Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

:( tak patrze na tabelke i tez juz nie pasuje do II TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB greta78.....karolina.....28.....floryda.........14.01... .s.zawieszone Agapka........Emilia.....23......Płock.....starania zaczynam we wrzesniu! Karyn.........Kasia.......26.....Bielsk.........25.03.. .. .ogólne, TSH tiki-tak.....Kasia............27....Wrocław/Legnica..... joka........Agnieszka.......30......................star ania_zawieszone lola78 .......ola ............27....almeria(hiszpania)..starania_zawieszone Inuszek......Karolina......24......Szamotuły........star ania.od.czerwca.2007 bloomoo INKA 26 Poznań starania od 18.12.2006(po obecnej miesiączce hihi) Julka...........Julita.......28.......Białystok.....ogól ne Donna leng.....Magda....25.......Poznań...starania na 100% w 2007 Asik25........ Joanna.....27......DolnyŚląsk...15.04...starania niemożliwe Moluś..........Joanna.....30.......Koło.............???? :( TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................ \"x\"...........21.12 -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród.. .......Płeć..LCS darka.......daria......29.....malbork.....34.....15marze c ...dziew....2 kasia...... Marta...23... ..Warszawa...4....ok.20.05.07....?...trudno powiedzieć diddlania...ania....25....siemianowice...23....15.05.07. ...syn 100krocia.............25....rybnik.......8......09.10.07 ......? -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub mikolajka......11.10.2006...... .Kacper J_A_N_A.......27.10.2006........Justyna G*O*S*I*K......03.01.2007........Caden Miama..........08.01.2007........Emilia Kamilla7.........14.02.2007......Mateusz Dominik ❤️ dla wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah- brak słów, jestes po prostu wspaniała...:-) Moluś- co się dzieję? Dlaczego ty też się wycofujesz? Prawdopodobnie będę się jednak wybierała do Poznania, ty tam byłaś, jakie jest twoje zdanie na temat tej kliniki, lekarzy? Pobolewa mnie trochę brzuch i zaczęłam plamić, nie wiem czy to prawidłowe... mam nadzieję że nic mi tam nie uszkodzili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik Kochana! Wycofałam się bo nie ma sensu. Ciągle walcze z tą torbielą. Czekam na wizyte u lekarza. Mam ją dopiero 20 kwietnia. Babka do której jade jest naprade super!!! Jak chcesz to podam Ci namiary do niej. Tylko na wizyte się troche czeka bo ma mase kobitek. Z całej Polski do niej zjeżdżają! Ja byłam na Polnej. Bardzo polecam! Super fachowcy. Ta kobitka tez pracuje na polnej. tu masz linka dotyczącego szpitala http://www.gpsk.am.poznan.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś- ja mam namiar na profesora chyba własnie z tej kliniki i chyba do niego będe jechać. Mam nadzieję, że nie karze mi tak długo czekać na wizytę prywatną... Kurcze, że tez nie mozna sobie zajść spokojnie, wtedy kiedy się tego tak bardzo pragnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik poczytaj sobie: http://bip.erg-bierun.com.pl/fgin/index.php?option=com_content&task=view&id=7&Itemid=8&limit=1&limitstart=36 Wątpię, czy masz macicę jednorożną, bo wtedy nie byłoby wątpliwości, że to taka, a mówisz, że lekarz się zastanawiał, czy to nie ta z przegrodą. Może dwurożna tak jak ja mam??? Przegrodę można łatwo usunąć przy laparoskopi!!!!! Czekamy na dalszą diagnozę , trzymaj się 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik dobrze, że diagnoza postawiona. Szkoda, że tak późno poszłaś do kliniki, będziesz przez to dłużej czekać na upragnioną istotkę. Ale jestem pewna, że teraz się uda, oczywiście po zastosowanym leczeniu, przecież tak bardzo pragniecie tego dziecka, że ono musi się wśród was pojawić. Napewno tak będzie ;-) Asik znam osoby które były w znieczuleniu ogólnym i miejscowym i mówią że jednak ogólne lepsze, więc dasz radę! Dzieki, Emilka długasek całuje ciocię Asik. Faktycznie rosła dziewczynka z niej, wszyscy to mówią, a taka silna, że pewnie niedługo będzie siadała, chociaż jeszcze 3 miesięcy nie ma. No i pewnie szybko będzie chodzić. Zobaczy się.... Acha moja szwagierka też ma jakąś przegrodę w macicy, ale urodziła, z tym że przez cesarkę, inaczej nie byłoby szans, ale czy to taka właśnie przegroda jaką u ciebie podejrzewają, pojęcia nie mam. Channah oj tak, szaleją za sobą - Emilka i Tatuś. Widać jak ona za nim tęskni jak go nie ma cały dzień, to jak potem wieczorem przychodzi, to Mała ma taaaaakiego rogala na buzi! Dzisiaj moja Kruszynka spała od 10:00 do 5:00 i potem od 6:30 do 10:00. Super, bo się wyspałam, a było mi to potrzebne, bo coś mnie zbiera choróbsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś- mam nr do prof. Pawelczyka. 100krocia- dzięki za link, zaraz sobie poczytam. Ciekawe co się okaże podczas laparoskopii i histeroskopii. Mam nadzieję że to co jest nie takie jak powinno da się podczeas tych zabiegów skutecznie \"naprawić\". Miama- :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia- nizbyt to wszystko pocieszające, ale przynajmniej wiem teraz coś więcej. Dziwne, że w obnu przypadkach- i macicy jednorożnej i z przegrodą, jest napisane że powinno to być widoczne podczas usg. A miałam już dużo razy wykonywane to badanie i to przez różnych lekarzy i nic nie widzieli. W takim razie mam nadzieję że nie potwierdzi się przypuszczenie tego gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik czytałam o nim, żejest jednym z lepszych lekarzy w Polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super, mam nadzieję że mi pomoże:-) Niedługo będe do niego dzwoniła. Nie wiesz ile kosztuje prywatna wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dwurożnośc wykryto właśnie przy USG. Jeśli masz przegrodę, to można ją usunąc, a jak dwuroznosc, to ciaza jest mozliwa, więc moze nie bedzie tak zle. Moj gin mial pacjentke z macica podwojna, ktora urodzila 2 dzieci. Nie rozumiem, czemy przy jednoroznej ciaza jest niemozliwa, skoro przy podwojnej jest mozliwa, a to przeciez 2*jednorozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia- ja tez nie rozumiem tego tak do końca. Liczę na to, że podejrzenie sie nie potwierdzi. Tym bardziej, że gin który wykonywał badanie nie miał zastrzeżeń do mojej macicy. Dodzwoniłam się już do Poznania. Wizyta dopiero 5 czerwca! I to prywatna, która kosztuje 200zł- szok! Mam się jeszcze dowiadywać w międzyczasie, może ktoś zrezygnuje to ja bym wskoczyła na wcześniejszy termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie: czy w związku z tym, że dopiero co miałam badanie HSG i dzisiaj troszkę plamię, mogę iść jutro na cytologię? Chyba nie bardzo, co? Wynik chyba będzie zafałszowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia - wpadłam Cię okrzanić :P dlaczego juz do nas wogóle nie zaglądasz ?? 👄 Asiku kochany - dobrze, że znalazłaś przyczyne i mam nadzieję i życzę żeby udało sie udrożnić jajowody i \"naprawić\" macice. Jesteś wspaniała, że się nie poddajesz. Nie wyczułam zniechęcenia i rezygnacji w Twoich wpisach i tak trzymaj !!!!!!!!!!!!! Trzymam mocno kciuki żeby się udało!! i napewno sie uda! kurcze ileż to \"nieprawidłowości\" potrafi mieć w sobie ludzki organizm :o Moluś - jeśli mogłabym spytać, jak dużą masz tą torbiel i jak ona przeszkadza w zajściu? bo znam przypadki szczęśliwych ciąż przy torbielach. Ja też miałam - wykryto ją na usg przy podglądzie maluszka, ale znikneła razem z nim...........więc ja juz nie wiem co to było.......... channah mikolajka J_A_N_A G*O*S*I*K Miama Kamilla7 - 👄 buziaki dla Was i waszych cudownych maleństw :) ja też narazie w zawieszeniu - tzn nie zabezpieczamy się ale tak bardzo to się nie staramy bo u mnie skolei problemy z tarczycą - mam guza, naszczęście na biopsji wyszedł nie rakowy, ale chyba bdzie konieczne usuwanie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki- tak- dziękuję za te miłe słowa. Tak naprawdę to jestem przerażona tą całą sytuacją. Ale o poddaniu nie myślę, o nie! Będę próbowała, póki jest nadzieja to będę się jej trzymała. I ty tez pokonasz wszystkie przeciwności. Jeśli trzeba usunąć guza to to zrobisz i spokojnie będziesz mogła zajść w ciążę i donosić dorodnego Dzidziusia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiałam z lekarzem który robił i opisywał zdjęcia po HSG i powiedział, że moja macica jest w porządku. Jest jakby odwrócona do dołu, czy coś takiego, ale że to żaden problem. A to bardzo dobry i doświadczony lekarz. Uspokoił mnie tym. I wg niego ten jajowód też jest do \"zrobienia\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Mała śpi, ja wybieram się na zakupy, wczoraj kupiłam ubranie na Chrzciny, jeszcze mi butów brakuje. no i wszystko by było dobrze, gdyby nie to, że mam kilometrowy katar. nos zapchany, oddychać się nie da, uszy zatyka, fuj. To chyba wina tego wiatru który był. Emilka spoko, waży 5600g, kawał smoka z niej kochanego, bardzo się cieszę, bo nauczyłam ją zasypiania samej w łóżeczku. Nie muszę jej nosić i śpiewać, sama usypia. Tylko tak ssie palce, ze ma już całe czerwone i pękają, ale nic nie pomaga, żadne rękawiczki, ani nic. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik to super! Teraz już chyba z górki, mam nadzieję. Będzie trzeba niedługo znowu zapełniać 3 tabelkę, za kilka miesięcy opustoszeje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiku - CUDOWNIE. super wiadomość :) Pamiętaj, że ja ci ciągle kibicuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny. Mam nadzieję, ze to się wszystko szczęśliwie skończy. Moluś, Tiki*- dla nas wszystkich!:-) Gosik- co u ciebie? Dawno cię tu nie było... Darka- pewnie już wyszłaś ze szpitala i oswajasz Lenkę z nowym otoczeniem:-) Jak będziesz miała chwilę oddechu to odezwij się do nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was kochane bardzo mi Was brakowło dziękujemy z Lenką za życzenia i Gratulacje🌻i \"kibicowanie\" jesteście kochane... Kamilla:-)dziękujemy za przekazanie smsa:-) nie odzywałam sie długo bo dłużej byłyśmy z malutką w szpitalu, miała żółtaczkę...i ja z mega niedokrwistością.... dopiero dziś wstałam z łóżka...i wciąż jestem bardzo osłabiona... ale pomału wracam do żywych... nasza córcia przywitała nasz świat 20 marca o godz:2:20 poród natutalny, dość ciężki, 1:30 parcia...ale mała dostała odrazu 10 punktów...no i miała na pępowinie węzeł rzeczywisty...strachu było dużo ale na szczęście wszystko się dobrze skończyło... muszę kończyć bo już sie budzi na kolejne karmienie.... pozdrawiam Was wszystkie bardzo gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
Darka dziękuję za fotki, malutka przesliczna, cudowne maleńswto. w końcu sie doczekałaś i masz Lenkę ptzy sobie. Buziaki dla was. Jak ją poogladałam to aż mnie przeraziło jak mozna urodzić taką dzidzię, naprawdę trzba sie sporo namęczyć, żeby takiego dzieciaczka urodzić. Chyba te skurcze otwierające szyjkę sa najdotkliwsze. Ale wierzę w to że szybko się taki ból zapomina kiedy już ma się taką cudna istotkę przy sobie. Asiczku na pewno bedzie dobrze, znasz juz przyczynę a skoro jesteś pod opieką dobrego lekarza to za jakiś czas bedziesz pewnie mmogła też zostać szczesliwą mamą. leczyć i w ogóle moje samopoczucie przez tę tarczycę jest fatalne. tiki ja na razie nie moge sie starać bo mam kłopoty z tarczycą, ale mi wyszły złe hormony i pzreciwciała tarczycowe. Na razie musze to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dareczko dziękuję za fotki lenki, śliczna z niej dziewczynka. A Ty wcale nie wyglądasz na wymęczoną porodem i to w tym samym dniu. No i siedzisz na łóżku, ja usiadłam dopiero chyba w 5 dobie ;-) A jaki Tatuś dumny! Jeszcze raz gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka- witajcie w domu!!:-) Śliczna jest twoja córcia:-) Dziękuję za zdjęcia:-) Niesamowity jest cud narodzin:-) Channah- buziaki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tjaaaaa piękna chwila rzeczywiście, aż mi się przypomniało jak Emilka taki smok wylądowała zaraz po urodzeniu na moich piersiach - taka strasznie fioletowa i cieplutka. To było coś cudownego. A teraz śmieje się jak tylko mnie zobaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) Daria-witaj Mamusiu 🌼!!! dzięki za fotki....Lenka poprstu śliczna!!!!!!!!! Jak znajdziesz chwilkę to napsz więcej o porodzie.... ucałowania dla Was!!! Mati mnie rozbraja...szcególnie jak się uśmiecha gdy go karmię....najlepiej z cycem w buzi...:D ....to jest piękne!!!! Dziś go ważyłam..... w bawełnianych śpioszkach + kaftanik--->waży 5540g.......odjęłam jakieś 140g (ubranka) to wychodzi jakieś 5400g....mój kochany obżartuszek :D a ma 6 tygodni i 2 dni :D Byliśmy dziś, jak codzień na spacerku. Na ogół zajmuje nam to 2-2,5 godziny. Byłam z koleżankami i ich pociechami....fajnie tak się oderwać i pogadać na spacerku :) przesyłamy moc buziaków 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To rzeczywiście Mati duży chłopczyk. A ile ważył przy porodzie, bo zapomniałam? Emilka 8 kwietnia skończy 3 miesiące i ważyła przedwczoraj 5600 a przy urodzeniu 3980.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) Smutno mi, bo mój Mąż poszedł do pracy, jutro chyba też...:( A przez cały tydzień czekam, żebyśmy we trójkę pobyli dłużej ze sobą....ech... A my na długiii spacerek się wybierzemy, potem na obiadek coś przygotuję.... i może jakoś zleci... Miama-po urodzeniu Mati ważył 3130g, a jak wychodziliśmy ze szpitala to 2900g. Miłego weekendu dla wszystkich !!!!!👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×