Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

cos mi sie tabelka rozjechała,,,za co z góry przeprawszam i szybko poprawiam, mam nadzieje ze już bedzie ok.... miki25........Warszawa...........24............01.08.............0,5kg Lia............Warszawa............??............01.08.............2,0kg livmar........Nysa..................28............01.08.............10,5kg agata_2.....Slubice................27............01.08....5kg ....SYNEK annaa20.....Szczecin..............22...........02.08.. 8kg..CÓRECZKA doris26......Kraków................26...........04.08..9kg ......CÓRCIA blondi23.....Elbl±g.................23 ...........05.08...7kg........SYNEK Elmirka76...ok.Wadowic..........30...........05.08....+6,5 .....SYNEK donn.........Kraków................27...........05.08..5,5 kg ..coreczka Aga.B........KO£OBRZEG..........26............06.08.................5kg insomnia....??......................24.............07.08.................0kg justyna.....podkarpackie.........29...........08.08.....+5kg...SYNEK plusia.......Szwecja...............30............09.08.....9kg.....SYNEK edusia......Hannover.............32............09.08....4kg...CORCIA? tati78......Twickenham, UK......27...........09.08....+7kg...CORCIA Kati75......Wieden................30...........10.08...+11kg..70%Synek karamijja..£ódz..................28.............12.08.................1kg kasia 30....Rybnik................30............12.08.......+4kg.. SYNEK Stokrotka _26......Lubin.........26............12.08....+3kg.....SYNEK agulka28....Bielsko-Biala........28.............14.08...8 kg...... SYNEK Agula 30.....zachodniopom......30............14.08....+3kg... CÓRCIA beatrice ....Warszawa............29...........14.08....4kg.....CÓRCIA Kruszyna....malopolska..........30.............15.08.................+8kg madelain.....J.Góra..............29.............16.08...................0kg kpiotrowicz....Warszawa........23..........17.08........5,5kg..CÓRCIA jolla80........Warszawa..........25...........17.08.......................? ali32..........opolskie............32............17-19.08...+5kg.....SYNEK z daleka .....Anglia...............26............19.08.....................5kg karola24.....Legionowo..........24............19.08............?kg SYNEK! Justynka307...Mikołów...........25............19.08.........11kg SYNEK? joanka.......Szczecin............25.............20.08...................7kg agusia2......USA.................30..............21.08.....................?? ToYaB........Bia³ystok...........28............21(23).08...+10 kg..SYNEK zuza29.......opolszczyzna.......30............22.08.......?..............? jagna25......Wodzis³aw ¦l......25.............23.08.........3kg.........? marsjanka*...ok. Katowic.......27.............24.08.........2kg.........? roxelka........Essex,GB..........27.............18(24).08....9kg..CORCIA Kotunia........Legnica............27.............25.08.......5kg ....SYNEK sierp.06.......podkarp............24.............25.08........7kg.CÓRKA oliwia13.......pomorskie.........27..............26.08..................5kg Lonta..........Rybnik ............21..............26.08................8,5kg padlinka.......Warszawa.........24..............27.08................1,5kg kika27..........Kraków...........28...............27.07..................5kg maggiem.......zachodniopom....27..............29.08..................5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobry dziewczeta! Mam nadzieje ze u was tak ladnie jak u mnie sloneczko cieplutko az do pracy nie chce sie isc. Plusiu milego leniuchowania! Odpoczywaj duzo mam nadzieje ze na urlopie o nas nie zapomnisz i dziekuje za kilogramy odrazu mi ciezej Hi hi Doris dziekuje za wyjasnienia ale czy ja bylam szczeppiona to pojecia nie mam jak to bylo w dziecinstwie to napewno tak ale w doroslym zyciu nie Co pawiecie na to zeby wymienic sie numerami telefonow i jak jedna zacznie rodzic to nastepna poinformuje reszte dziewczyn na forum? tak mi to dzisiaj do glowy wpadlo tylko jak to zrobic zebysmy tylko my mialy dostep a nie jacys idioci z innego forum moze E-mailem co wy na to ? Pozdrawiam was brzusie i zmykam do pracy Plusiu zazdroszcze urlopu ale niedlugo to my wszystkie na nim wyladujemy ja zamierzam jeszcze tylko miesiac pracowac a potem chce troche czasu miec dla siebie nim bedzie nas troje. PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze zapomnialam Justynko307 jestesmy rekordzistkami w przybieraniu na wadze Hurra! Milo jest byc w czyms najlepszym Ha ha1 Jeszcze raz sciskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika31
mam pytanie, czy wam też od czasu do czasu zdarza się jakieś plamienie? takie jednodniowe, niewielkie upławy o lekkim różowawym kolorze? lekarze z kórymi się konsultowałam, po badaniach stwierdzają, że tak się czasami zdarza i koniecznie muszę się oszczędzać i dużo leżeć. czy się z tym spotkałyście? dziękuję za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doris dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz. mam nadzieje ze jest tak jak mowisz i tu u mnie cos pomylili. ja bym chyba nie potrafila zyc bez cukru. jak juz mowilam do herbatki wrzucam 5-6 lyzeczek. byc moze to po tym taki wysoki mi wyszedl, bo ja dziennie to kilka herbat pije i poznym wieczorem tez. mi lekarz tez powiedzial ze od czerwca do konca mam byc na zwolnieniu. fajnie bo cale wakacje wolne i nie trzeba bedzie siedziec w tych zimnych murach. weronika ja nie mialam takich plamien ale czytalam i slyszalam ze moga sie zdazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. niestety weekend majowy spędziłam w szpitalu, wróciłam wczoraj do domu. Brzuch mnie pobolewał ponad tydziń, w nocy mi stwardniał i pojechałam, żeby sprawdzić co się dzieje. Akurat mój doktor miał dyżur. Zrobił usg szyjki, jest minimalnie skrócona ale powiedział, że to może być subjektywne. Na bolący brzuch i przykurcze (chociaż zdarzył mi siętylko jeden i to niebolesny zapisali mi Fenoterol, teraz muszę brać + Ispotin na serducho + magnez. Lekarz (ordynator) który rbił mi badanie w dniu wyjścia porządnie mnie nastraszył, ponieważ stwierdził krwawienie, i zanim mi wyjaśnił że to niegrożne bo on po prosu podczas badania uszkodził jakąś niewielką nadżerkę i stąd ten objaw. Swoją drogą 2 miesiące temu robiłam cytologię i była ok. Co najśmieszniejsze nie zrobił usg szyjki, zbadał tylko czy sie trzyma a trzyma sie mocno, ale już mu nie chciałam o tym mowić, bo był tak zakrecony, że jeszcze by mnie zostawił w szpitalu mimo braku zmian. Powiedział też że normalnie moge funkcjonować, nie muszę leżeć ale z tym wolę poczekać do wtorkowej wizyty u mojego lekarza, żeby zrobił usg i zobaczył czy szyjka się mocniej nie skraca. Jestem po leżniu bardzo osłabiona myślę, że leki też mają na to swój wpływ. Powiem wam, że w obliczu tego, że mogę urodzić za wcześnie nic mnie juz teraz nie przeraża, ani rosnąca waga, ani ewentualne rozstępy, no i zupełnie nie boję sie porodu. Byle tylko dotrwać do terminu! Byle do sierpnia i 9 miesiąca! Mam w końcu zdjęcia z usg, maluszek ssie kciuka, śliczny widok. W niedzielę (30.04) ważył prawie 700 gram, obwód główki ponad 21. Kopie czasami bardzo boleśnie a jak siedzę to z upodobaniem kopie w tylną cześć macicy albo w okolice szyjki. buziaki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika - w ciazy zdazaja sie plamienia i moga miec tysiace przyczyn - od najbardziej blachych jak np nadzerka na szyjce macicy do naprawde powaznych i niepokojacych. Nie napisalas nawet w ktorym tygodniu ciazy jestes - wiec trudno sie do tego odniesc. Najwazniejsze, ze jestes pod kontrola lekarza i jesli on uwaza, ze wszystko jest w porzadku to znaczy, ze tak jest. Przy najblizszej wizycie popros o wyjasnienie skad u Ciebie bierze sie takie plamienie - bo na 100% ma jakas przyczyne - w ciazy fizjologicznie nie powinno byc zadnych plamien, krwawien, wiec musi byc jakis powod. Takie wyjasnienie Cie pewnie uspokoi. Sluchaj Swojego lekarza! Pozdrawiam serdecznie Kati - wirusowe zapalenie watroby typu B przenosi sie glownie droga krwi - dlatego niestety najlatwiej zarazic sie w szpitalach :( (pomijam tu druga mozliwosc zarazenia czyli droga seksualna). To szczepienie teraz juz jest obowiazkowe dla noworodkow, ale za naszych czasow jeszcze nikogo nie szczepili - mozna sie na wlasna reke odplatnie zaszczepic trzema dawkami - w ciazy NIE WOLNO!!! Wiec pewnie nie bylas szczepiona. W szpitalach dlatego zadaja tego badania, bo teraz coraz wiecej skarg od pacjentow - chodzi o to, zeby sie lekarze zabezpeczyli i jesli np. ktos ma ten antygen w chwili przyjecia do szpitala to wiadomo, ze nie zarazil sie nim podczas pobytu w szpitalu, wiec nie moze pozwac szpitala itp. Nie ma sie co straszyc - wynik na pewno bedziesz miec ujemny, a po ciazy polecam szczepienie, warto wydac pare groszy, a byc zabezpieczonym. A i dolaczam sie do rekordzistek u mnie dokladnie +10,5kg - wiec praktycznie tyle co u Was:) Pozdrawiam serdecznie i zegnam sie na weekend - zaraz wyjezdzam, mam nadzieje, ze pogoda sie utrzyma, bo na razie jest cieplutenko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwia trzymam kciuki zeby bylo wszystko dobrze. doris udanego wypoczynku ja niestety jutro pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia - no to nie zazdroszcze przezyc, wazne, ze szyjka sie trzyma - jesli lekarz ma doswiadczenie, to palpacyjne badanie jest na rowni dobre z USG, wiec nic sie nie martw, ze sobie zapomnial:) Nadzerka moze nie wplywac na cytologie. Leki na pewno oslabiaja, dbaj o Siebie i mimo wszystko duzo lez - najlepiej na lewym boku - wtedy jest najlepiej ukrwiona macica i maluszek najlepiej odzywiony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmirka76
Witam po strasznie długiej nieobecności :) :) :) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Niestety łącze radiowe zawiodło zupełnie i trzeba było czekac na neostradę... mam nadzieję, ze teraz to juz bedzie "hulać" :) Gratuluje wszystkim mamuśkom dam i kawalerów !! :) Witam nowoprzybyłe!! Ja tyję NIESAMOWICIE!!: 14kg na plusie (z 55 na 69).... Celulit jak jasna cholera!!!! Ale cóż .. w sumie narazie mam to gdzieś...Czekam jak urodzę małego i wtedy zacznęsię martwići cośz tym robić:) Mały (chyba KACPEREK) nareszcie się rozkęcił i to tak bardzo że aż momentami boleśnie :) teraz nie wiem ile wazy Ostatnio (2 tyg temu ) lekarz tylko powiedział, ze ma bardzo dłuuuuuuuuuuugie nogi... W końcu sie przełamałam i zaczęłam kupowac rzeczy dla .. Kacperka... powoli przestaje sie bać i wierze że tym razem wszycho będzie ok. Porodu się nie boję,raz juz to przechodziłam i... nie było tak źle.. Zdecydowałam sie na Kraków SPES , albo na Ujastku, ale Ujastek trochę daleko..... No cóż... po za tym to już nic takiego, troche problemów z Zusem, ale mam nadzieę,że jakoś sie ułoży .. HOT pozdrawiam i do poklikania!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, Kati, teraz to dopiero bede szalec na internecie ;-) ;-) ;-) oczywiscie z przerwami an spacer i czytanie ksiazek o maluszkach i karmieniu na lonie natury- bo nie ma nic piekniejszego w maju od kwitnacych bzow i ich zapachu a ich w moim miescie jest cala masa....🌼 Elmirka! Oglaszam Cie tym samym nowa rekordzistka! Co do celulitu, to nie wiem co gorsze on czy zylaki :-( ale tak jak to ujelas: zajme sie tym po porodzie ;-) Wpisuje Ci nowe kilogramiki i uaktualniam tabelke. Napsiz co porabialas ostatnio i jak Twoje przygotowania do narodzin babelka! Oliwia13, 🌼 biedactwo, zycze Ci powrotu do zdrowia i mam nadzieje, ze te medykamenty Ci pomoga....Glowa do gory i uwazaj na siebie! Przyznam sie ze jeszcze jestem bez sniadania wiec zmykam do kuchni. Pogoda jest przecudowna, w tv przebakiwali o +22\'C- wspaniale, nareszcie!!!!! :-) :-) :-) miki25........Warszawa...........24............01.08.............0,5kg Lia............Warszawa............??............01.08.............2,0kg livmar........Nysa..................28............01.08.............10,5kg agata_2.....Slubice................27............01.08....5kg ....SYNEK annaa20.....Szczecin..............22...........02.08.. 8kg..CÓRECZKA doris26......Kraków................26...........04.08..9kg ......CÓRCIA blondi23.....Elbl±g.................23 ...........05.08...7kg........SYNEK Elmirka76...ok.Wadowic..........30...........05.08....+14kg....SYNEK donn.........Kraków................27...........05.08..5,5 kg ..coreczka Aga.B........KO£OBRZEG..........26............06.08.................5kg insomnia....??......................24.............07.08.................0kg justyna.....podkarpackie.........29...........08.08.....+5kg...SYNEK plusia.......Szwecja...............30............09.08.....9kg.....SYNEK edusia......Hannover.............32............09.08....4kg...CORCIA? tati78......Twickenham, UK......27...........09.08....+7kg...CORCIA Kati75......Wieden................30...........10.08...+11kg..70%Synek karamijja..£ódz..................28.............12.08.................1kg kasia 30....Rybnik................30............12.08.......+4kg.. SYNEK Stokrotka _26......Lubin.........26............12.08....+3kg.....SYNEK agulka28....Bielsko-Biala........28.............14.08...8 kg...... SYNEK Agula 30.....zachodniopom......30............14.08....+3kg... CÓRCIA beatrice ....Warszawa............29...........14.08....4kg.....CÓRCIA Kruszyna....malopolska..........30.............15.08.................+8kg madelain.....J.Góra..............29.............16.08...................0kg kpiotrowicz....Warszawa........23..........17.08........5,5kg..CÓRCIA jolla80........Warszawa..........25...........17.08.......................? ali32..........opolskie............32............17-19.08...+5kg.....SYNEK z daleka .....Anglia...............26............19.08.....................5kg karola24.....Legionowo..........24............19.08............?kg SYNEK! Justynka307...Mikołów...........25............19.08.........11kg SYNEK? joanka.......Szczecin............25.............20.08...................7kg agusia2......USA.................30..............21.08.....................?? ToYaB........Bia³ystok...........28............21(23).08...+10 kg..SYNEK zuza29.......opolszczyzna.......30............22.08.......?..............? jagna25......Wodzis³aw ¦l......25.............23.08.........3kg.........? marsjanka*...ok. Katowic.......27.............24.08.........2kg.........? roxelka........Essex,GB..........27.............18(24).08....9kg..CORCIA Kotunia........Legnica............27.............25.08.......5kg ....SYNEK sierp.06.......podkarp............24.............25.08........7kg.CÓRKA oliwia13.......pomorskie.........27..............26.08..................5kg Lonta..........Rybnik ............21..............26.08................8,5kg padlinka.......Warszawa.........24..............27.08................1,5kg kika27..........Kraków...........28...............27.07..................5kg maggiem.......zachodniopom....27..............29.08..................5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, i jeszcze poprawiam u Doris- zapomnialam dodac jej 1,5kg ;-) Doris zycze ci i wam wszystkim wspanialego slonecznego kwitnacego weekendu! [kwiatek) 🌼 🌼 miki25........Warszawa...........24............01.08.............0,5kg Lia............Warszawa............??............01.08.............2,0kg livmar........Nysa..................28............01.08............10,5kg agata_2.....Slubice................27............01.08....5kg ....SYNEK annaa20.....Szczecin..............22...........02.08.. 8kg..CÓRECZKA doris26......Kraków................26...........04.08..10,5kg ..CÓRCIA blondi23.....Elbl±g.................23 ...........05.08...7kg.......SYNEK Elmirka76...ok.Wadowic..........30...........05.08....14kg......SYNEK donn.........Kraków................27...........05.08..5,5 kg ..coreczka Aga.B........KO£OBRZEG..........26............06.08................5kg insomnia....??......................24.............07.08...............0kg justyna.....podkarpackie.........29...........08.08.....+5kg...SYNEK plusia.......Szwecja...............30............09.08.....9kg.....SYNEK edusia......Hannover.............32............09.08....4kg...CORCIA? tati78......Twickenham, UK......27...........09.08....+7kg...CORCIA Kati75......Wieden................30...........10.08...+11kg..70%Synek karamijja..£ódz..................28.............12.08.................1kg kasia 30....Rybnik................30............12.08.......+4kg.. SYNEK Stokrotka _26......Lubin.........26............12.08....+3kg.....SYNEK agulka28....Bielsko-Biala........28.............14.08...8 kg...... SYNEK Agula 30.....zachodniopom......30............14.08....+3kg... CÓRCIA beatrice ....Warszawa............29...........14.08....4kg.....CÓRCIA Kruszyna....malopolska..........30.............15.08...............+8kg madelain.....J.Góra..............29.............16.08.................0kg kpiotrowicz....Warszawa........23..........17.08........5,5kg..CÓRCIA jolla80........Warszawa..........25...........17.08......................? ali32..........opolskie............32............17-19.08...+5kg....SYNEK z daleka .....Anglia...............26............19.08...................5kg karola24.....Legionowo..........24............19.08............?kg SYNEK! Justynka307...Mikołów...........25............19.08.........11kg SYNEK? joanka.......Szczecin............25.............20.08...................7kg agusia2......USA.................30..............21.08....................?? ToYaB........Bia³ystok...........28............21(23).08...+10 kg..SYNEK zuza29.......opolszczyzna.......30............22.08.......?...............? jagna25......Wodzis³aw ¦l......25.............23.08.........3kg.........? marsjanka*...ok. Katowic.......27.............24.08.........2kg.........? roxelka........Essex,GB..........27.............18(24).08....9kg..CORCIA Kotunia........Legnica............27.............25.08.......5kg ....SYNEK sierp.06.......podkarp............24.............25.08........7kg...CÓRKA oliwia13.......pomorskie.........27..............26.08..................5kg Lonta..........Rybnik ............21..............26.08................8,5kg padlinka.......Warszawa.........24..............27.08................1,5kg kika27..........Kraków...........28...............27.07..................5kg maggiem.......zachodniopom....27..............29.08..................5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczeta! doris, donn ------> dzieki za recepty :-) Wykorzystalam oba sposoby i troche lepiej dzis jest juz..cale szcescie., hehe Eh, mialam makabryczny sen..brrrr, ze w jajniku mam pasozyta jakiegos dwumetrowego, i ze trzeba mi go wyciac, a oprocz tegojakies nicienie w pecherzu..no powiedzie, czy normalnej osobie snia ssie takie rzeczy?!?! Az mnie odrzuca na sama mysl, ze to mogloby byc na prawde...BRrrrrrrrrrrrrr Bleh, Fuj......... Ostatnio straszna mam suchosc w pochwie, normalnie nie wiem co zrobic z tym, szczegolnie w kwestiach erotycznych to meczaca sprawa :-(. Hm..zeliki odpadaja...Marzy mi sie zebym kiedys nie miala zadnych problemow w tych okolicach...chociaz tak z miesiac, dla nabrania oddechu ;-) Wisi nade mna wybor tego wozka...normalnie w kropce jestem chyba..nie mam pomyslu..czytam troche tych topicow o wyborze wozkow ale jakos nie zmajduje tam odpowiedzi..Na razie implast driver 4 XL najbardziej mi sie podoba..eh..zebym nie musiala sie sugerowac tymi najgorszymi z czynnikow czyli kosztem i przede wszystkim WAGĄ :-O Dzisiaj i wczoraj zre jak najeta..Bo jedzeniem tego nazwac nie mozna.Wczoraj zjadlam ponad pol chleba!Chyba z nudow, bo przez to przeziebienie w domu tkwie juz czwarty dzien..I mam nadzieje ze ostatni..Ale moze w koncu cos wiecej przytyje, bo cholera, jak patrze na te swoje marne 1,5 kg to smiac mi sie chce..(Nie mam w domu wagi, ale na pewno juz wiecej ehhe) No dobra, spadam na razie :-) Pa papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczynki za słowa pociechy. Doris dziękuję podwójnie, bo uspokoiłaś mnie bardzo :-) bardzo mi was wszystkich w szpitalu brakowało, żałowałam, że nie mam laptopa :-) My już mamy łożeczko (bardzo ładne sosnowe z litymi szczytami) i wózek glęboki Mikado. Dostaliśmy od znajomych :-) W tym miesiącu planujemy jeszcze zakup pościeli do łóżeczka i wózka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczymy ktore
Przytyly ponad 10 kg do tej pory,UWAZAJCIE!!!Jeszcze sporo Wam zostalo czasu do rozwiazania.Jak bedziecie po porodzie wygladac?!?!?Nie dopuscie sie do stanu kalekiego ,bo bedzie trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki !!!!! oliwia>>> trzymaj sie i dbaj o siebie.... Elmirka>> ja bede rodzic na ujastku, a za miesiac zaczynam tam tez szkole rodzenia..... plusia>>> fajnie ze masz urlop, odpoczywaj..... a co do tych dodatkowych kg to bez przesady!!!! teraz sie nikt nie bedzie przeciez odchudzal , tym zajmiemy sie potem :P wiec podziekujemy chyba za \"zyczliwe\" rady...... pozatym moj brzuszek mam juz 99cm i jest duzy!!! co do ubranek to ja mam juz duzo chociaz sama kupilam tylko skarpetki, bo oczywiscie moja mama wpadla w szal zakupow Hi Hi Hi :) jeszcze nie widzialam co kupila, wiec narazie ubranek juz nie kupuje, dopiero jak przejze to co mam i zobacze czego brakuje a wozek dalej nie mam pojecia jaki!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hALO DZEWCZETA Ja juz w domku pakuje w siebie kalorie !!! Doris u mnie to panika sie odzywa bo nim badanie zrobie to sie martwie.Dzieki za slowa otuchy. Musi byc dobrze!W poniedzialek ide robic wyniki ta glukoza fuj Oliwia robaczku wszyscy trzymaja za Ciebie kciuki wszystko bedzie dobrze Elmirka witaj spowrotem Gratulacje!! Pobilas nasz rekord!!Ja o dziwo ani cellulitu ani rozstepow nie mam ale jakim cudem nie wiem moze przez basen a moze mam rozciagliwa skore bo rok temu schudlam 15kg i nic ani kawalka obwislosci ale mam super cwiczenia takrze jak ktoras po porodzie bedzie chciala to podam tytul 100 pro skutecznosci sprawdzilam na sobie Roxelka podziwiam Cie ze nie zwariowalas ja nie wiem jak to bedzie nie pracowac mialam przestac od Maja ale nie potrafie moze od czerwca sie uda mnie to przeraza na szczescie mam was wiec nie bedzie zle Co do \"zyczliwego\" to niech sie w nos cmoknie opiekun sie znalazl to nasza sprawa i naszych mezow a ci kochaja nas takie jakie jestesmy moj to lapsk odemnie nie moze oderwac! Jakby ktoras z was sie martwila to moja kumpela165cm wzrostu przytyla 25 kilo a po 8m-cach jest sucha jak szczapa!Inna w 4m-cu miala 10 kg a w 7 m-cu 18 i teraz wyglada super bez zadnych diet. Dla chcacego nic trudnego a u wysokich kobiet jak ja i wiele innych wcale tych kilogramow nie widac ! Ja tam same komplementy slysze. Wy napewno tez bo przeciez ciaza to najpiekniejszy stan w zyciu kobiety!! Co do wyprawki to nie uwierzycie zaczelam robic na drutach :Kiedys mama mnie nauczyla ale mnie to denerwowaloza to teraz odprezam sie i te swetereczki sa takie slodkie juz nie moge sie doczekac kiedy nasza gwiazdka sie urodzi Co do porodu to nie mam obaw tak rodzily nasze mamy babcie i prababcie a dzieciatko musi jakos na swiat sie wydostac ja tylko modle sie zeby wszystko bylo wporzadku i zebym mogla normalnie urodzic bez zadnych cesarek i znieczulen bo chce rodzic w wodzie. Wiecie nie moge sie napatrzec na zdjecie ogonka mojego synka taki malutki taki sliczniutki az lzy w oczach sie kreca! Niestety nie moge go mezowi pokazac bo on nie chce wiedziec a ja nie chce mu zawodu sprawiac Pozdrawiam Wszystkie Ciazowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxelka=>super!!! po kim ma nosek?a bródke?hehe-fajnie masz:) tak sobie mysle ze ja nie mam zadnego zdjecia jak ja byłam mała a teraz to mozna dzidzi nawet w brzuszku u mamusie zrobic:) oj nasz synek napewno bedzie miał duzo zdjec a nie tak jak mamusia ze nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxelka >>> a ja nie moge obejzec !! :( wszytko przez moj durny komp ktory nie lubi zdjec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donn-ale w ten link wyzej klikasz?w sensie ze sa 2 i ten u gory ma byc-staraj sie staraj:D bo warto zobaczyc!!!ja to tylko sisiorka synka widziałam wyraznie i mam uwiecznionego na zdjeciu z usg:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamunki! 🌼 Padlinka, ponoc teraz to normalne z takimi snami, ja nawet boje sie wspominac jakie mnie potwory po nocach ganiaja czasami, bo szkoda czasu i atlasu... Staraj sie myslec o czyms pozytywnym przed snem, a przysni sie cos slodkiego i milego. Na mnie to dziala. Ostatnio nawet zaczely mi sie snic sny erotyczne wiec jak sie budze rano, to mi jedno w glowie ;-) No i problemow z nawilazaniem pewnej partii ciala nie mam...- dziwne by bylo po takich snach, ha, ha... :D :D No ale juz na powaznie. W necie pisza ze suchosc w pochwie podczas ciazy moze byc spowodowana niedoborem estrogenow. Niektore lekarstwa tez moga przyczynic sie do wysuszenia waginy. No i stres, osobiste problemy, zwiazane z praca, rodzina, finansami albo po prostu uczucie zmeczenia i wyczerpania moga spowodowac, ze bedziemy odczuwaly suchosc pochwy. Patrze, Donn, ze u nas nowa moda: na mierzenie sie w pasie ;-) No to sie dolaczam. W najszerszej czesci brzuszka mam 92cm! Wynika z tego ze jestem 22cm na plusie- to juz jakis wynik! Roxelka, przyznam sie szczerze, ze po cichutku zazdroszcze tyle wolnego, choc latwiej sobie spedzac czas jak jest wiosna, czy lato, ladna pogoda i nie musisz siedziec na okraglo w domciu. Dzis bylam na spacerku, paki zaczynaja rozkwitac i wieje wiosenny wietrzyk. Czysta poezja! Mam zamiar cieszyc sie tym przez caly moj urlop... No a teraz obowiazkowo drzemka 😴 Buziaczki dla wsyzstkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa>> klikam dobrze tylko nie mam windowsa zainstalowanego ciagle (pewnie nie dlatego ze zawirusowuje kompa regularnie co jakis czas, ostatnio maz ledwo zdjecia odratowal a mamy ich moze ze 12tys :P ) mam cos co sie knoppix nazywa i jest badziewne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Dopadly mnie przypadlosci ciazowe wczoraj wieczorem spuchly mi nogi dzisiaj jedna wrocila do normy ale druga mam jak bania roxelka jak udalo Ci sie zdjecia wkleic bo ja nie moge Apropo zdjecia superek slodziutkiego dzdziusia bedziecie miec Czy wy tez spoc nie mozecie bo moje na moje dziecko to zegarek mozna ustawiac od kilku dni o 6 tak kopie ze mnie budzi a jak wstane to mam spokoj Moge sie domyslic co mnie po porodze czeka! Pozdrawiam i milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kati ja juz nie spie bo pracuje. nogi tez mi puchna ale od niedawna.dlonie zreszta tez bo juz nawet w obraczce chodzic nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierp06 Biedne jestesmy!!! A ty robaczku nawet w sobote musisz pracowac Ja na razie obraczke moge nosic tylko pytanie jak dlugo Moj maz niezadowolony bo mu powiedzialam ze na 3D widac co bedzie .Zareagowal jakby go piorun strzelil! Czy ktoras z was ma taki przypadek w domu? On nie chce wiedziec i juz a jak bym sie wygadala ze ja wiem to chyba bylby rozwod!!! dlatego pilnuje sie jak moge Tylko wy wiecie co bede miala nikt z mojego otoczenia A jak uslysze co bede miala od tzw. wrozek kolezanek to mnie szlag trafia.Tylko moja rodzina rozsadnie podchodzi raz zapytali czy wiem i jak powiedzialam ze nie chcemy wiedziec to nie slysze spekulacji i domyslow tylko aby zdrowe bylo Inaczej z siostrami meza rozmawialam dzis 5 min i dwa razy uslyszalam ze na pewno bedzie chlopiec bo musi byc i juz!! Dziewczyny ja aie czuje jak przdmiot jak hurtownia gdzie sie sklada zamowienia! Znacie moze jakas delikatna odpowiedz zeby im zamknac buzie bo za tydzien bede je widziala i chyba wybuchne jak znow to uslysze poradzcie mi prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kati biedunia ja bym nie utrzymala tego jakby moj maz nie chcial wiedziec. pewnie chce miec niespodzianke? moj to juz na pierwszym usg na ktore go zabralam pytal lekarza o plec :) tylko on chcial chlopca, ja zreszta tez a jest dziewczynka i na poczatku chyba byl troszke rzczarowany bo juz snul marzenia jak razem na mecze beda chodzic ale juz sie przyzwyczail do coreczki a co do rodziny to u mnie raczej nikt nie pytal co bedzie, przeciwnie, wszyscy byli zaskoczeni ze chcielismy znac plec przed urodzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie i brzuszki!Mam juz dodatkowy kilogramik,slyszalam ze ponoc w ostatnich trzech m-cach sie juz tak nie tyje wiec mozemy sie troche pocieszyc.....za 2 tygodnie u mnie juz urlop i jade do polski na 3 tyg poleniuchowac ,jak wroce biore sie za sprzatanie domu i pranie ciuszkow....poniewaz bede miala dziewczynke wiec duzo rzeczy dostaje od moje siostry ktora urodzila dziewczynke rok temu. Moje nogi tez puchna szczegolenie jak dlugo siedze lub stoje,ostatnio jak bylam ze starszym dzieckiem u laryngologa(bede jeszcze musiala z nim byc w czerwcu tydzien w szpitalu na wycinaniu migdalkow) i musielismy siedziec tam 1,5 godz to nawet rece mi spuchly,nie wiem jak bedzie do konca???? Co do porodu to narazie jeszcze nie mysle ,pierwszy mialam okropny i o maly wlos nie skonczyl sie zle,dlatego np nigdy bym nie rodzila w domu....A wtedy rodzilam 12 godz,a same bole parte mialam 4 godz!!!!Jezu myslalam ze oszaleje,dopiero jak sie zrobilo powazniej i wokol mnie mnostwo lekarzy,ktorzy krzyczeli ze sie dziecko udusi ,dostalam takiej sily ....ze w koncu moj szkrab wyszedl!!!Wlasciwie to byla wina lekarzy bo maly w brzuszku mial owinieta szyje pepkowina razem z raczka i dlatego ta glowka nie chciala sie przedostac na zewnatrz bo nie pozwala jej raczka,ale jak widzieli ze nie moge urodzic to powinni mi zrobic usg przed porodem !!!!a nie pozniej wydzirac sie ze dziecko udusze,wariaci!Poza tym mnie okropnie zszyli ,mam brzydki szew,moja pani lekarz powiedziala ze teraz napisze zeby mnie przecieli w tym samym miejscu i ta stara blizne wycieli i zszyli odnowa, poza tym przy porodzie mi popekaly krwinki w bialkach ocznych,wygladalam okropnie i jak sie zobaczylam po porodzie w lusterku to sie nie poznalam i sie rozryczalam ,biedna polozna az mnie przytulila,oczy czerwnone ,cala twarz spuchnieta ,jakies wybroczyny na twarzy i dekoldzie,wlosy mokre roztrzepane okropny widok!!!Moj maz jak mnie zobaczyl to sie rozplakal ,a moja tesciowa sie przezegnala hahhahahaha ,jezu ale was strasze tu!To tyle dziewczyny co do mojego porodu, mam nadzieje ze ten nie bedzie taki!!! Zycze milego weekendu ,caluski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia, czlowieku, przez co Ty przeszlas! Tak sie zlozylo ze od wczoraj czytam rozne opowiesci z narodzin maluchow. Mam nadzieje, ze pocieszy Cie ten fakt ze zaden porod drugiemu nie jest rowny. Czytalam o tym, jak to kobiety ktore mieszkaja 5 min. drogi samochodem od porodowki, a nie zdazyly, bo dzidzia przyszla na swiat w hallu albo kuchni... Byly historie o tym jak to malenstwo zaslanialo sie raczkami i krocze cale w strzepach...ale byly tez historie o gazie rozweselajacym i bardzo zabawnych reakcjach i komentarzach. Wszystkie historie konczyly sie jednak happyendem i \"pochwala\" porodu, wiec ogolnie czytanie tych historii bylo ok. Ja niestety mam tak jak Kati75. Nie zmruzylam dzisiaj oka na dluzej niz pol godzinki, bo noca Max caly czas mnie kopal i sie wiercil i potem nad ranem dal mi jesczze popalic, wiec jestem calkiem do niczego... a pogoda sliczna. Zaczynam podejrzewac ze maluch kopie mnie nawet we snie...ale ma przynajmniej ten komfort ze mu kolderka nie ucieka ;-) Bol glowy jednak jest nieznosny i ledwie siedze na krzesle. Chcialam posluchac radia, a gdzie! Myslalam ze leb mi rozerwie... wiec teraz ciesze sie bloga cisza... Mam nadziejek ze Wy macie sie o niebo lepiej. Sciskam Was mocno. 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytskie mamunie i dzidziulki! Pisze do was bo mam jeden wielki mentlik w głowie.chciałabym prosic o rade!!!! Jestem z moim Pawłem od 6 lat, od prawie 2 lat ja mieszkam u niego w domku razem z jego rodzicami. NIestety mimo tego,ze domek ma 300m kw, to mieszkamy z jego rodzicami na jednym pietrze, bo górne pietro jest wynajmowane studentom.Lubie w miare moich tesciow,ale teraz kiedy urodzi nam sie coreczka chciałabym sie wyprowadzic na swoje( cos wynająć). Moja tesciowa jest uzależniona od sprzatania, bo nie umie sie niczym innym zajac,tesc jest maruda i nie umie np przyznac sie do błedu, tylko sie sprzecza.Teraz kiedy jestem w ciazy zaczyna mi to mocno przeszkadzac!!!!Moj Paweł nie dokonca chce sie wyprowadzac, bo jego rodzice nas utrzymuja i my za nic nie płacimy, a tak jakbysmy sie wyprowadzili to trzeba by było sobie jakos radzic...tzn z pomoca rodziców jego i moich.Ja naprawde mam dosyc mieszkania tutaj!!! Chce miec troche intymnosci, spokoju i ciszy itp. Moja mama w 100% to rozumie dlatego zgodziła sie nam pomagac( bo my jeszce studjujemy, tzn ja koncze licencjat a Paweł ma jeszce 2 lata studiów). Starałam sie porozmawiac z tesciowa ze najlepiej by było zebysmy sie wyprowadzili i zamieszkali razem...a ona w ogóle mnie nie słuchała i powiedziała: To my wam oddaqmy sypilanie,bo jest duza wy sie tam po swojemu urzadzicie i damy wam mniejszy pokoj zeby dziecko na przyszłosc miałao!ONA nie dopusza do siebie mysli ze my nie bedziemy z nimi mieszkac do konca zycia!!!! i to mnie przeraza!bo jak ja mam z nia porozmawiac jak ona mnie nie słucha?????Jest mi przykro bo pare lat temu zaproponowała swojemu starszemu synowi ze wynajmie mu mieszkanie, aby mógł mieszkac ze swoja laska,ale ta laska sie nie zgodziła...A nam mimo tego ze sie spodziewamy dziecka nic takiego nie zaproponowała!!!!! i to jest niewporzadku!!!! ona planuje nam remont a ja chce sie wyprowadzic...ale to wyprowadzenie jest zalezne od tego czy oni nam pomoga finansowo( tesciowie nie naleza do ludzi biednych-maja sklaep i wynajmuja mieszkania i inne pomieszcenia). I ja juz nie wiem co robic?????Czy mieszkac tu z nimi i sie wnerwiac czy postawic na swoim i powoedziec:macie nam pomoc finansowo:) Dziewczynki pomozcie mi,podsuncie jakis pomysł.bo ja nie wiem czy tu zostac,za nic nie płacic ale sie wnerwiac bo mnie draznia.czy porozmawiac i postawic na swoim. wybaczcie ze tak sie rozpisąłm ale nie wiem co robic?????? pozdrawiam was i całuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza30
tak przegladam sobie topic i stwierdzam ze jestem tu jedna z najstarszych :) do pozostalych 30-tek.......to wasze piersze dzieciatko?? jak u was jest z ruchami? mocno i czesto je czujecie?? ja mam teraz 24 tydzien i moje dzieciatko to chba bedzie nocnym dzieckiem bo najczesciej zaczyna baraszkowac poznym wieczorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×