Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

hej Dziewczyny! widze, że tworzycie zgrana paczke, jakbyscie znaly sie od lat... moze dolącze do Was. Tez planujemy z męzem dzidziusia, dobrze trafiłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja ide dzis na badania, które powinna zrobic do parcy... dlatego wychodzę troszke później. Znów mi \"niedobrze\" :o.... Strafnie to męczącee! Błagam, trzymajcie kciuki, aby szybko przeszły mi te mdości! Annette- zapraszamy do nas, czuj się jak u siebie i do tabeleczki się wpisz :) Od wczoraj namiętnie piję kompot z truskawek :D- pycha! dziewczyny, którym powinnam przesłąć fotki- prosze się nie gniewać ;), nadrobię zaległości!!! Obiecuję :D Życzę Wam miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko---😘 daj znac jak oo badankach ;) Annette--witaj wpadaj smiało!!!! ten topik przynosi szczeście🌻napisz coś wiecej o sobie ;) pogoda super,sóonko,jak tu sie ie cieszyć :) jutro wizyta u ginki...niemoge sie doczekac co powie ;) miłęgo poranka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s[rawdzam czy działą tu mój link od bloga..niestety nie :( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Pogoda piękna, nie chce się pracować jak zwykle:-) Kamilla- powodzenia na badankach, a mdłości chętnie po tobie przejmę nawet w tym miesiącu:-) Boję się że w tym cyklu też się nie udało, choć staram się o tym w ogóle nie myśleć, zajmować myśli czymkolwiek. Nie mam żadnych objawów, chociaż może ten brak objawów to jakiś objaw bo tak to mnie piersi bolały a teraz nic. Jedynie wczoraj skusiłam się i zmieżyłam temp. Dwa razy. I za każdym razem 37,4. Dość wysoko jak na mnie. Jeszcze dokładnie tydzień i wszystko będzie jasne, czy kolejne rozczarowanie czy wielka radość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny, jakoś poszło.... nie znoszę tych badań, no ale do pracy to muszę zrobic, a poza tym w tym tyg lub na początku przyszłego tyg. idę robić bdanka, które gin zalecił, więc znów igła :o, ale dam radę ;)... Wpadłam do domku po rzeczy i zmykam do pracy.... Asiku, ja Cię proszę, przejmij ode mnie te mdłości, błagam! I to jak najszybiej! Oki, spadam do pracki.... 👄 buźka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla- z pokorą oczekuję na przejęcie twoich mdłości:-) Nie mogę się wręcz ich doczekać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100-krocia--dzięki ;) juz powinien działas ;) uciekam z mikołajem do paiskownicy ;) kisaczki dla was kochane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hello dziewczyny !? dzis tez sie zapowiada piekny sloneczny dzien :) annette witamy w naszy gronie :) bardzo sie ciesze ze donas dolaczylas :) wpisz sie do tabelki :) kamilko czekamy na winiki twoich badan jak bedziesz je miec szybciutko tu napisz !? a poza tym trzymam kciuki zeby ci szybciutko przyszaly mdlosci hhihi;) ja sie nie pogniewam jak przejda na mnie :) jakos bym to przezyla :):):) agapka powodzenia u ginka :):):) asik25 trzeba miec nadzieje i dobre mysli przesylam ci moc fluidow :serce>serce>< serce>< serce> oby ci pomogly i tzymam mocno kciuki :) 100krocia buziak :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
o krucze tyle sie napisalam a tych serc a tu mi nie wyszlo ... przepraszam ci asik25 ps. jak sie robi te serca obrazek ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa- dziękuję za serduszka:-) Najważniejsze że są szczere:-) Stram się myśleć pozytywnie albo raczej w ogóle o tym nie myśleć, ale nie muszę tłumaczyć jak to cholernie trudno wykonać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hihih asik25 pewnie ze szczere a jak i prosto z serca :) wiec lap : ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej- ale serduszek! I wszystkie dla mnie!!! Dziękuję!!!:-) Rosa- dostałaś ode mnie zdjęcia? Bo ja od ciebie nie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
o boziu poszerzylam nam ekran :) ;) hihih czlowiek uczy sie na bledach :) moze to ktos naprawi :) lepiej pojde na basenu sie utopic bo mi nic dzis nie wychodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
asik25 nie niedostalam twoich foteczek :( narazi dostalam tylko od jany :) darka:) agapki :) moj adres to : dino110@op.pl a ja tobie nie posylalam bo nie mam twojego adresu :) ❤️ wszystkie sa dla ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a zapomnialam wam powiedziec ze : hihi noc mialam upojna:P mimio ze wczoraj sloneczko mine popiescilo ;) hihih ale moze to znak ....?? hihi glupi mam zawsze nadzieje :) nadzieja zawsze umiera ostatnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
asik25 skad masz tamten adres ?? ja z niego hhoo i hhoo nie korzystam a na komputerze nawet niemam tlenu od kiedy zalorzylam sobie gg :( nic nie kapuje ... caly czas korzystam tylko z tego co ci podalam :teraz dino .... za niedogodnosci z gory przepraszam .... ale wy jestescie wszystkie takie piekne ladne zgrabne i wogle :) hihi nie to co ja :( ... musze cos z soba zrobic ;) to jest pomysl pojde do fryzjera ;) i obetne glowe hihi ale mam dzis humorr :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Ja dopiero dziś dotarłam do was po weekendzie, chociaż nigdzie nie wybywałam. U mnie w porządku, brzuszek zaczyna mi rosnąć, w końcu za niedługo skończy się 3 miesiąc. Widzę że u Was też ok, pogoda piękna, nie chce się siedzieć w domu przed komputerkiem. Annette witam. Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa- jak sie kliknie w twoje imię, to wchodzi się do twoich preferencji czy coś takiego i tam jest wpisany ten właśnie adres:-) Pędzę zobaczyć na pocztę czy odesłałaś jakieś swoje fotki:-) Miama- witaj! Słodko musi wyglądac brzuszek:-) Juz maleństwo chce coraz więcej miejsca:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa- sliczny chłopczyk! A na drugim zdjęciu widze dwie fajne kobietki, tylko która to ty?:-) Z lewej czy z prawej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
aienko koffana ona sa fajne :) a jak zwykle jestem fotografem buha:) bo jakbym stanela przed obiktywem to albo klisza by pekla olba fotograf padl ze nie mieszcze sie w kadrze :) a tak na serio to ta blod to siostra mojego meza :) a ta druga choc kolor wlosow ma podobny do mnie to nasza znajoma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
prosze o pomoc jak mam zlikwidowac ten adres tlen :) dziwne bo ja niewpisywalam zadnego tam adresu :( czy ktos umie mi poradzic... albo chociaz zmienic na dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
asik25 jak bym tylko miala to bym ci na serio serio poslala ale niemam z powodow wyzej wymienionych !? fotografem zawsze jestem ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×