Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Gość agusia2
Witajcie kobietki :) Wiecie sama nie wiem czy mam sie cieszyc czy co ... oczywiscie czekam do @ale sprawdzalam jeszcze raz ta druga kreske no i jest bardzo slaba ale jest,kupilam nowy test ale nie robie go jeszcze tylko porownywalam czy na nie uzytym te kreseczki przebijaja czy nie no i nie niema nic czysta biel wiec czyzby?:):) O moj Panie czyzby to szczescie mnie spotkalo naprawde bo nie dowierzam wciaz ... ....ale beda jaja jak nic z tego tyle huku i nic ale wy pewnie przyzwyczjone jestescie do rozczarowan zreszta ja tez poraz drugi bylam... ....nie moge sie doczekac ale dam wam znac jutro rano bo planuje zrobic test z rannego moczu moze wyjdzie bardziej widoczna ta krecha . J_A_N_A-co ty zadnej temperatury nie sprawdzalam nawet nie wiem jak sie sprawdza;) Ktoras z was pytala kiedy mam miec @gdzies 12-13 .... Nic zmykam do jutra dziewczyny i nie poddawajcie sie nawet ja to trwa 7 lat .papapap:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia2
......przepraszam was bardzo mialam chwilowy problem z kompem z tad te podwojne wiesci papa....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia2 jak przebija kreseczka to na bank jest juz dzidzia:) Kurcze a ja właśnie stwierdziłam, że u mnie niestety w tym cyklu nici:( Chyba niepotrzebnie jednak sobie mierzę tą temperaturę, bo rozczarowuję się długo przed @ A tak przynajmniej bym sobie pomarzyła... Idę na uczelnię. Kamilla7 i jak egzamin? PZDR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motylek25
Hej kobietki! Fajnie, że jesteście :)Również chciałabym mieć już dzidzię-mam 25 lat-2,5 roku po ślubie. Miesiąc temu odstawiłam tabletki-okres dostałam po 32 dniach. Bardzo się przestraszyłam tym co przeczytałam, iż pewna dziewczyna urodziła dziecko bez rączek wskutkek uszkodzenia hormonami komórki jajowej. Jak to jest u was-długo czekałyście po odstawieniu tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Agusia2------ daj nam koniecznie znać jak wyszedł ten test z porannego moczu!!! Kamilla7------ trzymamy kciuki za Twoj egzamin, napisz jak poszedł:-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim ! Motylek25 jesteśmy bardzo podobne \"datami\" (25lat i 2,5 po ślubie), tyle, że ja tabsy odstawiłam w marcu. Gin. mówiła, że najlepiej odczekać z pół roku, aż organizm wróci do równowagi. Agusia, Kamila co u Was?? J_A_N_A, Asik co u Was? jak dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Karyn! Widzę że jesteśmy równolatkami. Tylko staż małżeński mam krótszy bo za ok 2 tygodnie minie pół roku:-) Coś Agusia i Kamilla się nie odzywają a my jesteśmy takie ciekawe jak ich testy i egzaminy:-) Jak brałam tabletki anty, to moja gin powiedziała że jak będę chciała zajść w ciążę to dobrze by było żebym przez 1 miesiąc po odstawieniu nie zaszła. Ja sobie i tak dałam dużo dłuższą przerwę, ale myślę że najbezpieczniej odczekać 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik25 :) Też uważam , że lepiej dłużej odczekać, ja bardzo źle się czułam po tabsach i odstawiłam po roku brania. Później już nie eksperymentowałam, szkoda zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszym środkiem antykoncepcyjnym jest chyba bardzo chcieć zajść w ciążę. To oczywiście żart ale coraz bardziej staje się on prawdziwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się chyba zaczyna sprawdzać, ale chyba bym się załamała - tyle lat wydziwiania z antykoncepcją, a tu problem z zajściem w ciąże... To tak jest im bardziej się chce, tym trudniej. Śledzę teraz topik dotyczący porodu, zastanawiam się na który się zdecydować (w razie czego ) cc czy naturalny? Czy myślałyście o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiałam się nad porodem i boję sie zarówno naturalnego jak cc. Myślę że jeśli nie ma przeciwwskazań to mimo bólu lepiej naturalnie. Ale w 100% nie jestem przekonana do żadnego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie wiem. Boję się bólu, bardzo :( To jest najgorsza bariera... Nie mogę sobie przetłumaczyć tego, że skoro tyle kobiet przedemną rodziło, to ja też poradzę sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia2
Hej babki no to hyba zacizylam :)zrobilam test rano o 5 no bo mi nie dalo no i patrze a druga kreseczka coraz mocniejsza ,dziewczyny dzisiaj na bank ja widac choc ciagle jest slaba ale dzisiaj ja wyraznie widac ze robi sie rozowa i nie trzeba sie wpatrywac by ja ujrzec,wiec hyba jest fasolka a dzisiaj w dodatku jest swieto MATKI BOZEJ tak bardzo ja prosilam by mnie obdarzyla dzidzia i prosze.Nie wiem czy powinnam byc taka pewna no ale kurcze wzrok mam jeszcze dobry mam te 30 lat ale okularow nie nosze.:) ...babki od 5 rano nie spie wciaz mi sie wydaje ze snie na jawie ,powiedzialam rodzicom ,ci sie poplakali ze szczescia a tyle co z kosciola wyszli ...jak ja dzis bede pracowac przeciez ja nie moge przestac myslec ze to prawda ,hyba wieczorem sie upije z radosci zartuje nie upijam sie ale szampana wypije lampke:):) moj przyszly mowi tak :wiedzialem ze te cyce twoje jakies wieksze sie zrobily :):) Babki pomodlcie sie troche a mysle ze Pan Bog jest milosierny czasem troche zwleka ale widocznie ma jakis w tym cel . mam nadzieje ze nie zniknie ta druga kreska a jak tak to wyjde na wariata ;)babki ide z pieskiem zaraz do pracy pozniej sie odezwie i trzymam kciuki za was i ze ktoras dolaczy do mnie papa kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia2-- cudownie!!! Strasznie się cieszę i trzymam kciuki żeby wszystko było po Twojej myśli:-) To musi być naprawdę niesamowite wrażenie i uczucie, ja tez chcę je poczuć!!:-) Obyś przyniosła nam starającym się szczęście. Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusa---SSUUPPEERRRRR!!!!:):):):)🌻bardzo się ciesz i nie dziwne ze spać nie mozesz! ja tez bym nie mogła sie na niczym skupić!;)trzymaj sie i pisz dalej co i jak u ciebie:) tez bym chciała aby sie szybciutko udało...:) miłego popołódnia kobitki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia2 - GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wiedziałam, że to jednak ciąża! :) :) :) :) Masz już jakieś objawy? Pewnie nie, bo chyba na to za wcześnie ;) Motylek25 - ja czakałam pełne dwa miesiące po odstawieniu tabletek (Diane35,Cilest,Jeanine) zanim zaczęłam starania, a teraz minęły kolejne dwa miesiące (moje 3 cykle)... Nie mam pojęcia czy miałam owulacje czy będę mieć i na nią czekam czy może czekam na @? Mój organizm jakis ześwirowany jest... :o PZDR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka_nadzieja
Grarulacje Agusi2.Ale dzis masz szczesliwy dzien.Ciesze sie razem z Toba.I wiem napewno ze teraz przyniesiesz szczescie nam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko ja chyba też mam problem z pęcherzem :( A w związku z tym bez sensu, że mierzę temperaturę, bo przy ewentualnym zapaleniu tempka może sobie skakać :( Szlak mnie trafi pewnie zaraz, kolejny cykl do niczego! :( PZDR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia2
Babki zaraz ide do kosciolka pomodle sie za was ,wiecie tak mi dzien szczelil ze nie wiem kiedy o niczym innym nie myslalam jak fasolce jak przyszlam do domu to odrazu sprawdzic ponownie test czy to prawda ...:) ...dalej nie dowierzam no ale chyba prawda skoro ja i moj przyszly widzimy 2 kreski moj tato sie poplakal i nie dowierza to naprawde mile uczucie ,pytacie o objawy dzis mnie boli brzuch jak na okres choc moze troche mniej mam takie dziwne rwanie czasem w dole brzucha ,a przedewszystkim co pierwsze zauwazylam juz tydzien temu pobolewanie piersi jakies takie wieksze ale myslalam ze to przed okresem normalne ...ciesze sie tylko czasem mysle ze test sie pomylil wiecie takie lekkie nie dowierzanie ze to prawda ... ...bardzo wam dziekuje ze jestescie wszystkie takie mile i dobre nie jak na innych topikach naprawde jestescie kochane dzieki bede z wami i czekam na kolejna z was do jutra babeczki ...dobrej nocki...powodzenia trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia---🌻---wszystko bedzie dobrze...ja tam mówie ze test napewno sie nie pomylił;)trzymaj sie cieplutko:) zmykam dopracy bede tu po połódniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia2--- pisz nam wszystko na bieżąco, jakieś drobne pierwsze objawy, jak się czujesz itd, cieszymy się Twoim szczęściem i zrobimy wszystko żeby do Ciebie dołączyć:-) Kamilla7---- odezwij się! Egzamin na pewno poszedł dobrze, ale napisz nam o tym!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny!!!! Jestem w końcu..... i wiecie co? Stęskiniłam sie za Wami, nie mogłam sie doczekać jak tu zaglądne :) Jesteście kochane żę się o mnie dopytywałayście, ale nie wchodziłam wczoraj w ogóle na neta. Wrócłam wczoraj późnym wieczorem do domu po ciężkim, mocno stresującym dniu, na szczęście miałam wyniki dość szybko i.....zdałam!!!!!!:) :) Cieszę się , bo tyle rycia do tego egz nie poszło na marne! Agusia2 -GRATULACJE MAMUSIU!!!! Super, żę masz fasoleczkę w brzuszku, bardzo, bardzo sie cieszę!!!! :) No, Kobity mamay pierwszą zafasolkowaną na topiku! Agusia przynieś nam szczęście..... Teraz czekamy która, nastepna :) i tak po kolei! Pozdr dla wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kamilla7! Brakowało nam Ciebie! Gratulacje z okazji zdanego egzaminu! Trzymałam kciuki i wiedziałam że zdasz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik25- dziękuje!!! ....Bardzo źlę się czułam wczoraj myslałm że padnę. Ze stresu mam często barzdo mocne bóle głowy! To mnie dobija. Jestem wtedy barzdo blada (jak papier) i wyglądam okropnie! Ale dziś jest już ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek25- ja odstawiłam tabsy rok temu. W pierwszym cyklu po odstawieniu miałam bardzo wyraźną owulację w połowie cyklu (byłam wtedy u gina, zrobił mi wtedy usg). Ale zaraz po odstawieniu tabsów jest duża szansa na ciążę mnoga tzn. można mieć biliźniaki :) J_A_N_A- głowa do góry, nawet jeśli w tym cyklu nie wyjdzie to na pewno w następnym się uda--->myśl pozytywnie a będzie ok!!!! Iskierka-nadzieja i Motk pisz a---- prosimy do nas pisać a nie tylko zaglądać!;) aha, Motka jeśli będziesz testować w sobotę, pisz szybciutko do nas jakie wyniki, trzymam kciuki za -wiadomo jakie!!! Karyn, ja też rozmyślałam o porodzie. Z tchórzostwa byłam przekonana do cesarki, ale myslę że na dzień dzisiejszy wybrałabym pród naturalny.... zobaczymy jak to będzie jak będę musiała /mam nadzieje / dokonać tego wyboru :) ....agusia2 mam nadzieje żę nas teraz nie opuścisz ....Czekamy na opowieści co i jak tam u was (tzn. u Ciebie i dzidzi)!!! Asik25... zgadzam się ,że chyba najlepszą metodą anty jest chęć zajścia w ciążę :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja byłam w ciąży, ale 10 października poroniłam (był to 9 tydzień ciąży). Tak bardzo z meżem się cieszyliśmy, ale wyszło inaczej. Nie dam za wyraną i planuję w lutym zajść w ciażę. Nietsty muszę jeszcze poczekać 2 miesiące, bo 4 miesiace od poronienia lepiej nie zachodzić w ciąże. Trzeba się odpowiednio przygotować. Teraz biorę kwas foliowy FOLIK 2 razy dziennie (według zaleceń ginekologa) i od 16 dnia cyklu przez 10 dni luteinę dopochwowo. Mój lekarz jest przezorny po ostatnim poronieniu i próbuje uchronić mnie przed nastepnym poronieniem. Oboje z meżem mamy nadzieję że już w lutym 2006 uda nam sie spłodzić upragnionego potomka. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×