziemy na spacerek albo w domu jak ma ubraną sukienkę :) Metek z ciuszków nie odpruwam . Jedynie odrywam te które da się normalnie oderwać. Też mi jest szkoda tych wszystkich rzeczy, z których Dominika wyrosła bo niektóre są naprawdę bardzo ładne. Mąż wyniósł je wszystkie na strych, może jak się kiedyś zdecydujemy na 2 dziecko to te rzeczy wykorzystamy (choć pewnie nie wszystkie bo Donisia ma większość różowych rzeczy a jakby się urodził chłopak to przecież w różowym nie będzie chodził) :P :D Ja w święta i sylwestra sobie pofolgowałam ale od dzisiaj jestem na ostrej diecie ilościowej i jakościowej :) W lipcu zamierzamy pojechać nad morze więc trzeba będzie jakoś wyglądać na plaży :P :D Dodałam kilka nowych fotek Dominiki :) Mykam małą nakarmić i idziemy na spacerek. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie w Nowym Roku 2007 wczystkie mamusie Donn :-) pozwól że cię zacytuje - Diann czy ty nie możesz spać?? Diann u nas rozmiarówka 68 na topie a jak coś musze kupić to juz 74, rajstopki uzywam od 3 miesiecy bo co do sukienki mam niby zakładać? ;-) , po domu body długi rekaw i rajstopki lub skarpetki i spodenki, a metki różnie czasem wycinam czasem nie, ja tak jak Basia wiekszość ciuszków mam różowych dla Kseni i narazie czakają na ... moze za połtora roku na kolejną siostrzyczkę?? kto wie;-) chowam głeboko do szafy a naszych sie pozbywam, zwłaszcza moich 36 - bo co z tego że schudłam po porodzie jeszcze tylko 1kg mi został ale przez biodra wiele rzeczy nieprzecisne ;-) no cóż wkońcu jestem mamuśką Basia_26 a mi fotki wysłałaś?? ekinio@wp.pl Plusia 🌻 zazdroszcze Ci kochana tej szampańskiej zabawy sylwestrowej, a u nas Ksenia niespała do 1 :-( !!! chyba przez te fajerwerki i do tego cały czas chicholiła sie do nas - pierwszy sylwek z mężem w domku i z córeczką, a z tymi procentami w szmapanie to prawda?? bo inaczej bede miała wyrzuty sumienia;-) ToYab ja karmie wyłacznie piersią i Ksenia wypija ok 120 -150 ml wody przegotowanej a herbatki sporadycznie podaje, bo one są słodzone i lekarze odradzają Agajacek 😘😘😘 tysiąc buziaczków dla Roksanki Blondi-ania 😘ciesze się ze u wasz już lepiej buziaczki dla malca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w domu Aurusia ma ubrane body z długim rękawem i śpiochy albo spodnie i skarpety rajstopy do sukienki albo jak wychodzimy na spacer:) rozmiar 68 jest już zamały..kupiłam 74 śpiochy i myślałam że będą troche duże a one są akurat mogłam 80 kupić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusiu dziekuje w imieniu Paulinki,ona juz sie czuje lepiej jeszcze tylko katarek pozostal ale syropek dalej podaje.Teraz to Ja sie rozchorowalam znowu angina ale na szczescie zazylam antybiotyk i juz widac poprawe. Agajacek 🌼dla Was A u Nas rozmiarowka 68 ale juz jest tak wsam raz ale 74 troche za duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko, wyglada na to, ze przespie caly rok, bo juz drugi dzien pod rzad spie do 12:00-tej... A jak sie juz obudze to dalej jak niezywa, az dopoki nie zjem cos na szybkiego... Moj Maxio zrobil se szczuply jak galazka, ale za to wyciagnelo go! Zniknely michelinki, nozki paroweczki, co nieznaczy ze zrobil sie lekki jak piorko, o nie... dalej wazy swoje :-P Ubranka w rozm.68 sa jak najbardziej ok,choc wieksozsc przyduza, wiec ubieram Maxa jesczze niekiedy w ciuszki o rozmiar62 :-) Malenstwo dalej mi sie slini na potege, ale zadnych bialych plamek nie zaobserwowalam, wiec zabkow narazie nie widac...Zmykam wypic \"poranna\" kawe, moze to mnie przywroci do zycia. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my Patryka kapiemy codziennie-sporadycznie był kapany co 2gi dzien lubi sie kapac i juz wie ze kapanie -jedzonko i spanie a poza tym w kapiel zaangazowany jest tatus wiec to sa ich chwile:) ubranka mamy rozm 74 i juz kupuje 80 ale nie ze wzgledu na długosc lecz grubosc hehe dzisiaj Patryk zjadł prawie cały słoik zupki marchewkowej z ryzem i poprawił cycem ja dopiero zaczynam dokarmiec wiec napiszcie prosze jak karmicie swoje dzieci? i zupka i deserek i soczek w jednym dniu?? agajacek-no to przeszłas swoje:( blondi -ania Ty tez:( pozdrawiamy wszystkie mamy i dzieciaczki w nowym roczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi >>🌻 dobrze że już w domu jesteście .... Basia>> może i racja z tym mlekiem teraz mam jeszcze ze 3 opakowania to chyba potem kupie bebilon.. ale wydaje mi sie że Aurora woli raczej coś kokretnego :P i dlatego tego mleka nie je.. kąpiemy codziennie.. ale nie smaruje jej oliwką tylko raz na jakiś czas :) wcześniej dawałam do wody oilatum a teraz tylko sama woda i mydełko :) a i mam jeszcze pytanie czym spieracie plamy po marchewce.. ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa>> ja właśnie wyczytałam że n arazie sie powinno dawać a;bo soczek albo deserek.. a dopiero w 7 miesiącu i to i to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plamy z marchewek switnie schodza w praniu (w pralce)a co do kapania to mala sie uwielbia pluskac i kapiemy codziennie bo ona tez juz wie ze kapiel jedzonko i spanie.Zupki zjada caly sloiczek dzi zjadla ze szpinakiem i smakowalo ze hej po zupce wypija 50 herbatki a po jakiejs godzince deserek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, a dodajecie do zupki oliwę z oliwek? Ponoć się tak powinno robić. Wasze maleństwa jedzą już cały słoiczek zupki? Moja malutka to 1/3 słoiczka i tyle a potem dopija mlekiem. Chyba robię gdzieś błąd. Powiedzcie jak powinno wyglądać właściwe żywienie 5 miesięcznego niemowlaka tzn. co kiedy i w jakich ilościach podawać? Jeśli chodzi o kąpiel to my też kąpiemy się codziennie, ona to lubi, a przy tym tatuś ma frajdę.A po kąpieli lekarstwa, mleczko i spanko oczywiście przy boku mamy.10 minut i już po niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnosnie karmienia,moj maluszek tez na poczatku zjadal po 1/3 sloiczka,pozniej pol a dzis caly.Zauwazylismy z Zuzka,ze malce zaraz po sloiku wolaja o mleko...moze z przyzwyczajenia a moze po prostu te sloiczki sa zbyt lekkie...ja mysle,ze nie wolno na poczatku podawac sloiczka w porze karmienia,bo glodny malec bedzie sie wsciekal tak powolnym jedzeniem.Ja,jak normalnie karmie co 3 godziny mlekiem,to po 2 daje sloiczek a potem czekam na glod dopiero.On to wogole dziwnie je,dzis rano pil o 6,9,pozniej o 12,o 14 sloiczek-caly,cielecina z jarzynami,no i dopiero mi zglodnial kolo 17,ale flache jedna meczyl az do 19.Czasem je wiecej rano a wiecej wieczorem.Czy wasze malce tez jedza jak chca? Moj je jak chce i spi jak chce a nawet zaspypia jak chce.Normalny dyktator:-)wydaje mi sie czasem,ze tylko ja go rozumiem,dlatego wole byc sama z nim w domu i coraz czesciej mysle o wlasnym mieszkaniu jak tylko zgromadze fundusze:-) sciskam wszystkie dzieciaczki,ja nie dostaje ostatnio zadnych zdjec,czy to wina zaniedbania?:-) Plusiu,co to za krotkie teksty?? Po pierwsze jako polonistka wypadniesz z wprawy a po drugie jako Polka na obczyznie zapomnisz jezyka w gebie:-)pisac mi tu,ale juz,nawet mimo poznego wstawania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia>>> no właśnie nie zabardzo schodzą, chociaż body sie doprały ale pieluchy sie nie dopierają i śliniaki też nie.... agajacek... oliwe z oliwek dodawałam do zupki ale takiej którą sama gotuje...tylko Auruśce coś na buźce powyskakiwało n ie wiem czy od tej oliwy ale teraz nie daje zagęszczam misiowym ogródkiem a w n im są już tuszcze i witaminki .. co do podawania zupki to narazie trzeba to robić między posiłkami... dopiero po jakimś czasie jak maluch już dużo zupy zjada można zastąpić jeden posiłek zupką...ale nie napoczątku kiedy zupke sie dopiero wprowadza najlepiej ją dać tak 1-2h po mleczku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Wasze dzieciaczki to straszne jedzoki :P jak tyle jedza.Moja mala przybiera prawidlowo na wadze ale tyle nie zjada.Paulinka przesypia cala noc wiec w nocy nic nie pije i budzi sie dopiero o 9rano wiec wypija 150ml mleka i spi dalej potem 12 kolejne 150ml mleka z czego nie zawsze wypija calosc.Jak znowu sobie zasnie po czasie to ok 14 zjada caly sloiczek zupki(ten mniejszy) potem o 17 mleczko a pol godz po mleczku deserek a potem dopiero po kapieli wypija 180-200ml mleka i spi do rana.Co do tych godzin to roznie bywa bo czasem spi dluzej a czasem krocej.Czasem zamiast mleka robie jej kaszke i tez zjada. Agajacek Paulinka zjada caly sloiczek ale ten mniejszy,dzis zjadla ziemniaczki ze szpinakiem ale nie bardzo jej to podeszlo wiec jej to troszke pocukrowalam i zjadla cala zupke. Diann dzieciaczki po zupkach wolaja o picie bo zupki sa duszace i nie koniecznie musisz podawac mleko,sprobuj podac herbatke bo sama zupka juz jest bardzo pozywna ajeszcze mleko??Ja po zupce daje malej herbatke i wypija ok 50ml. Donn to najpierw zamocz ubranka na godzinke w wodzie a potem wypierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donn-znalazłam w necie-dot. plam z marchewki:) Najpierw masłem, (karoten rozpuszcza się w tłuszczu) później płyn do naczyń, następnie zwykłe pranie i zejdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn a ja mam szybszy sposob;) zaprac od razu mydlem-nie ma pozniej zadnego problemu;) jutro do pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej śpiochy :) dzięki za rady odnośnie prania :) mam taki poradnik żywieniowy z bobovity i tu piszą o tych posiłkach tak w 6 miesiącu : -pierwszy posiłek mleko - kaszka/mleko -soczek/deser -mleko -zupka/obiadek -mleko -herbatka (rumiankowa) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie będę z Wami!!!! Mam dostęp do internetu:) Już prawie zdążyłam poczytać co u Was - ale wszystko mi się wymieszało:( Pozdrawiam serdecznie i oczywiście składam zaległe życzenia Świąteczno-Noworoczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******************************************************** **** ******************* NICK...IMIĘ DZIECKA....M-C...KG/CM-UR.....KG/CM AKTUALNE...ZĄBKI ******************************************************** *************************** 1.agata_27....Szymon.........5..........2900/51........ 6150g/62cm.... 2.annaa20 ......Wiktoria ......5...........3150/51..........6890g/?.... 3.gorcia_27....Maciej..........5.....2950g/54cm... ...650 0/72 cm.... 4.Kotunia......Aleksander......5.......3050g/54cm...... ..8kg/75cm.... 5.justa29......Patryk..........5.........3470/54cm.. ...7200/ok71cm... 6.Donn.........Aurora..........5......3190/56cm...... ok.7000g/66cm... 7.Blondi-ania...Jakub..........5.......3460g/59cm... .8300g/ok72cm... 8.Bernatka130......Bruno.....5.......2820/54cm.........7 000/66cm.... 9.Livmar 10.Justynka307....Igor.......5 .....2800g/50cm.........6560g/63cm... 11.Agula30 12.Aga2424......Miłosz.........4......3400/57........... .. .6600/....... 13.Jagna25......Marta..........4.......3040g/56cm....... 5 700/... 14.Stokrotka_26 Wojtuś.....4,5......3460/58 cm........8000/72 cm... 15.edusia……….Nelly............4......3 ,540/53cm..........7000/71cm... 16.Kika27......Natalia..........4......3300/52cm........ ..4800/60cm... 17.BE_B.........Michaś..........4......4550g/59cm...... .8230g/68cm... 18.Evvik.........Bartuś..........4.......3090/53 cm........6260/58cm... 19.Maggiem 20.Basia_26.....Dominika.....4,5.....2750g/52cm.......61 00g/61cm... 22.Diann.........Michaś.......4.......3350g/57cm...... ..6100g/65cm... 22.zuza29.......Pawełek.... .4.......3440g/55cm........5900g/61cm... 23.Roxelka......Vanessa......4.......2730g/48cm........5 800/68cm... 24.Doris.........Alicja..........4..... .3460g/57cm..... ..6550/66cm... 25.Katienka...Weronika.......4.......3300/56cm........6 900g/65cm... 26.agula-kruszyna...Kasia ....4....... 2970g/51cm......5640g/62cm... 27.ali32.........Szymon..........4...................... ........6100/64cm.. 28.Tati78 29.Kati75....MAXIMILIAN......4......4860g/56cm.......77 00g/64cm... 30.joanka...Marcelina........4.......3150g/58cm......... .4500g....... 31.Oliwia13 32.Plusia....Maximilian.........4.......3475g/53cm...... .7410g/65cm... 33.agulka28....Kacperek......4.....3490g/54cm........650 0 g/62cm... 34.Kasia 35.Kpiotrowicz..Gabrysia.....4........4100/58cm...... ...5600/?? 36.Basia23.....Paulinka........4.......3400g/56cm...... .6400g/65cm... 37.ToYaB....Staś........4.......3400g/55cm.......7 kg/65cm...1 ząbek 38.marsjanka 39.padlinka.........Emilka.......4......3260g/59cm..... ...5700/61cm... 40.z daleka A.....Kacperek.....4......2940g..................6500.... 41.ekinio.........Ksenia..........4.....3160g/53cm...... .....ok 6000g... 42.Lonta.........Beatka.........4......4150g/58cm.. ......... 43.agajacek......Roksana......4......3200g/54cm.......61 40g/68cm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej doris :) fajnie że już jesteś :) masz moje gg 4558642 oliwia>> napisz jak z tymi ćwiczeniami bo ja chyba znowu zaczne może już nie jest zawcześnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moją Aurusie bardzo zainteresowały własne nóżki :P.. próbuje je łapać i ciągnie do buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: Dlaczego zwolniłem swoją sekretarkę. Dnia 19 maja 2006 10:02 Dwa tygodnie temu były moje trzydzieste (z hakiem) urodziny, ale jakby nikt tego nie zauważył. Miałem nadzieje, że rano przy śniadaniu żona mi złoży życzenia, może będzie miała jakiś prezent. Nie powiedziała nawet \"cześć kochanie\", nie mówiąc już o życzeniach. Myślałem, że chociaż dzieci będą pamiętały - ale zjadłem śniadanie, nie odzywając się ani słowem. Kiedy jechałem do pracy, czułem się samotny i niedowartościowany. Jak tylko wszedłem do biura, sekretarka złożyła mi życzenia urodzinowe i od razu poczułem się lepiej - ktoś pamięta. Pracowałem do drugiej. Około drugiej sekretarka weszła i powiedziała: - Dziś jest taki piękny dzień, w dodatku są pana urodziny, może zjemy gdzieś razem obiad? Zgodziłem się. To była najmilsza rzecz, jaką od rana usłyszałem. Poszliśmy do cudownej restauracji, zjedliśmy obiad w przyjemnej atmosferze i wypiliśmy po lampce wina. W drodze powrotnej do biura sekretarka powiedziała: - Dziś jest taki piękny dzień. Czy musimy wracać do biura? - Właściwie to nie - stwierdziłem. - No to chodźmy do mnie - zaproponowała. U niej wypiliśmy jeszcze po lampce koniaku, porozmawialiśmy chwilę, a Ona zaproponowała: - Czy nie masz nic przeciwko temu, jeśli pójdę do sypialni przebrać się w coś wygodniejszego? - Jasne - zgodziłem się bez wahania. Poszła do sypialni, a po kilku minutach wyszła niosąc tort urodzinowy razem z moją żoną, dziećmi i teściową. Wszyscy śpiewali \"sto lat\" a ja k… siedziałem na kanapie w samych skarpetkach …………

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam stesknilam sie za Wami i tylko czasami uda mi sie troche poczytac. Odnosnie spierania plam z marchewki ja tez jak najszybciej uzywam zwyklego mydla i plamy schodza bez problemu. Moja Beatka rosnie jak na drozdzach. Niestety jakos sie ostatnio pochorowala bo strasznie kaszle. Bylam u lekarza wczoraj i przepisal antybiotyk. Dzis juz jest troche lepiej, bo tak nie placze. Ostatnio wspominalam jak to bylo rok temu, na poczatku ciazy - piekne wspomnienia. A dzis dowiedzialam sie ze moja kuzynka bedzie miala dziecko w czerwcu. Mysle ze od lutego bede czesciej z Wami na forum, bo narazie sesja sie zbliza no i jakos trzeba ja zaliczyc. Pozdrawiam goraco wszystkie mamy i ich sliczne dzieciaczki 🌻🌻🌻 ******************************************************** **** ******************* NICK...IMIĘ DZIECKA....M-C...KG/CM-UR.....KG/CM AKTUALNE...ZĄBKI ******************************************************** *************************** 1.agata_27....Szymon.........5..........2900/51........ 6150g/62cm.... 2.annaa20 ......Wiktoria ......5...........3150/51..........6890g/?.... 3.gorcia_27....Maciej..........5.....2950g/54cm... ...650 0/72 cm.... 4.Kotunia......Aleksander......5.......3050g/54cm...... ..8kg/75cm.... 5.justa29......Patryk..........5.........3470/54cm.. ...7200/ok71cm... 6.Donn.........Aurora..........5......3190/56cm...... ok.7000g/66cm... 7.Blondi-ania...Jakub..........5.......3460g/59cm... .8300g/ok72cm... 8.Bernatka130......Bruno.....5.......2820/54cm.........7 000/66cm.... 9.Livmar 10.Justynka307....Igor.......5 .....2800g/50cm.........6560g/63cm... 11.Agula30 12.Aga2424......Miłosz.........4......3400/57........... .. .6600/....... 13.Jagna25......Marta..........4.......3040g/56cm....... 5 700/... 14.Stokrotka_26 Wojtuś.....4,5......3460/58 cm........8000/72 cm... 15.edusia……….Nelly............4......3 ,540/53cm..........7000/71cm... 16.Kika27......Natalia..........4......3300/52cm........ ..4800/60cm... 17.BE_B.........Michaś..........4......4550g/59cm...... .8230g/68cm... 18.Evvik.........Bartuś..........4.......3090/53 cm........6260/58cm... 19.Maggiem 20.Basia_26.....Dominika.....4,5.....2750g/52cm.......61 00g/61cm... 22.Diann.........Michaś.......4.......3350g/57cm...... ..6100g/65cm... 22.zuza29.......Pawełek.... .4.......3440g/55cm........5900g/61cm... 23.Roxelka......Vanessa......4.......2730g/48cm........5 800/68cm... 24.Doris.........Alicja..........4..... .3460g/57cm..... ..6550/66cm... 25.Katienka...Weronika.......4.......3300/56cm........6 900g/65cm... 26.agula-kruszyna...Kasia ....4....... 2970g/51cm......5640g/62cm... 27.ali32.........Szymon..........4...................... ........6100/64cm.. 28.Tati78 29.Kati75....MAXIMILIAN......4......4860g/56cm.......77 00g/64cm... 30.joanka...Marcelina........4.......3150g/58cm......... .4500g....... 31.Oliwia13 32.Plusia....Maximilian.........4.......3475g/53cm...... .7410g/65cm... 33.agulka28....Kacperek......4.....3490g/54cm........650 0 g/62cm... 34.Kasia 35.Kpiotrowicz..Gabrysia.....4........4100/58cm...... ...5600/?? 36.Basia23.....Paulinka........4.......3400g/56cm...... .6400g/65cm... 37.ToYaB....Staś........4.......3400g/55cm.......7 kg/65cm...1 ząbek 38.marsjanka 39.padlinka.........Emilka.......4......3260g/59cm..... ...5700/61cm... 40.z daleka A.....Kacperek.....4......2940g..................6500.... 41.ekinio.........Ksenia..........4.....3160g/53cm...... .....ok 6000g... 42.Lonta.........Beatka.........4......4150g/58cm.. .........8000g.. 43.agajacek......Roksana......4......3200g/54cm.......61 40g/68cm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulka28
Hej mamusie! Długo nic nie pisałam bo z wolnym czasem u nas kiepsko:-( Kacperek rozwija się dobrze tylko mam ogromny problem z przestawieniem na butelkę!!! Za 2 tygodnie idę do pracy i jestem przerażona jak jak to będzie???? Wczoraj nie jadł w ciągu dnia 7 godzin bo butelki nie chciał, a ja pierś dałam mu dopiero na wieczór. Dziś powtórka z rozrywki już 4 godziny nie je , a jak chce mu dać butelkę to płacze jakby go parzyła. Boje się czy takie przegłodzenie nie doprowadzi do odwodnienia??? Jak czytam jak wasze maleństwa jedzą inne posiłki to nawet nie wiecie jak Wam zazdroszczę! Kacperkowi łyżeczką też nie idzie nie umie połykać z łyżeczki i kończy się to płaczem. Dziewczyny normalna załamka pomóżcie!!!!! Całuski dla małych smerfów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Agulka :) Aurora też pluła na początku jak jadła łyżeczką ale po paru razach sie nauczyła.. a może płacze bo to co na łyżce niesmakuje.. a nie o samą łyżeczke.. co do butelki to nie wiem bo Aurora nie miała problemu ale są takie specjalne smoczki co przypominają pierś może taki był by dobry ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka, niektore dzieci wola kubeczek od butelki, moze tak sprobuj. Jesli mialabys taki niekapek, to musisz z niego na początku zrobić zwykły kapek(to znaczy usunąć te wszystkie gumki uszczelniające). Bo na początku maluch musi załapać,że z kubeczka coś cieknie i doprero później uczy się,że samemu trzeba ciągnąć aby leciało. Jeśli będziesz karmić z kubeczka to koniecznie w półsiedzącej pozycji, bo bardzo łatwo się dzieci krztuszą na początku, bo za dużo im do buzi leci i dodatkowo łykają powietrze. A co do odwodnienia to nie martw się, bo ZDROWY organizm nie pozwoli na nie - dziecko sobie nadrobi przy innych karmieniach lub w nocy. O odwodnienie łatwo jak dziecko chore u zdrowego bardzo mało prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×