Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

doris =>to jest takie dziwne bo piecze mnie tylko tak od gory -ani po bokach ani od wewnatrz tylko wysoko nad kolanami-moze to jednak sucha skora?a raczej sie nie rozciaga bo nogi mam szczupłe i nic tam nie tyje a piecze mnie juz ze 4 -ce kurde smiesznie tak do gina ze mnie uda pieka:P jakos tak nielogiczne mi sie to wydaje ale z drugiej strony byłabym spokojniejsza-ale juz widze jak smieje ze mnie bo on taki jest dosc lajtowy-dobry jezeli chodzi o porod i ogolnie jako lekarz ginekolog ale...czasem wydaje mi sie ze przyjmuje na akord i troche sztukancko w sensie ze pyta sie ile wazysz?cisnienie przez cała ciaze jednakowe u kazdej 120/80 wiec watpie zeby sie rozczulał nad moimi udami ale wiem ze specjalista jest dobrym i przy porodzie tez jest pomocny-podejmuje szybkie i dobre decyzje-pozatym wyrobił sobie renome i wszystki ciezarne z 50-cio tysiecznego miasteczka jezdza do niego-on ma ok 30-40 bab dziennie-szok,nie?dlatego wizyta trwa max 10 min zaufałam mu z opowiesci kolezanek znajomych i polecony został przez znajoma płozna-ale czasem wydaje mi sie ze zbyt lajtowo podchodzi do ciezarnej z drugiej strony dla mnie jest wazne jak mi powie ze z dzieckiem ok i u mnie tez to mi to wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa29, piecze Ci juz 4 miesiace? Ty to masz cierpliwosc!!! Najlepiej jakbys zwrocila sie do lekarza, jakiegokolwiek, ktory by sprawdzil Twoje wyniki na wszelki wypadek. Mnie zastanawia np co innego w Twojej historii. Moze nosisz jakies spodnie od 4 miesiecy, co sa zrobione z albo z irytujacego skore materialu, albo farbowane barwnikami ktore wywoluja pieczenie! Zastanow sie czy przypadkiem nie kupilas jakichs spodni 4 miesiace temu? Moze rozwiazalabys swoj problem przez zmiane odziezy? Wiem, ze nawet barwniki stosowane do koloryzacji dzinsow moga byc czasem bardzo niebezpieczne. Tu pisano o tym gazetach, ze moze dojsc do wywolania alergii....To wsyzstko co mi chodzi po glowie, mam nadzieje, ze na cos sie przyda :-) Zaraz zabieram sie za pranie. Mam zamiar byc dzisiaj przykladna gospodynia domowa i wysprzatac porzadnie nasze gniazdko. Jutro ja i J mamy 4 rocznice slubu, wiec chcialabym zeby bylo milutko i sliczniutko ;-) Wczoraj bylismy oboje w Kopenhadze i spedzilismy ze soba fantastyczny, relaksujacy dzien, spacerowalismy po Ogrodzie Botanicznym, zjedlismy 5 dan w restauracji chinskiej- tak mnie ocs na chinszczyzne wzielo ;-) Z tego tytulu powinnam dopisac sobie tez kolejny kg...:D To juz 10kg na koncie,ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 m-ce ale nie non stop na szczescie:)jest tak ze np 10 min i mija i mam spokoj juz cały dzien-tez myslałam o materiałach ale nie-proszku tez raczej nie zmieniałam-moze płyn do płukania ale to odczuwałabym na całym ciele-sama nie wiem-nie jest to az tak uciazliwe ale ...najbardziej skupiam sie jak mnie to złapie-mysle ze balsam tez jest ok-zreszta czemu odczuwałabym tylko w 1 m-cu?a ogolne wyniki badan tez sa bez zastrzezen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tylko na chwilke szefowa mi wyszla wiec moge popisac edusia@ jak masz goraczke to bron boze nie pij mleka mi lekarz zabronil wrecz przeciwnie kazal mi pic zimna wode wziac chlodny prysznic i nie przegrzewac sie zeby dzidzia szoku nie dostala a jak nie masz goraczki to na gardlo dobry jest wycisniety greipfrut z goraca woda koniecznie duzo pij! Szybkiego powrotu do zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i poszlam jednak na zakupy :) kupilam dla malutkiej kocyk i recznik z kapturkiem zolty w kaczuszki :) 2 czapezki, koszulke, rekawiczki, a i chcialam kupic rozek ale nie kupilam bo zglupialam w sklepie.... powiedzcie mi czy rozek powinien byc taki gruby??? tzn wyglada jak z cienkiej kolderki i nie kupilam bo nie wiedzialam czy na lato nie zagruby?????????? i w koncu mi sie udalo kupic szlafrok.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donn jestem pewna, że się zdziwisz jak takie maleńkie dziecko szybko marźnie, ja miałam rożek polarowy a Maciek był jeszcze ubrany w body i śpioszki-nowonarodzone dziecko strasznie szybko się wyziębia więc co najmniej przez pierwszy miesiąc mozesz być pewna, że w rożku się nie zgrzeje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris26 pomocy! Czy moglabys spojrzec na moje wyniki bo mojego lekarza wsiaklo na porod i musze czekac az do poniedzialku a niektore wyniki mam zaznaczone tlustym drukiem i nie wiem czy mam sie martwic: ERY: 3.9 T/l HB :12.4 g/dl HKR 36% MCH32 pg/E MCHC 34 g7dl MCV 94 fl THR: 410 G/l to tlustym drukiem PCT: 0.27% L: 15.1 G/l tlustym drukiem Neutrophile: 73% to tez Monozyten 5% Reziformen 3% Lymphozyten 18% to tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide do lekarza, ciekawe ile znowu przytylam??? napisze jak bylo wieczorkiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - anemii nie masz, hemoglobina ladna, hematokryt tez. L = leukocyty, ktore w ciazy moga byc do 15tys - u Ciebie sa minimalnie podwyzszone - moze jestes przeziebiona? Ja mialam poprzednio 15tys i na nastepny dzien dostalam bolu gardla itp - po dwoch tygodniach zrobilam kontrolne badanie i wynik mialam juz 10tys. Wniosek - nie ma co panikowac, ale badanie za jakis czas warto powtorzyc czy te leukocyty bardzo nie rosna - bo to moze swiadczyc o stanie zapalnym (np chory zab, gardlo, infekcja w drogach rodnych - wiele przyczyn). Moja lekarka jednak sie podwyzsoznymi leukocytami w ogole nie przejela i powiedziala, ze czasem w ciazy osiagaja ekstremalne wysokosci - bo nasz organizm traktuje dziecko jako \"cialo obce\" - troche jak drzazge:) Neutrofile to jeden z elementow leukocytow - w ciazy sa norma do 70% (u Ciebie one sa minimalnie podwyzszone i stad cale leukocyty podwyzszone). Dlatego to zostalo wytluszczone, ze normy przyjmowane przez laboratorium sa dla wszystkich takie same, a w ciazy po prostu normy sa troche inne, ale laboratorium nie bierze pod uwage, ze jestes w ciazy! Moim zdaniem powinnas odczekac tydzien lub dwa i powtorzyc badanie, ale nic tragicznego sie nie dzieje! Niestety nie wiem co to jest to THR - i nie moge nigdzie znalezc:( Donn - trzymam kciuki zeby wszystko bylo w porzadku:) Justa - jesli to pieczenie juz trwa tak dlugo to na pewno to nie jest cholestaza - bo to sie najczesciej dopiero w trzecim trymestrze pojawia:) mysle, ze nie ma sie czym martwic, ale jesli rzeczywiscie daje Ci to szkole to pogadaj z lajtowym lekarzem - najwyzej troszke pozartujecie i posmiejecie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris26 dziekuje Ci aniele za objasnienia. Ja rzeczywiscie mam lekki stan zapalny narzadow rodnych a do tego krwawiace dziasla i moja dentystka nie moze na to nic poradzic te oznaczenieTHR w austrii oznacza Thrombozyty Jeszcze raz bardzo Ci dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam u lekarza, maleństwo rośnie, ja też, od ubiegłego tygodnia przybyło mi pół kilograma. Co najważniejsze szyjka w porządku, mogę chodzić na spacery :-) i mam zmniejszyć dawkę fenoterolu. Oby tak dalej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - No to jesli stan zapalny - to napewno dlatego te leukocyty troszeczke podwyzszone. Jesli to polskie trombocyty=plytki krwi norma do 500G/l wiec nie wiem czemu tlustym drukiem. Oliwia- bardzo sie ciesze i mam nadzieje,ze sie wreszcie odprezysz w pelni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Dzis jakby mi troche lepiej....bol gardla troche przeszedl ale za to okropny katar!!!Taki nie cieknacy tylko ropny....moze lepiej isc do tego lekarza,albo poczekam jeszcze dzien.Martwie sie troche bo ja wczoraj pilam mleko i sie strasznie wypocilam w lozku gdzies tak przez dwie godz ,mam nadzieje ze maluszkowi przez to nic sie nie stanie?????Wczoraj tez nie mialam apetytu wiec zmusilam sie do zjedzenia jablka i troche winogrona,poza tym nic,ale dzis rano juz kromke zjadlam wiec chyba to tez nic nie zaszkodzi ,Juz drugi raz jestem tak ciezko przyziebiona w ciazy ,bylam zaraz na poczatku i teraz,boze boje sie o dziecko!!!!Ogolnie to jestem silna i prawie wogole nie choruje,wiec teraz widac jak to w ciazy jest wszystko mozliwe! Dziekuje wam wszystkim za rady,jestescie kochane!Caluski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski !!!!!!!!! ja juz po wizycie i wszystko dobrze, malutka wazy juz 1239g i lekarz stwierdzil ze ma dlugie nogi :) czyli 0.5 kg wiecej przez 3 tyg za to ja mam ponad 2 kg wiecej przez te 3 tyg i to podobno niedobrze.... no to ja juz sama nie wiem wogole nie mialam ostatnio apetytu i duzo wiecej sie ruszam... :( pozatym termin mi sie przesunal na 01.08 chyba ze mala bedzie duza..... troche sie podlamalam tymi kg bo jak tak dalej pojdzie to nie wiem ile ja bede wazyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze tabelka miki25........Warszawa...........24............01.08.............0,5kg Lia............Warszawa............??............01.08.............2,0kg livmar........Nysa..................28............01.08............10,5kg agata_27.....Slubice..............27............01.08........5,5kg ....SYNEK donn.........Kraków................27...........01.08..........7,8 kg ..coreczka annaa20.....Szczecin..............22...........02.08.. 8kg..CÓRECZKA doris26......Kraków................26...........04.08..10,5kg ..CÓRCIA blondi23.....Elbl±g.................23 ...........05.08...7kg.......SYNEK Elmirka76...ok.Wadowic..........30...........05.08....14kg......SYNEK Aga.B........KO£OBRZEG..........26............06.08................5kg insomnia....??......................24.............07.08...............0kg justyna.....podkarpackie.........29...........08.08.....+5kg...SYNEK plusia.......Szwecja...............30............09.08.....9kg.....SYNEK edusia......Hannover.............32............09.08....4kg...CORCIA? tati78......Twickenham, UK......27...........09.08....+7kg...CORCIA Kati75......Wieden................30...........10.08...+11kg.....Synek karamijja..£ódz..................28.............12.08.................1kg kasia 30....Rybnik................30............12.08.......+4kg.. SYNEK Stokrotka _26......Lubin.........26............12.08....+3kg.....SYNEK agulka28....Bielsko-Biala........28.............14.08...8 kg...... SYNEK Agula 30.....zachodniopom......30............14.08....+3kg... CÓRCIA beatrice ....Warszawa............29...........14.08....4kg.....CÓRCIA Kruszyna....malopolska..........30.............15.08...............+8kg madelain.....J.Góra..............29.............16.08.................0kg kpiotrowicz....Warszawa........23..........17.08........5,5kg..CÓRCIA jolla80........Warszawa..........25...........17.08......................? ali32..........opolskie............32............17-19.08...+5kg....SYNEK z daleka .....Anglia...............26............19.08...................5kg karola24.....Legionowo..........24............19.08............?kg SYNEK! Justynka307...Mikołów...........25............19.08.........11kg SYNEK? joanka.......Szczecin............25.............20.08...................7kg agusia2......USA.................30..............21.08....................?? ToYaB........Bia³ystok...........28............21(23).08...+10 kg..SYNEK zuza29.......opolszczyzna.......30............22.08.......?...............? jagna25......Wodzis³aw ¦l......25.............23.08.........3kg.........? marsjanka*...ok. Katowic.......27.............24.08.........2kg.........? roxelka........Essex,GB..........27.............18(24).08....9kg..CORCIA Kotunia........Legnica............27.............25.08.......5kg ....SYNEK sierp.06.......podkarp............24.............25.08........7kg...CÓRKA oliwia13.......pomorskie.........27..............26.08..................5kg Lonta..........Rybnik ............21..............26.08................8,5kg padlinka.......Warszawa.........24..............27.08................1,5kg kika27..........Kraków...........28...............27.07..................5kg maggiem.......zachodniopom....27..............29.08..................5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi-ania bardzo fajne, usmialam sie :) edusia wracaj szybko do zdrowia! jutro ide do lekarza dowiem się jak tam wyniki z glukozy. Mysle ze w porzadku bo 3 mce bez slodyczy... Maleństwo zawsze sie rozkopie jak ide spac tj. kolo 23. Mam ostatnio jakas wielka chec zrobienia zakupów dla dzidziusia. Tylko nie wiem ile czego kupic, bo szwagierka urodzila w lutym, wiec w sierpniu jej te male ubranka beda juz niepotrzebne. Jakos odnosze wrazenie ze ten czas do sierpnia szybko mi mila. Goraco Was i Wasze skarby pozdrawiam!!! 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulka 28
Hej! Donn Ty się nic nie martw kilogramami u Ciebie 7,8 kg na plusie i termin masz o tydzień wcześniej niż ja. Jutro idę na wizytkę zobaczymy jak tam waga małego i moja pewnie będzie +11kg. Wózeczek mi się podoba:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agulka >>> a ty juz chyba kupilas wozeczek ??? jesli tak to jaki ??? no a tymi kg to ja sie tak bardzo nie martwie... narazie ale lekarz mnie troche zgadal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanka >> a ty dalej chcesz drivwera ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donn-to mozemy sie zameczac tymi wozkami razem:)ja juz od m-ca przegladam net-z tym ze nie chce wydac niewiadom ile w sensie ze 999,00 to juz duzo-ten wczesniejszy mam dodany juz do ulubionych wydaje mi sie ze wbrew pozorom nie tak łatwo zdecydowac sie na wybor napewno bede zamawiac przez net-jest wiekszy wybor kolorow i w ogole-u mnie w miescie sa 2 sklepy raptem ja zastanawiałam sie jeszcze nad wozkiem firmy arti-model BEAUTY-jak chcesz to looknij-tylko musisz wejsc na strone www.arti.pl i wpisac model-b nie ma bezposredniego linka do tego wozka-jeszcze czytałam pozytywne dosc opinie na travel lux z tej firmy ale jakos kołka małe mi sie widza chetnie powymieniam sie spostrzezeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa >> ja tez nie chce wydac na wozek niewiadomo ile mysle ze gdzies ok1500zl, na ta str co mi podalas oczywiscie nie moge wejsc bo pewnie na poczatku trzeba w jakis obrazek kliknac 😠 ale poszukam go na alegro, na poczatku myslalam o driverze ale jak czytam opinie osob ktore go maja to juz sama nie wiem...... moze zakozymy nowy temat z tymi wozkami i linkami do nich moze ktos takie ma i moglby sie wypowiedziec..... albo znajdziemy jakis juz istniejacy bo bylo ich juz troche.... dorzucam jeszcze taki http://www.allegro.pl/item102579799_wozek_mikrus_alu_sprint_nowosc_kola_mercedes.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie-ze wzgledu na cene i co wage a odnosnie zakładania tematu wozkowego to ja dziekuje:) x zapytałam i zostałm zjechana ze takich tematow było juz dziesiatki a i tak kazdy kupi co bedzie uwazał a i jeszcze wypowiadały sie akurat \"kolezanki\"ktore kupwały wozek za-bagatela-ponad 2 tys!!!wiec wymiekłam poczekajmy moze az wypowiedza sie dziewczyny od nas- ja naprawde nie chciałabym płacic duzo tylko ze wzgledu na LOGO firmy-moim zdaniem wiekszosc wozkow z tzw \"sredniej połki\"ma to samo w wyposazeniu i wcale nie gorsze materiały wykonania niz te z gornej z logo znanej firmy a zakładajac jeszcze ze nie mysle o \"przedszkolu\":)wiec na jedno dziecko wozek do 700 zł wydaje mi sie ze w zupełnosci wystarczy ale wiadomo ze pewno ile mam tyle bedzie roznych zdan-kazda z nas bedzie brała pewno inne aspekty pod uwage ale temat dobrze ze sie rozwinał a łozeczko? zaraz wkleje link do tego ktore mi sie podoba natenczas http://www.allegro.pl/item101938432_lozeczko_radek_ii_teak_szuflada_klups_materac.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo laseczki Witam w tak piekny dzien ja juz po pracy bo niestety zalozylam obcisla bluzke i jak mnie szefowa zobaczyla to wygonila mnie po 3 godz do domu.Skomentowala ze z takim brzuchem to powinnam lezec. Ale ja nie chce na szczescie dala sie przekonac bo juz myslalam ze to koniec pracy w tym roku. Umowilysmy sie ze bede pracowac 3-4 godz dziennie. Tez dobrze a i tak we wtorek na urlopik jade. Moja dzidzia jakos od dwoch dni bardzo spokojna chyba ma troche dosc akrobacji albo sily zbiera na nastepne. troszke tesknie za ciaglym kopankiem. Edusia @ zobaczysz wyzdrowiejesz i wszystko bedzie dobrze Blondi-ania @ piosenka super az sie polakala ze smiechu donn@ wozeczki super ja juz mam firmy Teutonia na trzech kolkach nie wiem czy w Polsce ta firma jest bo tutaj sobie ja chwala ja kupilam na trzech kolach bo zamierzam biegac jak juz bede mogla Z proponowanych przez Ciebie przedostatni jest bardzo praktyczny tylko ten kolor drugi za to ma super kolory i niczym nie odbiega od nastepnego oj ciezki masz wybor Pozdrawiam was dziewczeta do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa>> w cenie ktora podalam chialabym zeby tez byl fotelik..... a lozeczko bardzo fajne ja sie zdecyduje chyba na takie bez szuflady.... ciekawa jestem ile kosztuje nowy x lander??? bo jest nawet fajny.... a kiedy masz zamiar kupowac lozeczko i wozek?? ja mysle ze gdzies za miesiac lozeczko a na poczatku lipca wozek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×