Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

witam znowym tygodniem...:) Channah....dziękujemy...:) Twok Kubuś to już niezły akrobata...w sumie to już duży facet z niego, to co go będą nosić...sam se radzi,przynajmniej poczłapie tam gdzie chce, a nie tam gdzie go zaniosą...;) Ja aż się boję jak Kapi zacznie raczkować i potem chodzić....bo on jest taki ruchliwy...teraz, to potem jak mały samochodzik będzie śmigał..a ja za nim...oczywiście jak nadąże...;) A co do kropek...to masz rację trzydnióweczka po tej chorobie dostał wysypki i wyglądał właśnie tak....dokładnie jak muchomorek...;) Asik....bliżniaki to tak w najuboższej wersji...;) będzie dobrze...bocianki już nadlatują...;) Ależ pięknie u nas świeci słoneczko....spacerek znowu będzie długaaaaaaaaaaaaaaśny....;) No i mój mężuś ma dziś imieninki.....;) Fajny dzionek...mimo, ze to poniedziałek...:) Pozdrówka dla wszystkich...słoneczne i cieplutkie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) Daria- pisz kochana do mnie w każdej chwili....a ja zrobie wszystko by jak najszybciej dac znac dziewczynom!!!! trzymaj się dzielnie, bo wszystko będzie dobrze! :) Pamiętasz, jeszcze niedawno ja panikowąłm , a teraz tule do piersi mateo i jestem bardzo szcęsliwa....niewyspana...czasem bardzo ;) ale szczeliwa i ty też będziesz i dasz radę!!! Witaj Rosa!!! Channah-jaki duży facet z tego twojego synusia....już raczkuje...fju fju........i z nocniczka korzysta -super :) Ucałuj Kubusia od cioci ;) Asiku- jak tam wyniki z kilniki? Wiesz już coś? Kiedy masz jakieś kolekjene badania? Mikołajko- dziekuję za fotki, Kacperek jest super...przezabawnie wyglądał jako \"muchomorek\" ;) Oby mu juz żadne choróbska i chrostki nie dokuczały!!!! Miama-jak się ma Emilka? Mam pytanie do mam; jak to jest z ta dietą w czasie karmienia? ja jem chyba dośc monotonnie; na śniadanie i koacje chlebus przenny z wędlinką z indyka i z Almette., czasem jajko. Na oboad lekka zupka na indyku z ryżem i lub rgysikiem + starta marchew i pietruszka. na drugie danie gotowny indyk z gotowaną marchewką /burakami i ziemniak. W ciągu dnia pije kompot z jabłek.Kolacja podobna do śniadania. Co o tym sądzicie? U nas poza tym oki. Mały troszke się uregulowuje, szcególnie w nocy choć dziś od godz. 5:00 kiepsko spał...ma problemy z gazami ;) i stęka jak stary dziadek :D Troche się z niego śmiejemy z Mężem....Biedny Maluch, ma okropnych rodziców :p ;) I taka historia sie powtarza: nad ranem już kiepsko sypia.... W niedzielę był z dziadkami (teściami) na spacerku.....Byli zachwyceni, że dałam im bobasa na spacerek..nie zbyt chętnie to zrobiłam, bo ciężko mi się z nim roztawać!!!!! nie lubię jak gop przy mnie nie ma, no ale nie chce przesadzać! Planujemy chrzciny w kwitniu, więc mamy sporo do zrobienia ....ufff.... Pozdrawiamy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla- świetnie sobie radzisz z Mateuszkiem:-) I jeszcze znajdujesz czas żeby nam opisać co nieco, super:-) HSG będę miała pod koniec miesiąca, po @. Wynik sluzu juz pewnie jest ale dowiem się jaki na wizycie, jak już będę po HSG. Poza tym nawału pracy ciąg dalszy, ale powoli się klaruje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Rzeczywiście wiosna za oknem i mało teraz przebywamy przy komputerku. Mikołajka gratuluję 5 miesięcy. A krosteczki raz przychodzą, za chwilę znów odchodzą, na szczęście nie wysypuje Emilki tak jak za 1 razem. Kamilla u mnie dieta również monotonna, głównie ze względu na to uczulenie małej. Trochę to dobijające, ale damy radę. Też mamy chrzciny w kwietniu, a konkretnie w poniedziałek wielkanocny, no i też masa spraw do złatwienia. Trochę nam się to przeciągło. Mała jakaś taka płaczliwa ostatnio i całe rączki do buzi wpycha, niemożliwe chyba żeby jej ząbki szły - ma dopiero 9 tygodni!!! W nocy śpi super, ale z niej taka kurka malutka, bo wstaje z kurami i nie chce spać rano. Ale wcześniej potrafi przespać nawet 7 godzin!!!!! Szok! Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołajka zapomniałam dodać, że słodkiego masz synalka. I piesia też. Chyba lubi Kacperka. A krostki podobne jak u Emilki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia- masz śliczną dzidzię!:-) Naprawdę bardzi się cieszę, że u was wszystko ok:-) Martwiłam się przyznam szczerze, że się tak długo nie odzywałaś, a wcześniej był problem czy uda się utrzymać ciążę. Kamień z serca, ufff, jaka ulga:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszkę podniosę nasz zapomniany topik:-) Ale nie dziwię się, jesteście zajęte maluszkami, a i pogoda nie nastraja do siedzenia przed kompem... Piękna wiosna nadeszła:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja znów na chwilę, bo jeszcze nie mam netu w domu :( Kamila GRATULACJE!!!!!!!!!!!! WOW! Życzę Wam dużo szczęścia i pociechy z maleństwa! Julka.N to my jesteśmy prawie sąsiadkami, hihi. Ja ostatnio często jeźdzę w stronę Supraśla, oczywiście jadę przez B-stok i często robię zakupy w pasażach Auchan,hmm może kiedyś się tam spotkałyśmy- tylko o tym nie wiemy :D Dziewczyny, życzę Wam i maleństwom dużo zdrówka! Nie dajcie się choróbskom! Ja przegrałam walkę i teraz muszę jechać do sanatorium. Uściski! K. TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB greta78.....karolina.....28.....floryda.........14.01... .s.zawieszone Agapka........Emilia.....22......Płock.....starania odłozone do lata! Karyn.........Kasia.......26.....Bielsk.........25.03.. .. .ogólne, TSH tiki-tak.....Kasia............27....Wrocław/Legnica..... joka........Agnieszka.......30......................star ania_zawieszone lola78 .......ola ............27....almeria(hiszpania)..starania_zawieszone Inuszek......Karolina......24......Szamotuły........star ania.od.czerwca.2007 bloomoo INKA 26 Poznań starania od 18.12.2006(po obecnej miesiączce hihi) Julka...........Julita.......28.......Białystok.....ogól ne -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................ \"x\"...........21.12 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk............19...........20.03 Moluś..........Joanna.....30.......Koło................. ...4...........26.I II -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród.. .......Płeć..LCS darka.......daria......29.....malbork.....34.....15marze c ...dziew....2 kasia...... Marta...23... ..Warszawa...4....ok.20.05.07....?...trudno powiedzieć diddlania...ania....25....siemianowice...23....15.05.07. ...syn 100krocia.............25....rybnik.......8......09.10.07 ......? -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub mikolajka......11.10.2006...... .Kacper J_A_N_A.......27.10.2006........Justyna G*O*S*I*K......03.01.2007........Caden Miama..........08.01.2007........Emilia Kamilla7.........14.02.2007......Mateusz Dominik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No darka- twój termin zbliża się wielkimi krokami... Karyn- witaj! Ojej, to nieźle się musiałaś rozchorować... Dochodź szybciutko do zdrowia, sanatorium na pewno w tym pomoże:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helllooooooo....:) Alez fajnie na dworku...przez te pare dni, a wczoraj, to normalnie lato...;) Od tych dluuuuuuuuuugich spacerkow z Kapim to az mnie nogi bola...ale co tam kondycje trzeba usprawniac....;) Kamilla.....śliczny szkrabek....i kolejna dzidzia z długimi włoskami...nawet Kapi nie ma jeszcze takich....;) Słodziuszek i kochaś jak sie patrzy....:) Miama...no piesio pcha sie do Kapsia przy każdej nadarzającej się okazji...przytula sie do niego i chętnie pewnie by zajął miejsce obok niego w łóżeczku, tylko nie doskoczy...;) A krostki jak u muchomorka...miał...;) Pozdrowka dla reszty...;) Idziemy sie ubierac i zabawa...zabawa...zabawa...i spanko....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia....cudowne dzieciątko...zawsze się wzruszam przy takich obrazach....:) Przypomina mi się moja fasiolka....też taka maluśka była...a teraz sobie fika już na całego i zdnia na dzień coraz bardziej kochany...choć nie wiem czy może być bardziej...;) Dbaj o tą maluśką istotkę i o siebie, co za tym idzie...rozpieszczaj...ile sie da...leniuchuj...to twoje prawo...pozniej nikt go nie uwzględni, a napewno nie dzidzia...;) Pozdrówka...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 krocia ale super dzidziuś u Ciebie rośnie, aż się trochę rozmarzyłam i zatęskniłam za rosnącym we mnie życiem. Ale teraz mam ten Skarb przy sobie i jest to coś najcudowniejszego co mi się przytrafiło. Taka mała istotka i całkiem odmieniła moje życie. U nas ok, tylko czasu kompletnie brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Lenka, czas na ciebie! Czekamy! Przykro się zaczął ten dzień... Aż łzy cisną się do oczu... Nie będe pisać o szczegółach bo to dot. mojej przyjaciółki, nie mnie bezpośrednio. Ale serce boli jak cholera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie tylko że ja dalej 2 w 1..... a humor taki że lepiej nie pisać tak bez powodu...nawet sobie popłakałam i co i nic... połaziłam dziś znowu...chodzę na sprawdzenie tętna u położnej ...wszystko OK...i znów usłyszałam że oj głowka tak nisko...to juz tuż tuz...i to już słysze od 2 tyg...... mam wszystkiego dosyc...no i jestem przeternimnowana....jak jakiś stary jogurt na półce w hipermarkecie... i te telefony na które trzeba z uśmiechem odp. że wszystko OK...no bo przecież z troski dzwonią...a ja to już nigdzie nie moge zadzwonić w żadnej sprawie..bo pierwsze pytanie..i co rodzisz?? tak dzwonię sobie z porodówki bo to nic nie boli i nie mam co robić... nawet zakupów nie rozpakowałam...ide sie położyc...zaszyć się w pościele i poduszki i zniknąc do porodu...... dziękuje że jesteście tutaj.....sorki za te smuteczki....ale wiem że rozumiecie..... mam nadzieję że do wieczora mi przejdzie ta załamka... pozdrawiam Was wszystkie bardzo gorąco:-) przepraszam że tak mało piszę...i nie odpisuję... ale czytam Was cały czas i cieszę sie zę u Was wszystko OK:-) DZIĘKUJĘ ZA TROSKĘ:-) trzymajcie kciuki:-) Asik:-) pisz...po to tu jestesmy by się podzielić i radościami i smuteczkami...tak jak ja się wam żalę..... ale mam nadzieję że mój kolejny post bedzie bardzo radosny...z dobrą nowiną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka- uszy do góry! Lenka już naprawdę niedługo poprawi ci humor:-) Owszem, TROSKA czasami potrafi wkurzyć. Kojarzy mi się to z czasem, gdy powiedziałam wszystkim dookoła że staramy się o dziecko. I chyba przez rok, średnio co 15 min ktoś pytał czy już jestem w ciąży? I jeszcze nie??? Teraz już się zdarza rzadziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak ja Was doskonale rozumiem, mnie też ciągle pytali czy to \"już\" tak jak Asik, no i wiem, jakie dołujące jest przeterminowanie. Ale Darka, to już naprawdę końcówka. Wypocznij póki możesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam kontrolnie, bo czekam na ważną wiadomość na gg. Witam wieczorową porą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej w piąteczek ;) Darka trzymam kciuki :) !00-krocia coś pięknego! cud :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB greta78.....karolina.....28.....floryda.........14.01... .s.zawieszone Agapka........Emilia.....23......Płock.....starania zaczynam we wrzesniu! Karyn.........Kasia.......26.....Bielsk.........25.03.. .. .ogólne, TSH tiki-tak.....Kasia............27....Wrocław/Legnica..... joka........Agnieszka.......30......................star ania_zawieszone lola78 .......ola ............27....almeria(hiszpania)..starania_zawieszone Inuszek......Karolina......24......Szamotuły........star ania.od.czerwca.2007 bloomoo INKA 26 Poznań starania od 18.12.2006(po obecnej miesiączce hihi) Julka...........Julita.......28.......Białystok.....ogól ne -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................ \"x\"...........21.12 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk............19...........20.03 Moluś..........Joanna.....30.......Koło................. ...4...........26.I II -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród.. .......Płeć..LCS darka.......daria......29.....malbork.....34.....15marze c ...dziew....2 kasia...... Marta...23... ..Warszawa...4....ok.20.05.07....?...trudno powiedzieć diddlania...ania....25....siemianowice...23....15.05.07. ...syn 100krocia.............25....rybnik.......8......09.10.07 ......? -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub mikolajka......11.10.2006...... .Kacper J_A_N_A.......27.10.2006........Justyna G*O*S*I*K......03.01.2007........Caden Miama..........08.01.2007........Emilia Kamilla7.........14.02.2007......Mateusz Dominik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiańka
Czesc dziewczyny! czasem was podczytuje i topik "planujace ciaze" juz chyba nie akutualny co? ;) bo ze starajacych to tylko Asik sie pojawia, Moluś raz kiedys a Rosa to juz prawie wcale... No ale dobrze, że dzielicie sie swoimi doswiadczeniami. Darka przez przypadek odwiedziałam twoja strone z fotami i mysle, ze pokazywanie swoich kragłosci w przescieradle powinnas raczej zostawic dla meza. ale skoro taka jest twoja wola to bravo za odwage! Pozdrawiam i strajacym sie zycze szybkiego zaciazenia :)!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za chwilę zacznie się weekend!!! Jupi, jupi!! Hip hip hura!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) W środe Mateo skończył miesiąc :D!!!! Czuje na rękach, że klocuszek z niego ;) Już wyrasta z niektórych ubranek... Jak na razie w szystko w porządku... Czase tylko męczą nas problemy z brzusiem. Spróbujemy dać mu kropelki Espumisan, może pomogą... bo herbatka z kopru czasem działa, a czasem nie.... Chodzimy codziennie na spacerki, to bardzo przyjemne! Daria- oj jak ja Cie doskonale rozumiem...miałam identycznie.....Wyczekiwałam tego dnia jakis oznak nadciągającego porodu....już miałam dość wszystkiego, a szczególnie telefonow z pytaniem \"czy to juz??\"....dramat...ale czymaj sie dzielnie, bo juz lada chwila będziesz mieć córeczkę przy sobie i bedziesz baaardzo szczęliwa! :) Wytrzymaj jeszcze trochę....👄 Agapka- co tam u Ciebie, jak przygotowania do slubu?? I napisz jak tam twój dzidzia, która się opiekujesz? Asiku- trzymam kciuki za wyniki z kliniki.... bedzie dobrze! Channah- sprytnie :) Ja mojego budzę jeden do dwóch razy w ciągu nocy .....Musi wiedzieć, że ma dziecko, a co....! ;) :p jesli chodzi o dzień to więcej czasu poswięca mu w weeknd, bo w tygodniu póxno wraca. Ale kapiemy Małego zawsze razem. Oprócz tego ponosi Małego, aby mu się \"odbiło\" lub gdy płacze itp. Miłego weekndu dla wszystkich!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczyna się czas, kiedy będzie można spacerować do woli:-) Pomijając przyszły tydzień, który ma być zimny, przynajmniej u nas... Ale wiosna tuż tuż i sama nie mogę doczekać się spacerków:-) Zaraz wracam do lektury... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my miałyśmy wczoraj kontrolę bioderek. Super, wszystko w porządku, grubość pieluch nie ma znaczenia. Poza tym u nas dobrze, z tym, że totalnie niewyspna jestem. Mała zamiast spać wojowała w nocy, kręciła się, bawiła, ehhh. A teraz śpi w najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helowww :) Kamilko moje [przygotowania sa na etapie poszukiwania wymarzonej sukni slubnej :)..narazie jej nie znalazłam ;) ale wszystko przede mną ;) a oto kilka fotek mnie z moim małym podopiecznym :) http://i45.photobucket.com/albums/f60/agapa/PIC03634.jpg http://i45.photobucket.com/albums/f60/agapa/PIC03596.jpg http://i45.photobucket.com/albums/f60/agapa/PIC03600.jpg http://i45.photobucket.com/albums/f60/agapa/PIC03590.jpg no i ja Aniołkowa Mama ;) http://i45.photobucket.com/albums/f60/agapa/PIC03713awaterekkkkkkkkkkkk.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka- trzymaj się, niedługo powitasz Lenkę na tym świecie:-) Miama- to świetnie, że z bioderkami Emilki wszystko dobrze:-) Agapa- słodkiego masz podopiecznego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiczku ojjj przesłodki,przesłodki :) a powiedz mi jak Twoje leczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapa- nie ma leczenia, bo jeszcze nie znalazłam przyczyny. Za ok tydzień będę miała badanie drożności jajowodów, może ono coś wykaże. Miałam też badany śluz szyjkowy na przeciwciała, które niszczą plemniki, ale o wyniku dowiem się dopiero po HSG na wizycie. @ tuż tuż. Od wczorajszego wieczora zaczęło mi się nieśmiałe minimalne plamienie. Troszkę wcześnie, ale właściwie w terminie. Dzisiaj 26dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×