Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Daria...wielkie usciski dla ciebie i Lenki!!!! czekamy na sprawozdanie i fotki...buziaki!!! ja wlasnie lelce na spacer-u nas dzis piekna pogoda ...a jutro ma byc jeszcze lepiej 16 stopni!!! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DARECZKO KOCHANA :) GRATULUJE :):):) czekamy na pierwsze fotki prosze nie zapomnij o mnie :) LENKA WITAJ ❤️❤️❤️ superrrr wiesci od razu mi sie humor poprawil reszte ekipy mocno sciskam i sla buziaki :) a u mnie bez zmian :( chodze z kuba po lekarzach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Mała Dareczkowa Leka przyszła na świat ostatniego dnia zimy ;) buziaki i GRATULACJE!!!!!!! ❤️ cieszę się bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosik- jak sobie radzisz w roli Mamy?:-) Caden jest grzeczny, daje spać w nocy? J_A_N_A- masz racje, szybko rosną nasze topikowe dzieci. Czas jest okropny, że tak gna... Za jakiś czas mam zamiar wam opisać swój poród i mieć z niego same miłe wspomnienia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoooooo Darka.....G R A T U L A C J E ! ! ! Ojej jakie fajne wieści...;) Lenko witaj na światku...już w astronomicznej wiośnie...;) Dużo zdrówka i niezapomnianych chwil dla was...;) Dawno mnie nie było...ale to dlatego że mam wyjazdowy tydzień...ciągle gdzieś w biegu!!! Weekend spędziliśmy u rodziców...było superowo...Kapi nie bał się nikogo...wszystkim pokazywał swoje dziąsełka...super chłopaczek!!! Dzielny zuch i odważny...jak mamusia...hihihi...;) Ja też taka byłam ...i tak mi zostało..;) dobra na dziś dosyć wrażeń...kończę ten dzionek i zmykam spatki...bo jutro czeka mnie wizyta u dentysty...i u ginki...;) Pozdrówka dla wszystkich i buziaki...dobranoc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo nieee, nikt tu dzisiaj nie zaglądał??? Czekajcie, niech no tylko Lenka wróci z Mamą do domku to wam pokaże jak się rozmawia przy kawie:-) Darka- czekamy na was i na relację z całego przebiegu porodu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo! Emi dzisiaj spała do 6:00 - ostatni raz ciągła cyca o 21:00. Jestem w szoku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama- super, ładnie sobie obie pospałyście:-) Dzisiaj piatek! Jutro sie nareszcie wyśpię:-) I to z Mężusiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) Oj pusteczki tu .....pusteczki...;) Miam- jak fajnie ...tyle godzin snu....choc powiem Ci, że ja bym i tak nie przespała tyle...jak Mateo zjadł o 20:00 i obudził sie ok 2:00 to mi cyce chciały eksplodować tyle pokarmu czekało na Małego....i ja sie wczesnie obudziłam i byłam w \"pogotowwiu\" kiedy sie bobas obudzi...:D bo przez te naładowane piersi nie mogłam spać ;) Ale i tak czekam kiedy Mati zrobi sobie taką przerwę.... hihihi :) Kupiłam sobie kostium na chrz\\ciny !!!!! hurrra!!!! Wczoraj zrobiłam sobie mały wypad na miasto....a synem została teściowa....po raz pierwszy....Szerze móiąc umierałam ze stresu ;) :p ale wzsystko było oki, Mały spał dopóki mama nie wróciła .....:D :D A ja poczułam sie superowo ....choć ciągle myślałam o Mateuszu :) pozdrawiamy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla taki już urok nas, mamusiek, że jesteśmy przewrażliwione na punkcie naszych dzieci, ilekroć wychodzę z domu na chwilę, to cały czas myślę o małej. Wychodzę rzadko, staram się być ciągle z nią. Zdecydowanie wolę być mamusią niż tatusiem, bo jakbym była tatusiem, umarłabym z tęsknoty. Mnie piersi nie eksplodowały, ale chyba ze względu na ich rozmiar. noszę teraz miseczki D więc dużo się w nich zmieści, ale przyznam że były twarde jak kamień. Nie dziwię się, że tyle spała, dziś taki senny dzień... Asik fajnie, bo samej źle się śpi ;-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że samej źle się śpi. Cały tydzień tak musiałam. Ale już koniec z tym:-) Kamilla- super, że sobie kupiłaś już ciuszki na chrzest. Teraz spokojnie możesz się zająć domowymi przygotowaniami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na chrzest dla małej mam, ale dla siebie nic a nic. Muszę wreszcie coś kupić, ni i mam nadzieję, ze będzie ładnie, ale nie pocieszam się, bo w lany poniedziałek zawsze leje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoooooo nocną porą...;) Miłego weekendu życzę...cieplutkiego i słonecznego...taki przynajmniej zapowiadają...a jak się im sprawdzi to zobaczymy....;) Buziaczki...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama... Kamilla.... oj bidule, wspólczuję tej bieganiny i przygotowań...wiem coś o tym...ale będzie dobrze, przecież to pierwsza tak wspaniała uroczystośc waszych dzieciaczków, a im wcześniej tym lepiej...są grzeczne, przesypiaja zazwyczaj cała mszę...;) Kapi spał całą mszę na swoim chrzcie...a jak ksiądz polał mu głowkę, to zmarszczył brwi i czoło...otworzył oczko...zobaczył co jest grane i poszedł dalej spać...;) Grzeczniutki był...i ksiądz stwierdził na koniec, że organista to zniego nie będzie...;)bo nic nie śpiewał!!! Kamilla ty się pytasz kiedy sie unormują pory Mateuszkowi..ja ostatnio zwątpiłam czy kiedykolwiek sie mojemu szkrabowi to unormuje...!!! Budził sie tylko raz w nocy na jedzonko, a teraz znowu się przestawił i budzi sie 2 razy w nocy...żarłok jeden!!! Ale chyba to dlatego że w dzień je bardzo mało...nie chce poprostu...ustka zasznoruje i koniec...to pewnie w nocy musi nadrobić... Ostatnio przed snem zjada 230 ml, a potem w nocy 2 razy po 150-160ml, a w dzien jak mu wcisne 2-3 razy po 120 to jest wszystko, no i do tego deserek i zupka...tej je sporo!!! Bardzo mu smakuje gotowana przez mamusie, jak ma jeść ze słoiczka to jest mniej zadowolony...muszę mu ją wtedy zagęszczać!!! Miama...fajnie ci tyle godzin snu...Kapi też czasami mi robi niespodzianki...i śpi 6-7 godzin bez pobudki, ale się wtedy wysypiam...ojej...czy nie mogłoby być tak częsciej, co nie??? Zmykam spatki więc jeszcze raz udanego weekendu życzymy...w gronie najbliższych i ukochanych osób...;) D O B R A N O C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Fajnie się czyta o waszych dzieciaczkach:-) Już się zaczęłam denerwować przed poniedziałkowym badaniem... Jestem drażliwa i jakaś zła na wszystko i wszystkich. Ale ja tak mam jak się czegoś boję czy denerwuję czymś. Jeszcze trochę i będę miała to za sobą. Wtedy albo się uspokoję albo gin będzie wiedział co ze mną dalej robić żebym doczekała się upragnionego Maleństwa:-) Mężuś odsypia nocki. U nas piękne słońce (nareszcie!) więc zaraz idę na spacer po sklepach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej....hej...hej... Wekend się skończył....koniec lenistwa...prosimy o wpisiki...bo nam topik zaginie...;) Ach kiedy za oknem piękna pogoda, to az chce się oczy otwierać... No może gdyby nie ta zmiana czasu, to by się je otwierało jeszcze chętniej...bo by były o godzine dłużej wyspane...;) Mamusie to wiedzą najlepiej co znaczy godzinę dłużej pospać...:) Ale póki co nowy tydzień pora zacząć...:) pozdrawiamy cieplutko i słonecznie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila7
hello! racja Mikołajko....-aż się wszystko chce robić jak słoneczko za oknem :) My napewno na spacerek dziś wychodzimy! Asiku- nic się nnie denerwuj badaniem, trzymam mocno kciuki i wszytsko będzie dobrze!!!! W zeszłym tyg byłam u ginki na kontroli. Wszystko wróciło do normy.....także dostaliśmy zielone światło w sprawach przytulanek.....no i pierwsze koty za płoty ;) .... było całkiem całkiem dobrze....:D i tak na marginesie tego mi trzeba było, bo podminowana chodziłam ostatnio... a teraz wyluzowana jestem i usmiechnięta..:D :D :D W tym lub w przyszłym tyg idziemy do pediatry na szczepienie...pewnie mateo bedzie ważony. Jestem bardzo ciekawa ile waży, bo już odczuwam ten słodki ciężarek na rękach ;) buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten powyższy wpis to oczywiście byłam ja...tylako jak zwykle jakiś błędas musiałam walnąć ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaa, zapomniałam sie pochwalić...od tygodnia Mati się uśmiecha!!!!!!!!!!!!:D :D :D TO JEST POPROSTU CUDOWNE!!!! Jest przekochany!!!!Zjadłabym to moje dziecko w całości ....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ja już się nie mieszczę do starych spodni. Musiałam kupi sobie nowe. Te ciuchy ciążowe to poprostu zdzierstwo, no ale trudno. Wiem, że na allegro jest taniej, ale boję się kupowa spodnie, bo zawsze mam z tym problem. Tam mogę kupiś spudnice i bluzeczki, a spodnie w sklepie. Ostatnio otworzyli u nas Plaze i jest tam H&M i Nivena z ciuszkami ciążowymi, z czego Nivena ma dużo ładniejsze rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się po łikendzie ;-) pełna optymizmu, bo pozytywnie nastraja pogoda, choć obowiązków się namnożyło, trochę zakupów, chrzciny, jutro imieninki i pewnie goście przyjdą, a jeszcze muszę zaliczyć w tym tygodniu 3 większe wyjazdy - Bielsko-Białą, Myślenice i Wieliczkę. Ufffffff. Emilka smoczek mały rośnie jak na drożdżach i waży już bagatela 5600g. Czuć ten słodkie ciężarek, ale go kocham. ciekawe ile Mateo waży Kamilla. Ja do drugiego szczepienia w przyszłym tygodniu muszę iść. Aż mnie skręca, wolałabym dostać 100 wkłuć niż patrzeć jak mi malutką dźgają. brrrrrrr. Poza tym mała cały czas dobrze śpi, dzisiaj od 22:00 do 5:00 a potem już nie śpi, ale to i tak super, tyle godzin ciągłego, nieprzerwanego snu. Tylko ciężko ją zawsze wieczorem uśpić, taki już jej urok. Widziałyście na mojej stronce najnowsze zdjęci Emilki w sukieneczce?? :-) 100 krocia na kiedy masz dokładnie termin? Wiem jak to jest z tym ubraniem, ciężko się czuć piękną w ciąży, jak w szafie 3 rzeczy na zmianę, bo wszystko taaaaaakie drogie. Ja jedne spodnie szyłam, ale nie byłam zadowolona, to już chyba lepiej kupić. Domek się remontuje, jutro ekipa zaczyna dewastację dachu. Ciekawa jestem ile tego kredytu będzie trzeba. U mnie w najbliższej rodzinie dwoje dzieci w drodze - mój brat się spodziewa (tzn jego żona) i siostra męża. Ale wysyp. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak czytam
czytam ..... miło się robi :) a sama się boję mieć dziecko choć dzieci uwielbiam. mam 24 . studia jeszcze trwają zaoczne i praca. te obawy o wszystko i nic mijają?nie umiem sobie powiedzieć "dobra to od następnego miesiąca się staramy"... za 2 lata ok.a jak za 2 lata znowu za 2....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama super córunia :)) Z ostatniej @ mam termin na 9 październik. To dlanas piękna data, bo wtedy zaczęliśmy ze sobą chodzic :) Oczywiście 7,5 lat temu :P a jak czytam my sobie ustaliliśmy, że zaczniemy sie starac o dzidzie jak dostane umowe na czas nieokreslony i jak wrocimy z wakacji. Niestety potem nie bylo tak kolorowo więc to różnie później wychodzi. Żadko jest \"odpowiedni czas na dziecko\". Trzeba pomyśle, czy się je bardzo chce i jak tak, to reszta się nie przejmowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jestem po HSG. Oba jajowody niedrożne. Jeden najprawdopodobniej do uratowania laparoskopowo, drugi trochę gorzej, ale to się chyba dopiero okaże w trakcie laparoskopii. Jutro jestem umówiona z gin w klinice we Wrocławiu więc omówimy te wszystkie wyniki, poznam wreszcie wynik śluzu szyjkowego. Mam nadzieję, że zaproponuje mi coś we Wrocławiu i na NFZ... i jak najszybciej. 100krocia- bardzo się cieszę że u was wszystko w porządeczku:-) U mnie też pogoda piękna, ale jakoś średnio mnie cieszy... Chyba się zaraz wezmę za okna. Ale najpierw obejrzę zdjęcia Emilki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama- no to pięknie Emilka waży :) A podczas tych wyjzdów, które masz w planie to kto zostaje z Małą? 100krocia-a jak tam typowe dolegliwości na poczatku ciąży?? Chyba Cię omineły, co? :) Miałaś jakieś mdłości itp.? Asiku- przykro mi z powodu jajowodów,.... ale są też dobre wieści, że można ten jeden uratować . NAPEWNO SIĘ UDA!!!! Przytulam wirulanie i trzymam mocno kciukasy!!!! ❤️ 🌼 My wrócilismy ze spacerku... wiatr bardzo mocno wiej, ale Mati był opatulony i wystwony do słoneczka :) A mamusia nawet sobie cosik na spacerku poczytała :D Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję. Obiecuję niedługo znów coś wkleić do albumu. 100 krocia 9 października - fajna data, nie będziesz chodzić z największym brzuchem w środku lata, a zarazem nie zaznasz zimy. Asik czyli to te jajowody ciągle nie pozwalały na ciążę. Ale dobrze, że chociaż jeden da się wyleczyć. Trzymam kciuki. Kamilla Emilka będzie zwiedzać świat ze mną ;-) Też była na słoneczku, wprawdzie wiatr potargał mi włosy, ale ona leżąc od zawietrznej za domkiem miała tam cieplutko i przyjemnie. pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, to była wszystko wina jajowodów. W ich obecnym stanie ciąża jest absolutnie niemożliwa. Mam nadzieję, że uda im się mnie naprawić na tyle żebym mogła być w ciąży. Wierzę w to i chcę tego jak najszybciej, chociaż boję się jak cholera. Po pierwsze byłam przekonana że do laparoskopii sie nie usypia, a z tego co poczytałam na kafe, to wszystkie dziewczyny pisały o znieczuleniu ogólnym:-( Później poszperam jeszcze w necie to sobie doczytam, a z resztą i tak najpewniejszych informacji dostarczy mi jutro gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama- Emilka po prostu słodka:-) A jaka długa się zrobiła...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, od czego tu zacząć... Byłam u gin we Wrocławiu, jak zobaczył zdjęcia to był w szoku i w ogóle \"ojojoj\". Dał mi skierowanie na laparoskopię i histeroskopię. Laparoskopia mi nie zaszkodzi już bardziej, a czy pomoże... być może. Gwarancji nie daje. Zależy czym spowodowana jest niedrożność. W trakcie laparoskopii to ocenia i jeśli się da to udrożnią jajowód. Druga sprawa, to nie podoba mu się zdjęcie mojej macicy. Podejrzewa, że może być jednorożna, może jest tam jakaś przegroda- i stąd skierowanie na histeroskopię. Jedna z tych wad, nie pamiętam która, wyklucza utrzymanie zarodka- w tym wypadku choćbym się skichała, nie będzie szans nawet na in vitro. W drugim przypadku \"tylko\" nie donoszę ciąży, poród ok. 35 tygodnia ciąży, ale to już \"pikuś\" przy pozostałych wiadomościach. Laparoskopię robi się w znieczuleniu ogólnym, więc super by było, jeśli udało by się za jednym zamachem zrobić też to badanie, ale to zależy od lekarza, który będzie operował. Jutro idę się dowiedzieć o te wszystkie zabiegi. Chyba powinnam zmienić tabelkę. W tym przypadku chyba mogę unieważnić liczbę cykli starań, bo przy moim obecnym stanie mogłabym się starać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB greta78.....karolina.....28.....floryda.........14.01... .s.zawieszone Agapka........Emilia.....23......Płock.....starania zaczynam we wrzesniu! Karyn.........Kasia.......26.....Bielsk.........25.03.. .. .ogólne, TSH tiki-tak.....Kasia............27....Wrocław/Legnica..... joka........Agnieszka.......30......................star ania_zawieszone lola78 .......ola ............27....almeria(hiszpania)..starania_zawieszone Inuszek......Karolina......24......Szamotuły........star ania.od.czerwca.2007 bloomoo INKA 26 Poznań starania od 18.12.2006(po obecnej miesiączce hihi) Julka...........Julita.......28.......Białystok.....ogól ne Donna leng.....Magda....25.......Poznań...starania na 100% w 2007 Asik25........ Joanna.....27......DolnyŚląsk...15.04...starania niemożliwe TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................ \"x\"...........21.12 Moluś..........Joanna.....30.......Koło................. ...4...........26.I II -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród.. .......Płeć..LCS darka.......daria......29.....malbork.....34.....15marze c ...dziew....2 kasia...... Marta...23... ..Warszawa...4....ok.20.05.07....?...trudno powiedzieć diddlania...ania....25....siemianowice...23....15.05.07. ...syn 100krocia.............25....rybnik.......8......09.10.07 ......? -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub mikolajka......11.10.2006...... .Kacper J_A_N_A.......27.10.2006........Justyna G*O*S*I*K......03.01.2007........Caden Miama..........08.01.2007........Emilia Kamilla7.........14.02.2007......Mateusz Dominik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×