Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

Gość zuza29
tak przegladam sobie topic i stwierdzam ze jestem tu jedna z najstarszych do pozostalych 30-tek.......to wasze piersze dzieciatko?? jak u was jest z ruchami? mocno i czesto je czujecie?? ja mam teraz 24 tydzien i moje dzieciatko to chba bedzie nocnym dzieckiem bo najczesciej zaczyna baraszkowac poznym wieczorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza29
eh zapomnialam jaki mam nick z haslem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annaa20, masz orzech do zgryzienia. Najlepiej jakbys mogla liczyc na Pawla i to przez rozmowy ze swoja polowka szukaj rozwiazania swoich problemow. Wydaje mi sie ze jak Ty i Pawel bedziecie jednomyslni to cel w sam sobie nie bedzie stanowic juz takiego problemu.... Z drugiej strony wyglada na to ze sie denerwujesz wiecej niz zwykle, co moze byc przyczyna hormonow, ale jesli nawet bys sie teraz przeprowadzila to mialoby to tym bardziej stresogenny wplyw na Ciebie i ciaze. Tak przynajmniej wykazuja badania naukowe (i samo zycie). Gdybym byla na Twoim miejscu to po pierwsze zadbalabym o spokoj i harmonie w zwiazkach- bo to najlepsze co mozemy dac naszym pociechom,zeby ich mozgi rozwijaly sie prawidlowo i zeby dzieci ogolnie byly zdrowe. Nie denerwuj sie zrelaksuj sie. Nie wiem czy Ci to pomoze ale niektorzy maja duzo gorsza sytuacje w domach itp. Staraj sie dostrzec pozytywna strone medalu i doceniac co masz. Trzeba miec marzenia i plany bo to podstawa i na pewno kiedys wyprowadzicie sie \"na swoje\" ale ciaza to nienajlepszy czas na przeprowadzki. Njawazniejsze zebys Ty i Pawel byli ze soba zgodni a bedzie latwiej realizowac zamierzone plany. Annaa20, widzisz ja mieszkam 2000km od moich wlasnych i prawie 2000km od J rodzicow i nie mozemy liczyc na zadna pomoc z ich strony. Na poczatku bylo nam bardzo ciezko, dlugi w banku i brak pieniedzy na chleb, ale nie poddalismy sie i wspolnymi silami dotarlismy do momentu, kiedy oczekujemy dziecka. Najwazniejsze, ze ciagle sie wspieralismy duchowo i bylismy swoimi najlepszymi przyjaciolmi, dzieki temu pokonalismy przeszkody losu. Rozpisalam sie troche.... Nie mam zwyczaju dawania jakichkolwiek rad, bo nie mam monopolu na odpowiedzi egzystencjalne, nikt nie ma. Mam nadzieje, jednak, ze przyda Ci sie na cos, to co napisalam.... :-) Zuza30, Zuza29 :-) Tak, to moje pierwsze dziecko, moj skarb, moj maly cud, 🌼 🌼 🌼 Napisz cos o sobie, skad jestes, kiedy masz termin, ktory tydz? Zycze wszystkim mamusiom dobrej nocki i slodkich snow!pa. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie!!! Dawno mnie tu nie było , więc musiałam trochę poczytać, co tam u Was słychać. Ale na początku poprawię tabelkę miki25........Warszawa...........24............01.08.............0,5kg Lia............Warszawa............??............01.08.............2,0kg livmar........Nysa..................28............01.08............10,5kg agata_27.....Slubice................27............01.08....5,5kg ....SYNEK annaa20.....Szczecin..............22...........02.08.. 8kg..CÓRECZKA doris26......Kraków................26...........04.08..10,5kg ..CÓRCIA blondi23.....Elbl±g.................23 ...........05.08...7kg.......SYNEK Elmirka76...ok.Wadowic..........30...........05.08....14kg......SYNEK donn.........Kraków................27...........05.08..5,5 kg ..coreczka Aga.B........KO£OBRZEG..........26............06.08................5kg insomnia....??......................24.............07.08...............0kg justyna.....podkarpackie.........29...........08.08.....+5kg...SYNEK plusia.......Szwecja...............30............09.08.....9kg.....SYNEK edusia......Hannover.............32............09.08....4kg...CORCIA? tati78......Twickenham, UK......27...........09.08....+7kg...CORCIA Kati75......Wieden................30...........10.08...+11kg..70%Synek karamijja..£ódz..................28.............12.08.................1kg kasia 30....Rybnik................30............12.08.......+4kg.. SYNEK Stokrotka _26......Lubin.........26............12.08....+3kg.....SYNEK agulka28....Bielsko-Biala........28.............14.08...8 kg...... SYNEK Agula 30.....zachodniopom......30............14.08....+3kg... CÓRCIA beatrice ....Warszawa............29...........14.08....4kg.....CÓRCIA Kruszyna....malopolska..........30.............15.08...............+8kg madelain.....J.Góra..............29.............16.08.................0kg kpiotrowicz....Warszawa........23..........17.08........5,5kg..CÓRCIA jolla80........Warszawa..........25...........17.08......................? ali32..........opolskie............32............17-19.08...+5kg....SYNEK z daleka .....Anglia...............26............19.08...................5kg karola24.....Legionowo..........24............19.08............?kg SYNEK! Justynka307...Mikołów...........25............19.08.........11kg SYNEK? joanka.......Szczecin............25.............20.08...................7kg agusia2......USA.................30..............21.08....................?? ToYaB........Bia³ystok...........28............21(23).08...+10 kg..SYNEK zuza29.......opolszczyzna.......30............22.08.......?...............? jagna25......Wodzis³aw ¦l......25.............23.08.........3kg.........? marsjanka*...ok. Katowic.......27.............24.08.........2kg.........? roxelka........Essex,GB..........27.............18(24).08....9kg..CORCIA Kotunia........Legnica............27.............25.08.......5kg ....SYNEK sierp.06.......podkarp............24.............25.08........7kg...CÓRKA oliwia13.......pomorskie.........27..............26.08..................5kg Lonta..........Rybnik ............21..............26.08................8,5kg padlinka.......Warszawa.........24..............27.08................1,5kg kika27..........Kraków...........28...............27.07..................5kg maggiem.......zachodniopom....27..............29.08..................5kg annaa20-wiem co przeżywasz, bo też mieszkam z teściami. Mam o tyle nie dobrze , że my zajmujemy jeden mały pokoik, a oni dwa, ponieważ nie śpią razem ,ponieważ się nie wysypiają. Tak więc każdy ma swój pokój. A my będziemy sie dusić z dzieckiem w jednym pokoiczku. Ty masz o tyle dobrze ,że macie domek, płacą za Was. To też jest ważne. A może jak urodzisz to będziesz miała pomoc ze strony teściowej. Wiesz próbuję Cię pocieszyć. Ja wiem ,że to nie jest kolorowo. A tak co do urlopów to ja też pracuję tylko do końca maja i będę odpoczywać. Nie wiem czy dam radę wysiedzieć w domu. Pojadę trochę do swoich rodziców. Już dzisiaj dzwoniłam do mojej mamy , zapowiedziałam się , to się ucieszyła.Muszę odpocząć od teściów. Denerwują mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry laseczki Plusiu mam nadzieje ze czujesz sie dzisiaj lepiej na mojego synusia dziala uspokajajaco reka tay wiec jak wariuje w nocy to zmuszam meza zeby mi na brzuchu reke trzymal i troszke moge pospac ale nie wiele wiec wiem jak sie czujesz. Roxelka dziekuje za pomoc jutro bede probowac a angielski znam wiec nie powinnam miec problemow Jeszcze raz dzieki Anno20 w pelni zgadzam sie z plusia my tez trzymamy sie zdaleka do naszych rodzicow mimo ze moja mama tez mieszka w Wiedniu nie dajemy sie jej wtracac a decyzje o przeprowadzce musicie podjac na spokojnie z mezemTrzymam kciuki Zuza29 Zuza30 Tak u mnie to pierwsze dziecko I podobnie jak u Plusi moj synek prowadzi aktywne zycie uakrualniam tabelke bo juz na 100 pro wiem ze to syneczek miki25........Warszawa...........24............01.08.............0,5kg Lia............Warszawa............??............01.08.............2,0kg livmar........Nysa..................28............01.08............10,5kg agata_27.....Slubice................27............01.08....5,5kg ....SYNEK annaa20.....Szczecin..............22...........02.08.. 8kg..CÓRECZKA doris26......Kraków................26...........04.08..10,5kg ..CÓRCIA blondi23.....Elbl±g.................23 ...........05.08...7kg.......SYNEK Elmirka76...ok.Wadowic..........30...........05.08....14kg......SYNEK donn.........Kraków................27...........05.08..5,5 kg ..coreczka Aga.B........KO£OBRZEG..........26............06.08................5kg insomnia....??......................24.............07.08...............0kg justyna.....podkarpackie.........29...........08.08.....+5kg...SYNEK plusia.......Szwecja...............30............09.08.....9kg.....SYNEK edusia......Hannover.............32............09.08....4kg...CORCIA? tati78......Twickenham, UK......27...........09.08....+7kg...CORCIA Kati75......Wieden................30...........10.08...+11kg.....Synek karamijja..£ódz..................28.............12.08.................1kg kasia 30....Rybnik................30............12.08.......+4kg.. SYNEK Stokrotka _26......Lubin.........26............12.08....+3kg.....SYNEK agulka28....Bielsko-Biala........28.............14.08...8 kg...... SYNEK Agula 30.....zachodniopom......30............14.08....+3kg... CÓRCIA beatrice ....Warszawa............29...........14.08....4kg.....CÓRCIA Kruszyna....malopolska..........30.............15.08...............+8kg madelain.....J.Góra..............29.............16.08.................0kg kpiotrowicz....Warszawa........23..........17.08........5,5kg..CÓRCIA jolla80........Warszawa..........25...........17.08......................? ali32..........opolskie............32............17-19.08...+5kg....SYNEK z daleka .....Anglia...............26............19.08...................5kg karola24.....Legionowo..........24............19.08............?kg SYNEK! Justynka307...Mikołów...........25............19.08.........11kg SYNEK? joanka.......Szczecin............25.............20.08...................7kg agusia2......USA.................30..............21.08....................?? ToYaB........Bia³ystok...........28............21(23).08...+10 kg..SYNEK zuza29.......opolszczyzna.......30............22.08.......?...............? jagna25......Wodzis³aw ¦l......25.............23.08.........3kg.........? marsjanka*...ok. Katowic.......27.............24.08.........2kg.........? roxelka........Essex,GB..........27.............18(24).08....9kg..CORCIA Kotunia........Legnica............27.............25.08.......5kg ....SYNEK sierp.06.......podkarp............24.............25.08........7kg...CÓRKA oliwia13.......pomorskie.........27..............26.08..................5kg Lonta..........Rybnik ............21..............26.08................8,5kg padlinka.......Warszawa.........24..............27.08................1,5kg kika27..........Kraków...........28...............27.07..................5kg maggiem.......zachodniopom....27..............29.08..................5kg Pozdrawiam was wszystkie i do jutra bo dzis jade na caly dzien na wies buziacki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza29
Plusia zuza29.......opolszczyzna.......30............22.08.......?...............? tylko nie umiem sie zalogowac pod moj nick:) ale to nic.........ten drugi znak zapytania pozostanie niewiadoma do porodu :).robimy sobie z mezem niespodzianke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam drogie mamy:-) czytacie juz swoim maluchom? ja zmusilam lubego na \"Kota w butach\"-troche sie wstydzil, ale pozniej juz jakos szlo...:-) :-) :-) teraz powinnam zakuwac z francuza, ale robie jak widac wszystko zeby to odlozyc...mam zaliczenie pod koniec maja:-) za stary juz czlowiek...nie te lata:-) z polski wrocilam smutna, nie lubie zostawiac mamy...no nic, dzisiaj niedziela, a jutro musimy jechac do urzedu stanu cywilnego...musimy sie pobrac, nie tak jak chcielismy...no coz...pewnie za jakies 2.5 tyg bedziemy juz swiezo upieczonymi malzonkami...bialy slub za rok... pozdrawiam was serdecznie, bardzo mocno, zycze wspanialej pogody...buziolki:-) tati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos zle zrobilam ale to nic sproboje innym razem Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie niedziela skapana w sloncu. Jest tak pieknie, ze po prostu nogi same ciagna do parku czy w ogole na jakikolwiek spacer :-) Dzis wstalam troche wczesniej, ale ogolnie to spioch sie ze mnie zrobil i potrafie spac ostatnio nawet po 11godz. czasem jeszcze drzemka po obiedzie ;-) Kati75 dzieki za uwage, juz mi lepiej... bo male skonczylo swoje notoryczne akrobacje- zachowuje sie znow jak przedtem, kopie regularnie o tych samych godzinach. Czasem sie zastanawiam jak Max to robi,ze z precyzja zegarka zaczyna mnie np kopac ok 23:00? Skad on do licha wie, ze co dzien o tej samej porze chce mi skopac brzusio???? Nie moge wyjsc z podziwu, hi, hi... :-) Kati75, wyglada na to ze prawdopodobnie nasi synkowie przyjda na swiat w tych samych dniach! A to bylby numer! :D Jeszcze raz gratuluje Ci syneczka! 🌼 🌼 🌼 Roxelka, podobalo mi sie to co napisalas do Annaa20. Masz calkowita racje z tymi finansami...Nie mowiac juz o tym, ze w najgorszym ze scenariuszy mogloby dojsc do niepotzrebnych pretensji, scysji i nawet ryzyka rozwodu. Do niektorych rzeczy trzeba dojrzec, jak np do odpowiedzialnosci....a na wsyzstko potrzeba czasu. Zuza29, Skarbie Ty rzeczywiscie jestes w tabelce :-) Tylko uzupelnij nam szybciutko te kilogramy ;-) Tak mysle sobie, ze gdybym zaszla w ciaze po raz drugi, to tez bym chciala miec niespodzianke i poznac plec brzdaca dopiero po porodzie....Teraz mnie ciekawosc zzerala no i udzielila sie mezowi, ktory na poczatku nie chcial wiedziec, ale z czasem zarazil sie ode mnie i tak samo czekal na werdykt z USG :D Mam nadzieje, ze niedziela mija Wam pod znakiem fantastycznej pogody i relaksu.Cieszcie sie promieniami slonca, swieza zielenia, pysznymi lodami w wafelkach- mniam mniam, bo przynajmniej ja zamienilam sie w hedonistke i czerpie radosc z przyjamnosci pelna para a wsyzstko dla dobra maluszka. Zmykam. Buziaczki, 👄 pa. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie sliczna pogoda ale ja czuje sie dzisiaj nie za dobrze Moj Maxiu nie ma litosci kopie ciagle kopie a do tego mam caly czas katar jakbym byla na cos uczulona nie wiecie czy to normalne ja mam katar prawie przez cala ciaze a dzis to juz rekord. Nawet z domu mi sie wyjsc nie chce. bylam u znajomych na wsi ale bylo mi tak niedobrze ze musialam wrocic wiec siedze sama w domu buuu! Moj mezus musi dzis pracowac biedaczek a mi same glupoty do glowy przychodza Jutro lece rano do labolatorium na glkozke Mniam Plusiu fajnie by bylo miec dwoch Maxymiliankow urodzonych w tym samym czasie mam nadzieje ze teraz mi sie udalo zdjecie skopiowac a jak nie to do trzech razy sztuka Wybaczycie? [URL=http://img471.imageshack.us/my.php?image=scannen00026yr.jpg]http://img471.imageshack.us/img471/2553/scannen00026yr.th.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hurra!!!! Udalo mi sie kliknijcie w gorny link to zobaczycie siusiaczka mojego Maxa Roxelka wielkie dzieki juz sobie chumor poprawilam Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:)DZiękuje Wam za pomoc tj. otuchę i rady! Dzis razem z mym lubym pojechalismy na łono natury, zabralismy naszego psiaka i doszlismy wspólnie do porozumienia:) A mianowicie, zostajemy u tesciów, ale oni oddaja nam swoja duza sypialnie z balkonem i my tam sobie robimy nasz salono-sypialniany pokój razem z dzidziunią! Jest mi juz o wiele lepiej! Jeszcze raz dziękuje!!!! Rad7y dojrzalszych koleżanek bardzo sie przydają:) Życzę Wam dużo uśmiechu i radości w nadchodzącym tygodniu! Miłęgo wieczorku, buziaki cmok cmok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba mi sie teraz udalo zalogowac :) kilogramy mam dopisac no wiec jest ich troche :)) powiem moze tak......przed ciaza w ciagu roku schudlam 20kg. nic nie zapowiadalo tego ze w koncu uda mi sie byc w ciazy, odchudzalam sie i odchudzalam.......mialam dostac okres no i brzuch pobolewal :). Bolal jednak z innego powodu, ciezka prace troche mialam, jakos dziwnie odrzucilo mnie od kawy :) zrobilam test wypadl pozytywnie, az sie poplakalam ze szczescia :)) W 7 tyg dowiedzialam sie o ciazy, od razu do lekarza i po badaniach krwi wyszla anemia, ehh to przez to odchudzanie, chociaz calkiem z glowa je robilam.....zapisal tabletki no i wszytsko wrocilo do normy.......teraz jem i niczego sobie nie odmawiam :) moj maz wreszcie szczesliwy bo nie musi przypominac mi o jedzeniu......:) uff ale sie rozpisalam ;) To moj maz nie chce znac plci, sama teraz juz tez nie pytam lekarza......zreszta on mi dzielnie co miesiac towarzyszy w wizytach i jakos sie nie pytamy :).ja tam czuje ze dziewczynka Ania :) on jak szepta do brzuszka to mowi Pawelku :)) dopiszcie w tabelce moja wage +11 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski:-) dzisiaj przez zupelny przypadek kupilismy wozek:-)i siedzonko do samochodu:-) jak to niewiele trzeba, prawda? lozeczko juz jest:-) to jednak wszystko...ROXELLKO-chyba kupie tego mr. brown\'a rowniez slyszalam same dobre opinie:-) anna20- ciesze sie ze juz po burzy w domu:-) Dziewczyny, co mam kupic na pierwsze trzy miesiace ???tzn chodzi mi o ciuszki????? kaftaniki, body, kocyk? chce zeby bylo jej wygodnie...w sieprpniu bedzie goraco, nie wiem czy maluszki tez to odczuwaja...mam jakies tam pojecie, ale nie chce kupowac tony rzeczy, ktorych moge nie wykorzystac...chce byc praktyczna:-) w pracy dziewczyny maja swoje opinie na ten temat, chcialabym poznac wasze:-) no to buziaki robaki:-) sciskam na placek:-) tati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati75... a ja nic nie widze:-( :-( :-( chcialam tego siusiolka zobaczyc, a tu nic...choc strona otworzyla sie z usg, nie potrafilam temu twojemu maluchowi nigdzie zagladnac:-) chyba nigdy nie bylam w tym dobra:-D ale fajnie ze wklejasz zdjecie dzidzi:-) pozdrawiam serdecznie:-) tati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!! Moze Wy cos wiecie na ten temat, a wiec od jakiegos czasu , mam cos takiego ze nagle trace sily i zaczyna mnie trzesc i robic sie slabo, zjem czekolade i przechodzi. Nie wiem od czego to jest. A najbardziej słabo mi bylo jakies trzy godzuny po wypiciu tej glukozy. Wtedy z łózka wstac nie moglam taka bylam slaba. Zjadlam kilka czekoladek i wszystko wrocilo do normy. Doris, jesli to przeczytasz to moze znajdziesz na to jakies wyjasnienie. W srode mam wizyte u lekarza to go napewno zapytam ale wolalabym juz wiedziec teraz i sie nie martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati nie zdawałam sobie sprawy, że to aż tak wyraźnie widać :-) gratuluję chłopca :-) annaa fajnie, że już wszystko w porządku, ciąża to nie jest najlepszy czas na drastyczne zmiany. sierp.06 niestety nie wiem co Ci poradzić, nie spotkało mnie to jeszcze. Ja czuję się już zupełnie nieźle, chodzę nawet z psami na krótkie spacery. Niestety strach pozostał i jak tylko zakłuje mnie coś to od razu czuję panikę. Pogoda piękna, chyba większość czasu dziś spędzę na leżaku pod domem :-) Czy używacie samoopalaczy w czasie ciąży? Słyszałam, że można, bo one działają tylko we wierzchniej warstwie skóry.Może jednak macie inne informacje? Plusia co twój mąż na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmirka76
Dzieńdoberek!!!!!!!!!!!!! Padlinka---->>> dzięki za uzupełnienie tabelki :) + buźka W ogóle to strasznie mi miło że jeszcze troszkę mnie pamietałyście :) Donn----->> Własnie ja tez zstanawiam się nad Ujastkiem, tylko cholewcia :( , jadąc od e mnie (od strony Oświęcimia, Wadowic) na Ujastek mam dość daleko i kawał Krakowa trzeba przejechać, a przecież nie wiadomo jak będzie. Z córa to mogłamnad morze jechać,bo ujscie otwierało sie powoli i nic mnie nie bolało, ale tym razem.... kto to wie??? Zuza----->> To moje drugie bejbi. Pierwsza córa ma 11 lat (też z sierpnia), urodziłam ją jak miałam 19 wiosenek. A 30-echa stuknie mi 16. czerwca :) ale co tam!!! Człek ma lat tyle na ile się czuje :) :) :) Co do mojej hipopotamiej wagi...... No cóż... wiem jak wyglądam, wiem ile jem.....i właśnie szkopuł w tym, że nie tak dużo.... Za to cholernie mało sie ruszam... :( Przez to że dwa razy poroniłam boję się nawet łóżko wieczorem rozścielić (dobrze , że mam mojego anoła stróża- moją córcię, złote dziecko we wszystkim (prawie mnie wyręcza) No własnie.... a poza tym taka chyba moja uroda, w pierwszej ciąży ważyłam 82 kg(!), staratowałam też z 54 i tym razem teżdobiję takiej wagi... Nic na to nie poradzę. I tak szczerze mówiąc nie odbiera mi ten problem snu ;) Ja się modlę tylko o to żeby mały zdrowiusi był.... Cała reszta , to sprawa.. drugorzędna i na potem..... A....... z takich bolączek codziennych to dokycza mi jeszcze o, że od 5 miesięcy jestem na L4 (z powodu wcześniejszych poronień). Pracuje w laborat. i mam do vczynienia z różnym "chemicznym cholerstwem", więc trzeba było na czas prawie całej ciązy zrezygnowaćz "upajania się chemicznymi wonnościami ".... Ale już cholernie tęskinie za moim labem... :( A tu jeszcze z 7 miechów.... , bo przecież Małego troszkę trzeba odchować "na cycku" ;)... Matko!! jak sie rozbazgrałam!!!! Kończę i gorąco Was pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! P.S. Gdzie i za ile w Krakowei można zrobić takie śliczne zdjęcia, takim ślicznym dziciaczkom w brzuszkach???? Proszę o info!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwia ja uzywam samoopalaczy bo przeczytalam gdies ze nie sa szkodliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesci dziewczyny!!!! ale sie rozpisalyscie przez weekend fajnie bo jest co czytac mnie oczywiscie nie bylo bo pojechalismy poodpczywac na wsi.... i przywiozlam sobie od mamy ubranka dla malutkiej jeszcze nie wszystkie a juz nie mam ich gdzie trzymac :) teraz powoli bede sie zabierac za kupowanie wiekszych rzeczy... czyli wozka i takich tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki! Wrocilam do domku szczesliwie:) Co do rozterek z waga - to kazda ciaza jest inna i nie ma sie co zamartwiac, wiadomo, ze jesli duzo sie tyje to powinno sie ograniczyc slodycze, ale bez przesady - jak nie teraz to kiedy sobie bedziemy mogly na to pozwolic:) Sierp - a jakie masz wyniki krwi - bo takie objawy jak opisujesz moga byc zwiazane z anemia? Moze tez po posilku masz troszke opozniony i zbyt duzy wyrzut insuliny - i z tego wynikajacy zbyt duzy spadek cukru? Na to by wskazywalo to, ze cos slodkiego pomaga. Pogadaj z lekarzem, moze jakies dodatkowe badania zleci. Ale nie martw sie na zapas - w ciazy oslabienie jest normalne, wielu kobietom czesto robi sie slabo i wcale nie musi to oznaczac nic strasznego - organizm jest naprawde bardzo przeciazony teraz! Elmirka, Donn - zastanowcie sie nad Ujastkiem tez pod katem dziecka - tam jest kiepskie zabezpieczenie noworodkowe - jesli cokolwiek sie z dzieckiem dzieje (a tego nigdy nie da sie wykluczyc) to oni sa w stanie tylko wezwac karetke i przewiezc do innego szpitala, niestety ta sama opinie mam o SPES - dla kobiet sa tam faktycznie super warunki, opieka itp, ale ja wlasnie ze wzgledu na dziecko od razu te dwa miejsca odrzucilam i bralam pod uwage tylko szpitale z oddzialami noworodkowymi. Nie chce Was straszyc, bo wiadomo, ze w kazdym szpitalu czy klinice mozna wymieniac tysiac zaniedban itp. pisze tylko po to zebyscie wziely tez ta strone pod uwage i zebyscie w pelni swiadomie podjely decyzje. Elmirka - ja serdecznie polecam http://www.ultramedica.pl/ bardzo profesnonalnie robione USG i bardzo dobry sprzet - na tej stronie znajdziesz namiary i ceny poszczegolnych badan. A w Swoim laboratorium to sie jeszcze napracujesz, najwazniejsze, ze masz gdize po ciazy wrocic i jeszcze do tego praca ta sprawia Ci przyjemnosc - tylko pozazdroscic:) Niestety co do samoopalaczy zupelnie sie nie orientuje:( moze warto jakas fachowa kosmetyczke zapytac? Dziekuje za poprawe tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten piękny i słoneczny dzionek:) Mam do was pytanko.czy macie czasem takie twardnienie brzuszka?bo ja mam kilka razy w ciągu dnia i nie wiem czy mam od razu dzwonic do lekarza czy nie jest to nic groźnego. Słyszałam dwie rózne opinie na ten temat: 1. że to przepowiada przedwczesny poród i jesli towarzysza temu bole brzucha i twardnieeni wystepuje wiecej niz 10 razy w ciagu doby nalezy zgłosic sie natychmiast do lekarza, 2. że te twardnieniea to znaczy ze macica ćwiczy do porodu i sa to skurcze i to nic groźnego. I ja teraz nie wiem czy jechacdo lekarza czy wytrzymac i isc normalnie za tydzien na wizytę?bo czuje sie dobrze, nie mam bóli brzuszka, a twardnienia zdarzaja sie góra 6 razy na dobe.Jakie wy macie info na ten temat,bo ja tylko o tym twardneniu wycczytałam na necie, a wiadomo ze jest to źródło nie do końca wiarygodne:) Życze miłego dnia i całuski dla bobasków!!!!!!!cmok cmok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mi tak twardnieje, ale wogole sie tym nie przejmuje, glaszcze wtedy swoj brzuch i czyje ze tak musi byc......nieraz po prawej stronie mam wieksza wypuklosc to chyba glowka :))...potem czuje jak sie przewraca i brzuch twardnieje, tez pare razy w ciagu dnia.........a moje dzieciatko to chyba bedzie nocne bo zaczyna kopac i wiercic sie najchetniej wtedy jak ja chce spac :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirka76 ------> mi nie bylo dane urodzic wczesniej, ciesze sie ze teraz sie udalo i to moje pierwsze dziecko.......nio ja w maju koncze 30 :) ufff to juz chyba ostatni dzwonek na dzidzie :).no moze przed ostatni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski je juz po badaniu na glukozke: u nas robia odrazu 75mg wiec dobrze ze tak sie przejelam ze przez 12 godz nic nie jadlam. Chyba to nawet lepiej bo tylko raz spedza sie dwie godziny w laboratorium. Jutro wynik trzymajcie kciuki Sierp.06 ja tez uzywam samoopalaczy bo moja kosmetyczka mi pozwolila wiec chyba mozna lekarz tez nic nie mial przeciw Wszystkim wam zycze milego dnia a ja lece cos zjesc!! Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annaa20 uważam, że lepiej będzie jeśli skontaktujesz się z lekarzem. Pewnie twardnienie brzucha to norma, u mnie jednak lekarz stwierdził przedwczesną czynność skurczową macicy, spędziłam kilka dni w szpitalu i biorę leki rozkurczowe, brzuszek się uspokoił i nawet nie chcę myśleć co by mogło być, gdybym nie pojechała wtedy do szpitala. Może uspokoiło by się samo, ale jeśli nie ... umów się kochana na wizytę, pewnie lekarz powie, że wszystko jest dobrze, na moim przykładzie jednak wiem, że lepiej dmuchać na zimne :-) Oczywiście twardnienie brzucha to nie to samo, jak maluszek się wypnie tak, że się robi na brzuchu twardy wzgórek. To sie dosyć często zdarza, szczególnie jak moment leże na plecach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Samoopalacza używam, a jeśli chodzi o to twardnienie brzuszka to pojawia się kilka razy w ciągu dnia, wyraźnie czuć, że to moje Maleństwo przemieszcza się w brzuchu. Wystarczy, że pogłaszczę brzuch i Maleństwo przemieszcza się w inną część. Wczoraj zauważyłam małe rozstępy po obydwu stronach brzucha, załamka (czerwone malutkie prążki). Mimo, że smaruję się oliwką od początku to wiedziałam, że ich nie uniknę. Mimo, że jestem szczupła to rozstępy mama na pośladkach :( Ale w sumie mam to gdzieś - widać taki mój urok, najważniejsze jest nasze Maleństwo. W czwartek idziemy z mężem na usg:) Już nie mogę się doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmirka76
Hejo jeszcze raz dzisiaj!! Doris!!! dzięki o info na temat szpitali- faktycznie przemysle sprawę. Córe urodziłam w Oświęcimiu i.. było zupełnie niexle, a w zasadzie całkiem dobrze, więc może...... Co do twardnienia brzucha.... Zdarza się i.... to nawet kilkanaście razy na dzień... niestey :( niektóre bardzo ...bolesne... takie nawet.. hmmm.... jak to nazwać???? Takie zatykające, jakby powietrza brakowało. Wiem na pewno i pamiętam, że z pierwszym dzieckiem tak nie miałam.... Dobrze że w czwartek idę do gina... A teraz coś na wesoło: Przed chwilą stanęłam przed lustrem (takie duże całą postać widać) no mówię Wam!! Pęknąc ze śmiechu można; jestem drobnej kości, mam małą głowę, drobne ramina i ręcę, nogi jak dwa patyki (no... takie ładne patyki ;) :).... Za to d.....!!!!! Poprostu!!!... jak dystrybutor do coli!!! :) :) :) :) Ale się usmiałam!!! przecież 80 % tej mojej (nad)wagi to własnie ten dystrybutor!!!!! Ha! HA!!! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny pomozcie
wiecei co i jak z ta ciaza, powiedzcie mi: czy moge byc w ciazy jesli : jesem dziewica natomiast nie kochalam sie tak do konca, mozna to nazwac byc moze stosynkiem przedsionkowym...i trwalo to chwile, niestety zdarzylo sie 4 razy...czy moze byc w ciazy ????? powinnam miec juz okres, a wlasciwie jego objawy a tu nic, dobry humor, brzuch mnie nie boli ....czy to prawdopodobne?? poradzcie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×